Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela

Dziekujemy dziekujemy, cioci :) Na głos małej przeczytałam zadowolona;) :dzidzia_mis: lezy sobie własnie pod kołderka z misiem i baje ogląda:)

Takiej to dobrze! :whistle::great:
Ale wybieracie sie do Pana Doktora?

kingusia1991
Redberry na razie nie ... może mi przejdzie.. jak rano wstaję to tak mam :Płacz: nieźle co?

No, nieźle.. Pozbyłas sie prania z pokoju?
Ja co rano kaszlę... co rano. Potem mi przechodzi.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
qmpeela
Powiedzcie mi lepiej jaki jest wasz stosunek do świnskiej grypy? Kupujecie moze maseczki chirurgiczne na w razie "w" zanim ich zbraknie tak jak na ukrainie?

Mój stosunek jest taki, że dziennikarze wszystko wyolbrzymiają i w kółko to maglują, specjalnie, żeby firmy farmaceutyczne miały lepszy zarobek i inne spółki, żeby po prostu ludziom wcisnąć PSYCHOZĘ, żeby powariowali i brali szczepionki, kupowali maski... a dajcie żesz spokój... tyle gryp się ciągle pojawia na prawdę paranoja, ja to mam stosunek olewający , jeśli chodzi o to...

a już cholery dostaję jak włączam TV, bo ciągle o tym pieprzą... !!

Redberry
kingusia1991
Redberry http://dl8.glitter-graphics.net/pub/742/742478me58i5kmyp.gif

Kurcze, mam zatkany nos i bolą mnie zatoki ... zaraz dostanę cholery jakiejś! :Zły:

Ojej, Kiniu... leczysz sie jakoś?

qmpeela
Powiedzcie mi lepiej jaki jest wasz stosunek do świnskiej grypy? Kupujecie moze maseczki chirurgiczne na w razie "w" zanim ich zbraknie tak jak na ukrainie?

Hm. W sumie trudno powiedzieć. Nigdy nie szczepiłam sie przeciw grypie,a od 9 lat pracuje w szkole. gdzie o chorobę nietrudno w śród dzieciaków- jakos specjalnie nigdy nie chorowałam na nia.
Nie będę się szczepić i teraz, ani kupować masek. A Ty?

No własnie jesli chodzi o mnie... to maseczki juz w domu mam. Jestem dosc przewrazliwiona na punkcie zdrowia itp. Nie szczepie bo to głupota, na tę świnską to juz w ogóle bo rzad nie zamówił ;) Być mozer moje podejscie wynika z tego jaki zawód wykonuje mój maż, bo co byście zrobiły gdy po powrocie z pracy mąż oświadcza, że dzisiaj przyjechał do nich pan z Ukrainy z grypą siedzial sobie w poczekalni i prychał zamiast od razu powiedziec co mu jest... W kazdym razie nie zabieram teraz małej do centrow handlowych, sama tez ograniczam wyjscia "miedzy ludzi" do tych których po prostu nie moge pominąć :) Wiem, wiem mam paranoje, ale to chyba takie zboczenie ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
kingusia1991
qmpeela
Powiedzcie mi lepiej jaki jest wasz stosunek do świnskiej grypy? Kupujecie moze maseczki chirurgiczne na w razie "w" zanim ich zbraknie tak jak na ukrainie?

Mój stosunek jest taki, że dziennikarze wszystko wyolbrzymiają i w kółko to maglują, specjalnie, żeby firmy farmaceutyczne miały lepszy zarobek i inne spółki, żeby po prostu ludziom wcisnąć PSYCHOZĘ, żeby powariowali i brali szczepionki, kupowali maski... a dajcie żesz spokój... tyle gryp się ciągle pojawia na prawdę paranoja, ja to mam stosunek olewający , jeśli chodzi o to...

a już cholery dostaję jak włączam TV, bo ciągle o tym pieprzą... !!

Redberry

Ojej, Kiniu... leczysz sie jakoś?

qmpeela
Powiedzcie mi lepiej jaki jest wasz stosunek do świnskiej grypy? Kupujecie moze maseczki chirurgiczne na w razie "w" zanim ich zbraknie tak jak na ukrainie?

Hm. W sumie trudno powiedzieć. Nigdy nie szczepiłam sie przeciw grypie,a od 9 lat pracuje w szkole. gdzie o chorobę nietrudno w śród dzieciaków- jakos specjalnie nigdy nie chorowałam na nia.
Nie będę się szczepić i teraz, ani kupować masek. A Ty?

