Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela

Ha ha ha a moje to juz chyba baraniątko będzie;) haha Jak mamusia :P :ass: A moja starasza to chyba wodnik jest, szuwarek. I owszem wode koooocha:) A baraniątko juz wiem ze da mi popalic :P

Ja też jestem baranem :sofunny:
I tak średnio mi się podoba,że moje dziecko będzie rybą bo ryby te które znam to troche ąkłe są :( Może wcześniej się rozsypie :)

A ja sie ciesze ze bedzie baranem :P Nie znam osób bardziej zakreconych, szaloych i szkudnych jak barany ;) :hahaha:

A juz upartych bardziej chyba nie ma :P Lub jak to moja teściówka mówi Zaudanych :sofunny: ja kłapie jak popadnie i co popadnie potem mysle:P I zaaaaawsze stawiam na swoim :P

Zgadzam się całkowicie ! Też zawsze mówiłam,że baran to najlepszy znak ale wątpie żebym tyle przenosiła skoro tak goni to moje dziecko dlatego mam przynajmniej nadzieje,że przed rybą na wodnika czy tam koziorożca się załapie a jak nie to trudno trzeba będzie rybke na rogacza wyszkolić i już :D
Powiem ci ,że nie zawsze się zgadzają znaki zodiaku mój mąż jest z pod panny i wiele ludzi znających się na horoskopach już wybałuszało gały z niedowierzania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Ja też jestem baranem :sofunny:
I tak średnio mi się podoba,że moje dziecko będzie rybą bo ryby te które znam to troche ąkłe są :( Może wcześniej się rozsypie :)

A ja sie ciesze ze bedzie baranem :P Nie znam osób bardziej zakreconych, szaloych i szkudnych jak barany ;) :hahaha:

A juz upartych bardziej chyba nie ma :P Lub jak to moja teściówka mówi Zaudanych :sofunny: ja kłapie jak popadnie i co popadnie potem mysle:P I zaaaaawsze stawiam na swoim :P

Zgadzam się całkowicie ! Też zawsze mówiłam,że baran to najlepszy znak ale wątpie żebym tyle przenosiła skoro tak goni to moje dziecko dlatego mam przynajmniej nadzieje,że przed rybą na wodnika czy tam koziorożca się załapie a jak nie to trudno trzeba będzie rybke na rogacza wyszkolić i już :D
Powiem ci ,że nie zawsze się zgadzają znaki zodiaku mój mąż jest z pod panny i wiele ludzi znających się na horoskopach już wybałuszało gały z niedowierzania :)

Mój były z którym byłam jakies 4lata to tez panna i nie wyszło a teraz mam blizniaka i powiem ze to dziwne ale swietnie sie dogadujemy :) chociaz on spokojny domator a ja włóczykij i wariatka;)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
stokrotka_87
kurde zapitalacie jak szalone... a ja mam kiepawy dzień.. się nie wyspałam... i w ogóle jakoś kiepsko się czuję...

A ja też ledwo na oczy widze za wczesnie wstałam,pójde w kime jak tylko sie przejem z reszta co tu robić jak siedziec nie moge a jak się kłade to odrazu powieki opadają :D

Stokrotka dzisiaj chyba taki dzien... Nic sie nie chce :16_12_9:

Kaszaaa ja tez bym sobie pospała ale córa na bank mi na to nie pozwoli ;)
A imie jeszcze znajdziecie, moj maz powiedział ze ja moge wymyslac a on nazwie jak pojdzie do urzedu jak mu sie bedzie podobalo :O ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki

widzę ze dyskusja o znakach zodiaku się rozkręciała. Ja z moim M jesteśmy koziorożce - bywa różnie, przyznam bo jesteśmy uparci, choć ja bardziej. A nasz Szymek jest rybką i powiem że to fajny znak. Tez sie trochę sugerowałam ze ryba, maruda będzie, malkontent taki, ale jak na razie Szymek jest fajnym dzieckiem, naprawdę nie mogę narzekać.

