Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

taka kołyska to poezja... ale niestety mnie nie stać... musimy zadowolić się łóżeczkiem które dostaliśmy, mąż odnowi, i też będzie ładnie:) ale kołyski cudne, tak nie raz siedzę i oglądam, sprawia mi to przyjemność, choć wiem że nie mogę kupić. Więc w ramach rekompensaty,oglądam ubranka i coś ciągle dokupuję, nie mogę się oprzeć:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Agunia
stokrotka_87
tylko poczekam aż się dowiem płeć..żeby wiedzieć jaki kolor smoczusia :D

No ja też mam zamiar z wszelkimi zakupami czekać do usg,tylko nie wiem czy się czegoś dowiem,bo może i tak się zdarzyć że dzidzia się obróci...Wtedy dlugo nie będzie wiadomo :) A ja tak bym chciala czasem kupić choć jedną rzecz...

mnie też już korci :D:D:D a tu zonk... trzeba czekać

zawstydzacie mnie... ja już niby znam płeć, a w ogóle nie mogę się zabrać nawet za planowanie tego, co kupić :36_11_13:... chyba zrobię listę - co mam po adasiu, a czego mi brakuje i zacznę się powoli przymierzać.

na razie marudzę nad kurtką/płaszczykiem dla siebie na zimę. na 100% muszę coś kupić, bo mój brzuszek wszedł właśnie w fazę gwałtownego wzrostu i już widzę, że w moje normalne zimowe kurtki i płaszcze przestanę się za chwilę mieścić:ehhhhhh:.

/eM

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20050401/n/ADAS/dt/5/k/ba04/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20100218/n/TYMEK/dt/5/k/8bb3/age.png

Odnośnik do komentarza

overpowered
stokrotka_87
Agunia

No ja też mam zamiar z wszelkimi zakupami czekać do usg,tylko nie wiem czy się czegoś dowiem,bo może i tak się zdarzyć że dzidzia się obróci...Wtedy dlugo nie będzie wiadomo :) A ja tak bym chciala czasem kupić choć jedną rzecz...

mnie też już korci :D:D:D a tu zonk... trzeba czekać

zawstydzacie mnie... ja już niby znam płeć, a w ogóle nie mogę się zabrać nawet za planowanie tego, co kupić :36_11_13:... chyba zrobię listę - co mam po adasiu, a czego mi brakuje i zacznę się powoli przymierzać.

na razie marudzę nad kurtką/płaszczykiem dla siebie na zimę. na 100% muszę coś kupić, bo mój brzuszek wszedł właśnie w fazę gwałtownego wzrostu i już widzę, że w moje normalne zimowe kurtki i płaszcze przestanę się za chwilę mieścić:ehhhhhh:.
Overpowered ja też szukam czegoś cieplego,tyle się namierzyłam ostatnio,że masakra i albo mi się fason nie podoba albo wyglądam jak w worku kartofli...Szukalam w normalnych sklepach,są tam kroje na brzuszek.Patrzyłam na płaszczyk w vero moda,carry,camaiue i takie tam.Ale żeby coś konkretnego to sama nie wiem. A brzuch mi wywalilo i mam problem....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
overpowered
stokrotka_87

mnie też już korci :D:D:D a tu zonk... trzeba czekać

zawstydzacie mnie... ja już niby znam płeć, a w ogóle nie mogę się zabrać nawet za planowanie tego, co kupić :36_11_13:... chyba zrobię listę - co mam po adasiu, a czego mi brakuje i zacznę się powoli przymierzać.

na razie marudzę nad kurtką/płaszczykiem dla siebie na zimę. na 100% muszę coś kupić, bo mój brzuszek wszedł właśnie w fazę gwałtownego wzrostu i już widzę, że w moje normalne zimowe kurtki i płaszcze przestanę się za chwilę mieścić:ehhhhhh:.
Overpowered ja też szukam czegoś cieplego,tyle się namierzyłam ostatnio,że masakra i albo mi się fason nie podoba albo wyglądam jak w worku kartofli...Szukalam w normalnych sklepach,są tam kroje na brzuszek.Patrzyłam na płaszczyk w vero moda,carry,camaiue i takie tam.Ale żeby coś konkretnego to sama nie wiem. A brzuch mi wywalilo i mam problem....

no to przynajmniej nie jestem sama... nic mi się nie podoba w sklepach. ani z ciążowych okryć ani z tych nie ciążowych, w które się mieszczę...

/eM

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20050401/n/ADAS/dt/5/k/ba04/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20100218/n/TYMEK/dt/5/k/8bb3/age.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Witam weekendowo !

Kurcze całymi dniami mi jest byle jak :( Co nie zjem to niedobrze dopiero pod wieczór moge jeść wszystko i w każdych ilościach .

stokrotka uważaj na siebie,chodzenie jest o.k. ale z dżwiganiem to trzeba uważać,nie Niezapominajka ???:lol:
Co z tą imprezą ????????

