Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Kszaaaaaaa jej, przykro ze tak się to skończyło. Ale i tak Twoje zdrówko jest najważniejsze.
Butów nie oddawałam więc nie pomogę.

Ja mam chyba jakieś wahnięcie hormonalne bo normalnie jestem nieznośna dla siebie samej.
Rano byłam u pacjenta potem, kupiłam sobie dzisiaj kilka ciuchów, i nawet miała dobry humor, ale jak przyszłam A zaraz że spodni białych mu nie wyprałam, że bałagan...................naprawdę albo ja jestem nadwrażliwa albo on ma powód żeby się rzucać.

Szymon lepiej już z katarem, przerwa piątkowa od przedszkola okazał sie zbawienna. Mam nadzieje ze to nie chwilowa poprawa. Ja ok, nic mnie nie dopadło.

My zaraz wychodzimy, jedziemy oglądać auta, bo jesteśmy już prawie zdecydowani, ale jeszcze coś tam A chce pooglądać. Nasze auto ma już
lat, wiec chyba pora najwyższa. Ja je uwielbiam, ale powiem że trochę się boję nim jeździć, teraz jak jestem w ciąży.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Agunia
Fajnie,że zupka się udała. Z pewnością wyszła smaczna. Ja to właśnie zjadłam kanapkę z czosnkiem,niestety nadal musze się kurować....:( Choróbska ciąg dalszy. Żeby tylko gorzej nie było,to może jakoś się wyleczę.
A jak wieczorek Ci mija?

Zupka pyyysznaa! :-) Wieczor minął na pawiowaniu :-/ Eh. dziś jest lepiej-nawet byłam rano na mieście a teraz sprzątam-jaaa sprzatam!! :P:P

Niezapominajkaa
Staram się, ostatnio nawet mi się udaje regularnie. Zauważyłam że teraz w ciaży potrzebuje tego jeszcze bardziej niż normalnie.

To bardzo fajny pomysł!

qmpeela

Dziękuje :) Mała w nocy miała prawie 40stopni gorączki o 1 w nocy miałam wycieczkę do miasta po syropek bo okazało się że nie ma

Ojej, jak dziś małej? Lepiej?

Niezapominajkaa
I gdzie się podziałyście!!!!!!!!!!!!!

Niezapominajkaa
Polecam artykuł o przeziernosci karku. Przy okazji na tej stronie znajdziecie artykuły pisane przeze mnie bo akurat współpracuję z Twórcami strony aktualnie:):):)
Wybieramy buciki dla dziecka - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowl�, dziecko, noworodek, ci�şa, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci

A to linki do moich artykułów, jakby ktos chciał sobie poczytać - zapraszam:)

Wybieramy buciki dla dziecka - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowl�, dziecko, noworodek, ci�şa, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci

Wielka rado�� drugiego miesi�ca - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowl�, dziecko, noworodek, ci�şa, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci

Noworodek - pierwsze 28 dni - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowl�, dziecko, noworodek, ci�şa, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci

Sensomotoryczny rozwój dziecka w pierwszym roku şycia - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowl�, dziecko, noworodek, ci�şa, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci

a to kawałek mojej codzienności:
Fizjoterapia dzieci i niemowl�t - osesek.pl - portal dla rodziców - niemowl�, dziecko, noworodek, ci�şa, poród, wychowanie, rozszerzanie diety, niemowle, przepisy dla dzieci

wow-Niezapominajkooo - jak będę miec chwilę czasu to sobie poczytam! Wspaniale, że piszesz!

laninia

A co do dbania o siebie to mi sie kurcze potwornie nie chceeeeeee. Zawsze jestem mało konsekwentna w tych sprawach a teraz to już całkiem. Czasem balsam i oliwka po kąpieli i to wszystko... powinnam chyba sie wziąść za siebie, bo co prawda rozstępów jeszcze odpukać nie mam, ale coś czuję, że mnie to nie ominie.

