Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

stysiapysia
qmpeela
Wróciłam :)

Musze powiedziec, ze juz mi lepiej :) Coś tam jeszcze pobolewa, ale o wiele mniej :)

Ja do brzucha nie mówie, w sumie nawet nie wiem czemu :myśli: ale ogólnie dużo gadam, do Lenuśki, męża itp. więc moze i ja mam zaliczone jak kaszaaaa ;) :lol:

stysia ja co roku choinke ubieram dzień lub dwa przed wigilią, bo w wigilie to juz zwykle czasu na to nie ma :) W kazdym razie swiatełka na chince to dopiero przy wigili zapalamy :)

My w dzień wigili ... od lat tak jest i potem zapalamy lampeczki ,a z kuchni unosi się zapach smażonego karpia... mhmmm:36_2_15:

U mnie to nie zdałoy egzaminu Musze miec ją najpóźniej dzień przed a najwcześniej dwa dni przed a to ze wzgledu, że zawsze czegoś mi na chince brakuje a to bombek a to kokardek, swiatelka nagle nie działają, łanduchów za mało ;) w tym roku i tak wigilie trzeba bedzie przyspieszyc bo maz na noc do pracy wiec sama widzisz:) czasu na wszystko by mi zbrakło :) i tak nie wiem czy damy rade pojechac na wigilie do moich rodziców.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki...ja tak na chwilkę, bo właśnie wróciłam od lekarza,i... dziecko nam urosło:yuppi: normalnie waży 1120 gram:) czyli moje wmuszanie jedzenia daje efekty, co prawda ja przytyłam tylko 800 gram, ale powiedział lekarz że to nieważne,najważniejsze że mała urosła. A i powiedział, że nie urodzę dziecka 4 kilo, ale te 2,5 powinna mieć, ulżyło mi:)ale nadal jest ułożona miednicowo, znaczy pośladkami do dołu..standardowo już, i pewnie pozycji nie zmieni, ale tym już się nie martwię, w ogóle od razu mi lepiej po tych dobrych wiadmościach

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
qmpeela
Wróciłam :)

Musze powiedziec, ze juz mi lepiej :) Coś tam jeszcze pobolewa, ale o wiele mniej :)

Ja do brzucha nie mówie, w sumie nawet nie wiem czemu :myśli: ale ogólnie dużo gadam, do Lenuśki, męża itp. więc moze i ja mam zaliczone jak kaszaaaa ;) :lol:

stysia ja co roku choinke ubieram dzień lub dwa przed wigilią, bo w wigilie to juz zwykle czasu na to nie ma :) W kazdym razie swiatełka na chince to dopiero przy wigili zapalamy :)

My w dzień wigili ... od lat tak jest i potem zapalamy lampeczki ,a z kuchni unosi się zapach smażonego karpia... mhmmm:36_2_15:

Nie my też zawsze przed bo i tak wszyscy są nieżle wymęczeni kilkudniowym gotowaniem i sprzątaniem jak by do tego jeszcze trzeba było choinke ubierać to czuje,że zaraz po wieczerzy byśmy pozasypiali przy stole :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Witam dziewczynki...ja tak na chwilkę, bo właśnie wróciłam od lekarza,i... dziecko nam urosło:yuppi: normalnie waży 1120 gram:) czyli moje wmuszanie jedzenia daje efekty, co prawda ja przytyłam tylko 800 gram, ale powiedział lekarz że to nieważne,najważniejsze że mała urosła. A i powiedział, że nie urodzę dziecka 4 kilo, ale te 2,5 powinna mieć, ulżyło mi:)ale nadal jest ułożona miednicowo, znaczy pośladkami do dołu..standardowo już, i pewnie pozycji nie zmieni, ale tym już się nie martwię, w ogóle od razu mi lepiej po tych dobrych wiadmościach

No GRATULUJE !!! i popatrz z naj mniejszej kruszynki jest teraz na prowadzeniu chyba ! Super oby tak dalej !! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Póki co, czuję że po tych wrażeniach muszę się położyć, bo i śpiąca jestem.Odezwę się jutro i poczytam co tam dzisiaj naskrobałyście:) więc dobranoc i do jutra:bye:

A dobranoc dobranoc :) Napewno będziesz miała miłe sny po takim dniu :)

A gdzie reszta ! Harrego Pottera oglądacie czy co ? Właśnie się pokłuciłam z mężem i nawe nie mam się komu wyżalić ! :no:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Witam dziewczynki...ja tak na chwilkę, bo właśnie wróciłam od lekarza,i... dziecko nam urosło:yuppi: normalnie waży 1120 gram:) czyli moje wmuszanie jedzenia daje efekty, co prawda ja przytyłam tylko 800 gram, ale powiedział lekarz że to nieważne,najważniejsze że mała urosła. A i powiedział, że nie urodzę dziecka 4 kilo, ale te 2,5 powinna mieć, ulżyło mi:)ale nadal jest ułożona miednicowo, znaczy pośladkami do dołu..standardowo już, i pewnie pozycji nie zmieni, ale tym już się nie martwię, w ogóle od razu mi lepiej po tych dobrych wiadmościach

:36_2_25::36_2_25::36_2_25: wspaniałe wiadomości... powodzonka ...

