Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej kochane :bye:. Nie pisałam wczoraj, bo mieliśmy dzień z tatą w domku i czasu nie było na siedzenie przy kompie, ale dziś nadrabiam (Karol gra z Adasiem na Playstation, więc mogę przypiąć się do kompa).

Przede wszystkim Redberry kochana, postaraj się być dobrej myśli. Mikołajek to cudny chłopczyk - może po prostu miał gorszy dzień (sama piszesz, że zachowywał się inaczej niż podczas rehabilitacji). Moja koleżanka urodziła w zeszłym roku w 36 tygodniu ciąży dziewczynkę maleńką (niewiele ponad 2kilo), z wieloma problemami. Na pewnym etapie rozwoju neurolog też obwieściła im wzmożone napięcie, porażenie i niedorozwój kończyn. Konsultowali się u kilku specjalistów i żaden z nich nie potwierdził porażenia ani niedorozwoju. A wzmożone napięcie? Opinie były różne... W końcu pojechali do Zawitkowskiego (ten znany rehabilitant) - Hania w jego rękach była tak spokojna i zrelaksowana, że w ciągu 2 minut wykluczył wzmożone napięcie mięśniowe.
A poza tym, z tego co wiem, to trochę za wcześnie, żeby diagnozować u dziecka porażenie mózgowe - musiałoby być bardzo silne.
Bądź dzielna kochana - wierzę, że będzie dobrze.

Któraś z Was pytała o karuzelkę. My mamy taką (Fisher Price):
http://www.za10groszy.pl/images/items/173444156/21-104-thickbox.jpg

Obraz z projektora wyświetla się na spodzie tego parasola, ale nie powiem, żeby Tymka jakoś szczególnie interesował. Ale lubi bardzo zwierzątka (nie podoba mu się tylko jak się zatrzyma karuzelka tygrysem nad jego głową...) i melodyjki. A w nocy słuchamy razem bicia serca - uważam, ze to naprawdę fajna funkcja. Jak był mniejszy, rewelacyjnie go to uspokajało.

Żeby nie było za różowo, to u nas problem z karmieniem. Od godziny 17 Tymek bojkotuje cycka. Jak nie chciał pić z butelki tak teraz te 2 ostatnie karmienia tylko takie mu pasują.Wypija po 160ml mleka... A najlepsze jest to, że nie daje się nakarmić na rękach - musi leżeć w leżaczku albo w łóżeczku i tylko tak chce jeść. Potem nad ranem i w ciągu dnia je już normalnie - z piersi. Ja oczywiście laktatorem nie jestem w stanie ściągnąć więcej niż 40ml - może za mało mam mleka po południu... Nie wiem... Adaś też w pewnym momencie odmówił ssania, ale był znacznie starszy (ok. 7 miesięcy) i u niego to był definitywny bunt na cycka. Zobaczymy. Nie zamierzam się tym zamartwiać. Będę karmić tyle, ile dam radę i dokarmiać najwyżej butelką.

Miłej soboty wszystkim życzę. Słonecznej i rodzinnej.

/eM

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20050401/n/ADAS/dt/5/k/ba04/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20100218/n/TYMEK/dt/5/k/8bb3/age.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka no chyba, ze ;) ja chcialam tylko dobrze poradzic :)
mi sie przydaje ladowarka, bo ciagle musze ladowac te baterie, bo mala sie buja bardzo duzo w tym bujaku

hej dziewczyny

wczoraj fajniutki dzien mialam, 3 godziny bylam po za domem ... spotkalam sie z facetem i troche odreagowalam, ale bylam z mala ;) i byla bardzooo grzeczna, przez cale spotkanie spala :yes:

Redberry trzymaj sie kochana, i tak jak masz zamiar wlasnie skonsultuj sie z innym lekarzem... chyba ta lekarka nieco przesadzila, az za bardzo ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprroeqtjy1ztqb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dhi43e3k4u27zg55.png

Odnośnik do komentarza

kingusia1991
stokrotka no chyba, ze ;) ja chcialam tylko dobrze poradzic :)
mi sie przydaje ladowarka, bo ciagle musze ladowac te baterie, bo mala sie buja bardzo duzo w tym bujaku

hej dziewczyny

wczoraj fajniutki dzien mialam, 3 godziny bylam po za domem ... spotkalam sie z facetem i troche odreagowalam, ale bylam z mala ;) i byla bardzooo grzeczna, przez cale spotkanie spala :yes:

