Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

i niedziela dobiega końca

Kaszaaaaa pogoda u nas faktycznie nie za fajna, ale my załapaliśmy sie na spacerek w słonku:)
Rano byliśmy z Szymkiem na basenie, potem w domku ogarnął mnie atak sprzątania. Wysprzątałam duży pokój i przedpokój, kuchnię i wyprasowałam połowę zaległości. I nawet nie jestem strasznie zmęczona, tylko tak standardowo.

Racuszku zdrówka dla męża, a to pech!!!

I co z tą Redberry!!!!!!!!!!!!

Przełożyłam dopiero dzisiaj kalendarze na pażdziernik i dotarło do mnie ze to właśnie jest październik i że koniec roku nieuchronnie się zbliża. I wtedy uderzyła mnie taka myśl, ze dopiero co rok się zaczynał, pamiętam jak w marcu robiłam Szymkowi 4 urodziny i zaczynałam dopuszczać do siebie myśl o drugim dziecku - a już jestem w 16 tygodniu ciąży. Nie wiem, ale ten czas znika po prostu.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży też chodziłam do szkoły rodzenia, wiele mi pomogło. Ale muszę Wam powiedzieć ze intuicja i tak gra główna rolę. ja mam i mamę i teściowa na miejscu we Wrocławiu, ale a w zasadzie to w ogóle nie korzystałam z ich pomocy w sprawach pielęgnacji, ubierania itd. Samo to jakoś przyszło.
Z teściowa to gadać mi sie nie chciało bo ona uwarzała ze wydziwiam bo uzywam pampersów zamiast pieluch tetrowych, wiec wogóle się do niej z niczym nie zwracałam:Real mad:

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Ja juz sie melduje wieczorowa pora.Nudny ponury dzien wiec przespalam cale po poludnie.
Jutro znowu do pracy i jakos co niedziele wieczorem trace humor ehhh

Dzieczyny czy smarujecie juz brzuszki jakimis specyfikami?Jakie polecacie?
Ja mam firmy Eris Pharmaceris czy cos takiego,nie wiem czy dobre ale smaruje przynajmniej staram sie.

Dobranoc i kolorowych snow!

Odnośnik do komentarza

Kroaszek
Ja juz sie melduje wieczorowa pora.Nudny ponury dzien wiec przespalam cale po poludnie.
Jutro znowu do pracy i jakos co niedziele wieczorem trace humor ehhh

Dzieczyny czy smarujecie juz brzuszki jakimis specyfikami?Jakie polecacie?
Ja mam firmy Eris Pharmaceris czy cos takiego,nie wiem czy dobre ale smaruje przynajmniej staram sie.

Dobranoc i kolorowych snow!

Heh, ja smaruje Perfecta Mama ...Ty jesli masz takie kosmetyki to ich używaj , a jak sie skończą to spróbujesz innych :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Kroaszek
Ja juz sie melduje wieczorowa pora.Nudny ponury dzien wiec przespalam cale po poludnie.
Jutro znowu do pracy i jakos co niedziele wieczorem trace humor ehhh

Dzieczyny czy smarujecie juz brzuszki jakimis specyfikami?Jakie polecacie?
Ja mam firmy Eris Pharmaceris czy cos takiego,nie wiem czy dobre ale smaruje przynajmniej staram sie.

Dobranoc i kolorowych snow!

Ja używałam na początku Perfekty ale nie byłam całkiem zadowolona-głównie zapach mi przeszkadzał i teraz zmieniłam właśnie na Pharmaceris,narzaie jest o.k. a babka w aptece powiedziała mi,że ma taki sam skład ja Mustella którą tak wszyscy polecają ale kosztuje 100zł.A do biustu używam oliwki dziecinnej ale nie służy mi i musze zakupić coś.

O rany racuszku współczuje twojemu T.i tobie też bo się pewnie nabiegasz przy nim :(Raczej długo minie zanim nie będzie czuł takiego urazu.Życze mu szybkiego powrotu do zdrowia !

Niezapominajka-to faktycznie teściówka na czasie :D

A ja się nasprątałam! Aż jestem z siebie dumna :D Prawie całą szafe wysprzątałam i powyżucałam kupe śmieci a szafe mam taką do której się wchodzi i w środku są komody,półki etc. więc naprawde jest co sprzątać bo ja tam wszystko trzymam. Aż miło teraz w środku :D Tylko nie wiem gdzie tyle tych śmieci ma się zmieścić ale to już nie mój problem :D
Ide się myć i kremować :D
Do jutra ciężarówki ! Miłego początku tygodnia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry,

Fajnie ze Redberry sie znalazla.Troche przerazajace jest jak tak ktoras z nas zniknie.

