Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm moje ulubione brzuszki :)))

Redberry ! Piękne ! Cudowne ! Przewspaniałe !

Agunia mój pępek też znikął :) I tylko tak mieciutko jest w tym miejscu:)
To mówisz,że dziś poszalejesz w nocy :lol:

Agacav ja daje tylko jedno imie bo i tak zamieszania jest z tym jednym jak nie wiem co :D Śliczny brzuszek ! I piękny krzywy przedziałek ! Prawie tak krzywy jak mój :lol: Ja ze swojego polewam codziennie :))

Aniutka Trzymamy kciukasy za jutrzejszą wizyte-mam nadzieje,że nie zaśpisz :)

Racuszku !! W końcu nam się objawiłaś!! :D Śliczny brzunio :)

Redberry Fantastyczne ! Seksowne ! Śliczne !
A te kosze widziałam w LeroyMerlin :)

Qmpeela maluni śliczniuni :lol:

Stysiu ja nie mam pojęcia -wydaje mi się ,że do walentynek jeszcze kupe czasu ale tak sobie teraz pomyślałam,że może tą twoją skarpetke fiut*wą zakupie :yipi:
A oprócz tego zawsze gdzieś wychodzimy :))

Kinia fajnie,że ci tyle radości sprawiła rodzinka :)

Redberry mówiłam ci już,że sesja rewelacyjna ?? Nieeeeeeeee ?? Więc mówie :) REWELACYJNA :Psoty:

Clortimazolum w maści używam po każdej antybiotykoterapii bo osłony niegdy nie dają rady i jestem mega zadowolona :)

A ja dziś oddałam auto do mechanika :( Jutro zaczynam w związku z tym depresje.Miałam dziś ale tato mi kupił wózek więc stwierdziłam,że nie wypada-poczekam jeszcze te kilka godzin :( Przyznaje się bez bicia-jestem psychicznie chora-nie umiem żyć bez mojego autka.Jestem uzależniona :(( Chyba będe je odwiedzać albo przynajmniej paczki wysyłać
:36_19_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
Kaszaaaaaa
racuszek
dostałam właśnie zaproszenie do kumpla do Wrocławia i pierwszy raz musiałam mu odmówić buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu boję się ze urodzę po drodze :P

Przestań ! Przyjeżdżaj,razem urodzimy .Będzie fajnie :lol:

taaaa zwłaszcza po tym co napisałaś o szpitalu hehe moglybyśmy się przez paraan za łapki trzymac hehehe

No dokładnie !Zrobimy sobie konkurs która naj głośniej krzyczy albo która zna więcej przekleństw .Mówie ci ! Będzie fajnie :sofunny:
Z resztą mam zarezerwowany apartament więc jedna w zepsutym Jacuzzi może rodzić :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...