U mnie dziś słonko i humorek tez dobry mam. Wypiłam juz kafffke z mlekiem i zjadłam paczka - nie mogłam się opanować i kupiłam sobie.

Stokrotko, Twój kawał super, ale ja faktycznie chodzę jeszcze w swoich normalnych spodniach, może nie za każdym razem ale się w biodrówki spokojnie mieszczę.

Wypiłam kawę i ziewam..........cała to prawda o kawie.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Hej dziewczynki

widzę ze dyskusja o znakach zodiaku się rozkręciała. Ja z moim M jesteśmy koziorożce - bywa różnie, przyznam bo jesteśmy uparci, choć ja bardziej. A nasz Szymek jest rybką i powiem że to fajny znak. Tez sie trochę sugerowałam ze ryba, maruda będzie, malkontent taki, ale jak na razie Szymek jest fajnym dzieckiem, naprawdę nie mogę narzekać.

U mnie dziś słonko i humorek tez dobry mam. Wypiłam juz kafffke z mlekiem i zjadłam paczka - nie mogłam się opanować i kupiłam sobie.

Stokrotko, Twój kawał super, ale ja faktycznie chodzę jeszcze w swoich normalnych spodniach, może nie za każdym razem ale się w biodrówki spokojnie mieszczę.

Wypiłam kawę i ziewam..........cała to prawda o kawie.

Niezapominajka witaj cieplo :) Ja tez w swoich spodniach jeszcze chodze chociaz ich nie zapinam;) albo zapinam pod brzuchem:) Wczoraj ubrałam pierwszy raz ciazówki, super trzymaja brzuszek ale jakos na tyłku mi w nich nie wygodnie i tak mam z kazdymi :P

Odnośnik do komentarza

Witam cieplutko!
Madziarka - fajnie, że do nas dołączyłaś.
Stokrotko - super ten poranny kawał. Znałam tylko tą część o ciuchach ciążowych i monecie.
A mnie od wczoraj prześladuję jakiś dziwny ból w podbrzuszu, który się uaktywnia podczas chodzenia i przypomina taki przeszywający, nagły nerwoból. Co to może być? Normalnie przemieszczać się nie mogę, bo jak mnie znienacka chwyci to :lup::lup::lup::36_1_4:

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie ! Mam ten przywilej i z niego nie korzystam ! Zaraz to zmienie i walne się w kime .
qmpeela a ja sobie pomyślałam właśnie odwrotnie,że nie będe się pytać a potem zwale na szok poporodowy i już :D
niezapominajka chłpcy ryby mi się wydają konkretniejsi niż dziewczynki ...
Z resztą twój argument nie jest brany pod uwagę bo co byś innego mogła powiedzieć :D Wiadomo,że dla rodziców ich dziecko jest naj wspanialsze i reszta się nie umywa nawet :D
Ja też już niedługo będe mówiła,że naj lepszy znak zodiaku to ryba :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Niezapominajkaa
Hej dziewczynki

widzę ze dyskusja o znakach zodiaku się rozkręciała. Ja z moim M jesteśmy koziorożce - bywa różnie, przyznam bo jesteśmy uparci, choć ja bardziej. A nasz Szymek jest rybką i powiem że to fajny znak. Tez sie trochę sugerowałam ze ryba, maruda będzie, malkontent taki, ale jak na razie Szymek jest fajnym dzieckiem, naprawdę nie mogę narzekać.

U mnie dziś słonko i humorek tez dobry mam. Wypiłam juz kafffke z mlekiem i zjadłam paczka - nie mogłam się opanować i kupiłam sobie.

Stokrotko, Twój kawał super, ale ja faktycznie chodzę jeszcze w swoich normalnych spodniach, może nie za każdym razem ale się w biodrówki spokojnie mieszczę.

Wypiłam kawę i ziewam..........cała to prawda o kawie.