Ja ma podobnie... :-/ Kurde, mobilizacji brak. Rozstepy już mam na cyckach i pupie, ale już je jakiś czas mama, także nowe mnie nie ruszają. Byle by na brzuchu nie było...

kingusia1991
Redberry nie mam pojęcia jak zagęścić :D hehe.. nie wiem śmietaną? nie mam pojęcia xD lub śmietana z mąką ? :P

mąka i śmietaną :P ale nie zagęszczałam! Jest pyszna taka jaka jest!

Kaszaaaaaa
No i nie pojechałam na wesele :36_2_58:
Dostałam wczoraj gorączki.Strasznie mi głupio z tego powodu.Kurcze od poniedziłku się coraz gorzej czułam a nawet przez myśl mi nie przeszło,że tak to się mogło skończyć,jak bym pomyślała to by się uprzedziło,że różnie może być :(
Ach do dupy !
Mam zmienione leki na homeopaty i przynajmniej po nich nie pawiuje .
Mam pytanko ! Czy któraś z was oddawała kiedyś buty w deichmanie ? Kurcze kupiłam w środe takie na babcinym obcasie które wcale mi sie nie podobają i skoro nie poszłam to chciała bym oddać bo szkoda mi 160zł ale nie wiem czy są tam zwroty :( Albo wymienić ?

Jejuu, Kaszaaaaa-kuruj się Kochana! Nie martw się weselem-Twoje zdrowie jest w tej chwili najważniejsze. Z butami też nie pomogę. Nie robiłam tam zwrotów nigdy. :no:

Co porabiacie w ten piękny weekend?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Hej

Kszaaaaaaa jej, przykro ze tak się to skończyło. Ale i tak Twoje zdrówko jest najważniejsze.
Butów nie oddawałam więc nie pomogę.

Ja mam chyba jakieś wahnięcie hormonalne bo normalnie jestem nieznośna dla siebie samej.
Rano byłam u pacjenta potem, kupiłam sobie dzisiaj kilka ciuchów, i nawet miała dobry humor, ale jak przyszłam A zaraz że spodni białych mu nie wyprałam, że bałagan...................naprawdę albo ja jestem nadwrażliwa albo on ma powód żeby się rzucać.

Szymon lepiej już z katarem, przerwa piątkowa od przedszkola okazał sie zbawienna. Mam nadzieje ze to nie chwilowa poprawa. Ja ok, nic mnie nie dopadło.
My zaraz wychodzimy, jedziemy oglądać auta, bo jesteśmy już prawie zdecydowani, ale jeszcze coś tam A chce pooglądać. Nasze auto ma już
lat, wiec chyba pora najwyższa. Ja je uwielbiam, ale powiem że trochę się boję nim jeździć, teraz jak jestem w ciąży.

Kurcze my też mielismy zmieniać na 5-drzwiowe ale pokłucilismy się bo mój mąż twierdził,że combi a ja nie nawidze takich wielkich krów mi się sportowe autka podobają więc co naj wyżej sedan i poobrażaliśmy się na siebie bo mój mąż twierdził,że auto nie jest po to żeby pieknie wyglądać tylko po to żeby było palowne a ja na to żeby się nie wtrącał bo to ja jeżdże i koniec jest taki że teraz to nie czuje się na siłach żeby zmieniać bo zanim się przyzwyczaje to będe się stresować.Problem w tym,że z wielkim brzuchem się nie zmieszcze u siebie za kierownice :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia
ja wczoraj miałam wieczorem jakiegoś doła- prawie si e poryczałam kompletnie bez powodu.

Co do butów to wydaje mi się że przez ileś tam dni (7?) można oddać zawszażdym sklepie bo prawa konsumenta czy coś takiego, ale nie próbowałam. A z wymianą to już chyba nie powinni robic zadnych problemów. Jak się przekonasz to daj znać.