Redberry trzymaj sie kochana, i tak jak masz zamiar wlasnie skonsultuj sie z innym lekarzem... chyba ta lekarka nieco przesadzila, az za bardzo ;/

Oooo Kinia widze,że szalejesz ! Bardzo dobrze ! Życze ci kolejnych udanych randek z tym lub innym hehe młoda jesteś więc szalej :lol:

Overpowered moja Lenka też nie chce jeść od dwóch dni ale u nas to brzuszek a u ciebie to myśle,że przyzwyczajenie tak mi położna powiedziała gdy jej odpowiedziałam na pytanie czemy dokarmiam Lenke butlą,że ona nie chce ok 17 jeść cycka.

U nas z Lenki brzuchem nieciekawie:( Bierze ten priobiotyk i zachowuje się tak jak gdy miała miesiąc :( Męczy się godzine żeby bąką puścić cały czas prze na ten brzuszek aż jej żyła na czole wybija,zaraz zacznie ulewać na bank :(
Do tego zaczeło jej oczko ropieć,najpierw myślałam,że mlekiem ją pojechałam ale nie co chwile się zbiera w tym oczku :( Chyba sobie palucha wcisneła...
Spała wczoraj wieczorem jak zabita aż nie wytrzymalam i ją obudziłam o 23 na szczęście miała dobry humor i po 1.5h poszła grzecznie spać .

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

U nas z Lenki brzuchem nieciekawie:( Bierze ten priobiotyk i zachowuje się tak jak gdy miała miesiąc :( Męczy się godzine żeby bąką puścić cały czas prze na ten brzuszek aż jej żyła na czole wybija
.

no właśnie u nas jest podobnie czasem-az mu żyły na czole wyskakują.. :/ a potem bąk albo kupka, a przy tym ryk.. :/

overpowered

Przede wszystkim Redberry kochana, postaraj się być dobrej myśli. Mikołajek to cudny chłopczyk - może po prostu miał gorszy dzień (sama piszesz, że zachowywał się inaczej niż podczas rehabilitacji). Moja koleżanka urodziła w zeszłym roku w 36 tygodniu ciąży dziewczynkę maleńką (niewiele ponad 2kilo), z wieloma problemami. Na pewnym etapie rozwoju neurolog też obwieściła im wzmożone napięcie, porażenie i niedorozwój kończyn. Konsultowali się u kilku specjalistów i żaden z nich nie potwierdził porażenia ani niedorozwoju. A wzmożone napięcie? Opinie były różne... W końcu pojechali do Zawitkowskiego (ten znany rehabilitant) - Hania w jego rękach była tak spokojna i zrelaksowana, że w ciągu 2 minut wykluczył wzmożone napięcie mięśniowe.
A poza tym, z tego co wiem, to trochę za wcześnie, żeby diagnozować u dziecka porażenie mózgowe - musiałoby być bardzo silne.
Bądź dzielna kochana - wierzę, że będzie dobrze.
.

dziękuję. no widzisz.. ja poczytałam opinie o tej lekarce i nie ma za dobrych -większości pacjentow mówi o porażeniu..... :/ weekend mamy smutny, czekamy na ten poniedziałek jak na zbawienie, i stale się gapimy na Mikołajka.
Nikomu nie zyczę takiego stresu.

Czy możesz mi załatwić kontakt do Zawitkowskiego od tje koleżanki?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa, mam nadzieję, że ten probiotyk choć trochę Wam pomoże i Lenka nie będzie się już tak męczyć. My też na probiotyku (bakterie w posiewie kału, ale podobno takie, które mają prawo tam być), ale trochę o nim zapominam:36_11_13:. Zaparcia minęły samoistnie i Tymek robi kupę raz na 2,3 dni (ale za to jaką:hahaha:).
Butelki dziś już nie chciał - odnoszę wrażenie, że jak tylko się czymś przestaję przejmować, to jemu to przechodzi. jestem pewna, ze gdybym rozpaczała z powodu tego podania butelki, on chciałby jeść już tylko w ten sposób. Dziś miał popołudnie marudzenia, ale na szczęście teraz leży już wykąpany w łóżeczku i stęka.

Redberry, wysłałam PW. Nawet sobie nie wyobrażam jak się czujecie... Ale postaraj się dla Mikołajka być spokojna. Na pewno w poniedziałek okaże się, że wszystko jest OK. Nie może być inaczej.

