Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
kaszaaaa chyba tylko Izabella :)

Chociaż ja w sumie już mogę, tylko nie wiem co na to laski które są w kolejce przede mną :P Śwynia bym była tak się w kolejke wepchnąć nie ? :pig:

Oj ja się na ten temat nie moge wypowiadać bo ani żadnej marcówki się o zgode nie pytałam ani żadnej lutówki :) Swoją drogą ciekawe czy już wszystkie lutówki się rozpakowały czy jeszcze jakaś bidulka sie męczy ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

olusia
wiecznie jedzie po mojej mamie i siostrze nawet zyczen im nie zlozyl najpierw zlozyl swojej mamie a potem dopiero mi ale takie niechciane to bylo

czyli swinia z niego, olej sprawe bynajmniej teraz bo nie warto twoich nerwów. A jak mu nie przejdzie to niech spada na drzewo banany prostowac, albo mamusi w tyłek włazic.

Odnośnik do komentarza

Kasza przykro mi z powodu kotka ... i nie miej wyrzutów , ja kota w ogóle do domu nie wpuszczam - ma garaże i inne skryjówki w ogrodzie i wkur**** mnie jak przyjeżdża Tomka rodzina i każdy się rządzi kota wpuszcza , a on nie dość że capi , robi gdzie popadnie to włazi wszędzie i kłaki zostawia a skoro to kot podwórzowy to nikt nie wie co ma we futrze i co przed chwilą jadł a ja nie chcę non stop po nim sprzątać...

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
kaszaaaa chyba tylko Izabella :)

Chociaż ja w sumie już mogę, tylko nie wiem co na to laski które są w kolejce przede mną :P Śwynia bym była tak się w kolejke wepchnąć nie ? :pig:

Oj ja się na ten temat nie moge wypowiadać bo ani żadnej marcówki się o zgode nie pytałam ani żadnej lutówki :) Swoją drogą ciekawe czy już wszystkie lutówki się rozpakowały czy jeszcze jakaś bidulka sie męczy ...

Kingusia jest lutówką i dzisiaj jeszcze się odzywała ;)

Który u Ciebie był dokładnie tydzień jak zrobili ci cesarkę ?

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

jasne ze tak!! :lol:
:sofunny:

Ja już dawno pisałam, że będziesz mieć aparatkę w domciu :) Co lepsze twoja jest spod znaku wodnika tak jak i moja :lol: Nudzić się z nia nie będziesz ;) hyhyhy

Ja się ciesze,że wodnik :) W szpitalu sie pocieszałam,że przynajmniej nie rybka ! Tak jak chciałam bo jak by była wcześniaczką i to do tego z pod znaku ryby to brakowało by mi argumentów za :) :36_19_1:

Wodniki są fajne, trochę szkudne, ale fajne :) no właśnie może ja jednak się wstrzymam, rybki mi jakoś nie podchodzą :P

hehe spoko ty możesz mieć rybke bo wodnik ją wyszkoli odpowiednio i nie będzie wolna i niezdecydowana ja planowałam jedno dziecko dlatego te obawy :)

Ola mój mąż też nie złożyl życzeń ani mojej siostrze ani mamie i jakoś mnie to nie boli...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Ja się ciesze,że wodnik :) W szpitalu sie pocieszałam,że przynajmniej nie rybka ! Tak jak chciałam bo jak by była wcześniaczką i to do tego z pod znaku ryby to brakowało by mi argumentów za :) :36_19_1:

Wodniki są fajne, trochę szkudne, ale fajne :) no właśnie może ja jednak się wstrzymam, rybki mi jakoś nie podchodzą :P

hehe spoko ty możesz mieć rybke bo wodnik ją wyszkoli odpowiednio i nie będzie wolna i niezdecydowana ja planowałam jedno dziecko dlatego te obawy :)

Ola mój mąż też nie złożyl życzeń ani mojej siostrze ani mamie i jakoś mnie to nie boli...

