Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
qmpeela
Witam cieeeplutko :)

hello!
:party::party::party:

Jak nocka??

U nas średnio, mała obudziła się o 2.30 z wielkim płaczem, nie chciała cycka tylko rozdzierała się przeraźliwie. Dopiero jak usnęła ze smokiem to dałam jej cysia i spokojnie zjadła. Potem powtórka z rozrywki o 5 rano. Teraz zjadła z jednego jakieś 20min temu i poprawiła drugim, mam nadzieję, że szybko nie będzie chciała cysiać bo u mnie posucha, a w planie miałam dzisiaj dzień bez butli... wrrr...

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela
Witam cieeeplutko :)

hello!
:party::party::party:

Jak nocka??

U nas średnio, mała obudziła się o 2.30 z wielkim płaczem, nie chciała cycka tylko rozdzierała się przeraźliwie. Dopiero jak usnęła ze smokiem to dałam jej cysia i spokojnie zjadła. Potem powtórka z rozrywki o 5 rano. Teraz zjadła z jednego jakieś 20min temu i poprawiła drugim, mam nadzieję, że szybko nie będzie chciała cysiać bo u mnie posucha, a w planie miałam dzisiaj dzień bez butli... wrrr...

jeny nic nie mów - Mikołaj odmawia prawego cysia... :/ szarpie sie, puszcza i zaraz lapie i w konsekewncji nic z niego nie wypija, tylko wszystko sie leje na mnie...

zawsze w nocy wypija tylko cysie, ale wczoraj wa razy musialam mu dac butle, bo byl glodny oszołomek mały :-)
a lewego mi zgryzł znów... dziś rano pił już normalnie z dwóch, ale i tak butle - 60ml - wciągnął jeszcze.

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Racuszek Pytałaś co tym razem Lena sobie zamówiła? Wyjątkowo nic ;) Dostała od nas "dorosłą kanapę" i pościel z księżniczkami, poza tym wypad do centrum na organizowany w niedziele dzień dziecka. A w ogóle to ona ma dzień dziecka codziennie ;) :lol:

Laninia Ja mam butle Lovi i Aventu i jak dla mnie Avent wygrywa. Z Lovi za szybko leci i się nie odpowietrzają.

Lenusia właśnie lula siostrzyczkę w kołysce i włącza jej pozytywki bo mała się obudziła, kochana moja duża dziewczynka :) Oooo i Ninek śpi :) :smile:

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry

hello!
:party::party::party:

Jak nocka??

U nas średnio, mała obudziła się o 2.30 z wielkim płaczem, nie chciała cycka tylko rozdzierała się przeraźliwie. Dopiero jak usnęła ze smokiem to dałam jej cysia i spokojnie zjadła. Potem powtórka z rozrywki o 5 rano. Teraz zjadła z jednego jakieś 20min temu i poprawiła drugim, mam nadzieję, że szybko nie będzie chciała cysiać bo u mnie posucha, a w planie miałam dzisiaj dzień bez butli... wrrr...

jeny nic nie mów - Mikołaj odmawia prawego cysia... :/ szarpie sie, puszcza i zaraz lapie i w konsekewncji nic z niego nie wypija, tylko wszystko sie leje na mnie...

zawsze w nocy wypija tylko cysie, ale wczoraj wa razy musialam mu dac butle, bo byl glodny oszołomek mały :-)
a lewego mi zgryzł znów... dziś rano pił już normalnie z dwóch, ale i tak butle - 60ml - wciągnął jeszcze.

Wiesz u nas z tym jedzeniem to też przeboje. Wczoraj zrobiła sobie 4h przerwy między jednym karmieniem a drugim oczywiście sam cyc był więc jak się obudziła to była histeria, nie chciała załapać cycka dopiero jak dałam jej smoka i już zaczęła usypiać to jej wcisnęłam i zjadła, ale cyrki przy cycku odstawia okropne. Najgorsze, że widzę wyraźnie, że zmiejszyła mi się laktacja przez podawanie butli (jeden raz dziennie 60ml) niby to mało, ale jednak. Ach no i mała w nocy nie je już 3-4 razy tylko z histerią raz i drugi nad ranem. Sama już nie wiem czemu to tak wygląda chyba wolałabym żeby budziła się częściej ale spokojniej bo nie idzie jej uspokoić, budzi przy okazji Lenę więc i ona zaczyna skrzeczeć...

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Redberry
qmpeela

Jak nocka??

U nas średnio, mała obudziła się o 2.30 z wielkim płaczem, nie chciała cycka tylko rozdzierała się przeraźliwie. Dopiero jak usnęła ze smokiem to dałam jej cysia i spokojnie zjadła. Potem powtórka z rozrywki o 5 rano. Teraz zjadła z jednego jakieś 20min temu i poprawiła drugim, mam nadzieję, że szybko nie będzie chciała cysiać bo u mnie posucha, a w planie miałam dzisiaj dzień bez butli... wrrr...

jeny nic nie mów - Mikołaj odmawia prawego cysia... :/ szarpie sie, puszcza i zaraz lapie i w konsekewncji nic z niego nie wypija, tylko wszystko sie leje na mnie...

zawsze w nocy wypija tylko cysie, ale wczoraj wa razy musialam mu dac butle, bo byl glodny oszołomek mały :-)
a lewego mi zgryzł znów... dziś rano pił już normalnie z dwóch, ale i tak butle - 60ml - wciągnął jeszcze.