/eM

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20050401/n/ADAS/dt/5/k/ba04/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20100218/n/TYMEK/dt/5/k/8bb3/age.png

Odnośnik do komentarza

overpowered
Kaszaaaaaa, mam nadzieję, że ten probiotyk choć trochę Wam pomoże i Lenka nie będzie się już tak męczyć. My też na probiotyku (bakterie w posiewie kału, ale podobno takie, które mają prawo tam być), ale trochę o nim zapominam:36_11_13:. Zaparcia minęły samoistnie i Tymek robi kupę raz na 2,3 dni (ale za to jaką:hahaha:).
Butelki dziś już nie chciał - odnoszę wrażenie, że jak tylko się czymś przestaję przejmować, to jemu to przechodzi. jestem pewna, ze gdybym rozpaczała z powodu tego podania butelki, on chciałby jeść już tylko w ten sposób. Dziś miał popołudnie marudzenia, ale na szczęście teraz leży już wykąpany w łóżeczku i stęka.

Redberry, wysłałam PW. Nawet sobie nie wyobrażam jak się czujecie... Ale postaraj się dla Mikołajka być spokojna. Na pewno w poniedziałek okaże się, że wszystko jest OK. Nie może być inaczej.

U nas też wszystkie dolegliwości mineły ale Lenka cały czas ma rozwolnienia i tak jej się już organizm przyzwyczaił-rozwolnienia ją nie bolały a teraz dostaje probiotyk ,żeby kupka byla treściwa no i naj wyrażniej coś się tam dzieje pomimo,że dalej ma rozwolnienie bo męczy się tak jak kiedyś-od nowa trzeba przywrócić flore i ona będzie się musiała przystosować do robienia normalnych kupek-paranoja jakaś wszystko przez to,że te głupie pindy nie słuchały co do nich mówiłam tylko mnie zbywały.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny. wpadam tylko na chwilkę, bo koleżanka odpisała mi co z tymi tabletkami więc od razu wysyłam. Otóż stocia to niestety te co ty bierzesz, ale może tylko w jej przypadku tak podziałały. N o nic wklejam co ona napisała: "Haj Gośka Te tabletki to ponoć jedyne co mozna brac jak sie karmi piersia " CERAZETTE" tak powiedzial mi moj lekarz zaufalam i bralam po jakims czasie nie pamietam zbytnio moze dwa tzry miesiace mala dostala wieksze piersi i do tego same grudki no i w jajnikach pecherzyki pojechalam do gin dzieciecego i pytala sie czy cos biore mowilam ze tak to okrzyczala mnie ze wlasnie mala ma to dzieki tym tabletka. Ale na szczescie po kilku miesiacach piersi same wrocily do normy a teraz tylko na kontrole co pol roku mam jezdzic i kontrolowac jajniki. Dziekujemy za buziaki i przesylamy je rowniez:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

O rany ale to pustki! Wszystkie z Atą wyjechałyście czy co ? :))

Stocia albo się zabezpieczaj w inny sposób albo ryzyk fizyk,tak to już jest jednym od piksów rośnie tyłek innym nie a jeszcze innym się w mleku przedostają hormony.
A czemu ty miałaś wątpliwości? Przez plamienie ? Z tego co ja pamiętam to bardzo często występują plamienia na początku stosowania tabletek.

Jak nie chcesz dwzonić do swojego gina to może tu się poradż jakiegoś specjalisty

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

witam kochane mamusie:)
oj bardzo dawno mnie na forum nie było,ale mam tyle zmartwien ze czasami to nie mam siły nawet jesc.troszke was poczytałam.
A wiec u nas nie najlepiej.moja wiktorka ma chore nerki,dostała zakazenia calego ukladu moczowego,ma zastoje moczu i lewa nerka jest powiekszona,lezalysmy w szpitalu,ciagle jest na lekach i co drugi dzien badanie moczu.jutro znowu musimy isc do szpitala bo we wtorek niuni beda robic cystografie.bardzo sie o nia boje i nie wiem co dalej.takze ma skaze bialkowa ja mam diete bez bialkowa bo nadal karmie piersia ale malutka takze dostaje mleko bebilon pepti 1.
Ja niestety dalej mam anemie a ostatnio okazalo sie ze mam zla cytologie i w piatek mialam powtarzane badanie.za dwa tygodnie wynik:(
jest nmi strasznie ciezko ale musze dac rade.

te tabletki cerazette tez lekarka mi przepisała ale biore dopiero od 3 dni wiec jeszcze nic na ich temat nie moge powiedziec.