Lena ją na bank ustawi :P Ona już ją ustawia hahaha chociaż jej na świecie nie ma jeszcze, wystarczy, że zaczyna się rzucać i wypinać w brzuchu a Lena zaraz każde jej przestać i ją zaczepia :P

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela
kaszaaaa chyba tylko Izabella :)

Chociaż ja w sumie już mogę, tylko nie wiem co na to laski które są w kolejce przede mną :P Śwynia bym była tak się w kolejke wepchnąć nie ? :pig:

Oj ja się na ten temat nie moge wypowiadać bo ani żadnej marcówki się o zgode nie pytałam ani żadnej lutówki :) Swoją drogą ciekawe czy już wszystkie lutówki się rozpakowały czy jeszcze jakaś bidulka sie męczy ...

Kingusia jest lutówką i dzisiaj jeszcze się odzywała ;)

Który u Ciebie był dokładnie tydzień jak zrobili ci cesarkę ?

dokładnie 36 i 0 dni :) Kazali czekać do 36 więc wcześniej nie zaglądali bo myśle,że wiedzieli,że jest pełne reozwarcie ale dla dobra dziecka...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Oj ja się na ten temat nie moge wypowiadać bo ani żadnej marcówki się o zgode nie pytałam ani żadnej lutówki :) Swoją drogą ciekawe czy już wszystkie lutówki się rozpakowały czy jeszcze jakaś bidulka sie męczy ...

Kingusia jest lutówką i dzisiaj jeszcze się odzywała ;)

Który u Ciebie był dokładnie tydzień jak zrobili ci cesarkę ?

dokładnie 36 i 0 dni :) Kazali czekać do 36 więc wcześniej nie zaglądali bo myśle,że wiedzieli,że jest pełne reozwarcie ale dla dobra dziecka...

Mnie właśnie bardzo to wszystko zastanawia bo u mnie już ponoć donoszona ciąża a to 27 tydzień jutro. Sama nie wiem jak to jest inni mówią, że od 38 jest donoszona a 37 to wcześniak... hmmm
Chociaż jesli dobrze pamietam to overpowered miała w 37 wywoływany i chyba terminowe było.

NAJWAZNIEJSZE ZE LENKA JEST ZDROWA I PRZYBIERA I DOBRZE SIE ROZWIJA !! I DUZO ZDRÓWECZKA DLA NIEJ:)

Odnośnik do komentarza

racuszek
Kasza przykro mi z powodu kotka ... i nie miej wyrzutów , ja kota w ogóle do domu nie wpuszczam - ma garaże i inne skryjówki w ogrodzie i wkur**** mnie jak przyjeżdża Tomka rodzina i każdy się rządzi kota wpuszcza , a on nie dość że capi , robi gdzie popadnie to włazi wszędzie i kłaki zostawia a skoro to kot podwórzowy to nikt nie wie co ma we futrze i co przed chwilą jadł a ja nie chcę non stop po nim sprzątać...

No a moje to takie typowe kanapowce były:( Fimelon wył razem z Leną jak ona płakała-ja się z tego śmiałam,że taki wrażliwy -zawsze z niego lałam,że pedał z resztą kilka lat temu do domu przyprowadził kociaki a moja kotka je prała :36_19_1:
Dopiero teraz się dowiedziałam,że skoro nie wytrzymywał wysokich tonów i pisków to pewnie miał słabe serduszko.

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

Wodniki są fajne, trochę szkudne, ale fajne :) no właśnie może ja jednak się wstrzymam, rybki mi jakoś nie podchodzą :P

hehe spoko ty możesz mieć rybke bo wodnik ją wyszkoli odpowiednio i nie będzie wolna i niezdecydowana ja planowałam jedno dziecko dlatego te obawy :)

Ola mój mąż też nie złożyl życzeń ani mojej siostrze ani mamie i jakoś mnie to nie boli...

