Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

redberry
aneczka23
[
chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

kurde, to odwazna dziolcha jestes!
kilka razy lezałam w ciazy w szpitalu i nie lubie tego miejsca(po porodzie juz z malutka to co innego).boje sie ze moge zapozno pojechac ale mam dosc blisko.

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
redberry
aneczka23
[
chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

kurde, to odwazna dziolcha jestes!
kilka razy lezałam w ciazy w szpitalu i nie lubie tego miejsca(po porodzie juz z malutka to co innego).boje sie ze moge zapozno pojechac ale mam dosc blisko.

trzymamy kciuki!!!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
redberry
aneczka23
[
chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

kurde, to odwazna dziolcha jestes!
kilka razy lezałam w ciazy w szpitalu i nie lubie tego miejsca(po porodzie juz z malutka to co innego).boje sie ze moge zapozno pojechac ale mam dosc blisko.

bedzie dobrze!! trzymam kciuki!!
a gdzie mieszkasz??

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
Redberry
martab0

to ty musisz kochana byc utalentowana:) i z tego co pamietam to ty pani nauczycielka, tak??

eee...:oops: ja tak amatorsko....:oops: ale dziękuje.

tak, nauczycielka-gnębicielka :mdr:
E tam gnębicielka. Napewno jesteś lubiana przez uczniów :) Super kobitka z Ciebie :)

a tego nie wiem, rozne ma sie odczucia stojac przed tablica... :yes: i dzierżąc w reku dziennik. trzeba by ich o to spytac-tych moich czortów.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

agunia
aneczka23
martab0
ja stanika specjalnego nie mam jeszcze bo nie wiedzilam jaki rozmiar kupowac wiec zobacze jak mi cycki nadmucha i zamowie na ebay!!
Ale mam pare takich miekkich bez zadnych drutow i te wezme zeby nie podraznic piersi i nie doprowadzi do jakiegos stanu zapalnego!
Oj aniu to widze ze ty juz niedlugo a nie skierowala cie kozberowa do szpitala !! Czy juz te skurcze to napowanie rregularne??? Trzymam kciuki

chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

aneczko to już teraz tylko czekanie zostalo i jak się skurcze zrobią regularne to leć do szpitala. Będziemy trzymać kciuki za ciebie.

oj czekam i to jak na szpilkach:)
ale wiecie ja od poczatku mam ciaze zagrozona i to ze w kazdej chwili moge rodzic juz slyszalam nie raz a ostatnio to juz po kazdej wizycie ale dzisiaj to sie przestraszyłam jak zobaczyłam powazna mine mojej lekarki(ostatnie 2 wizyty miałam u innego lekarza ktory zastepował moja bo na urlopie była)

Odnośnik do komentarza

Aneczka23

oj czekam i to jak na szpilkach:)
ale wiecie ja od poczatku mam ciaze zagrozona i to ze w kazdej chwili moge rodzic juz slyszalam nie raz a ostatnio to juz po kazdej wizycie ale dzisiaj to sie przestraszyłam jak zobaczyłam powazna mine mojej lekarki(ostatnie 2 wizyty miałam u innego lekarza ktory zastepował moja bo na urlopie była)

no my tez:]

bądź dzielna-wszystkie będziemy z Toba!:yes::yes:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
agunia
aneczka23

chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

aneczko to już teraz tylko czekanie zostalo i jak się skurcze zrobią regularne to leć do szpitala. Będziemy trzymać kciuki za ciebie.

oj czekam i to jak na szpilkach:)
ale wiecie ja od poczatku mam ciaze zagrozona i to ze w kazdej chwili moge rodzic juz slyszalam nie raz a ostatnio to juz po kazdej wizycie ale dzisiaj to sie przestraszyłam jak zobaczyłam powazna mine mojej lekarki(ostatnie 2 wizyty miałam u innego lekarza ktory zastepował moja bo na urlopie była)

Kochana poradzisz sobie ... my kobiety nie w takich sytuacjach sobie radziłyśmy ... zaden facet tak nie jest twardy jak my .... bedzie wszystko dobrze...myśl pozytywnie , wkrótce będziesz miałą maluszka w swoich ramionach ...:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
agunia
aneczka23

chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

aneczko to już teraz tylko czekanie zostalo i jak się skurcze zrobią regularne to leć do szpitala. Będziemy trzymać kciuki za ciebie.

oj czekam i to jak na szpilkach:)
ale wiecie ja od poczatku mam ciaze zagrozona i to ze w kazdej chwili moge rodzic juz slyszalam nie raz a ostatnio to juz po kazdej wizycie ale dzisiaj to sie przestraszyłam jak zobaczyłam powazna mine mojej lekarki(ostatnie 2 wizyty miałam u innego lekarza ktory zastepował moja bo na urlopie była)

i wcale Ci się nie dziwię, mieć świadomość że to już lada chwila może nastąpić, tylko żebyś na czas zdązyla do szpitala. Trzymaj się dzielnie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

