Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Hej dziewczynki!!
Witam się ia ja! Ale chyba nikogo nie ma-to wpadnę póxniej :P

stysiapysia
Jakie plany na dziś mają Marcóweczki?.

Ja już pracowity poranek mam za sobą - uff. A teraz same przyjemności przede mną :P
Kupiłam królika i chce sobie zrobić królika w sosie śmietanowym-tyko on jest tak zamarznięty!!! :surprised:

Witam, witam :big_whoo:
Królik mniaami mniaami :) A rosół z królika, mistrzostwo :) Pamiętam, że pierwsze mięsko jakie dawałam małej to królika bo najdelikatniejszy :)

Odnośnik do komentarza

Redberry
Madziarka-doczytałam na 1 stronie-Zosia! Ślicznie!
Takie imiona mi si.e bardzo podobają-Zosia, Hania, Zuzia :love::love:

Stysiu-niom -powaga-sama mam smaka na niego, taki sosik, pyycha-ale króilka dopiero co kupiłam i jest tak twardy, a ja nie ma mikrofali, żeby go rozmrozić (w sumie nie jestem jej zwolennikiem) - więc musze jakiegoś MacGyvera poszukać :yes::yes:

Może wrzuć go w letnią wodę? Szybciej ottaje :)

A Ty juz myslałaś nad imionkami ?? Ja to wiesz, ciekawoch :lol:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Witam, witam :big_whoo:
Królik mniaami mniaami :) A rosół z królika, mistrzostwo :) Pamiętam, że pierwsze mięsko jakie dawałam małej to królika bo najdelikatniejszy :)

A wiesz, że rosołu jeszcze nie jadłam! :yipi: Musi być dobr..mniam.

Co tam dzisiaj słychować?

Pewnie, ze jest mniami ;)
Własnie wszamałam obiadek i teraz długi czas leżenia przedemną ;) Mała oddelegowana do zabawy, mąż pojechal na zaliczenia a ja mam tv i kompa dla siebie, no i oczywiście kanape z poduszką :hahaha:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Redberry

dopiero co kupiłam i jest tak twardy, a ja nie ma mikrofali, żeby go rozmrozić (w sumie nie jestem jej zwolennikiem) - więc musze jakiegoś MacGyvera poszukać :yes::yes:

Nie chcesz mieć mikrofali ??? dlaczego ???
:

naczytałam sie o szkodliwości i nie chcę. W sumie nie mam też miejsca w kuchni na nią... :-(

qmpeela

Co tam dzisiaj słychować?

Pewnie, ze jest mniami ;)
Własnie wszamałam obiadek i teraz długi czas leżenia przedemną ;) Mała oddelegowana do zabawy, mąż pojechal na zaliczenia a ja mam tv i kompa dla siebie, no i oczywiście kanape z poduszką :hahaha:

Szczęściara :P

A ja zaraz musze myknąc na targ :yes:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

A Ty juz myslałaś nad imionkami ?? Ja to wiesz, ciekawoch :lol:

Tak, jak dziewucha - to biore dwa (na razie) pod uwagę: Zuzia (na 1 wszym miejscu) i Hania.

A jak siurak to Antoś albo... i tu nie wiem, dla chłopczyka nie mam pojęcia... nie mam.... :no:

Ja dla siurdaczka już nie myśle bo chyba niespodzianki już nie zrobi w razie jeśli to pewnie zostanie Filipkiem, dla dziewczynki to dopiero dylemat, pod uwagę są teraz brane Nadia, Helenka (obawiam sie tylko tego ze prawdopodobnie bedą skracac na Lenka :|), Nela (tu obawiam sie ze zawsze beda sie pytac czy to od imienia Kornelia czy Aniela) i Karina :lol:

Odnośnik do komentarza

Redberry
Poza tym drażnią mnie te wszystkie szkodliwe rzeczy-nie sposób tego uniknąć w dzisiejszych czasach, ale jesli można choć trochę -to czemu nie?
Tak samo jak ta skrobia modyfikowana-do wszystkiego ja dodają...gr.... :grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:

Najlepiej miec swój ogród i wszystko co możliwe tam hodować ... tylko ze ...m jak chemią nie polejesz , to nawet nie zdążą wyrosnąć a juz robaki zjedzą....brrr

Odnośnik do komentarza

Redberry
Poza tym drażnią mnie te wszystkie szkodliwe rzeczy-nie sposób tego uniknąć w dzisiejszych czasach, ale jesli można choć trochę -to czemu nie?
Tak samo jak ta skrobia modyfikowana-do wszystkiego ja dodają...gr.... :grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:

Bo tak najwygodniej nie ?;) Idą na łatwizne niestety.

Ja już leżakuje, zakupy zrobił dzisiaj mąż (ja nadal bez auta) więc taak masz racje mam szczęście i korzystam z tej chwili spokoju :) :lol:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Redberry
Poza tym drażnią mnie te wszystkie szkodliwe rzeczy-nie sposób tego uniknąć w dzisiejszych czasach, ale jesli można choć trochę -to czemu nie?
Tak samo jak ta skrobia modyfikowana-do wszystkiego ja dodają...gr.... :grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:

Najlepiej miec swój ogród i wszystko co możliwe tam hodować ... tylko ze ...m jak chemią nie polejesz , to nawet nie zdążą wyrosnąć a juz robaki zjedzą....brrr

Nie zawsze ja w lecie wszystkie warzywka dla małej mam od mamy u nich bez nawozów wszystko super rośnie :) zawsze kroje, mroże, i mam na długi, długi czas:)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Ja dla siurdaczka już nie myśle bo chyba niespodzianki już nie zrobi w razie jeśli to pewnie zostanie Filipkiem, dla dziewczynki to dopiero dylemat, pod uwagę są teraz brane Nadia, Helenka (obawiam sie tylko tego ze prawdopodobnie bedą skracac na Lenka :|), Nela (tu obawiam sie ze zawsze beda sie pytac czy to od imienia Kornelia czy Aniela) i Karina :lol:

A Ty wiesz Filip jest czaderskie! :love::love::love:

Karina? Nie nooo--rumienie się :oops::oops: Mało jest Karinek ogólnie. Wszyscy mi mówią, że ma oryginalne imie -bo po włosku 'carina' znaczy piękna :-))))

stysiapysia

Najlepiej miec swój ogród i wszystko co możliwe tam hodować ... tylko ze ...m jak chemią nie polejesz , to nawet nie zdążą wyrosnąć a juz robaki zjedzą....brrr

Niom, ale pozostają jeszcze naturalne metody-tez skuteczne, choć bardziej czasochłonne...

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...