No własnie jesli chodzi o mnie... to maseczki juz w domu mam. Jestem dosc przewrazliwiona na punkcie zdrowia itp. Nie szczepie bo to głupota, na tę świnską to juz w ogóle bo rzad nie zamówił ;) Być mozer moje podejscie wynika z tego jaki zawód wykonuje mój maż, bo co byście zrobiły gdy po powrocie z pracy mąż oświadcza, że dzisiaj przyjechał do nich pan z Ukrainy z grypą siedzial sobie w poczekalni i prychał zamiast od razu powiedziec co mu jest... W kazdym razie nie zabieram teraz małej do centrow handlowych, sama tez ograniczam wyjscia "miedzy ludzi" do tych których po prostu nie moge pominąć :) Wiem, wiem mam paranoje, ale to chyba takie zboczenie ;)

Każdy ma swoje "zboczenia" :D :15_9_25: hehe ale to już Twoja sprawa... :D ja tam się tym nie przejmuję i tyle.
Jestem na zachodzie to do mnie najwyżej najpóźniej dotrze :hahaha: chyba, że już mnie nie będzie i wyjadę :36_1_68:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Z resztą w Polsce kto normalny wyjdzie w takiej masce... może jeden na milion, z którego później i tak się wszyscy wyśmieją ;) ... taka jest Polska i już...

Zebys się czasem nie zdziwiła... Naprawde... Ja nie chce krakać i straszyć, ale nie jesteśmy na jakimś odludziu tylko w centrum europy, dokoła ludzie choruja a my co ? Odporrni? Watpie... NIE UWAŻAM ZE BEDA TYSIACE UMIERAC, ale wiem ze powikłania pogrypowe moga byc nieprzyjemne zwłaszcza dla dzieci, osob starszych i kobiet w ciazy.

Odnośnik do komentarza

Redberry
Widzę Qmpeelo, że pododawałaś nowe filmy na youtube :great::great:

Czasem jak juz siade słuchac to dodaje:) Osttnio mam "odpał" na lata 90te;) :Cherlipanii:

A z małą do lekarz to pewnie pojade do szkoda mi jej jak próbuje powiedziec a nie moze :| Tym bardziej ze kaszel ma taki dziwny jak przy ostatnim zapaleniu krtani. Gdyby nie ten kaszel i ta potworna chrypa pewnie leczyłabym ja sama bo gorączki nie ma jak narazie:) Z tym, ze przy ostatnim zapaleniu krtani tez nie miała a zaczeła mi sie dusic, wole dmuchac na zimne.

Odnośnik do komentarza

qmpeela

No własnie jesli chodzi o mnie... to maseczki juz w domu mam. Jestem dosc przewrazliwiona na punkcie zdrowia itp. Nie szczepie bo to głupota, na tę świnską to juz w ogóle bo rzad nie zamówił ;) Być mozer moje podejscie wynika z tego jaki zawód wykonuje mój maż, bo co byście zrobiły gdy po powrocie z pracy mąż oświadcza, że dzisiaj przyjechał do nich pan z Ukrainy z grypą siedzial sobie w poczekalni i prychał zamiast od razu powiedziec co mu jest... W kazdym razie nie zabieram teraz małej do centrow handlowych, sama tez ograniczam wyjscia "miedzy ludzi" do tych których po prostu nie moge pominąć :) Wiem, wiem mam paranoje, ale to chyba takie zboczenie ;)

No to co innego.. ja tgtez unikam skupisk ludzi, dlatego ostatnio mój tata był chory na swieto zmarłych - właśnie na grypę, no i nie pojechałam do Nysy. Na cmentarze tez nie miałam ochoty iść, w tych ludzi, mogę pójść kiedy indziej, nie jak jest taki spęd.
Ostrożność nie zawadzi.

kingusia1991
Redberry szczerze mówiąc nie mam gdzie się pozbyć, a teraz to i tak "po ptakach" całą noc stało to wiesz... siedzę w polarowej bluzie :D (za dużej na mnie) i jakoś mi cieplej... ale żeby iść do łazienki ogarnąć się umyć i ubrać to mi się cholernie nie chce :P http://dl8.glitter-graphics.net/pub/830/830988zilqgf2djj.gif

Oj, Kinia - jak sie poczujesz lepiej, to i prysznic Ci dobrze zrobi :-)

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek!!!:36_3_15:

Jakie ranne ptaszki... no wiadomo ...kto rano wstaje , ten jest ...niewyspany :sofunny::sofunny::sofunny:

jeśli chodzi o grype na Ukrainie...to w Polsce już podobno brak jest masek na magazynie... bo Polski rząd oczywiście powysyłał już do nich,a o nas teraz nie wiem kto będze myślał... a szkoda na ten temat...zamiast zadbać o Polaó to oni tylko o innych myślą...