Które z was jeszcze pracują bo już się pogubiłam?

Kaszaaaaa piatek po 18.00, 16,10,2009 zakończyłam pracę w moim ośrodku, rany ale mi smutno:36_2_58: Także teraz mam trzy dni w tygodniu wolne, a trzy mam pacjentów, ale to tak do południa tylko..........rany chyba wreszcie zrobię porządek w chacie, bo hałdy tu już zalegają:36_2_39:

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry !!!

heh, chciałm Wam napisać ze dziś byłam u lekarza ...w Poradni K i ...wyszłam od niego ze świadomością iż jest śmierdzącym leniem i ma w tyłku to by uspokoić choć troszke kobiete w ciązy , która urodziła martwe dziecko...

Słuchajcie, wchodzę ... otworzył moją kartę ...popatrzył na mnie , potem na tą kartę ... kazał położyć sie na fotelu ginekologicznym , "włożył" palce ..."kiwnął głową na znak ze jest oki " i tyle... powiedziałam mu ze byłam na usg dwa tyg. temu ...heh, to "świnia" chciał je zobaczyć i ... prezpisał wyniki i hejo ...mówię mu ze za dwa tyg. jadę na badanie serduszka , potem zapytałąm sie czy będzie dziś usg , a on "nie ma potrzeby, bo za dwa tyg. ma Pani usg " - kuźwa , jak wyszłam to się zdenerwowałam na maxa... dał skierowanie na morfologie i mocz i next wizyta 17listopada... normalnie szok.... wiem, nie zrobiłam nic, nie powiedziałam, żeby cokolwiek zrobił ....no ale , to co dziś zrobił to się nazywa ŚMIERDZĄCY LEŃ !!!! ... to położna mi więcej powiedziała hehe, ze 17tydzień mam i za tydzień mam sobie na leżąco dotykać brzuszka i wyczuwać maluszka...potem jak będzie częśćiej go czuć to liczyć ruchy...aha, przytyłam przez miesiać 2,2kg... w sumie moje Panie do 100kg , brakuje mi ...3kg :)

No , a teraz z mężusiem dostaliśmy apetyt na gofry i ....chyba ciasto coś nam nie wyszło ...ale zjedliśmy ze smakiem :)

Buziaczki drogie kobietki!!!!

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Dzień dobry !!!

heh, chciałm Wam napisać ze dziś byłam u lekarza ...w Poradni K i ...wyszłam od niego ze świadomością iż jest śmierdzącym leniem i ma w tyłku to by uspokoić choć troszke kobiete w ciązy , która urodziła martwe dziecko...

Słuchajcie, wchodzę ... otworzył moją kartę ...popatrzył na mnie , potem na tą kartę ... kazał położyć sie na fotelu ginekologicznym , "włożył" palce ..."kiwnął głową na znak ze jest oki " i tyle... powiedziałam mu ze byłam na usg dwa tyg. temu ...heh, to "świnia" chciał je zobaczyć i ... prezpisał wyniki i hejo ...mówię mu ze za dwa tyg. jadę na badanie serduszka , potem zapytałąm sie czy będzie dziś usg , a on "nie ma potrzeby, bo za dwa tyg. ma Pani usg " - kuźwa , jak wyszłam to się zdenerwowałam na maxa... dał skierowanie na morfologie i mocz i next wizyta 17listopada... normalnie szok.... wiem, nie zrobiłam nic, nie powiedziałam, żeby cokolwiek zrobił ....no ale , to co dziś zrobił to się nazywa ŚMIERDZĄCY LEŃ !!!! ... to położna mi więcej powiedziała hehe, ze 17tydzień mam i za tydzień mam sobie na leżąco dotykać brzuszka i wyczuwać maluszka...potem jak będzie częśćiej go czuć to liczyć ruchy...aha, przytyłam przez miesiać 2,2kg... w sumie moje Panie do 100kg , brakuje mi ...3kg :)

No , a teraz z mężusiem dostaliśmy apetyt na gofry i ....chyba ciasto coś nam nie wyszło ...ale zjedliśmy ze smakiem :)

Buziaczki drogie kobietki!!!!

Jak wyczuwać maluszka?? Ruchy tak???

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Niezapominajkaa
stysiapysia
Dzień dobry !!!

heh, chciałm Wam napisać ze dziś byłam u lekarza ...w Poradni K i ...wyszłam od niego ze świadomością iż jest śmierdzącym leniem i ma w tyłku to by uspokoić choć troszke kobiete w ciązy , która urodziła martwe dziecko...