Niezapominajka witaj cieplo :) Ja tez w swoich spodniach jeszcze chodze chociaz ich nie zapinam;) albo zapinam pod brzuchem:) Wczoraj ubrałam pierwszy raz ciazówki, super trzymaja brzuszek ale jakos na tyłku mi w nich nie wygodnie i tak mam z kazdymi :P

ja te co mam ciążowe mam super, wyjątkowo na mnie leżą i ciepło w brzuszek bo ten materiał sięga mi aż do pępka. Ale skoro jeszcze się mieszczę w normalne to wykorzystuje czas na ich noszenie:)

U mnie tragedia z piersiami jest, chyba 2 numery przeskoczyłam, jestem jakoś miedzy C a D - a normalnie noszę B czasem C, zależy od fasonu. Nienawidzę tego ,a co będzie jak zacznę karmić:36_11_1: Powiem szczerze że dla mnie sprawa piersi to najbardziej ujemny punkt bycia w ciąży, może mi wszystko rosnąć ale jak cycki powiększają swoje wymiary to mnie zaczyna wściekać. A to nieuniknione niestety.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

ata
Witam cieplutko!
Madziarka - fajnie, że do nas dołączyłaś.
Stokrotko - super ten poranny kawał. Znałam tylko tą część o ciuchach ciążowych i monecie.
A mnie od wczoraj prześladuję jakiś dziwny ból w podbrzuszu, który się uaktywnia podczas chodzenia i przypomina taki przeszywający, nagły nerwoból. Co to może być? Normalnie przemieszczać się nie mogę, bo jak mnie znienacka chwyci to :lup::lup::lup::36_1_4:

Pewnie bobas na jakimś nerwie się usadowił, ja w tamtej ciąży tez tak miała, zginało mnie nagle wpół i nie mogłam dalej iść.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

ata
Witam cieplutko!
Madziarka - fajnie, że do nas dołączyłaś.
Stokrotko - super ten poranny kawał. Znałam tylko tą część o ciuchach ciążowych i monecie.
A mnie od wczoraj prześladuję jakiś dziwny ból w podbrzuszu, który się uaktywnia podczas chodzenia i przypomina taki przeszywający, nagły nerwoból. Co to może być? Normalnie przemieszczać się nie mogę, bo jak mnie znienacka chwyci to :lup::lup::lup::36_1_4:

Moze to wiązadła?? Nie jestem w stanie powiedziec... A brzuch nie twardnieje?

Kaszaaaaaa
No właśnie ! Mam ten przywilej i z niego nie korzystam ! Zaraz to zmienie i walne się w kime .
qmpeela a ja sobie pomyślałam właśnie odwrotnie,że nie będe się pytać a potem zwale na szok poporodowy i już :D
niezapominajka chłpcy ryby mi się wydają konkretniejsi niż dziewczynki ...
Z resztą twój argument nie jest brany pod uwagę bo co byś innego mogła powiedzieć :D Wiadomo,że dla rodziców ich dziecko jest naj wspanialsze i reszta się nie umywa nawet :D
Ja też już niedługo będe mówiła,że naj lepszy znak zodiaku to ryba :D

:sofunny: no tak szok poporodowy to jest wyjscie!! :sofunny:
A ja nie uwazam ze moje najlepsze, moje dziecie jest najgorzej szkudne z całej rodzinki :P Po mamusi oczywiscie;) A urode ma po tatusiu ze mnie nic a nic, no chyba ze to miedzy nogami :P :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
No właśnie ! Mam ten przywilej i z niego nie korzystam ! Zaraz to zmienie i walne się w kime .
qmpeela a ja sobie pomyślałam właśnie odwrotnie,że nie będe się pytać a potem zwale na szok poporodowy i już :D
niezapominajka chłpcy ryby mi się wydają konkretniejsi niż dziewczynki ...
Z resztą twój argument nie jest brany pod uwagę bo co byś innego mogła powiedzieć :D Wiadomo,że dla rodziców ich dziecko jest naj wspanialsze i reszta się nie umywa nawet :D
Ja też już niedługo będe mówiła,że naj lepszy znak zodiaku to ryba :D

Tak zdaję sobie sprawę z mojej subiektywnej oceny, ale zanim Szymon sie urodził też chciałam zeby poczekał jeszcze te 4 dni do znaku barana - ale on postanowił się urodzić dniu wyznaczonego terminu czyli 17 marca. Teraz mam większe szanse na barana z terminem na 20 marca:)

