Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

Przepraszam marcoweczki ze Wam sie wcinam,
no ale przyuwazylam ostatniego posta noi nei moge napisac kilku slow:wink:

Kroaszek
Dzieki Stysiu, ja staram sie wierzyc i modle sie zeby malenstwu nic nie bylo bo ja sie czuje winna ze zamiast go odzywiac ja go truje moja zolcia ktora dostaje sie do krwi...ehhh


Kroaszek
Hej dziewczyny,

Znowu nie pisalam wieki ale jestem z wami i nadrabiam czytanie jak znajde chwile.
Wlasnie odebralam wyniki krwi i zdjagnozowano u mnie cholestaze,i im wiecej czytam na temat tego cholerstwa tym bardziej sie martwie.
Czy ktoras z was miala jakiekolwiek doswiadczenie z ta choroba?

Wszystko mnie swedzi szczegolnie w nocy.....i prawdopodobnie urodze w 37-38 tygodniu....hmmmm tylko zeby malenstwu do tego czasu sie nic nie stalo...bo to dopiero 32 tydzien............plakac mi sie chce.


Pozdrawiam was serdecznie.



w 34 tyg ciazy okazalo sie ,ze mam cholestaze(swedzenie zaczelo sie moze z tydzien wczesniej)
od razu dostalam tabletki-tydzien brania
nic nie pomoglo,a wrecz przeciwnie zamiast sie obnizyc to mi wzroslo
w 35 tyg zdecydowano ze mam rodzic(porod sn)


jak sytuacja tego wymaga-ciaza zostaje przerwana
kontrolowane sa kwasy,i na ich podstawie stwierdzaja czy dziecko wciaz bezpiecznie moze mieszkac w brzusiu:wink:


bedzie dobrze-musi byc:wink:
zycze jak najmniej swedzenia:wink:


Pozdrawiam marcoweczki:usmiech:

Odnośnik do komentarza

Cześc :))))))))))))))))

Aguniu pewnie dziś będziesz miała ciężki dzień :( Trzymaj się kochana :)

Kroaszku ja nic nie słyszałam wcześniej o cholestazie ale właśnie dostałam zawału :lol: Bo mnie też wszystko swędzi.Smaruje sie neutrogeną i kremem na bazie wody termalnej i jest jako tako :(
A jak się wykrywa tą chorobę ? Pewnie z badań krwi których nie miałam robionych ponad 2 miesiące :(

Dobra ja sie zbieram bo musiamy jechać kupić mężowi telefon(dotychczasowy nie przetrwał prania)
A wieczorem obiecał mi ,że mnie na basen weżmie (zobaczymy) ale tak bym chciała bo ja uwielbiam wode a sama już nie chce chodzić za wielka i za malo sprawna jestem żeby po tych mokrych kaflach bez asekuracji biegać :)

To do potem ...........
Miłego dnia :)))))))

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Stociu ... Pierwsza dzis no,no ...:yuppi::yuppi:

Ja druga hehe.... o 9 sie obudziłam i ... bałam się ręki spod kołdry wyciągnąc hehe ...-22 ja pikole ...tyle jeszcze nie było... a ze palimy w piecu to u nas czuc heh ....

Zbieram sie do mamusi na pogadchuchy...a mój mąż w pracy...

Kochane wczoraj był cudowny, co prawda popił u sąsiada...ale jak przyszedł to normalne cudownie... rozmawialiśmy, śmialiśmy się... nie moze się doczekac Hani:yuppi:, gadał do brzuszka, głaskał delikatnie i w ogóle ... normalnie jak Anioł się zachował...przepraszał za swoje kawalerskie zachowania itp. :yuppi::yuppi::yuppi::36_2_25: No facet zrozumiał w koncu ...:hahaha::hahaha:

Miłej niedzieli .... brat mi w koncu klawiature naprawi hehe:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

O rany jaki dziś mróz ! Aż ciężko oddychać ...

izabell ja dopiero jeden dzień nie byłam w pracy i już jestem przerażona tym co będe robić a właściwie nie robić :( Jak się rozleniwie jeszcze bardziej to dopiero będzie dramat ...
A naj gorsze jest to,że już nie ma dla mnie wygodnej pozycji :( Jak siedze to mi gniecie brzuch nogi i momentalnie bolą i puchną :( Jak się odegne do tyłu to gniecie i trudno się oddycha więc pozostaje mi leżenie ale biodra i kolana bolą po 40 min :((((((
Oj robi się naprawde ciężko.Ciekawe za ile dni załapie doła :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Kochana zadnych dołów....
a jak pozycja leżąca na boku????

No żadnej innej niż leżącej na boku nie mam i wytrzymuje max 40min i zmiana boku a zmiany boku i wstawnie jest bolesne niestety :(

Wcale nie mam ochoty na doła ale znam siebie już kilka lat :) I wiem,że nadejdzie bo ja z nudów głupieje a nie mam co robić :( Dopiero ok 19 męża odbieram a co do 19 ?? Tragedia :36_19_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
stysiapysia
Kochana zadnych dołów....
a jak pozycja leżąca na boku????

No żadnej innej niż leżącej na boku nie mam i wytrzymuje max 40min i zmiana boku a zmiany boku i wstawnie jest bolesne niestety :(

Wcale nie mam ochoty na doła ale znam siebie już kilka lat :) I wiem,że nadejdzie bo ja z nudów głupieje a nie mam co robić :( Dopiero ok 19 męża odbieram a co do 19 ?? Tragedia :36_19_1:

http://www.dlarodzinki.pl/m/products/320/571665f9cfee45cbbfd352548e473e33811dc8b9_oryginal.jpeg

Odnośnik do komentarza

Kaszaa pytasz o wykrycie cholestazy to z krwi sie bada astat i alat chyba po polsku i zawartosc bilubiliny.
Mnie wszystko swedzialo strasznie szczegolnie stopy i dlonie.
Dzisiaj bylam znowu w szpitalu i dostalam wyniki - krotnie przekroczone normy.
Dostalam zastrzyk ze sterydow na plucka dziecka jakby bylo wczesniej ( a najpozniej bedzie w 37 tyg) i beda mnie dalej monitorowac.Mam koszyk lekow witamine k na krzepniecie krwi masci i chyba pol apteki..........
Im wieciej czytam o tej chorobie tym gorzej sie czuje.....wiec juz nie czytam bo wpadam w panike.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...