Ja mam coraz częściej doły różne ale zauważyłam,że im dlużej od badania tym gorsze fazy.Wczoraj to już było mega żle,jak dostałam gorączki to zaczełam panikować a po tym jak sie udało zbić przez godzine nasłuchiwałam brzucha prubując usłyszeć tętno dziecka,aż mnie uszy od słuchawek rozbolały .Tętna nie było słychać ale za to coż dziwnego czeko nie było w brzuchu mojego męża(musiałam porównać odgłosy)więc mój mąż stwierdził,że to napewno słychać jak dziecko się rusza choć pewnie sam w to nie wierzy tylko próbował pocieszyć. Dobrze,że w środe wizyta bo czuje,że fiksuje :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Kaszaaaaaa
stokrotka_87
ja sprzątam jak opętana
nie wiem co mnie naszło...
okna myłam,firany prałam... ehh
ale już mam dość :smile:

chciała bym miec tyle energii,ja leze w wyrze wsród zasmarkanych chusteczek i zastanawiam sie jak sobie podniesc temperature bo mam tylko 36

o kurcze co tak mało?
może gorąca herbata z cytryną? jakiś termofor ? :D

troche mnie zaraziłas checia do działania,umyłam naczynia i to troche rozgrzało teraz jeszcze własnie cos ciepłego wypije :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

A mozesz opowiadac a nóż to coś da choć wątpie ze jeszcze na coś się dziś wysile jak ja dopiero 2 godz temu zęby umyłam:hahaha:
Tak wiem że to obleśne! Aż się sama siebie brzydze :hahaha:

Jest lepiej na jednym termometrze 36.2 na drugim 36.4 pewnie ten pierwszy się zepsuł tylko szkoda,że wczoraj dopiero go T.kupił. Nienawidze tych elektronicznych gówien,ja mam takiego pecha,że non stop mi się psują a przecież nimi nie rzucam !

O.k. czas na gorące mleko z czosnkiem i miodem :leeee::leeee::leeee:
Nie wiem za jakie grzechy ???

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!!!

dawno mnie nie było,a to dlatego ze z netem miałam problem...

w czwartek od rana zrobiłam sobie w końcu tą glukoze na czco i po obciązeniu 50 gram - wyszło 72/127 wiec jest oki...

popołudniu miałam egzamin z prawa jazdy , który nie zdałam - nie przejełam się zbytnio...

ponadto tego dnia nie wiedziałam co mnie boli - czy zatoki , czy głowa, czy uszy czy tez zęby mnie bolą ...heh, masakra, nie mogłąm z bólu wytrzymać i zjadłam 2x apap ...

w piątek byłam u lekarza na nfz i nie dość ze czekała dwie godziny , to jeszcze nic ciekawego mi nie powiedział ...powiedział to co ja mu dwa tygodnie temu powiedziałam ...ale o tym by mi dać skierowanie na przeziernosć karkową - to on nie wie gdzie przyjumuja - kużwa myślałam ze go rozniose... liczyłam na niego ,a on dał plame na maxa ... i teraz zostałam sama sobie ..mam juz 13tydzień i nie wiele pozostało by zrobić badanie ... heh, od razu dzwoniłam prywatnie -ale nikt ie odbierał , próbowałam chyba z 15 razy i nic... kazałam wysłąć mojemu bratu meila do nich ( jak na złość neta nie miałam ) ...i nie odpowiedzieli jeszcze ... a może któraś z Was jest z okolic Poznania lub Poznania i zna jakiś namiar na lekarza? ... byłabym wdzięczna

tak poza tym wsio oki, zrobi łam dziś Wołowina curry - nawet pychotka :) polecam

Odnośnik do komentarza

mili7774
Hej Marcowe Mamuśki:)

Mam takie pytanko? Czy was też tak zakropiło??:) Ja tylu pryszczów nie miałam od czasu 1 gim. Na twarzy mi co rusz coś wyskakuje no a o szyi to już nie wspomnę..