Wiesz u nas z tym jedzeniem to też przeboje. Wczoraj zrobiła sobie 4h przerwy między jednym karmieniem a drugim oczywiście sam cyc był więc jak się obudziła to była histeria, nie chciała załapać cycka dopiero jak dałam jej smoka i już zaczęła usypiać to jej wcisnęłam i zjadła, ale cyrki przy cycku odstawia okropne. Najgorsze, że widzę wyraźnie, że zmiejszyła mi się laktacja przez podawanie butli (jeden raz dziennie 60ml) niby to mało, ale jednak. Ach no i mała w nocy nie je już 3-4 razy tylko z histerią raz i drugi nad ranem. Sama już nie wiem czemu to tak wygląda chyba wolałabym żeby budziła się częściej ale spokojniej bo nie idzie jej uspokoić, budzi przy okazji Lenę więc i ona zaczyna skrzeczeć...

no to nieciekawie. U nas jest bardzo podobnie-tylko Leny nie ma. :)

qmpeela
Redberry
qmpeela
Lenusia właśnie lula siostrzyczkę w kołysce i włącza jej pozytywki bo mała się obudziła, kochana moja duża dziewczynka :) Oooo i Ninek śpi :) :smile:

ale masz super pomocnicę-pożycz ją na jakieś 2 miechy :lol:

Nie ma problemu, polula, zabawi, przytuli ;) Pełen wypas xD Czasem tylko męczy za dużo ;)

wytrzymam :-)

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze wlasnie rozgladam sie za pajacami bawełnianymi, jest dużo na allegro tylko zastanawiam się jakiej jakości ta bawełna... Kupowałyście może u jakiegoś sprzedawcy? Polecacie cos??

Redzia wiesz przestałam się przejmować tym, że daję butlę, bardziej martwi mnie to że mała na moim mleku strasznie ulewa a po butli nie no i ten histeryczny płacz..., bidulka się męczy... :(

Odnośnik do komentarza

qmpeela zazdroszcze tak dzielnego pomocnika hyhy! :lol:

Redberry wyobraz sobie jak Miko bedzie mial zebolki i jak bedziesz go karmila piersia :D hehe, ale moze bedzie tak hojny i delikatny dla mamusi :lol: wlasnie nie wiem jak to jest przy karmieniu piersia z zebolkami bejbika?? pewnie zdarza sie, ze moze pogryzc troszke mamusie :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Hello ! Hello! :))

Redberry
Hej hej!
Witam się wtorkowo!
Jestem niewyspana, pewnie dlatego, że M ma swoją połówę łóżka a giry i tak dziwnm trafem znajdują się na mojej :mdr:

Kaszaaaaaa
Widze,że cię wcieło :) W takim razie żegnam się :)
Musze się jeszcze wykąpać bo śmierdze spalenizna po solce :)
DOBRANOC :*

właśnie właśnie!!
chodzisz do solarium? karmiąc można? jezzzzzzu jaka ja jestem blada!
Zasłaniam brodawdki wkładkami laktacyjnymi :)

Redberry
qmpeela
Lenusia właśnie lula siostrzyczkę w kołysce i włącza jej pozytywki bo mała się obudziła, kochana moja duża dziewczynka :) Oooo i Ninek śpi :) :smile:

ale masz super pomocnicę-pożycz ją na jakieś 2 miechy :lol:
To ja ją wezme od sierpnia coooo ? :)

qmpeela
Redberry
qmpeela

Jak nocka??

U nas średnio, mała obudziła się o 2.30 z wielkim płaczem, nie chciała cycka tylko rozdzierała się przeraźliwie. Dopiero jak usnęła ze smokiem to dałam jej cysia i spokojnie zjadła. Potem powtórka z rozrywki o 5 rano. Teraz zjadła z jednego jakieś 20min temu i poprawiła drugim, mam nadzieję, że szybko nie będzie chciała cysiać bo u mnie posucha, a w planie miałam dzisiaj dzień bez butli... wrrr...

jeny nic nie mów - Mikołaj odmawia prawego cysia... :/ szarpie sie, puszcza i zaraz lapie i w konsekewncji nic z niego nie wypija, tylko wszystko sie leje na mnie...

zawsze w nocy wypija tylko cysie, ale wczoraj wa razy musialam mu dac butle, bo byl glodny oszołomek mały :-)
a lewego mi zgryzł znów... dziś rano pił już normalnie z dwóch, ale i tak butle - 60ml - wciągnął jeszcze.