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

ata
Witam cieplutko!
Madziarka - fajnie, że do nas dołączyłaś.
Stokrotko - super ten poranny kawał. Znałam tylko tą część o ciuchach ciążowych i monecie.
A mnie od wczoraj prześladuję jakiś dziwny ból w podbrzuszu, który się uaktywnia podczas chodzenia i przypomina taki przeszywający, nagły nerwoból. Co to może być? Normalnie przemieszczać się nie mogę, bo jak mnie znienacka chwyci to :lup::lup::lup::36_1_4:

siemana !
Ja miałam już przeróżniaste bóle kłujące ale przy kości ogonowej,przez pośladki i pachwiny itp ale wszystko działo się obok lub pod narządami rodnymi i u mnie naj prawdopodobniej były to bóle spowodowane uciskiem na zakończenia nerwowe ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Zmusiałm wczoraj mojego A, żeby położył się przy mnie i położył rękę na brzuchu - tym razem był cierpliwy i się doczekał.....a maluchowi chyba się spodobała ręka tatusia, bo rozbrykał sie na całego. Tatusiowi też się spodobało:) A o 4 rano, wstałm na wycieczkę do kibelka i potem jak się położyłam zaczęły się takie szarże ułańskie w moim brzuchu ze nie mogłam zasnąć Jakiś owsik mi tam rośnie, Szymon taki nie był :36_11_1:

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
qmpeela
Niezapominajkaa
Hej dziewczynki

widzę ze dyskusja o znakach zodiaku się rozkręciała. Ja z moim M jesteśmy koziorożce - bywa różnie, przyznam bo jesteśmy uparci, choć ja bardziej. A nasz Szymek jest rybką i powiem że to fajny znak. Tez sie trochę sugerowałam ze ryba, maruda będzie, malkontent taki, ale jak na razie Szymek jest fajnym dzieckiem, naprawdę nie mogę narzekać.

U mnie dziś słonko i humorek tez dobry mam. Wypiłam juz kafffke z mlekiem i zjadłam paczka - nie mogłam się opanować i kupiłam sobie.

Stokrotko, Twój kawał super, ale ja faktycznie chodzę jeszcze w swoich normalnych spodniach, może nie za każdym razem ale się w biodrówki spokojnie mieszczę.

Wypiłam kawę i ziewam..........cała to prawda o kawie.

Niezapominajka witaj cieplo :) Ja tez w swoich spodniach jeszcze chodze chociaz ich nie zapinam;) albo zapinam pod brzuchem:) Wczoraj ubrałam pierwszy raz ciazówki, super trzymaja brzuszek ale jakos na tyłku mi w nich nie wygodnie i tak mam z kazdymi :P

ja te co mam ciążowe mam super, wyjątkowo na mnie leżą i ciepło w brzuszek bo ten materiał sięga mi aż do pępka. Ale skoro jeszcze się mieszczę w normalne to wykorzystuje czas na ich noszenie:)

U mnie tragedia z piersiami jest, chyba 2 numery przeskoczyłam, jestem jakoś miedzy C a D - a normalnie noszę B czasem C, zależy od fasonu. Nienawidzę tego ,a co będzie jak zacznę karmić:36_11_1: Powiem szczerze że dla mnie sprawa piersi to najbardziej ujemny punkt bycia w ciąży, może mi wszystko rosnąć ale jak cycki powiększają swoje wymiary to mnie zaczyna wściekać. A to nieuniknione niestety.

ja normalnych nie uzywam od dawna,wejde w nie ale nie zapne bo uciska na macice i jak siadam to cały tylek na wierzchu bo wszystkie niziutkie wiec bez sesu :( a do do stanika to własnie kupiłam D naj wiekszy w fischbonie i nic tam już nie dostane :( A w takim zwykłym jakimś białym czy coś nie będe chodzić ! Nigdy ! Naj wyżej będe nosić pierś swą pod pachą bez stanika :sofunny:

