Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
qmpeela
Redberry
dochodzę do wniosku, że nasze dzieci są bardzo podobne -w końcu nie ma dużej różnicy między nimi :mdr:

Dokładnie :) To tylko 3 dni różnicy ;) Charakterne mała rogacze ;)

A jak Ty sie czujesz?? Włosy ogarnięte ?? ;)

ej,no nie pytaj...
ja się czuje fajowo, właśnie oprócz włosów... masakreeeeejszyn mam na głowie, przyszły tydzien to tydzien umawiania sie do fryca, gina i mam nadzieje, ze jakos zacznę wyglądać a nie jak 'idz stąd i nie wracaj' :lol:

A Ty jak się masz?

qmpeela
Zaczynam się zastanawiać w co dzisiaj marudę ubrać, do zabudowanego wózka to rampers by wystarczył, ale do spacerówki czy fotelika to chyba za cienko. Kurde :P

rampers - to tak fajnie brzmi nie, jak jakis strój na ring :lol::lol:

my dzis w gości jedziemy, musze Miko wystroic tyż :lol::lol:

Ja się mieć super :) Naprawdę super:) Trochę zmęczona, ale szcześliwa :)

No właśnie ja jadę na ten festyn i laski muszą wyglądać odlotowo :lol: Myśle o sukience dla Ninulca z tym, że grube rajtki to za gorąco jej będzie a cienkich nie kupiłam (pierdoła ze mnie). Najwyżej ubiorę w bodziak + sukienka i długie skarpecioszki a w razie w przykryję pieluchą ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Ja się mieć super :) Naprawdę super:) Trochę zmęczona, ale szcześliwa :)

No właśnie ja jadę na ten festyn i laski muszą wyglądać odlotowo :lol: Myśle o sukience dla Ninulca z tym, że grube rajtki to za gorąco jej będzie a cienkich nie kupiłam (pierdoła ze mnie). Najwyżej ubiorę w bodziak + sukienka i długie skarpecioszki a w razie w przykryję pieluchą ;)

woow - no to wspaniale!

miłej zabawy w takim razie-Ninka podbije serca! :love:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Ja się mieć super :) Naprawdę super:) Trochę zmęczona, ale szcześliwa :)

No właśnie ja jadę na ten festyn i laski muszą wyglądać odlotowo :lol: Myśle o sukience dla Ninulca z tym, że grube rajtki to za gorąco jej będzie a cienkich nie kupiłam (pierdoła ze mnie). Najwyżej ubiorę w bodziak + sukienka i długie skarpecioszki a w razie w przykryję pieluchą ;)

woow - no to wspaniale!

miłej zabawy w takim razie-Ninka podbije serca! :love:

Moja mama to się ciągle śmieje, że dziewczynki to zawsze jak lalki tyle ciuszków i w ogóle, ale widziałam ostatnio takie odlotowe ciuchy dla chłopców, że szczęka opada:) Naprawdę teraz to już nic nie dziwi :) chociaż przyznam szczerze, ze osobiscie rzadko małej wkładam ubrania z jeansu, jak dla mnie sztywny i nie wygodny. Za to wszelkie bawełniane, sztruksowe itd. jak najbardziej, nawet te wymyślne ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela

Ja się mieć super :) Naprawdę super:) Trochę zmęczona, ale szcześliwa :)

No właśnie ja jadę na ten festyn i laski muszą wyglądać odlotowo :lol: Myśle o sukience dla Ninulca z tym, że grube rajtki to za gorąco jej będzie a cienkich nie kupiłam (pierdoła ze mnie). Najwyżej ubiorę w bodziak + sukienka i długie skarpecioszki a w razie w przykryję pieluchą ;)

woow - no to wspaniale!

miłej zabawy w takim razie-Ninka podbije serca! :love:

Moja mama to się ciągle śmieje, że dziewczynki to zawsze jak lalki tyle ciuszków i w ogóle, ale widziałam ostatnio takie odlotowe ciuchy dla chłopców, że szczęka opada:) Naprawdę teraz to już nic nie dziwi :) chociaż przyznam szczerze, ze osobiscie rzadko małej wkładam ubrania z jeansu, jak dla mnie sztywny i nie wygodny. Za to wszelkie bawełniane, sztruksowe itd. jak najbardziej, nawet te wymyślne ;)

ja właśnie wczoraj na allegro kupiłam zestaw 65 ciuszków od 3 do 9 m-ca dla chłopca-odlotowe ciuszki, po prostu wow! :love::love:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam dla małej takie sukieneczki z body albo z majtkami ale mi się nie podoba że te nóżki są gołe bo co chwile musze poprawiać parasolke bo chodząc słońce z różnych stron pada,będe szczęśliwa jak dostane jeszcze taką bluzeczke bawełnianą praktycznie przezroczystą bo ja wracamy ze spaceru to ja jestem spocona i ...no niefajnie ...a w domu jej marzną te syrki więc co przychodzimy i wychodzimy to przebieranie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej hello!:smile:

U nas piękna pogoda wczoraj, a dziś taka sobie. :no:

Wczoraj miałam mega nawał w piersiach, bo Miko odmawiał ich ssania, ale na dwa nocne karmienia wszystko ściągnął na szczęście, bo jak się obudziłam na 1 karmienie, to go obudziłam też - małego ssacza-bo myślałam, że piersi mi wybuchną zaraz.
Więc w nocy przeprosił się z piersiami, nie musiałam też mu butelki dawać, bo był jak bąk nażarty :oops:

Teraz znów cyrki wyprawia na prawym, więc go oszukałam i wpuściłam kropelkę Sab Simplexu na kapturek, więc jak tylko poczuł słodkie to się dopiął i już nie puścił, no ale cały czas tak go w wała nie mogę robić, poza tym dawanie słodkiego na sutek to też nie wyjście :lol:

Jutro mamy obowiązkową wizytę u nefrologa, szpital nas umówił po tej jego infekcji dróg moczowych.

Kaszaaa - u nas tak samo, przebieranie na wyjście, przebieranie w domu, przebieranie do spania, ale już nie mówię ile frajdy mi to sprawia-te słodkie ubranka!:love:

stokrotka_87
hej panie ladne...
kurcze wiecie co? Fabi ma angine... dramat..
strzele se z leb normalnie..

hej, ojeju, biedny Fabiś... :no: oby szybko mu minęła Stokrotko!

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Poniedziałek,poniedziałek...

Siemana ! Ale się głodna obudziłam ! Masakra! I jakie sny poryte miałam ! Śniło mi się ,że wyszłam do kibla a Lenka w śpiworku za mną pełzła jak gąsienica a potem jak powiedziałam do niej dobrze? to powtórzyła dobrze i wydygana byłam na maxa:36_19_1:

Stocia współczuję :(

Redzia ja nie lubie tak przebierać w kółko a od 2 tygodni wręcz nienawize, zakładanie bluzki trwa ok.5minut bo Lena cały czas wciska ręke do buzi-zawsze tą która jest ubierana-zanim ubiore bluzke to już rękawy mokre jak ubieraz spodnie to ciągnie sobie spód bluzki i wcina kopiąc tak,że nie moge trafić z nogawkami
no cyrka taki,że hej ! Ale i tak naj bardziej lubie jak po tym wszystkim Lenka się naje a po jedzeniu sobie wsadzi dwa palce i od nowa! Anorektyczka normalnie!
Binladen słodziasty :)
Od trzech dni moje włosy są na topie czaji się cały czas,żeby złapać i pociągnąć ale druga dłoń i tak jest w tym czasie jedzona.Co tam jeszcze ciekawegpo ? mmm łapie za łańcuszek i próbuje się podnieść na nim ! Ale prawdziwym hitem jest jej głośny śmiech ! Mówiłam wam ? Jak pierwszy raz usłyszałam to nie wiedziałam co się dzieje ! Ona się tak śmieje jak przeczkolaki udają misia-warczy na maxa ! Dżizas jak jej się nie zmieni śmiech to starą panną zostnie jak nic :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
kingusia1991
a ja jakos weny nie mam do pisania i jakos mi smutno...:/

niestety, dol jak ch... ;/ jednym slowem :(

Poniedzialek ! Ale nie martw sie wirus poniedzialkowy zazwyczaj przechodzi do wtorku:lol:
Moje dziecko tez ma dzis kiepski dzien,probuje zlapac zabawke raczka ale druga raczka chwycila tamta pierwsza za palec i sie wscieka,ze nie dziala :36_19_1:

oby przeszlo ... jakos nie mam energii do zycia, zaraz chyba wychodzimy na spacer...
senna jestem cos dzisiaj , spalabym i spala ;)

zmykam,

milego dnia !

