Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej hello!

U nas nocka szybka, ja położyłam się z bólem glowy i obudziłam bólem nadal...fatalnie..

Kaszaaaaaa
redzia mówisz,że twój Miko też ma rzadkie kupki,jak rzadkie ?]

Hej, ma bardzo rzadkie, takie lejące,, zwłaszcza jak zdarzy mu się dzień tylko na cycach. Jak podaje Nan-a ma takie jak jajecznica, nawet gęstsze, bardziej zwarte.
Ale zauważyłam, że czasem przy kupce z piersi płacze, ja myślę, że to zatwardzenie i nagle słyszę bulgot w pampku, rozbieram a tam taka kupka biegunkowa jakby, choć śluzu w niej nie ma.
Po bananie ma czasem zieloną kupkę. :/ Aha - no i kolki ustaly - widać też wpływ mleka. Od czasu do czasu popłacze przy gazach, ale te ryki kolkowe ustały.Uff!:yipi:

aniutka86 - ale Ci mała ładnie rośnie - słodki aniołek! Kiedy Ci powiedzieli, że mozesz coć nowego wprowadzać?

kingusia1991 - ale dalaś czadu! :lol:

stokrotka_87
a kto z was jest na facebook?

jaaa!!!:mdr:

aniutka86
Klara od wczoraj po szczepionce jest marudna..i teraz jej mierzyłam ma 38 gorączki znowu... sie zastrzelę,i nie daje się z rąk zdjąć w ogóle

ojejuniu.. bidulka malutka, u mamy na rączkach najlepiej!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Hej hello!

U nas nocka szybka, ja położyłam się z bólem glowy i obudziłam bólem nadal...fatalnie..

Kaszaaaaaa
redzia mówisz,że twój Miko też ma rzadkie kupki,jak rzadkie ?]

Hej, ma bardzo rzadkie, takie lejące,, zwłaszcza jak zdarzy mu się dzień tylko na cycach. Jak podaje Nan-a ma takie jak jajecznica, nawet gęstsze, bardziej zwarte.
Ale zauważyłam, że czasem przy kupce z piersi płacze, ja myślę, że to zatwardzenie i nagle słyszę bulgot w pampku, rozbieram a tam taka kupka biegunkowa jakby, choć śluzu w niej nie ma.
Po bananie ma czasem zieloną kupkę. :/ Aha - no i kolki ustaly - widać też wpływ mleka. Od czasu do czasu popłacze przy gazach, ale te ryki kolkowe ustały.Uff!:yipi:

aniutka86 - ale Ci mała ładnie rośnie - słodki aniołek! Kiedy Ci powiedzieli, że mozesz coć nowego wprowadzać?

kingusia1991 - ale dalaś czadu! :lol:

stokrotka_87
a kto z was jest na facebook?

jaaa!!!:mdr:

aniutka86
Klara od wczoraj po szczepionce jest marudna..i teraz jej mierzyłam ma 38 gorączki znowu... sie zastrzelę,i nie daje się z rąk zdjąć w ogóle

ojejuniu.. bidulka malutka, u mamy na rączkach najlepiej!

hej :)
zasnęła nie wiem na jak długo..podejrzewam że zaraz obudzi się z płaczem, znów przerabiamy to samo,dzieci wczoraj płakały, więc ona przez najbliższy tydzień, będzie płakać...póki co- kochana pytałaś kiedy coś nowego mogę wprowadzać- 20 lipca mamy kolejne szczepienie i wtedy konkretnie mi powie od czego zacząć, my nadal mamy kolki i lepiej z niczym nowym narazie nie ryzykować, ale u nas jest podejrzenie, że kolki będą dopóki będzie przepuklina....czyli przed nami masakrycznie długa droga...:ehhhhhh:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

duuuuuuuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaa
tak mi źleeeeeee, wsadzili zuzi tą stópkę w gips, ale cholera z całą resztą nogi!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sobie nie może pofikać, kolana zgiąć itp.... buuuuuuu ja rozumiem stopka i tak do wysokości kolana, ale wyżej po co??? lekarz mówi ze tak ma być ;c((( a ona się denerwuje, ze nie może ruszać ;c((( hlip

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Siema !