Redzia kochana nie przejmuj sie dopuki nie bedziesz miała diagnozy na pismnie.moj starszy synek tez mial takie podejzenia ale jak lezelismy w szpitalu w karpaczu to lekarze powiedzieli ze takiej diagnozy nie stawia sie dopuki dziecko nie skaczy roku.wczesniej moga byc tylkio podejzenia.ta lekarka chyba lubi patrzec na cierpienie innych skoro taka chorobe stwierdzila u tak malenkiego dziecka.trzymaj sie kochana a ja obiecuje ze bede sie za was modlic i jutro trzymac bardzo mocno kciuki:)

kochane trzymajcie sie bardzo cieplutko:)

Odnośnik do komentarza

Hej!

faktycznie pustki weekendowe :-( u nas mają być dziś goście, a wczoraj zakupiłam w końcu trochę kwiatów na balkon-dwie skrzynie już wiszę, reszta czeka na posadzenie, bo dziś pada. :/

Kaszaaaaa - Mikołaj bierze też BioGaję, ale od czasu do czasu i tak zdarzają mu się rzadkie kupki. Po Nan-ie robi o wiele bardziej zwarte. Ale probiotyki na florę warto dawać na pewno.

Aneczka23 - dziękuję za dobre słowo, ja za Ciebie i Twoja malutką też trzymam kciuki i wierzę, że szybko wydobrzeje maleństwo Twoje :smile:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
witam kochane mamusie:)
oj bardzo dawno mnie na forum nie było,ale mam tyle zmartwien ze czasami to nie mam siły nawet jesc.troszke was poczytałam.
A wiec u nas nie najlepiej.moja wiktorka ma chore nerki,dostała zakazenia calego ukladu moczowego,ma zastoje moczu i lewa nerka jest powiekszona,lezalysmy w szpitalu,ciagle jest na lekach i co drugi dzien badanie moczu.jutro znowu musimy isc do szpitala bo we wtorek niuni beda robic cystografie.bardzo sie o nia boje i nie wiem co dalej.takze ma skaze bialkowa ja mam diete bez bialkowa bo nadal karmie piersia ale malutka takze dostaje mleko bebilon pepti 1.
Ja niestety dalej mam anemie a ostatnio okazalo sie ze mam zla cytologie i w piatek mialam powtarzane badanie.za dwa tygodnie wynik:(
jest nmi strasznie ciezko ale musze dac rade.

te tabletki cerazette tez lekarka mi przepisała ale biore dopiero od 3 dni wiec jeszcze nic na ich temat nie moge powiedziec.

Redzia kochana nie przejmuj sie dopuki nie bedziesz miała diagnozy na pismnie.moj starszy synek tez mial takie podejzenia ale jak lezelismy w szpitalu w karpaczu to lekarze powiedzieli ze takiej diagnozy nie stawia sie dopuki dziecko nie skaczy roku.wczesniej moga byc tylkio podejzenia.ta lekarka chyba lubi patrzec na cierpienie innych skoro taka chorobe stwierdzila u tak malenkiego dziecka.trzymaj sie kochana a ja obiecuje ze bede sie za was modlic i jutro trzymac bardzo mocno kciuki:)

kochane trzymajcie sie bardzo cieplutko:)

Przykro mi ... jak się wali , to na całego .... kurka, na pewno będzie u Was wszytsko dobrze, a Ty musisz uzbroić się w cierpliwość i wierzyćmocno ze będzie cudownie . Już w krótce zapomnicie o chorobach i będziecie się cieszyć w Waszym wspólnym rodzinnym gronie. Tego Wam zyczymy z całego serduszka .:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Witam się niedzielnie!!!!

Haneczka dziś skończyła dwa miesiące:yuppi::yuppi::yuppi:

Stociu dla Twojego Cypiska WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!

Pogoda u nas się zepsuła , zrobiło się deszczowo grrr....

a tak ogólnie Hania dziś pospała , tata po nocce wrócił , położył się około8:30 , a Hania po butli też zasnęła ...dopiero obudziła się o 13:30 - wypiła 150ml ... teraz leży sobie i szuka miejsca do ułożenia ... ciekawska się robi, a jkakie uśmiechy wali :) hihi

Dostała już Haneczka krzesełko do karmienia Krzesełka do karmienia - Krzesełko do karmienia Sweet-Baby. Kolor pomarańczowy - Sweet Baby od Matki Chrzestnej ...