Kaszaaaaaa
aniutka86
Póki co, czuję że po tych wrażeniach muszę się położyć, bo i śpiąca jestem.Odezwę się jutro i poczytam co tam dzisiaj naskrobałyście:) więc dobranoc i do jutra:bye:

A dobranoc dobranoc :) Napewno będziesz miała miłe sny po takim dniu :)

A gdzie reszta ! Harrego Pottera oglądacie czy co ? Właśnie się pokłuciłam z mężem i nawe nie mam się komu wyżalić ! :no:

Kaszaaaa co tam z tym Twoim mężem???

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Kaszaaaaaa
kingusia1991
Kaszaaaaaaaaaa jesteś?? ;>

Jestem jestem...

To mi się kochana możesz wyżalić :love: :Usteczka:

szkoda,że GG nie masz:P byłoby łatwiej i szybciej :D :lol:

A w sumie to sama nie wiem czy powinnam sie użalać czy nie :(
Poprostu nie moge przetrawić,że mój mąż jest takim tumanem ! Charuje caly boży dzień,po pracy idzie i remontuje mieszkanie pod wynajem i odbieram go o 19 zanim dojedziemy i sie ugotuje,potem zje to już jest koło 21 i zasypia przed tv bo chwile po 5 wstaje. I niby mu współczuje ale nie wiem czemu bo on nawet jak nie ma nic pilnego do roboty to sobie szuka jakiegoś zajęcia na siłe a dziś już kolejny piątek zakończył tak ,że wypił sobie dwa piwka po czy śpi jak zabity więc co obudziłam drąc ryja na całego bo kużwa nie poświęci mi 15 minut nawet ale piwko wypić ma siłe żul jeden :( I jeszcze bedzie się ze mną kłucił,że ja i tak ne necie siedze ale ja juz nie raz próbowałam inaczej i jak szłam do niego to on wtedy szedł przed kompa ! Do szału mnie człowiek doprowadza ! Bez kitu chyba zaraz zajaram szluga i może jak się osra ze strachu to zacznie funkconować normalnie ! Ja miałam w 4 mc problemy z ciśnieniem które się unormowały ale powinnam raz na jakis czas kontrolować,myślisz ,że choc raz wpadł na to sam żeby mi zmierzyć ! Teraz od tygodnia czekam aż mi od taty przyniesie pasek do glukometru na wzór żebym mogła dokupić i pewnie też się nie doczekam :( Tak mnie to boli,że nie myśli o dziecku że szok ! To on zawsze o wszystkim pamiętał a teraz nagle jakiegoś zaćmienia dostał................. Nie mam siły

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

A naj lepsze jest to,że jak go opierd.....am to wstał wyrzucił śmieci,pomył naczynia i teraz siedzi już prawie godzine w łazience i goli się w końcu bo też od 4 dni mówiłam,że jak dziad chodzi i pewnie jutro pójdzie do fryzjera bo zaraz mnie prześcignie z dlugością włosów i daje sobie ręke obciąć,że wejdzie do wyra obrażony i pójdzie spać !! A ja mu jazde zrobiłam ,że się mną nie interesuje !
Chyba jutro będe musiała zrobić awanture o strych albo nie wiem co może wtedy porozmawia z żoną ? Kużwa zawsze na odwót jak male dziecko !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

A w sumie to sama nie wiem czy powinnam sie użalać czy nie :(
Poprostu nie moge przetrawić,że mój mąż jest takim tumanem ! Charuje caly boży dzień,po pracy idzie i remontuje mieszkanie pod wynajem i odbieram go o 19 zanim dojedziemy i sie ugotuje,potem zje to już jest koło 21 i zasypia przed tv bo chwile po 5 wstaje. I niby mu współczuje ale nie wiem czemu bo on nawet jak nie ma nic pilnego do roboty to sobie szuka jakiegoś zajęcia na siłe a dziś już kolejny piątek zakończył tak ,że wypił sobie dwa piwka po czy śpi jak zabity więc co obudziłam drąc ryja na całego bo kużwa nie poświęci mi 15 minut nawet ale piwko wypić ma siłe żul jeden :( I jeszcze bedzie się ze mną kłucił,że ja i tak ne necie siedze ale ja juz nie raz próbowałam inaczej i jak szłam do niego to on wtedy szedł przed kompa ! Do szału mnie człowiek doprowadza ! Bez kitu chyba zaraz zajaram szluga i może jak się osra ze strachu to zacznie funkconować normalnie ! Ja miałam w 4 mc problemy z ciśnieniem które się unormowały ale powinnam raz na jakis czas kontrolować,myślisz ,że choc raz wpadł na to sam żeby mi zmierzyć ! Teraz od tygodnia czekam aż mi od taty przyniesie pasek do glukometru na wzór żebym mogła dokupić i pewnie też się nie doczekam :( Tak mnie to boli,że nie myśli o dziecku że szok ! To on zawsze o wszystkim pamiętał a teraz nagle jakiegoś zaćmienia dostał................. Nie mam siły