aniutka86
hej hej
jak tam nocka minęła u was?
u nas ciężko,wczoraj szczepienie i niestety mała dostała gorączki,nóżka spuchnięta, marudna była okrutnie. Teraz odsypia noc, a ja uskuteczniam 3 kawkę.
A z rzeczy dobrych- Klara waży 6300 :smile: pani doktor zadowolona,że ładnie przybiera, w ciągu dwóch miesięcy 1600g, w jej przypadku to super. A ogólne rozmawiałam o wprowadzaniu czegoś nowego do jedzonka i dopiero za miesiąc... ale i tak już od dwóch tygodni zagęszczam jej mleko kleikiem ryżowym i efekty super- zero ulewania, i kupki takie ładniejsze. Niestety herbatkę ulew w dalszym ciągu, ale nie mam czym zagęścić. Ale i tak jestem szczęśliwa, że chociaż mleko jej noskiem już nie leci, bo wcześniej to była masakra.
Miłego dnia :smile:
Kaszaaa powodzenia na szczepieniu:smile:

Dzięki :) Wszystko o.k. prawie nie plakala :) No pięknie ci rośnie księżniczka ! Super !
racuszek
stokrotka_87
mam pytanko do kupujacych z allegro.. bo ja jestem w tym laikiem...
chce kupic taka sukienke.. DS-BSaaM Sukienka Bombka Szelki roz.M Sukienki (1072797878) - Aukcje internetowe Allegro

i to jest z zagranicy... wiec jak mam zaplacic? i ile? bo nie moge za pobraniem...wiec??

Przelewem na konto pewnie :)

ja znowu czytam Was na raty ,,, ogólnie to mam przechlapane i nie wiem czy nie będę musiała się wyprowadzić z domu ehhhh :36_2_12:
O rany co ty mówisz ! Co się dzieje ??

kingusia1991
aniutka sliczna Klara :11_9_16:

hejjj wszystkim !

ale siara , mowie Wam :hahaha: ogladalismy wczoraj u niego w pokoju film, z tego zmeczenia mala :o_no: zasnelam!!!!!!!!!!!!!!!! :o_noo: i wiecie to jeszcze by sie dalo przezyc, ale jak jestem zmeczona to ................. CHRAPIE !! siara jak nic mowie Wam :oops: :sofunny:

ile bym dala, zeby chociaz jedna nocke cala pospac :) ahhhhhhhhh...
hehehehe dobre ! Znam to :lol: Mam nadzieje,że to nie ja cię denerwuje:lol:

Redberry
Hej hello!

U nas nocka szybka, ja położyłam się z bólem glowy i obudziłam bólem nadal...fatalnie..

Kaszaaaaaa
redzia mówisz,że twój Miko też ma rzadkie kupki,jak rzadkie ?]

Hej, ma bardzo rzadkie, takie lejące,, zwłaszcza jak zdarzy mu się dzień tylko na cycach. Jak podaje Nan-a ma takie jak jajecznica, nawet gęstsze, bardziej zwarte.
Ale zauważyłam, że czasem przy kupce z piersi płacze, ja myślę, że to zatwardzenie i nagle słyszę bulgot w pampku, rozbieram a tam taka kupka biegunkowa jakby, choć śluzu w niej nie ma.
Po bananie ma czasem zieloną kupkę. :/ Aha - no i kolki ustaly - widać też wpływ mleka. Od czasu do czasu popłacze przy gazach, ale te ryki kolkowe ustały.Uff!:yipi:

aniutka86 - ale Ci mała ładnie rośnie - słodki aniołek! Kiedy Ci powiedzieli, że mozesz coć nowego wprowadzać?

kingusia1991 - ale dalaś czadu! :lol:

stokrotka_87
a kto z was jest na facebook?

jaaa!!!:mdr:

aniutka86
Klara od wczoraj po szczepionce jest marudna..i teraz jej mierzyłam ma 38 gorączki znowu... sie zastrzelę,i nie daje się z rąk zdjąć w ogóle

ojejuniu.. bidulka malutka, u mamy na rączkach najlepiej!

Dzięki ! Moja też ma takie :( Teraz pytałam lekarki na szczepieniach co ona o tym sądzi i mówiła mi żeby się nie przejmować,że ok blabla bla ale mała nie płakała więc ją tomek wrzucił na wage,przez 3 tyg przytyła 300gr waży 6400 więc znów podbijam do lekarki a ona mi ,że mała ślicznie wygląda i widać ,że jest zdrowa ...
Albo ja jestem popie***lona albo one ! Przez 4mc moje dziecko przybrało na wadze 2500 i to jest o.k. ?
Zwariuje,ide jutro jeszcze do innej a w poniedziałek przenosze małą do swojej lekarki jak wszystkie 4 stwierdzą,że jest o.k. to niech im będzie ale chce wprowadzać jakieś inne jedzonko skoro mleka sztucznego nie chce pić to znajde jej coś co będzie chciała spożywać i już !
I nie wydaje mi się,żebym była jakaś przewrażliwiona . Apropo jeżdzimy z otwartymi oknami a po kąpieli nie używamy żadnej czapki.
Dziś skawar koszmarny już jest 31 w cieniu więc siedzimy w domciu bo do ogrodu się nie da wejśc przez komary :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia
duuuuuuuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaa
tak mi źleeeeeee, wsadzili zuzi tą stópkę w gips, ale cholera z całą resztą nogi!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sobie nie może pofikać, kolana zgiąć itp.... buuuuuuu ja rozumiem stopka i tak do wysokości kolana, ale wyżej po co??? lekarz mówi ze tak ma być ;c((( a ona się denerwuje, ze nie może ruszać ;c((( hlip