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Kinia - minie chandra jak tylko córunia sie do Ciebie usmiechnie!

Kaszaaaaaa - ale sen:whistle:
ta Twoja córunia coraz bardziej kumata-nic dziwnego, jest tu najstarsza, nie?
haha-opis przebierania megasny-już to widzę oczami wyobraźni :lol:

Kaszaaaaaaa
Dżizas jak jej się nie zmieni śmiech to starą panną zostnie jak nic :lol:

jest na YT? tez chcemy miec ubaw :lol:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
Kinia - minie chandra jak tylko córunia sie do Ciebie usmiechnie!

Kaszaaaaaa - ale sen:whistle:
ta Twoja córunia coraz bardziej kumata-nic dziwnego, jest tu najstarsza, nie?
haha-opis przebierania megasny-już to widzę oczami wyobraźni :lol:

Kaszaaaaaaa
Dżizas jak jej się nie zmieni śmiech to starą panną zostnie jak nic :lol:

jest na YT? tez chcemy miec ubaw :lol:

Nie, ale zamowilam juz pilota jak przyjdzie to latwiej bedzie lapac takie sytuacje :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
Kaszaaaaaa
kingusia1991
a ja jakos weny nie mam do pisania i jakos mi smutno...:/

niestety, dol jak ch... ;/ jednym slowem :(

Poniedzialek ! Ale nie martw sie wirus poniedzialkowy zazwyczaj przechodzi do wtorku:lol:
Moje dziecko tez ma dzis kiepski dzien,probuje zlapac zabawke raczka ale druga raczka chwycila tamta pierwsza za palec i sie wscieka,ze nie dziala :36_19_1:

oby przeszlo ... jakos nie mam energii do zycia, zaraz chyba wychodzimy na spacer...
senna jestem cos dzisiaj , spalabym i spala ;)

zmykam,

milego dnia !

Kina nie przejmuj sie dzisiaj wszscy narzekaja,i ja tez chodze snieta.Bedzie dobrze .Mz tez mykamy na drugi spacerek ...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

redzia Bin Laden jest słodziasty :)
Moja w nocy też bez problemu zjada z cysiów ;)

Ja tylko na chwilke, właśnie ściągnęliśmy do domciu po spacerku. Nogi mam tak zmęczone, że ruszać nimi nie mogę :P Upał był dzisiaj u nas straszny, teraz troszkę chmurek się pojawia, pewnie wieczorkiem deszczyk będzie padał.

Spadam bo Ninek dzisiaj marudzi. Zajrzę wieczorkiem :)

Odnośnik do komentarza

Redberry
laninia

redzia zuzia w nocy też pije z cyca a w dzień nie i kropka!

ludu! co za gacki!:lol:

i co robisz? sciagasz?

no mają swoje schizy ;c))) tak, ściągam, ale dzisiaj coś w ogóle posucha u mnie jakaś. Teraz juz nie mam takiego ciśnienia, trzy miesiące pokarmiłam z wielkim uporem z czego się niezmiernie cieszę,a teraz jak sę skończy pokarm to rwać już sobie włosów z głowy nie będę ;c) co się kogoś pytam ze znajomych to nikt kurcze nie karmi swoim mlekiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia
Redberry
laninia

redzia zuzia w nocy też pije z cyca a w dzień nie i kropka!

ludu! co za gacki!:lol:

i co robisz? sciagasz?

no mają swoje schizy ;c))) tak, ściągam, ale dzisiaj coś w ogóle posucha u mnie jakaś. Teraz juz nie mam takiego ciśnienia, trzy miesiące pokarmiłam z wielkim uporem z czego się niezmiernie cieszę,a teraz jak sę skończy pokarm to rwać już sobie włosów z głowy nie będę ;c) co się kogoś pytam ze znajomych to nikt kurcze nie karmi swoim mlekiem...

Ja się przejmuje bo moja nie chce za chiny butelki do buzi wziąć musiała bym ją chyba zaglodzić.Próbowałam teraz przez kilka dni jej cherbatke dawać bo takie upały przecież ale nie ma szans ona sobie gryzie smoczek a to co jej wpadnie do bużki wypluwa ze smailem i tak w kółko...

