Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Niom, zaraz zmienię-tylko pójdę po barszczyk do picia :-)

Musze zmienić-bo umrę z rutyny :P

kurcze smaka mam teraz na barszczyk...

a wy ciagle o jedzeniu :P Dopiero pomaranczkę wciągnęłam i chyba zaraz zrobie sobie barszczyk do chipsów :hahaha: I niech mi pan doktor powie, ze nic nie przytyłam, albo ze schudłam to padne mu tam w gabinecie :P :cheess:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
a ja tam kupiłam pyzy z mięsem bo mi się chciało dziś pyzek :D

a ja tez bym zjadła klusek z mięsem ...mmm... :mdr:

qmpeela

kurcze smaka mam teraz na barszczyk...

a wy ciagle o jedzeniu :P Dopiero pomaranczkę wciągnęłam i chyba zaraz zrobie sobie barszczyk do chipsów :hahaha: I niech mi pan doktor powie, ze nic nie przytyłam, albo ze schudłam to padne mu tam w gabinecie :P :cheess:

niom, my mamy jazdy z tym żarciem :P:P

a czujesz, że przytyłaś trochę?

qrde, ja czuję, ale niedużo! :-)

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
stokrotka_87
a ja tam kupiłam pyzy z mięsem bo mi się chciało dziś pyzek :D

a ja tez bym zjadła klusek z mięsem ...mmm... :mdr:

qmpeela

kurcze smaka mam teraz na barszczyk...

a wy ciagle o jedzeniu :P Dopiero pomaranczkę wciągnęłam i chyba zaraz zrobie sobie barszczyk do chipsów :hahaha: I niech mi pan doktor powie, ze nic nie przytyłam, albo ze schudłam to padne mu tam w gabinecie :P :cheess:

niom, my mamy jazdy z tym żarciem :P:P

a czujesz, że przytyłaś trochę?

qrde, ja czuję, ale niedużo! :-)

Sama nie wiem czy czuje, na wage nie staje tez nie wiem czemu hahaha :P Zakrecona jakas jestem całkiem :)

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
ehhh ta jesień...i to wszystko... nie mam humoru kompletnie..
sama siebie nie poznaje...mam mega doła od jakiegoś czasu....

taa, jesien tak nastraja... ale trzeba znaleźć swój sposób/sposoby na ogarnięcie jej jakoś-mnie pomaga dużo rzeczy m.in. ciepła herbata, kakao, książka i włączona lampa, która daje takie miłe rozproszone swiatło.... jak jest miło wtedy

drugi sposób to ciepły prysznic, potem pod kołderkę sama lub z M.

trzeci to zakupy...

:lol::lol::lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Wy tez co 10min musicie brykać siusiu? Ja już nie wyrabiam... Co chwilke musze latać i zastanawiam się czy to wina tego że glizda się tak nisko umościła czy tak po prostu... Z Lena miałam tak tylko w pierwszym i trzecim trymestrze więc stąd moje pytanie. :)

Ja latam często-ale to też, bo dzidzia jest u mnie nisko, czasem jak mnie naciśnie na pęcherz to zdaje mi się, że mam hektolitry a leci 5 kropelek....

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Wy tez co 10min musicie brykać siusiu? Ja już nie wyrabiam... Co chwilke musze latać i zastanawiam się czy to wina tego że glizda się tak nisko umościła czy tak po prostu... Z Lena miałam tak tylko w pierwszym i trzecim trymestrze więc stąd moje pytanie. :)

Ja latam często-ale to też, bo dzidzia jest u mnie nisko, czasem jak mnie naciśnie na pęcherz to zdaje mi się, że mam hektolitry a leci 5 kropelek....

Czyli nie jestem sama... juz mi lzej :P :36_1_21: hyhy wiem wiem maupa ze mnie :P Moja glizda jak w pecherz zasunie tą swoją siłą prawie 400-tu gram to musze lecieć, juz teraz natychmiast i nie wazne gdzie :P :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Redberry
Stokrota - :lol::lol:

qmpeela

Czyli nie jestem sama... juz mi lzej :P :36_1_21: hyhy wiem wiem maupa ze mnie :P Moja glizda jak w pecherz zasunie tą swoją siłą prawie 400-tu gram to musze lecieć, juz teraz natychmiast i nie wazne gdzie :P :sofunny:

maupa różoffa :lol:

taaa, ja też, lecę na urwanie głowy, ale na Małysza jest mi czasem trudno i coraz trudniej...

No niestety na małysza to juz nie lada wyczyn, nogi jak z waty zaraz sie robią :hahaha: a co bedzie potem ? :O o rajusku. Ja to jestem tak strasznie "zboczona" na punkcie bakteri i zarazków, ze nosze ze soba płyn odkazajacy :P młodej tez oczywiscie łapy co i rusz psikam :P :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

qmpeela

No niestety na małysza to juz nie lada wyczyn, nogi jak z waty zaraz sie robią :hahaha: a co bedzie potem ? :O o rajusku. Ja to jestem tak strasznie "zboczona" na punkcie bakteri i zarazków, ze nosze ze soba płyn odkazajacy :P młodej tez oczywiscie łapy co i rusz psikam :P :36_1_21:

no coraz gorzej.....uff...

ja też na tym punkcie mam fioła-nie znoszę korzystać z publicznych toalet, w kinach, galeriach itp... jakoś tak...

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

No niestety na małysza to juz nie lada wyczyn, nogi jak z waty zaraz sie robią :hahaha: a co bedzie potem ? :O o rajusku. Ja to jestem tak strasznie "zboczona" na punkcie bakteri i zarazków, ze nosze ze soba płyn odkazajacy :P młodej tez oczywiscie łapy co i rusz psikam :P :36_1_21:

no coraz gorzej.....uff...

ja też na tym punkcie mam fioła-nie znoszę korzystać z publicznych toalet, w kinach, galeriach itp... jakoś tak...

szczerze?? juz wole w lesie dupe do wiatru wystawic niz korzystac z publicznej toalety

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...