Lena ją na bank ustawi :P Ona już ją ustawia hahaha chociaż jej na świecie nie ma jeszcze, wystarczy, że zaczyna się rzucać i wypinać w brzuchu a Lena zaraz każde jej przestać i ją zaczepia :P

hehe no widzisz :) A możliwe,że nawzajem się będą temperować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

ooooooo qmpeela to to jednak powiązane, oby się uspokoiło bo jeszcze trochę masz czekać

Mój mąż to jeszcze biedaczek z pracy nie wrócił, szef ich ukochał nieplanowanym zebraniem i jak wróci to pewnie w nastroju nie do życzeń... tak mi go żal czasami, że się musi tak w tej pracy natyrać psychicznie i fizycznie ;c((

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

hej marcowki:)
WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET
NO I GRATULACJE DLA NASTEPNEJ ROZPAKOWANEJ
KASZA corcia agentka taki prezen mamie zmajstrowac:) oj i przykro mi z powodu kotka ale nei obwiniaj sie jak dziewczyny mowia Lenka najwazniejsz...
QUMPELA WSPOLCZUJE BOLU PLECOW WLASNIE TEZ TO PRZECHODZE WRRR..
A CO U RESZTY WIDZE ZE CONIEKTORE LEZAKUJA!!
ja dzis bylam na kontroli zostalo mi tylko 5 DNI!! ale bardzo watpie zeby cos sie zaczelo dziac, wody mam w normie czyli raczej nie urodze szybciej, ale za to dzis cisnieni e za wysokie i bilako w moczu znow podrali krew i w razie bolow glowy mam sie zglosic do szpital a w srode nastepna kontrola!!
pytalam tez kiedy beda mi wywolywac w razie czego i bedzie to 23 dokladnie w dzien jak moja mama bedzie wyjezdzac:(( wiec duze prawdopodobienstwo ze nawet wnuka nie zobaczy:no1:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

Olusia
kaszaaa ale my mieszkamy z moimi rodzicami i z moja siostra to chyba by wypadało zlozyc zyczenia prawda?

I o to się pokłóciliście?? jesli tak i czepiłaś się chłopiny bo życzeń nie złożył to daruj, a co to on z siostrą Twoją ślub brał czy z mamą? Mój moim siostrom i mamie też nie złożył i jakoś żyją.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

Kingusia jest lutówką i dzisiaj jeszcze się odzywała ;)

Który u Ciebie był dokładnie tydzień jak zrobili ci cesarkę ?

dokładnie 36 i 0 dni :) Kazali czekać do 36 więc wcześniej nie zaglądali bo myśle,że wiedzieli,że jest pełne reozwarcie ale dla dobra dziecka...

Mnie właśnie bardzo to wszystko zastanawia bo u mnie już ponoć donoszona ciąża a to 27 tydzień jutro. Sama nie wiem jak to jest inni mówią, że od 38 jest donoszona a 37 to wcześniak... hmmm
Chociaż jesli dobrze pamietam to overpowered miała w 37 wywoływany i chyba terminowe było.

NAJWAZNIEJSZE ZE LENKA JEST ZDROWA I PRZYBIERA I DOBRZE SIE ROZWIJA !! I DUZO ZDRÓWECZKA DLA NIEJ:)

z tego co ja wiem to jest tak ,prawidłowy termin porodu 38-42tydz ciąży 37-ciaża donoszona ...-36 wcześniactwo.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia
ooooooo qmpeela to to jednak powiązane, oby się uspokoiło bo jeszcze trochę masz czekać

Mój mąż to jeszcze biedaczek z pracy nie wrócił, szef ich ukochał nieplanowanym zebraniem i jak wróci to pewnie w nastroju nie do życzeń... tak mi go żal czasami, że się musi tak w tej pracy natyrać psychicznie i fizycznie ;c((

Spoko do jutra na pewno się nie rozkręci bardziej, a jutro 37 tydzień i jak to mówią mogę się rozdwajać :P

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

dokładnie 36 i 0 dni :) Kazali czekać do 36 więc wcześniej nie zaglądali bo myśle,że wiedzieli,że jest pełne reozwarcie ale dla dobra dziecka...

Mnie właśnie bardzo to wszystko zastanawia bo u mnie już ponoć donoszona ciąża a to 27 tydzień jutro. Sama nie wiem jak to jest inni mówią, że od 38 jest donoszona a 37 to wcześniak... hmmm
Chociaż jesli dobrze pamietam to overpowered miała w 37 wywoływany i chyba terminowe było.