Ktoś też tak ma??

Hej ;) ...

Eh no mnie zakropiło :le: mam na czole najwięcej :Zły: i na brodzie... ;/ ogólnie twarz nie za bardzo wygląda jak nie nałożę fluidu i się nie pomaluję ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
ja sprzątam jak opętana
nie wiem co mnie naszło...
okna myłam,firany prałam... ehh
ale już mam dość :smile:

Zainspirowałaś mnie, co prawda u mnie nie okna i nie firany ale kurze na maksa, nawet książki w dużym pokoju pozdejmowałam i poukładałam od nowa, kwiaty powycierała, spryskałam.................chyba mi tego było trzeba.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
A mozesz opowiadac a nóż to coś da choć wątpie ze jeszcze na coś się dziś wysile jak ja dopiero 2 godz temu zęby umyłam:hahaha:
Tak wiem że to obleśne! Aż się sama siebie brzydze :hahaha:

Jest lepiej na jednym termometrze 36.2 na drugim 36.4 pewnie ten pierwszy się zepsuł tylko szkoda,że wczoraj dopiero go T.kupił. Nienawidze tych elektronicznych gówien,ja mam takiego pecha,że non stop mi się psują a przecież nimi nie rzucam !

O.k. czas na gorące mleko z czosnkiem i miodem :leeee::leeee::leeee:
Nie wiem za jakie grzechy ???

o raju, dzielna jetes!!! Ja czosnek to spoko, ale mleka nienawidzę a już w tej konfiguracji, to chyba nie wiem co by mnie musiało zmusić.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

mili7774
Hej Marcowe Mamuśki:)

Mam takie pytanko? Czy was też tak zakropiło??:) Ja tylu pryszczów nie miałam od czasu 1 gim. Na twarzy mi co rusz coś wyskakuje no a o szyi to już nie wspomnę..

Ktoś też tak ma??

Ja mam:hmm: na czole jest najgorzej, reszta twarzy ok, ale ramiona i dekolt tez masakra. Była już u dermatologa dostałam dwie maści które można stosować w ciaży - brevoxyl i druga nie pamiętam bo nie wykupiłam jeszcze. Stosuję drugi dzień i już chyba jest lepiej.
Poza tym byłam w Organicu i kupiłam maseczkę błotną :smile_move: na ramiona i dekolt ją robię i też jest po niej lepiej. I mycie płatkami owsianymi zalanymi wczesniej wrzątkiem i przestygniętymi działa rewelacyjnie.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

laninia
ja wczoraj miałam wieczorem jakiegoś doła- prawie si e poryczałam kompletnie bez powodu.

Ja też mam wahania nastroju-łatwo mni wyprowadzić z równowagi....

Kaszaaaaaa
Kurcze my też mielismy zmieniać na 5-drzwiowe ale pokłucilismy się bo mój mąż twierdził,że combi a ja nie nawidze takich wielkich krów mi się sportowe autka podobają więc co naj wyżej sedan i poobrażaliśmy się na siebie bo mój mąż twierdził,że auto nie jest po to żeby pieknie wyglądać tylko po to żeby było palowne a ja na to żeby się nie wtrącał bo to ja jeżdże i koniec jest taki że teraz to nie czuje się na siłach żeby zmieniać bo zanim się przyzwyczaje to będe się stresować.Problem w tym,że z wielkim brzuchem się nie zmieszcze u siebie za kierownice :(

Jednak co duże auto, to duże. I bagaże i wózek - wszystko się zmieści. A myślałyście o tym adapterze do pasów??

Kaszaaaaaa
Ja mam coraz częściej doły różne ale zauważyłam,że im dlużej od badania tym gorsze fazy.

Tak-ja też to zauważyłam. Teraz już wariuję, a wizyta dopiero 29.....:cry:

Kaszaaaaaa
O.k. czas na gorące mleko z czosnkiem i miodem :leeee::leeee::leeee:
Nie wiem za jakie grzechy ???