KOCHANE Z CAŁEGO SERCA DZIEKUJE ZA SŁOWA OTUCHY I ZE MNIE NIE BICZUJECIE ZA TE MOJE ROZTERKI:lup:
WSZYSTKO MNIE BOLI ALE CZEKAM CO BEDZIE DALEJ:hmm:
KOCHANE ZYCZE BARDZO SPOKOJNEJ NOCY.IDE SIE WYKAPAC I SIE POLOZE BO NIE WIEM JAKA BEDZIE NOC CZY JUTRZEJSZY DZIEŃ:hmm:
MAM NADZIEJE ZE DO JUTRA SIE ZADNA NIE ROZPAKUJE( JA CHYBA TEZ NIE):alajjj:
STYSIU MAM TWOJ NR KTORY OSTATNIO MI PODAŁAS WIEC JAK COS TO POZWOLE SOBIE DO CIEBIE NAPISAC

SŁODKICH SNÓW:36_2_15:

Odnośnik do komentarza

O rany jaka mnie imprezka omineła ! Szkoda szkoda :( A naj bardziej żal mi tych lodów i to z owocami :( Umre z głodu na tej diecie dla karmiących,wszystko takie jałowe,że nie chce mi się tego jeść ...

Aneczka23
KOCHANE TROCHE DOCZYTAŁAM I NIEZŁA IMPREZKE SOBIE ZROBIŁYŚCIE:36_2_15: A CHŁOPAKI PIERWSZA KLASA :36_3_17:

A JA PO WIZYCIE JESTEM BARDZO ZDENERWOWANA,ZMARTWIONA,OBOLAŁA I CIEKAWA CO BEDZIE DALEJ:hmm:
A WIEC ROZWARCIE ZNOWU JEST WIEKSZE,SZYJKI I CZOPA BRAK,MAUTKA BARDZO NACISKA NA PECHERZ PLODOWY KTORY JUZ WIDAC.PO BADANIU ODRAZU BARDZO ZACZEŁAM KRWAWIC,LEKARKA TAMOWAŁA KREW I JAKOS SIE UDAŁO ALE NIE DOKACA BO DALEJ TROSZKE KRWAWIE.POWIEDZIAŁA ZE DO NIEDZIELI NA BANK URODZE.NAWET JUZ NIE ZAPIAYWAŁ MI ZADNEJ WIZYTY.JEST 37 TYDZIEN CIAZY I NIBY JUZ BEZPIECZNIE A POZATYM STWIERDZIŁA ZE DLA MALEJ LEPIEJ BEDZIE JAK SIE TERAZ URODZI BO JA MAM ZAKAZENIA UKLADU MOCZOWEGO I JAKAS BAKTERIE NIBY NIEBEZPIECZNA.PRZY TAKIM ROZWARCIU PODOBNO JEST DUZE RYZYKO ZE MALUTKA SIE ZARAZI.

BARDZO BOLI MNIE CAŁE PODBRZUSZE I CO JAKIŚ CZAS MAM SKURCZE:alajjj::alajjj:

BARDZO SIE BOJE:alajjj:

PRZEPRASZAM KOCHANE ZE TAK SIE ROZPISAŁAM I MARUDZE O SOBIE:lup:

Agunia
Aneczka23
martab0
ja stanika specjalnego nie mam jeszcze bo nie wiedzilam jaki rozmiar kupowac wiec zobacze jak mi cycki nadmucha i zamowie na ebay!!
Ale mam pare takich miekkich bez zadnych drutow i te wezme zeby nie podraznic piersi i nie doprowadzi do jakiegos stanu zapalnego!
Oj aniu to widze ze ty juz niedlugo a nie skierowala cie kozberowa do szpitala !! Czy juz te skurcze to napowanie rregularne??? Trzymam kciuki

chciała do szpitala ale ja wole w domku czekac.przestraszyła się i musiałam jej obiecac ze jak tylko sie skurcze zrobia w miare regularne to odrazu pojade do szpitala.
Mam skurcze i mocne napiecia macicy ale jeszcze nieregularne a brzuszek to juz cały boli

Aneczko to już teraz tylko czekanie zostalo i jak się skurcze zrobią regularne to leć do szpitala. Będziemy trzymać kciuki za Ciebie.

Aneczko ja nie chce nikogo straszyć ale mi się zrobiło pełne rozwarcie na cogodzinnych trwających 5min skórczach-których i tak prawie nie czułam bo ból krzyżowy mnie normalnie rozwalał więc bądż ostrożna bo różnie to bywa.
A co to teorii twojej lekarki to zdziwilam się bo jak byłam w szpitalu to wszystkie ciężarne które trafiały aby rodzić ale miały stan zapalny to jak sie tylko dało to przedłużyć to wstrzymywali poród i dostawały antybiotyk żeby dzieciaczki się nie zaraziły przy porodzie...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...