NAJWAZNIEJSZE ZE LENKA JEST ZDROWA I PRZYBIERA I DOBRZE SIE ROZWIJA !! I DUZO ZDRÓWECZKA DLA NIEJ:)

z tego co ja wiem to jest tak ,prawidłowy termin porodu 38-42tydz ciąży 37-ciaża donoszona ...-36 wcześniactwo.

Właśnie o to mi chodziło, :) czyli jednak dobrze zrozumiałam tego mojego gina:)

Odnośnik do komentarza

laninia
a co do tych tygodni to różnie lekarze twierdzą. Mój jest zdania, że donoszona ciaża to pełne, ukończone 37 tygodni i ani dnia mniej, ale wiem ze inni mówią że początek 37 to już donoszona.

Co kraj to obyczaj co lekarz to opinia, aa i ponoć inaczej liczy się w drugiej ciąży i kolejnych.

Olusia
o to nam nie poszlo od paru dni jest zle juz

No to ja nie wiem nie pomogę.

martab0
moja doktor tez mowila ze w 37 powinno byc ok, ale szczerze mowiac to nie wiem czy o moim przypadku mowila bo ja dostalm zastrzyki ze sterydami na rozwoj plucek malego duzo wczesniej...

Ja zastrzyki dostałam w 34 działają w tydzien i potem juz jest ok :)

Odnośnik do komentarza

martab0
qumpela czyli ty mozna mowic jeszcze zwarta ale juz gotowa!!!
moje plecy tak mnie nawalaja i krocze ze juz niewyrabia a r w pracy, wiec nawet nie ma kto mnie pomasowac:((

Można to tak ująć :)
Czekam na ciąg dalszy :P

Ja zmykusiam, coś muszę zjeść, małą wykąpać i spać położyć. Potem może zajrzę :)
Miłego wieczoru laseczki :) :love:

:out:

Odnośnik do komentarza

martab0
hej marcowki:)
WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET
NO I GRATULACJE DLA NASTEPNEJ ROZPAKOWANEJ
KASZA corcia agentka taki prezen mamie zmajstrowac:) oj i przykro mi z powodu kotka ale nei obwiniaj sie jak dziewczyny mowia Lenka najwazniejsz...
QUMPELA WSPOLCZUJE BOLU PLECOW WLASNIE TEZ TO PRZECHODZE WRRR..
A CO U RESZTY WIDZE ZE CONIEKTORE LEZAKUJA!!
ja dzis bylam na kontroli zostalo mi tylko 5 DNI!! ale bardzo watpie zeby cos sie zaczelo dziac, wody mam w normie czyli raczej nie urodze szybciej, ale za to dzis cisnieni e za wysokie i bilako w moczu znow podrali krew i w razie bolow glowy mam sie zglosic do szpital a w srode nastepna kontrola!!
pytalam tez kiedy beda mi wywolywac w razie czego i bedzie to 23 dokladnie w dzien jak moja mama bedzie wyjezdzac:(( wiec duze prawdopodobienstwo ze nawet wnuka nie zobaczy:no1:

No chyba ,że cię głowa rozboli porządnie :) U nas po 37 tyg przy za wysokim cisnieniu robią cc.
qmpeela
Oooo i właśnie zauważyłam, że jak mnie łapie skurcz i macica bardzo twardnieje to ten ból w plecach się nasila i boli jaaak nie wiem :P

No to są skurcze właśnie których ja póżniej nie czułam nawet bo tak mnie w kręgosłupie łupało masakrystycznie-domyśliłam się przy partych bo co mnie kręgosłup razem z miednicą rozbolał to miałam wrażenie,że zaraz się zes.am !

Olusia
kaszaaa ale my mieszkamy z moimi rodzicami i z moja siostra to chyba by wypadało zlozyc zyczenia prawda?

No tak wypadało by ale z drugiej strony pamiętam jak mówiłaś,że twoja siostra jest posrana i tak teraz sobie myśle,że ty pewnie zapomniałaś już 500 razy o waszych kłutniach no bo to przecież twoja siostra ale twój mąż może doskonale o tym pamiętać no i może z mamą też mieliscie jakieś problemy i dlatego on nie ma zamiaru im składac życzeń...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...