Kochana nie wiem co mam Ci napisać ... ja nie wiem co z tymi facetami się dzieje ... nic nie chcą "życ" w czasie kiedy jego piękna , jedyna kobieta, zona jest w cudownym stanie... zapominają o nas , myśląć ze z pracy do pracy , by zarabiać pieeniądze to teraz ich obowiązek... a co z nami??? przecież my teraz potrzebujemy czułości , miłosci , przytulania... heh , ważniejsze piwko heh ... a my??? ... czyż nie lepiej te 15 min,. poświęcić nam i brzuszkom??? ... a potem po urodzeniu mają "focha" ze odstawiamy ich na bok , bo najważniejsze dla nas jest dziecko...

Przykro mi Kaszaaa ze Twój mąż nic a nic z siebie nie daje Tobie, choć na pewno myśli ze robi wiele... Kochana żal się kiedy tylko chcesz... po to tu jesteśmy... musisz to ptrzetrzymać ... porozmawiaj z nim , i powiedz czego oczekujesz, czego Ci brak... niech troszke przystopuje... powodzenia..:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Ale wiecie co,jak mama na świeta przyjedzie to ja jej to powiem ! Bez kitu nakabluje na niego tak żeby słyszał i zjara się człowiek na miejscu ze wstydu ! Trudno sam się o to prosi skoro nie trafia to co ja mowie :( A moja mama i tak mu nic nie powie bo ona taka nie jest ale wystarczy,żeby umarł ze wstydu !Głupi dupek wiecie jak mi się zrobiło przykro jak powiedziałam w pracy,że ja już nie pamietam co to masaż i dziewczyny zrobiły wielkie oczy niedowierzając ,że mąż mnie nie masuje ? Głupio mi było jak nie wiem,ale jak nie poprosze to on sam na to nie wpadnie a ja tylko jak umieram z bólu to jestem gotowa poprosić o coś ...sam na siebie podpisał wyrok ! Za niemasowanie żony w ciązy niestety jego plecy również nigdy nie poczują więcej co to masaż no chyba że se znajdzie kogoś innego do masażu :) Na mnie nie ma co liczyć a że ja slów na wiatr nie rzucam to aż mi go szkoda ...
Dobra wystarczy bo zaraz zagryzmole całe forum swoimi żalami :)
Chyba musze się poprostu wypłakać -dawno tego nie robiłam i czuje ,że się nazbieralo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
A naj lepsze jest to,że jak go opierd.....am to wstał wyrzucił śmieci,pomył naczynia i teraz siedzi już prawie godzine w łazience i goli się w końcu bo też od 4 dni mówiłam,że jak dziad chodzi i pewnie jutro pójdzie do fryzjera bo zaraz mnie prześcignie z dlugością włosów i daje sobie ręke obciąć,że wejdzie do wyra obrażony i pójdzie spać !! A ja mu jazde zrobiłam ,że się mną nie interesuje !
Chyba jutro będe musiała zrobić awanture o strych albo nie wiem co może wtedy porozmawia z żoną ? Kużwa zawsze na odwót jak male dziecko !

Bo faceci to tacy mali chłopcy...zwłaszcza gdy już zony mają... śniadanko zrób, obiadek, kolacyjke, posprzataj , opierz, zrób zakupy ... a ja tylko pilot i na kanape przy piwku... zapominają ze w małzeństwie nie to jest najważniejsze... ufff

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Ale wiecie co,jak mama na świeta przyjedzie to ja jej to powiem ! Bez kitu nakabluje na niego tak żeby słyszał i zjara się człowiek na miejscu ze wstydu ! Trudno sam się o to prosi skoro nie trafia to co ja mowie :( A moja mama i tak mu nic nie powie bo ona taka nie jest ale wystarczy,żeby umarł ze wstydu !Głupi dupek wiecie jak mi się zrobiło przykro jak powiedziałam w pracy,że ja już nie pamietam co to masaż i dziewczyny zrobiły wielkie oczy niedowierzając ,że mąż mnie nie masuje ? Głupio mi było jak nie wiem,ale jak nie poprosze to on sam na to nie wpadnie a ja tylko jak umieram z bólu to jestem gotowa poprosić o coś ...sam na siebie podpisał wyrok ! Za niemasowanie żony w ciązy niestety jego plecy również nigdy nie poczują więcej co to masaż no chyba że se znajdzie kogoś innego do masażu :) Na mnie nie ma co liczyć a że ja slów na wiatr nie rzucam to aż mi go szkoda ...
Dobra wystarczy bo zaraz zagryzmole całe forum swoimi żalami :)
Chyba musze się poprostu wypłakać -dawno tego nie robiłam i czuje ,że się nazbieralo :)

Hmmm mój tak samo , zero masażu ,zero czułości ..jak ja pierwszego kroku nie zrobię to on sam z siebie w ogóle:(...