No będe się starać to nagrać za wszelką cenę :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
laninia
Redberry

ludu! co za gacki!:lol:

i co robisz? sciagasz?

no mają swoje schizy ;c))) tak, ściągam, ale dzisiaj coś w ogóle posucha u mnie jakaś. Teraz juz nie mam takiego ciśnienia, trzy miesiące pokarmiłam z wielkim uporem z czego się niezmiernie cieszę,a teraz jak sę skończy pokarm to rwać już sobie włosów z głowy nie będę ;c) co się kogoś pytam ze znajomych to nikt kurcze nie karmi swoim mlekiem...

Ja się przejmuje bo moja nie chce za chiny butelki do buzi wziąć musiała bym ją chyba zaglodzić.Próbowałam teraz przez kilka dni jej cherbatke dawać bo takie upały przecież ale nie ma szans ona sobie gryzie smoczek a to co jej wpadnie do bużki wypluwa ze smailem i tak w kółko...

No będe się starać to nagrać za wszelką cenę :lol:

Wiesz, dochodzę do wniosku, że Lenki już tak mają ;) Moja starsza nie piła w ogóle z butli, przez 15miesiecy doiła cysia, ale mniej więcej od 6-7 miesiąca podawałam jej soczki w kubku niekapku :) Po kilku dniach udało jej się załapać. W każdym razie nawet w upały nie mogłam w nią wcisnąć herbatki sam cyc jej wystarczał przez 6MIESICY tylko na cycu była.

A taka druga moja myśl, to nie ma reguły kurde na nic, bo z Lena nie było problemów, najadała się, pokarmu było dużo, obie szczęśliwe a Ninek się nie najada, co 30min głodna. Dzisiaj butla dwa razy po 80ml poszła bo w cysiach jeszcze nie zdążyło się naprodukować a ona już głodna.
I tą myślą chyba się pożegnam bo jakaś wymęczona dzisiaj jestem.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
laninia

no mają swoje schizy ;c))) tak, ściągam, ale dzisiaj coś w ogóle posucha u mnie jakaś. Teraz juz nie mam takiego ciśnienia, trzy miesiące pokarmiłam z wielkim uporem z czego się niezmiernie cieszę,a teraz jak sę skończy pokarm to rwać już sobie włosów z głowy nie będę ;c) co się kogoś pytam ze znajomych to nikt kurcze nie karmi swoim mlekiem...

Ja się przejmuje bo moja nie chce za chiny butelki do buzi wziąć musiała bym ją chyba zaglodzić.Próbowałam teraz przez kilka dni jej cherbatke dawać bo takie upały przecież ale nie ma szans ona sobie gryzie smoczek a to co jej wpadnie do bużki wypluwa ze smailem i tak w kółko...

No będe się starać to nagrać za wszelką cenę :lol:

Wiesz, dochodzę do wniosku, że Lenki już tak mają ;) Moja starsza nie piła w ogóle z butli, przez 15miesiecy doiła cysia, ale mniej więcej od 6-7 miesiąca podawałam jej soczki w kubku niekapku :) Po kilku dniach udało jej się załapać. W każdym razie nawet w upały nie mogłam w nią wcisnąć herbatki sam cyc jej wystarczał przez 6MIESICY tylko na cycu była.

A taka druga moja myśl, to nie ma reguły kurde na nic, bo z Lena nie było problemów, najadała się, pokarmu było dużo, obie szczęśliwe a Ninek się nie najada, co 30min głodna. Dzisiaj butla dwa razy po 80ml poszła bo w cysiach jeszcze nie zdążyło się naprodukować a ona już głodna.
I tą myślą chyba się pożegnam bo jakaś wymęczona dzisiaj jestem.

Kurcze ale ja nie chce tak długo karmić cycem :( Po konsultacji z lekarzem jak pozwoli to chce zacząć wprowadzać marchewke bo mam takie przeczucie,że to by było dobre zwłaszcza jak tak na nią patrze jak się aż trzęsie jak ja coś do buzi wkładam.Gdyby nie te lużne kupki to bym się nie zastanawiała tylko dała z ćwierć łyżeczki a co do kubka niekapka to moja jak chwyci w obie ręce to ciągnie-a potem wypluwa.Dostałyśmy ten kubek w prezencie i tak szczerze mówiąc to żaden z niego niekapek tylko kapek a wręcz lejek ! Musze kupić jakiś lepsiejszy.Ty jaki masz ?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...