Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

stysiapysia
ata
A co byście powiedziały na przysmak w Peru? Dla nich rarytasem są świnki morskie.

Ja mówie NIE!!!!

I słusznie.

Czytałam w książce podróżniczki - Pawlikowskiej, o Peruwiańczyku, który podczas wizyty u jakiejś polskiej rodziny chciał zaskarbić sobie ich względy. Udawało się mu to (nauczył się polskich zwyczajów, kilku słów) do momentu, gdy oglądając w dziecinnym pokoju świnkę morską, pomacał ja i powiedział: "No już jest gotowa, jak chcecie, to pomogę wam ja przyrządzić." To była jego pierwsza i ostatnia wizyta w tym domu!

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

Madziarka0109
Wy tak wszystkie o tym zarelku, az mi sie jesc maksyamlnie zachcialo. Dziewczyny, a macie tak teraz w ciazy, ze jak wam sie cos chce, wszystko jedno jesc, pic czy siku to musicie to zrobic natychmiast??

Ogolnie zastanawialam sie tez czy to normalne, ze o roznych porach i z roznym natezeniem mnie dzidzia kopie. Tez tak macie?

U mnie juz teraz natychmiast to standard teraz:)

A z aktywnoscią dzidzi to u mnie wygląda to tak, rano szaleje, po kazdym i w trakcie kazdego posiłku szaleje, wieczorem szaleje, ogólnie ciagle maupeczke czuje jak sie kreci i wierci, nawet teraz daje o sobie znac :)

Odnośnik do komentarza

Madziarka0109
Wy tak wszystkie o tym zarelku, az mi sie jesc maksyamlnie zachcialo. Dziewczyny, a macie tak teraz w ciazy, ze jak wam sie cos chce, wszystko jedno jesc, pic czy siku to musicie to zrobic natychmiast??

Ogolnie zastanawialam sie tez czy to normalne, ze o roznych porach i z roznym natezeniem mnie dzidzia kopie. Tez tak macie?

Hmmm ...mam tak z siusianiem... jak zaraz nie pójde to ..popuszcze heh i muszę majyki zmienić heh...chyba czas ćwiczyć mięśnie Kegla...

Ja mam tak samo z dzidzią...
w nocy daje czadu i w dzień...czasem rano. popołudniu, wieczorem...

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Madziarka0109
Wy tak wszystkie o tym zarelku, az mi sie jesc maksyamlnie zachcialo. Dziewczyny, a macie tak teraz w ciazy, ze jak wam sie cos chce, wszystko jedno jesc, pic czy siku to musicie to zrobic natychmiast??

Ogolnie zastanawialam sie tez czy to normalne, ze o roznych porach i z roznym natezeniem mnie dzidzia kopie. Tez tak macie?

Hmmm ...mam tak z siusianiem... jak zaraz nie pójde to ..popuszcze heh i muszę majyki zmienić heh...chyba czas ćwiczyć mięśnie Kegla...

Ja mam tak samo z dzidzią...
w nocy daje czadu i w dzień...czasem rano. popołudniu, wieczorem...

U mnie z susianiem jest najgorzej jak mała sie przekreci i nacisnie na pecherz, wtedy to mam ekspresa do wc :)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
Moje malenstwo po tych słodkosciach szaleje teraz jak nie wiem fikołki fika na całego :)
A ja właśnie włączyłam tv i leci super program wiec jednym okiem tu jestem ;)

a co to za program? bo ja czekam na rozmowy w toku :smile:

stawonogi o stawonogach :D owady, robaczki i pajączki :lol: na Animal Planet HD uwielbiam ten program bo lubie takie stworzonka :)

A co dzisiaj w rozmowach?

Odnośnik do komentarza

ata

Dzięki! Ale w jakiej wersji Ty kupujesz to mięso tzn. cały królik, jakaś porcja czy jego część? Jakoś nie mogę wyobrazić sobie obchodzenia się z biednym króliczkiem, a chciałabym się przekonać, bo wiem, że to zdrowe mięsko, no i urozmaicenie.

Kupuje go rozporcjonowanego-tyle, że zamrożony cały na kość. Nózki i tuszka osobno.

ata
A co byście powiedziały na przysmak w Peru? Dla nich rarytasem są świnki morskie.

bidne świnki :surprised::surprised::surprised:

Madziarka0109
Wy tak wszystkie o tym zarelku, az mi sie jesc maksyamlnie zachcialo. Dziewczyny, a macie tak teraz w ciazy, ze jak wam sie cos chce, wszystko jedno jesc, pic czy siku to musicie to zrobic natychmiast??

Ogolnie zastanawialam sie tez czy to normalne, ze o roznych porach i z roznym natezeniem mnie dzidzia kopie. Tez tak macie?

Oj, tak-teraz, i juz :P
dzidzia kopie mnie najczęściej jak ja sie nie ruszam-sprawdza-"Ej, matka zyjesz?" No i tradycyjnie dan ranem...lol - o 4 lub 5... :P
W ciągu dnia, również-zwłaszcza jak odpoczywam :-)

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...