Kochane miłej niedzieli!!!!!!:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Aneczka23
witam kochane mamusie:)
oj bardzo dawno mnie na forum nie było,ale mam tyle zmartwien ze czasami to nie mam siły nawet jesc.troszke was poczytałam.
A wiec u nas nie najlepiej.moja wiktorka ma chore nerki,dostała zakazenia calego ukladu moczowego,ma zastoje moczu i lewa nerka jest powiekszona,lezalysmy w szpitalu,ciagle jest na lekach i co drugi dzien badanie moczu.jutro znowu musimy isc do szpitala bo we wtorek niuni beda robic cystografie.bardzo sie o nia boje i nie wiem co dalej.takze ma skaze bialkowa ja mam diete bez bialkowa bo nadal karmie piersia ale malutka takze dostaje mleko bebilon pepti 1.
Ja niestety dalej mam anemie a ostatnio okazalo sie ze mam zla cytologie i w piatek mialam powtarzane badanie.za dwa tygodnie wynik:(
jest nmi strasznie ciezko ale musze dac rade.

te tabletki cerazette tez lekarka mi przepisała ale biore dopiero od 3 dni wiec jeszcze nic na ich temat nie moge powiedziec.

Redzia kochana nie przejmuj sie dopuki nie bedziesz miała diagnozy na pismnie.moj starszy synek tez mial takie podejzenia ale jak lezelismy w szpitalu w karpaczu to lekarze powiedzieli ze takiej diagnozy nie stawia sie dopuki dziecko nie skaczy roku.wczesniej moga byc tylkio podejzenia.ta lekarka chyba lubi patrzec na cierpienie innych skoro taka chorobe stwierdzila u tak malenkiego dziecka.trzymaj sie kochana a ja obiecuje ze bede sie za was modlic i jutro trzymac bardzo mocno kciuki:)

kochane trzymajcie sie bardzo cieplutko:)
Bardzo mi przykro :( Napewno szybko się wszystko ułoży.Naj mlodsz dziecko mojego ojca miało straszne problemy z nerkami przez nierozpoznaną alergie ale wróciło wszystko do normy pomimo,że w pewnym momencie były naprawde nieciekawe prognozy.
Co dwa dni dajesz mocz do badania ??? O rany jesteś prawdziwą mistrzynią ja 2 tyg sie czaje zanim złapie :36_19_1: Jak ty to robisz ? Mojej nie da się już przyklejić woreczka:(

Redberry
Hej!

faktycznie pustki weekendowe :-( u nas mają być dziś goście, a wczoraj zakupiłam w końcu trochę kwiatów na balkon-dwie skrzynie już wiszę, reszta czeka na posadzenie, bo dziś pada. :/

Kaszaaaaa - Mikołaj bierze też BioGaję, ale od czasu do czasu i tak zdarzają mu się rzadkie kupki. Po Nan-ie robi o wiele bardziej zwarte. Ale probiotyki na florę warto dawać na pewno.

Aneczka23 - dziękuję za dobre słowo, ja za Ciebie i Twoja malutką też trzymam kciuki i wierzę, że szybko wydobrzeje maleństwo Twoje :smile:
Wiesz co mi się wydaje,że na rozwolnienie to można cos jednorazowo podać ale Lenka ma rozwolnienie od prawie 3mc więc chyba trzeba znależć przyczynę:(

stysiapysia
Witam się niedzielnie!!!!

Haneczka dziś skończyła dwa miesiące:yuppi::yuppi::yuppi:

Stociu dla Twojego Cypiska WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!

Pogoda u nas się zepsuła , zrobiło się deszczowo grrr....

a tak ogólnie Hania dziś pospała , tata po nocce wrócił , położył się około8:30 , a Hania po butli też zasnęła ...dopiero obudziła się o 13:30 - wypiła 150ml ... teraz leży sobie i szuka miejsca do ułożenia ... ciekawska się robi, a jkakie uśmiechy wali :) hihi

Dostała już Haneczka krzesełko do karmienia Krzesełka do karmienia - Krzesełko do karmienia Sweet-Baby. Kolor pomarańczowy - Sweet Baby od Matki Chrzestnej ...

Kochane miłej niedzieli!!!!!!:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Wszystkiego naj Haneczko i Cypisku !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

hejka, ja tak na chwileczkę, bo zuzia się pewnie zaraz na jadło obudzi.