Słuchajcie, wchodzę ... otworzył moją kartę ...popatrzył na mnie , potem na tą kartę ... kazał położyć sie na fotelu ginekologicznym , "włożył" palce ..."kiwnął głową na znak ze jest oki " i tyle... powiedziałam mu ze byłam na usg dwa tyg. temu ...heh, to "świnia" chciał je zobaczyć i ... prezpisał wyniki i hejo ...mówię mu ze za dwa tyg. jadę na badanie serduszka , potem zapytałąm sie czy będzie dziś usg , a on "nie ma potrzeby, bo za dwa tyg. ma Pani usg " - kuźwa , jak wyszłam to się zdenerwowałam na maxa... dał skierowanie na morfologie i mocz i next wizyta 17listopada... normalnie szok.... wiem, nie zrobiłam nic, nie powiedziałam, żeby cokolwiek zrobił ....no ale , to co dziś zrobił to się nazywa ŚMIERDZĄCY LEŃ !!!! ... to położna mi więcej powiedziała hehe, ze 17tydzień mam i za tydzień mam sobie na leżąco dotykać brzuszka i wyczuwać maluszka...potem jak będzie częśćiej go czuć to liczyć ruchy...aha, przytyłam przez miesiać 2,2kg... w sumie moje Panie do 100kg , brakuje mi ...3kg :)

No , a teraz z mężusiem dostaliśmy apetyt na gofry i ....chyba ciasto coś nam nie wyszło ...ale zjedliśmy ze smakiem :)

Buziaczki drogie kobietki!!!!

Jak wyczuwać maluszka?? Ruchy tak???
? ...

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Niezapominajkaa
stysiapysia
Dzień dobry !!!

heh, chciałm Wam napisać ze dziś byłam u lekarza ...w Poradni K i ...wyszłam od niego ze świadomością iż jest śmierdzącym leniem i ma w tyłku to by uspokoić choć troszke kobiete w ciązy , która urodziła martwe dziecko...

Słuchajcie, wchodzę ... otworzył moją kartę ...popatrzył na mnie , potem na tą kartę ... kazał położyć sie na fotelu ginekologicznym , "włożył" palce ..."kiwnął głową na znak ze jest oki " i tyle... powiedziałam mu ze byłam na usg dwa tyg. temu ...heh, to "świnia" chciał je zobaczyć i ... prezpisał wyniki i hejo ...mówię mu ze za dwa tyg. jadę na badanie serduszka , potem zapytałąm sie czy będzie dziś usg , a on "nie ma potrzeby, bo za dwa tyg. ma Pani usg " - kuźwa , jak wyszłam to się zdenerwowałam na maxa... dał skierowanie na morfologie i mocz i next wizyta 17listopada... normalnie szok.... wiem, nie zrobiłam nic, nie powiedziałam, żeby cokolwiek zrobił ....no ale , to co dziś zrobił to się nazywa ŚMIERDZĄCY LEŃ !!!! ... to położna mi więcej powiedziała hehe, ze 17tydzień mam i za tydzień mam sobie na leżąco dotykać brzuszka i wyczuwać maluszka...potem jak będzie częśćiej go czuć to liczyć ruchy...aha, przytyłam przez miesiać 2,2kg... w sumie moje Panie do 100kg , brakuje mi ...3kg :)

No , a teraz z mężusiem dostaliśmy apetyt na gofry i ....chyba ciasto coś nam nie wyszło ...ale zjedliśmy ze smakiem :)

Buziaczki drogie kobietki!!!!

Jak wyczuwać maluszka?? Ruchy tak???
? ...

Pytałam w jakim sposób masz dotykac brzucha i wyczuwac maluszka, chodzi o wyczuwanie ruchów, tak?

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Ja musze tylko mebelki kupić no i jak już będą to pościele i dodatki aaaaaa no i wózek oczywiście.Wszystko inne już mam,moja mama oczadziała i kupiła wszystko od rozmiaru 50 do 60 dla dziewczynki a pare dni temu dostała od jakiejś znajomej całą wyprawke dla chłopca więc nawet jak by się w ostatnim momencie okazało,że są bliżniaki różnej płci to będe przygotowana :) Smoczki,butelki i kosmetyki też.Troszke mi odebrała radość z kupowania ale jak sobie to przeliczyłam to stwierdziłam,że wcale mi to jednak nie przeszkadza :) Ja sobie większe moge kupować :)

A co do kurtek to ja mam masakre.Całe życie nosiłam takie prawie obcisłe więc się w żadną nie mieszcze :( Mam tylko jedną jesienną która jest poszerzana od biustu i sluży do poruszania się samochodem,jak bym miała iść gdzieś na spacer to by się skończyło chorubskiem.Łaziłam już za kurtkami i znalazłam dwie w miare ale za ponad 200zł i strasznie mi szkoda tyle wydać bo i tak w styczniu następną będe musiała zakupić bo nie moge wziąć już teraz takiej wielkiej bo jak kloszard będe się czuła a w marcu pójdą na śmieci :( Moja koleżanka kupiła kiedyś w supermarkecie taki kurtkopłaszczyk puchowy i w sumie za grosze i tak sobie pomyślałam,że musze się wybrać i popatrzeć a nóż będzie coś znośnego,jakościowo może być do bani bo na moment byle jakoś wyglądało .

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...