Wierze, czasem wszystko się w człowieku kumuluje i przychodzi taki czas iż trza sie wypłakać , wieć :36_1_4::36_1_4::36_1_4:

ja będę nie długo... 7 grudnia...:36_1_4: 9miesięcy moja córeczka by miała... a te święta się żbliżające miały być nasze , we trójke... :(

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaaaa ja ostatnio się wypłakałam i mi to na dobre wyszło, choć dla dziecka nie na dobre to pewnie wyjdzie... bo ponoć później jest dziecko marudne i markotne... i dużo płacze, przez te stany, które przechodzimy w ciąży... i zobaczyłam to na jednym przypadku 10latki, bo jej mama płakała i miała dużo problemów ze swoim partnerem życiowym jak była w ciąży z tą małą... i dlatego próbuję się opanować,żebym ja takiego dziecka nie miała :no: więc daj sobie na luz, wypij łyczek piwka:D bo nie zaszkodzi i włącz muzyczkę , muzyka uspokaja ja tak sądzę :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

http://media8.mojageneracja.pl/oipqowququ/mediumjzx4i9554812c411d77cf78671.jpg

Witajcie Dwupaczki!!!

ja już na nogach :)... hmmm ... jadę do mojej Gabrysi na grób... muszę jej już uszykować na Mikołaja , niech się mój Aniołek cieszy...a swoją drogą moje Kochane ... to jej pierwszy Mikołaj byłby- jak ja za nia tęsknię.... dobrze ze mam Hanie, ona mi wyrównuje wszystko !!!!:yuppi:

Popołudniu albo wieczorkiem zajrze do Was ...

Wszystkiego dobrego i http://img2.vpx.pl/up/20090512/kotek_w_pudelku_po_slodyczach_i__milego_dnia.jpg

Odnośnik do komentarza

Hejka!
Ja tylko na chwilkę, bo praca wre. Dzisiaj u mnie w domciu będą Mikołajki dla Milenki i pociech moich koleżanek- mamusiek. Jestem w trakcie przygotowywania imprezki. A jutro też mam gości, rodzinka mi się zapowiedziała dość licznie. Oj będzie się działo, ale jak ja to lubię - dom pełen ludzi:36_2_25:
A co do płci dzidziusia, to dopowiem (dla wyjaśnienia) do wczorajszego posta, że lekarz mówił na początku badania, że wygląda na dziewczynkę, ale potem, jak Maluch się obrócił, stwierdził, że jednak chłopak, ale 100% pewności brak. Ja jednak czuję, że to będzie synuś!

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja :)
Stysiuprzepraszam,że sie tak zmyłam wczoraj ale mąż wyszedł z łazienki i nie chciałam żeby widział ,że się rozklejam.Przykro mi,że cały czas wspominasz swojego aniołka z bólem ale kiedyś zostaną tylko dobre wspomnienia :)

ata więc dziś u ciebie party reniferowe :) Bawcie się dobrze :)

Ja wstałam 1.5 h temu a już jestem obolała ! żebra i plecy mnie naparzają bo to moje dziecko wierci się i kopie i wierci i kopie czasami czuje się jak bym jakiegoś konia brzuchu trzymała :lol:

Kinia mam nadzieje,że się mylisz bo ja od początku ciązy płakałam już z 7 raz czyli więcej niż przez całe swoje życie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam się w ten ponury dzień.
Ranyy co za pogoda,ciemno jak w d.... od rana światło palić muszę,a rano jak wstalam to nie wiedzialam czy jeszcze noc czy już pora wstać..:o_noo:
Ata bawcie się dobrze z okazji mikołajowego wieczorku :)))
Stociu musisz być cierpliwa,choć wiem jakie to trudne :Szok:
Kaszaaa no przykro,że tak sytuacja wygląda,mam nadzieję że szybko to się zmieni.
A jak malutka się urodzi to będzie super :tata:
Stysiu napewno pięknie ozdobisz domek swego aniołka :angel_star:
Qmpelo mam nadzieję,że dzisiaj lepiej się czujesz i nie boli Cię brzuch tak jak wczoraj.
Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego weekendu :hamak:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...