Wiesz u nas z tym jedzeniem to też przeboje. Wczoraj zrobiła sobie 4h przerwy między jednym karmieniem a drugim oczywiście sam cyc był więc jak się obudziła to była histeria, nie chciała załapać cycka dopiero jak dałam jej smoka i już zaczęła usypiać to jej wcisnęłam i zjadła, ale cyrki przy cycku odstawia okropne. Najgorsze, że widzę wyraźnie, że zmiejszyła mi się laktacja przez podawanie butli (jeden raz dziennie 60ml) niby to mało, ale jednak. Ach no i mała w nocy nie je już 3-4 razy tylko z histerią raz i drugi nad ranem. Sama już nie wiem czemu to tak wygląda chyba wolałabym żeby budziła się częściej ale spokojniej bo nie idzie jej uspokoić, budzi przy okazji Lenę więc i ona zaczyna skrzeczeć...
Też się nad tym zastanawiałam i stwierdziłam,że jak za długo śpi to ten głód już jest tak bolący ,że musi poryczeć,Lenka spała od 23 do 5-6 bez jedzenia ale od kiedy sobie wkręciłam faze,że jest za chuda to jak się kłade o 2-3 wybudzam ją na jedzenie jeszcze ...

kingusia1991
hello dziewczynki...:)

ja dzisiaj mam wychodne wieczorem :yipi: i ciesze sie bardzo, bo bez Kornelii :D
odsapne pare godzinek, ale pewnie tak o niej bede ciagle myslec...;)

Kinia ale ci fajnie ! Zrób mu fote z przyczajki i się podziel troszkę :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
qmpeela zazdroszcze tak dzielnego pomocnika hyhy! :lol:

Redberry wyobraz sobie jak Miko bedzie mial zebolki i jak bedziesz go karmila piersia :D hehe, ale moze bedzie tak hojny i delikatny dla mamusi :lol: wlasnie nie wiem jak to jest przy karmieniu piersia z zebolkami bejbika?? pewnie zdarza sie, ze moze pogryzc troszke mamusie :wink:

Moja starsza nie gryzła ;) raz czy dwa się zapomniała, ale mojej znajomej syn gryzł strasznie odstawiła go bo nie dawala rady :)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
A my mamy już dwa miesiące :party:

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!
qmpeela
kaszaaaa na dwa miechy czy dłużej bo grafik piszę :lol: :hahaha:

Ja wybudzam zanim sie połoze czyli miedzy 22-23 a potem to już sama się budzi histeryczka ;)
Tak na dwa mnie wpisz proszę :)

qmpeela
kingusia1991
qmpeela zazdroszcze tak dzielnego pomocnika hyhy! :lol:

Redberry wyobraz sobie jak Miko bedzie mial zebolki i jak bedziesz go karmila piersia :D hehe, ale moze bedzie tak hojny i delikatny dla mamusi :lol: wlasnie nie wiem jak to jest przy karmieniu piersia z zebolkami bejbika?? pewnie zdarza sie, ze moze pogryzc troszke mamusie :wink:

Moja starsza nie gryzła ;) raz czy dwa się zapomniała, ale mojej znajomej syn gryzł strasznie odstawiła go bo nie dawala rady :)
Ja jestem pewna że Lenka będzie gryzła bo ona już mnie dziąsłami potrafi pogryżć :(

kingusia1991
Kaszaaaaaa

Kinia ale ci fajnie ! Zrób mu fote z przyczajki i się podziel troszkę :lol:

uhuhu, jest na co popatrzec :love: hyhy
ale nie wiem czy by mi sie udal taki trick :hahaha: :lol:

To nie trikuj tylko zróbcie sobie wspólną fotkę a ja sobie potem ciebie wytne :lol:
To ten co ostatnio ? Polak ?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
kingusia1991
Kaszaaaaaa

To nie trikuj tylko zróbcie sobie wspólną fotkę a ja sobie potem ciebie wytne :lol:
To ten co ostatnio ? Polak ?

nie, niemiec ;) 22 lata ma :whistle:
haha co Ty glupio mi robic fotencje ;) hyh

mmm czyli chodzicie na białe kiełbaski i słatke kartoflaną :lol:
a z kąd go wytrzasnełaś ?

Dołączam się do pytania ? :lol: pewnie lasek że fiu fiu :)

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
kingusia1991
Kaszaaaaaa

To nie trikuj tylko zróbcie sobie wspólną fotkę a ja sobie potem ciebie wytne :lol:
To ten co ostatnio ? Polak ?

nie, niemiec ;) 22 lata ma :whistle:
haha co Ty glupio mi robic fotencje ;) hyh

mmm czyli chodzicie na białe kiełbaski i słatke kartoflaną :lol:
a z kąd go wytrzasnełaś ?

hahah :D no jeszcze nie bylam na tych daniach co wspomnialas :lol:
jest moim sasiadem, bardzo bliskim , :lol: w sensie wychodze z pokoju pare kroczkow robie, schodze schodami w dol i jestem juz przy jego pokoju :lol :lol: :lol: :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...