A tak poważnie to poszukuje podkoszulki na ciękich ramiączkach obcisłej i długiej,znalazłam narazie tylko jedną ale za 80zł :( wiec szukam dalej...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Zmusiałm wczoraj mojego A, żeby położył się przy mnie i położył rękę na brzuchu - tym razem był cierpliwy i się doczekał.....a maluchowi chyba się spodobała ręka tatusia, bo rozbrykał sie na całego. Tatusiowi też się spodobało:) A o 4 rano, wstałm na wycieczkę do kibelka i potem jak się położyłam zaczęły się takie szarże ułańskie w moim brzuchu ze nie mogłam zasnąć Jakiś owsik mi tam rośnie, Szymon taki nie był :36_11_1:

Będzie baran !! :)
Mój też jest taki niecierpliwy że aż mnie wkurza ! Albo kladzie ręke na minute i się dziwi,że nic nie czuje albo dziecko go kopie i młuci że aż mi jajniki dzwonią a ten śpi :36_19_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
Zmusiałm wczoraj mojego A, żeby położył się przy mnie i położył rękę na brzuchu - tym razem był cierpliwy i się doczekał.....a maluchowi chyba się spodobała ręka tatusia, bo rozbrykał sie na całego. Tatusiowi też się spodobało:) A o 4 rano, wstałm na wycieczkę do kibelka i potem jak się położyłam zaczęły się takie szarże ułańskie w moim brzuchu ze nie mogłam zasnąć Jakiś owsik mi tam rośnie, Szymon taki nie był :36_11_1:

heheh-jak fajnie, ze sie tak wierci :-) mnie tez wieczorem łaskocze na okrągło, czasem w nocy. W ciągu dnia - pojedyncze kopniaczki. :party:

stokrotka_87
no to wszytsko wskazuje na pogodę... pewnie ciśnienie spadło....

tak, chyba ta-pogoda ..

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

Będzie baran !! :)
Mój też jest taki niecierpliwy że aż mnie wkurza ! Albo kladzie ręke na minute i się dziwi,że nic nie czuje albo dziecko go kopie i młuci że aż mi jajniki dzwonią a ten śpi :36_19_1:

Baran buc! Bodzie mamcię!

Moj M. też nie za bardzo czuje ruchy, ale wkręca, że to maleństwo jak tylko cos mi zapulsuje w brzuszku -ale nadal jest dzielny i co rano wychodząc do pracy całuje mi brzuch i gada do maleństwa! :love::love:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Niezapominajkaa
Zmusiałm wczoraj mojego A, żeby położył się przy mnie i położył rękę na brzuchu - tym razem był cierpliwy i się doczekał.....a maluchowi chyba się spodobała ręka tatusia, bo rozbrykał sie na całego. Tatusiowi też się spodobało:) A o 4 rano, wstałm na wycieczkę do kibelka i potem jak się położyłam zaczęły się takie szarże ułańskie w moim brzuchu ze nie mogłam zasnąć Jakiś owsik mi tam rośnie, Szymon taki nie był :36_11_1:

heheh-jak fajnie, ze sie tak wierci :-) mnie tez wieczorem łaskocze na okrągło, czasem w nocy. W ciągu dnia - pojedyncze kopniaczki. :party:

stokrotka_87
no to wszytsko wskazuje na pogodę... pewnie ciśnienie spadło....

tak, chyba ta-pogoda ..

Redberry myślę ja też w ciągu dnia rzadko czuję, to dlatego ze chodzimy ruszamy się.
Tak apropo wczoraj czytałam bardzo ciekawy artykuł, zaraz Wam zalinkuję. Między innymi dowiedziałam się że dzieci mam które musiały w ciąży leżeć, są często bardziej strachliwe, maja wygórowany odruch Moro, mogą mieć zwiększone napięcie mięśniowe. Także nie ograniczajcie się dziewczyny, spacerujcie, ćwiczcie jeśli tylko macie zdrową normalna ciążę. Przeczytajcie artykuł, naprawdę jest mądrze napisany:
OŚRODEK TERAPII NDT-BOBATH

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...