Stocia co teraz? hmmm ja bym się wypytała szczegółowo gina, a najlepiej dwóch, mniej oczy szeroko otwarte i ewentualnie zrób jakieś badanie krwi na hormony czy cuś za jakiś czas, żeby w razie czego szybko zareagować.

Redzia kochana! tak jak dziewczyny mówią, naz pewno za wczesnie na takie diagnozy! ja na rehabilitacji widze mnóstwo dzieci z wzmożonym napięciem i ładnie sie rehabilitują, ale ja tez bym ryczała na pewno. Powodzenia.

aneczka23 ale macie zmartwień. ehhh najgorzej jak coś nie tak z tymi naszymi pociechami. Na pewno uda się wszystko wyprostować i będziecie zdrowi jak dwie rybki.

To wszystko na dziś, jutro może trochę czasu będzie to wpadnę

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Witam kochane :)
i znów mam nieco zaległości...
zacznę od najważniejszego: Redberry, kochana bądź silna dla Mikołajka, i nie wierz lekarzom dopóki kilku specjalistów się nie wypowie, na swoim przykładzie wiem, jaką krzywdę potrafi wyrządzić ich mylna diagnoza czy samo wypowiadanie zbyt wcześnie tak poważnych podejrzeń. Trzymaj się dzielnie, jestem z Wami :Kiss of love:
Stysiu Haneczka śliczna
Kaszaaa Lenka przesłodka
Aneczko dla Was dużo zdrówka, będzie dobrze:36_3_15:

Jak Wam nocka minęła?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej!

Stysiu - wszystkiego naj dla Hani! super krzesełko!

Stokrotta - buziaki dla Cypka również!

Kaszaaaa -ja nie moge oglądniąc tego filmiku - pisze, że prywatny... dawaj swój nick na YT :-)))

aniutka86
Witam kochane :)
i znów mam nieco zaległości...
zacznę od najważniejszego: Redberry, kochana bądź silna dla Mikołajka, i nie wierz lekarzom dopóki kilku specjalistów się nie wypowie, na swoim przykładzie wiem, jaką krzywdę potrafi wyrządzić ich mylna diagnoza czy samo wypowiadanie zbyt wcześnie tak poważnych podejrzeń. Trzymaj się dzielnie, jestem z Wami :Kiss of love:
Stysiu Haneczka śliczna
Kaszaaa Lenka przesłodka
Aneczko dla Was dużo zdrówka, będzie dobrze:36_3_15:

Jak Wam nocka minęła?

dzięki Kochana, od rana siedzę jak na szpilkach - czekam na tą wizytę o 16.... jestem dobrej myśli.

U nas nocka spokojnie, Miko wykapany spał jak Młody Bóg. :party: Tylko nad ranem oczywiście zadyma, bo głodny :smile:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
hej hej witam porannie ::):
a moj Cypisek buja sie w hustawce i gada do jakis zabawek ktore nad nim wisza..posikana jestem..jak przezywa hehehe ::):
dziekuje wszystkim za zyczonka dla Cypiska ::):

a co u was??
u mnie dzis pogoda fatalna !!!

u mnie pogoda fatalna też, leje!! i jest szaro..

a zrzucam zdjęcia na lapka, zaraz może coś wstawię :smile:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

U nas noc minęła troszkę na płaczu... była straszna burza, a Klara się bała tych grzmotów, nie dawała się z rąk zdjąć, przyklejona do mnie płakała,i łzy jej leciały, taki miała żal, to był taki dziwny płacz, ale dzisiaj już lepiej, jak narazie jest spokojna, chociaż co przyśnie to budzi się z płaczem

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie, że w końcu udało mi się wybrać do fryzjera,oczywiście w tempie ekspresowym się obcinałam, zaszalałam z długością, normalnie z włosów prawie do pasa ścięłam na krótsze niż do ramion :surprised: i nie dałam rady ufarbować, ale powoli zaczynam się ogarniać, w końcu :smile:
U nas pogoda obrzydliwa...pada cały czas...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46061.png

Odnośnik do komentarza

aniutka86
Wiecie, że w końcu udało mi się wybrać do fryzjera,oczywiście w tempie ekspresowym się obcinałam, zaszalałam z długością, normalnie z włosów prawie do pasa ścięłam na krótsze niż do ramion :surprised: i nie dałam rady ufarbować, ale powoli zaczynam się ogarniać, w końcu :smile:
U nas pogoda obrzydliwa...pada cały czas...

no no no! dawaj tu fotę fryzy! :party::party:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...