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Zebys się czasem nie zdziwiła... Naprawde... Ja nie chce krakać i straszyć, ale nie jesteśmy na jakimś odludziu tylko w centrum europy, dokoła ludzie choruja a my co ? Odporrni? Watpie... NIE UWAŻAM ZE BEDA TYSIACE UMIERAC, ale wiem ze powikłania pogrypowe moga byc nieprzyjemne zwłaszcza dla dzieci, osob starszych i kobiet w ciazy.

Z tym się zgodzę.

qmpeela
Redberry
Widzę Qmpeelo, że pododawałaś nowe filmy na youtube :great::great:

Czasem jak juz siade słuchac to dodaje:) Osttnio mam "odpał" na lata 90te;) :Cherlipanii:

No, ja też! zresztą na 80 też :-) Jak zerkniesz w moje filmy to zobaczysz zresztą :-)))

Te stare piosenki maja swój klimat, który nowoczesnym gdzieś czasem ucieka, no nie?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
Widzę Qmpeelo, że pododawałaś nowe filmy na youtube :great::great:

Czasem jak juz siade słuchac to dodaje:) Osttnio mam "odpał" na lata 90te;) :Cherlipanii:

A z małą do lekarz to pewnie pojade do szkoda mi jej jak próbuje powiedziec a nie moze :| Tym bardziej ze kaszel ma taki dziwny jak przy ostatnim zapaleniu krtani. Gdyby nie ten kaszel i ta potworna chrypa pewnie leczyłabym ja sama bo gorączki nie ma jak narazie:) Z tym, ze przy ostatnim zapaleniu krtani tez nie miała a zaczeła mi sie dusic, wole dmuchac na zimne.
Witaj Qmpelo,oj szkoda że malutka chora.Możliwe,że coś z krtanią.Mój synek jak był mniejszy to ciągle na to chorował i miał taki szczekający kaszel jak to doktor nazwala :)) Dużo zdrówka dla małej :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Dzień doberek!!!:36_3_15:

Jakie ranne ptaszki... no wiadomo ...kto rano wstaje , ten jest ...niewyspany :sofunny::sofunny::sofunny:

jeśli chodzi o grype na Ukrainie...to w Polsce już podobno brak jest masek na magazynie... bo Polski rząd oczywiście powysyłał już do nich,a o nas teraz nie wiem kto będze myślał... a szkoda na ten temat...zamiast zadbać o Polaó to oni tylko o innych myślą...

Własnie dlatego niech się inny smieją a ja maseczki juz w domu mam. Wczoraj zawiozłam rodzicom a dzisiaj zamierzam podrzucic siostrom. Moje zdanie jest jedno jak przyjdzie co do czego panikowac bedzie kazdy, jesli nie o zdrowie swoje to o zdrowie najblizszych. Ja najbardziej obawiam sie ze moze zachorowac córa albo nie daj boze ja bo takie choroby moga miec duze odbicie na zdrowie płodu.

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Zebys się czasem nie zdziwiła... Naprawde... Ja nie chce krakać i straszyć, ale nie jesteśmy na jakimś odludziu tylko w centrum europy, dokoła ludzie choruja a my co ? Odporrni? Watpie... NIE UWAŻAM ZE BEDA TYSIACE UMIERAC, ale wiem ze powikłania pogrypowe moga byc nieprzyjemne zwłaszcza dla dzieci, osob starszych i kobiet w ciazy.

Z tym się zgodzę.

qmpeela
Redberry
Widzę Qmpeelo, że pododawałaś nowe filmy na youtube :great::great:

Czasem jak juz siade słuchac to dodaje:) Osttnio mam "odpał" na lata 90te;) :Cherlipanii:

No, ja też! zresztą na 80 też :-) Jak zerkniesz w moje filmy to zobaczysz zresztą :-)))

Te stare piosenki maja swój klimat, który nowoczesnym gdzieś czasem ucieka, no nie?

Ucieka i to bardzo. Ogólnie smieja sie ze mnie ze to nie moje lata a taka muzyka znam i lubie ;)

Odnośnik do komentarza

Redberry
kingusia1991

Redberry ale z psem na te zimno nie chce mi się wychodzić, a pewnie będę musiała :Zły: ehhhhhhh

Dlatego nie mam psa http://sztoudi.ovh.org/images/buzie/018.gif

Ja jestem nadal u mamy... no i dziś kolejną noc spałąm z ...psem... heh, cwaniara jest taka ze hej...jak było jej zimno to wstawała i patrzyła mi w twarz , ja sie przebudziłam , kołdre do góry i się pod nią skuliła...brzusio mi ogrzewała ...super...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...