Wykrzywiała by dlatego wszystkie stawy usztywniają > trzymaj się będzie dobrze ! Za kilka miesięcy będziesz miała radoche jak nic ,że nóżka prosta i dałyście dzielnie radę !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

laninia
duuuuuuuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaa
tak mi źleeeeeee, wsadzili zuzi tą stópkę w gips, ale cholera z całą resztą nogi!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sobie nie może pofikać, kolana zgiąć itp.... buuuuuuu ja rozumiem stopka i tak do wysokości kolana, ale wyżej po co??? lekarz mówi ze tak ma być ;c((( a ona się denerwuje, ze nie może ruszać ;c((( hlip

kochana, ucałuj od nas malutką i tul ją ile się da-to dla jej dobra! ojeju, kruszynka mała juz niedługo będzie miała prosta nozię!

aniutka86

hej :)
zasnęła nie wiem na jak długo..podejrzewam że zaraz obudzi się z płaczem, znów przerabiamy to samo,dzieci wczoraj płakały, więc ona przez najbliższy tydzień, będzie płakać...póki co- kochana pytałaś kiedy coś nowego mogę wprowadzać- 20 lipca mamy kolejne szczepienie i wtedy konkretnie mi powie od czego zacząć, my nadal mamy kolki i lepiej z niczym nowym narazie nie ryzykować, ale u nas jest podejrzenie, że kolki będą dopóki będzie przepuklina....czyli przed nami masakrycznie długa droga...:ehhhhhh:

ale wiesz, że Mikołaj też taki współczujący? Jak jesteśmy gdzieś np u lekarza i jakieś dziecko zaczyna ryk to murowane, że on też!!

Kaszaaaaaa

I nie wydaje mi się,żebym była jakaś przewrażliwiona . Apropo jeżdzimy z otwartymi oknami a po kąpieli nie używamy żadnej czapki.
Dziś skawar koszmarny już jest 31 w cieniu więc siedzimy w domciu bo do ogrodu się nie da wejśc przez komary :(

na pewno nie jesteś przewrażliwiona-jesteś mamą, niepokoi Cię cos i dobrze, że sprawdzasz i drążysz temat.
U nas też skwar... :mdr:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Hejka.

Ale dziś upal ufffff.........masakra nie wychodzimy dzis na spacer,bo nie chcę malego ugotować.

Aniutko ale Twoja córcia to ślicznotka :love: I jak już ładnie przybrała.
Laninio strasznie współczuję malutkiej,biedactwo będzie jej nie wygodnie. Ale będzie dobrze,dzięki temu nóżka będzie prosta i zobaczysz jaka z niej laseczka będzie :))
Kaszaaa mój też robi płynne kupki i czasem ma zielone jak najem się tego czego nie wolno.
Ale ostatnio jem więcej nabialu bo czuję że nie wyrabiam i wprowadzam więcej warzyw,bo nie wyrobię.....
Może Twoja Lenka po prostu będzie drobna,może faktycznie skonsultuj to jeszcze skoro Cię to niepokoi. Mój w 6 tyg. ważyl 6100 jutro ma szczepienia to zobaczymy ile przybrał.
Stociu co się dzieje,że musisz się wyprowadzić??