Samo zdrowie :P:P:P

stysiapysia
Dzień dobry!!!

dawno mnie nie było,a to dlatego ze z netem miałam problem...

w czwartek od rana zrobiłam sobie w końcu tą glukoze na czco i po obciązeniu 50 gram - wyszło 72/127 wiec jest oki...

popołudniu miałam egzamin z prawa jazdy , który nie zdałam - nie przejełam się zbytnio...

ponadto tego dnia nie wiedziałam co mnie boli - czy zatoki , czy głowa, czy uszy czy tez zęby mnie bolą ...heh, masakra, nie mogłąm z bólu wytrzymać i zjadłam 2x apap ...

w piątek byłam u lekarza na nfz i nie dość ze czekała dwie godziny , to jeszcze nic ciekawego mi nie powiedział ...powiedział to co ja mu dwa tygodnie temu powiedziałam ...ale o tym by mi dać skierowanie na przeziernosć karkową - to on nie wie gdzie przyjumuja - kużwa myślałam ze go rozniose... liczyłam na niego ,a on dał plame na maxa ... i teraz zostałam sama sobie ..mam juz 13tydzień i nie wiele pozostało by zrobić badanie ... heh, od razu dzwoniłam prywatnie -ale nikt ie odbierał , próbowałam chyba z 15 razy i nic... kazałam wysłąć mojemu bratu meila do nich ( jak na złość neta nie miałam ) ...i nie odpowiedzieli jeszcze ... a może któraś z Was jest z okolic Poznania lub Poznania i zna jakiś namiar na lekarza? ... byłabym wdzięczna

tak poza tym wsio oki, zrobi łam dziś Wołowina curry - nawet pychotka :) polecam

A czy to nie jest tak, że to badanie robi każdy ginekolog???

]

stokrotka_87
ja sprzątam jak opętana
nie wiem co mnie naszło...
okna myłam,firany prałam... ehh
ale już mam dość :smile:

Ja też dziś sprzątałam!!:yipi::yipi:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Dzień dobry!!!

dawno mnie nie było,a to dlatego ze z netem miałam problem...

w czwartek od rana zrobiłam sobie w końcu tą glukoze na czco i po obciązeniu 50 gram - wyszło 72/127 wiec jest oki...

popołudniu miałam egzamin z prawa jazdy , który nie zdałam - nie przejełam się zbytnio...

ponadto tego dnia nie wiedziałam co mnie boli - czy zatoki , czy głowa, czy uszy czy tez zęby mnie bolą ...heh, masakra, nie mogłąm z bólu wytrzymać i zjadłam 2x apap ...

w piątek byłam u lekarza na nfz i nie dość ze czekała dwie godziny , to jeszcze nic ciekawego mi nie powiedział ...powiedział to co ja mu dwa tygodnie temu powiedziałam ...ale o tym by mi dać skierowanie na przeziernosć karkową - to on nie wie gdzie przyjumuja - kużwa myślałam ze go rozniose... liczyłam na niego ,a on dał plame na maxa ... i teraz zostałam sama sobie ..mam juz 13tydzień i nie wiele pozostało by zrobić badanie ... heh, od razu dzwoniłam prywatnie -ale nikt ie odbierał , próbowałam chyba z 15 razy i nic... kazałam wysłąć mojemu bratu meila do nich ( jak na złość neta nie miałam ) ...i nie odpowiedzieli jeszcze ... a może któraś z Was jest z okolic Poznania lub Poznania i zna jakiś namiar na lekarza? ... byłabym wdzięczna

tak poza tym wsio oki, zrobi łam dziś Wołowina curry - nawet pychotka :) polecam

No wiesz co jestem w szoku,to badanie polega tylko na zmierzeniu karku czyli kazdy lekarz który umie okreslic długosc dziecka tez teoretycznie nie powinien miec problemu z karkiem.No chyba,ze to jakies urzedowe ograniczenia,moze nie ma jakiegos swistku? Niezapominajka może się dowiedziec od kolezanki :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Kaszaaaaaa
A mozesz opowiadac a nóż to coś da choć wątpie ze jeszcze na coś się dziś wysile jak ja dopiero 2 godz temu zęby umyłam:hahaha:
Tak wiem że to obleśne! Aż się sama siebie brzydze :hahaha:

Jest lepiej na jednym termometrze 36.2 na drugim 36.4 pewnie ten pierwszy się zepsuł tylko szkoda,że wczoraj dopiero go T.kupił. Nienawidze tych elektronicznych gówien,ja mam takiego pecha,że non stop mi się psują a przecież nimi nie rzucam !

O.k. czas na gorące mleko z czosnkiem i miodem :leeee::leeee::leeee:
Nie wiem za jakie grzechy ???

o raju, dzielna jetes!!! Ja czosnek to spoko, ale mleka nienawidzę a już w tej konfiguracji, to chyba nie wiem co by mnie musiało zmusić.

Zmusił mnie strach przed kolejnym antybiotykiem bo zawsze żle znosiłam a teraz to już tragedia.Ale ta mikstura też za długo w moim żołądku nie była :)
Bardzo fajne te artykuły z poleconych przez ciebie linków.Dzięki choć poraz kolejny sobie uswiadomilam ze nie jestem dobra matka i chyba nie bede bo nie jestem w stanie jeść 7 porcji owoców dziennie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Redberry

Jednak co duże auto, to duże. I bagaże i wózek - wszystko się zmieści. A myślałyście o tym adapterze do pasów??

Mi się już teraz wszystko mieści.Nawet powiedziała bym że za dużo bo ostatnio betoniarke przewozilam tylko potem sama musze ten syf sprzątać. A kombiaki tak mi się nie podobają,że wolała bym busem jeżdzić :D

Udało mi się zwrócić buty i to bez problemu,nawet nie musiałam kitu wciskać :D
A tera mam kolejny problem :D Jak pozbyć się gilów z nosa skoro nie moge smarkać bo co smarkne to krew mi leci :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
też mnie ciekawi to jak na usg nie określili przeziorności...
może mówimy o czymś zupełnie innym... ?? :hmm:

Nie no nie mogą się dwa różne badania tak samo nazywać bez jaj.

Dzisiaj urodziła synka moja koleżanka która od samego początku ciąży brała leki na podtrzymanie.Wczoraj zaczeła 38tydz więc ostatnie tabletki wzieła i dziś już ma pocieche.Ale ostrzegła mnie żeby mieć wszystkie badania zakażne porobione bo ona nie zrobiła na żółtaczke i teraz jej nie dają dziecka,dopiero jutro rano jej zrobią a kosztami obciążą jej prowadzącą lekarke za kare,że nie zleciła.Ja mam wszystkie ale podaje dalej zeby sie to nikomu nie przytrafiło bo napewno jest to bardzo nieprzyjemna sytuacja :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

A próbowałaś Otrivin? aerozol do nosa, taki psik psik- na mnie zwykle dobrze działa,a le mi krew z nosa nie leci... no i nie wiem czy w ciąży można.

A z butami to przynajmniej wszystkie już wiemy na przyszłość ;c))

Stysia jakiś ten twój lekarz niemota- może on w ogóle nie wie jak to się robi i co to jest ta przezierność karku??? Mój oczywiście też robił w trakcie usg- po prostu zmierzył w odpowiednim miejscu i tyle.

Właśnie mi się przypomniało ze nie odebrałam wszystkich wyników ze szpitala!! zapomniałam na śmierć przez ten urlop. mam do odebrania jeszcze HCV, HBS i badania które szły do sanepidu- przeciwciała różyczki i endoplazmozy. No nic w poniedziałek odbiorę. Ale na żółtaczkę nie robiłam... coś jeszcze powinno się zrobić??

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...