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
laninia
duuuuuuuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaa
tak mi źleeeeeee, wsadzili zuzi tą stópkę w gips, ale cholera z całą resztą nogi!!!!!!!!!!!!!!!!! nic sobie nie może pofikać, kolana zgiąć itp.... buuuuuuu ja rozumiem stopka i tak do wysokości kolana, ale wyżej po co??? lekarz mówi ze tak ma być ;c((( a ona się denerwuje, ze nie może ruszać ;c((( hlip

kochana, ucałuj od nas malutką i tul ją ile się da-to dla jej dobra! ojeju, kruszynka mała juz niedługo będzie miała prosta nozię!

aniutka86

hej :)
zasnęła nie wiem na jak długo..podejrzewam że zaraz obudzi się z płaczem, znów przerabiamy to samo,dzieci wczoraj płakały, więc ona przez najbliższy tydzień, będzie płakać...póki co- kochana pytałaś kiedy coś nowego mogę wprowadzać- 20 lipca mamy kolejne szczepienie i wtedy konkretnie mi powie od czego zacząć, my nadal mamy kolki i lepiej z niczym nowym narazie nie ryzykować, ale u nas jest podejrzenie, że kolki będą dopóki będzie przepuklina....czyli przed nami masakrycznie długa droga...:ehhhhhh:

ale wiesz, że Mikołaj też taki współczujący? Jak jesteśmy gdzieś np u lekarza i jakieś dziecko zaczyna ryk to murowane, że on też!!
:

Kurcze moja jak słyszy płacz dziecka to głowe o 160 stopni obraca z ciekawości a jak słyszy że ktoś się kłuci lub krzyczy to się śmieje -diablica jedna !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
Hejka.

Ale dziś upal ufffff.........masakra nie wychodzimy dzis na spacer,bo nie chcę malego ugotować.

Aniutko ale Twoja córcia to ślicznotka :love: I jak już ładnie przybrała.
Laninio strasznie współczuję malutkiej,biedactwo będzie jej nie wygodnie. Ale będzie dobrze,dzięki temu nóżka będzie prosta i zobaczysz jaka z niej laseczka będzie :))
Kaszaaa mój też robi płynne kupki i czasem ma zielone jak najem się tego czego nie wolno.
Ale ostatnio jem więcej nabialu bo czuję że nie wyrabiam i wprowadzam więcej warzyw,bo nie wyrobię.....
Może Twoja Lenka po prostu będzie drobna,może faktycznie skonsultuj to jeszcze skoro Cię to niepokoi. Mój w 6 tyg. ważyl 6100 jutro ma szczepienia to zobaczymy ile przybrał.
Stociu co się dzieje,że musisz się wyprowadzić??

No bo jak czytam w książkach i necie to wszędzie jest opisane,że w tym wieku powinna być konsystencja jakecznicy a moja ma wode w kolorze musztardy,całkowicie się wchłania w pampka a jak odrazu przebieram to moje wylać ją z pampersa i boje się,że dlatego nie przybiera na wadze bo jak przybierać na wadze z rozwolnieniem od prawie 3miesięcy a co do diety to ja jestem na takiej podstawowej czyli prawie nic a jej nie dość,że nie pomaga to mam wrażenie ,że lepiej jej było jak jadłam wszystko :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

dzięki kaszaaaa mam nadzieję że tak będzie, tylko boję się że ten gips uniemożliwi jej prawidłowy rozwój, no nic trudno, będe sie martwić później... a lenka rzeczywiście słabo przybiera, ale tak jak mówisz ja też bym jeszcze skonsultowała z kimś a jeśli wszyscy powiedzą że jest ok, to pewnie jest.

aniutka
- bardzo mi przykro, że tak się męczycie, ciężkie to życie maluszków i mam razem z nimi
stocia widzę że szał zakupowy cię ogarnął ;c)
i jak zwykle nie pamiętam co jeszcze chciałam pisać... spadam przygotować angielski, bo dziś mam dwie lekcje. Powiem wam ze ostatnio nie wyrabiam już czasowo i energetycznie, wczoraj wszystko z językiem na brodzie robiłam. A jeszcze ten upał...

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

ehhh pamiętacie jak w ciąży miałam problemy z popierdoloną babcią Tomka która niestety z nami mieszka??? we wrześniu wyjechała do córki bo ta skusiła się na emeryturkę... ale teraz jest lato więc ta jędza wróciła i ja boję się iść do kibla normalnie.. bo nieraz mi podkładała laskę jak przechodziłam lub mnie opluła itp więc żyję w lęku że coś małej zrobi .... masakra jakaś... muszę się spakować i do rodzic,ów wyjechać bo na łeb dostane ze stresu....

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
ehhh pamiętacie jak w ciąży miałam problemy z popierdoloną babcią Tomka która niestety z nami mieszka??? we wrześniu wyjechała do córki bo ta skusiła się na emeryturkę... ale teraz jest lato więc ta jędza wróciła i ja boję się iść do kibla normalnie.. bo nieraz mi podkładała laskę jak przechodziłam lub mnie opluła itp więc żyję w lęku że coś małej zrobi .... masakra jakaś... muszę się spakować i do rodzic,ów wyjechać bo na łeb dostane ze stresu....

boże!:surprised:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...