Ja mam taki strach i lek ze cos pojdzie nie tak,ze kazde wyjscie do toalety mam stres ze zobacze krew,a kazdy symptom rozbieram na czesci.Boje sie ze znowu mnie to spotka....
Powinnam myslec pozytywnie ale jakos czasami lapie dola...

Z drugiej strony juz prawie polowa za nami,prawda? Ale ten czas leci.

Pozdrawiam goraco w ten pochmurny dzien.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!!!

jejku jak mi się dobrze u mamusi śpi- mogę cały dzieeń przespać ...brat mnie obudził, kawke przyniósł i kanapki mniam mniam ...

Jak narazie poniedziałek się niezle zapowiada, jeśli chodzi o pogode...bo jeśli chodzi o mnie - to już się zestresowałam ,ale to nie ważne i mało istotne ...

życzę miłego dzionka!!!!

Odnośnik do komentarza

Kroaszek
Hej dzieczyny.
Pozwolcie ze sie przedstawie.Mam na imie Kaska i wlasnie przebrnelam przez ponad 180 stron waszych postow.Wspaniale sa te wasze wypowiedzi.
Jestem nowa na tym forum i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona.
Mam termin na 22 Marca 2010, wyglada ze jestem w 15-16 tygodniu teraz.
Niestety nie mieszkam w Polsce i nie mam takiej troskliwej opieki lekarskiej jak wy,
mialam USG w 12 tygodniu i przysluguje mi jeszcze tylko jedno-ostatnie w 20 tygodniu.
Juz sie nie moge doczekac a tutaj jeszcze miesiac czekania.

Bardzo sie martwie o moje malenstwo,pewnie jak kazda z was.
W styczniu poronilam w 13 tygodniu i dlatego mam doslownie paranoje tak sie boje.
Mam nadzieje ze bede mogla z wami dzielic moje smutki i radosci.Mam nadzieje ze tych
roadosci bedzie wiecej.
Buziaki

witaj,
fajnie, że do nas dołączasz. życzę ci, żeby cała ciąża upłynęła ci spokojnie i radośnie. bez stresu i żadnych nerwów. pisz jak najczęściej :Kiss of love:.

/eM

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20050401/n/ADAS/dt/5/k/ba04/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20100218/n/TYMEK/dt/5/k/8bb3/age.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Kroaszek
Ja juz sie melduje wieczorowa pora.Nudny ponury dzien wiec przespalam cale po poludnie.
Jutro znowu do pracy i jakos co niedziele wieczorem trace humor ehhh

Dzieczyny czy smarujecie juz brzuszki jakimis specyfikami?Jakie polecacie?
Ja mam firmy Eris Pharmaceris czy cos takiego,nie wiem czy dobre ale smaruje przynajmniej staram sie.

Dobranoc i kolorowych snow!

Ja używałam na początku Perfekty ale nie byłam całkiem zadowolona-głównie zapach mi przeszkadzał i teraz zmieniłam właśnie na Pharmaceris,narzaie jest o.k. a babka w aptece powiedziała mi,że ma taki sam skład ja Mustella którą tak wszyscy polecają ale kosztuje 100zł.A do biustu używam oliwki dziecinnej ale nie służy mi i musze zakupić coś.

O rany racuszku współczuje twojemu T.i tobie też bo się pewnie nabiegasz przy nim :(Raczej długo minie zanim nie będzie czuł takiego urazu.Życze mu szybkiego powrotu do zdrowia !

Niezapominajka-to faktycznie teściówka na czasie :D

:D

Kaszaaaa
ja jej czasami nie umiem rozgryźć. Kurczę, kobita od lat prowadzi swój biznes, wychowałam dwoje dzieci w ty jedno niepełnosprawne, pracuje na pełnych obrotach, regularnie chodzi do kometyczkim fryzjera........więc taki tekst o pieluchach zabija. Myślę ze chodziło jej o oszczędność, bo wtedy jak urodził się Szymek, to byliśmy naprawdę z mężem w trudnej sytuacji finansowej. Więc skoro miałam i tak siedzieć w domu to cóż innego robić niż prać pieluchy. Na zmywarkę namawiałam ją 5 lat, w końcu przy remoncie kuchni kupili sobie, ale ona właściwie jej nie używa. A ja nie wyobrażam sobie życia bez zmywary. Jak ją kupowaliśmy zaraz po ślubie, usłyszałam ze jestem księżniczką. A ja wiedziałam co robię bo u mnie zmywarka w domu rodzinnym była od wielu lat. I takie to różne historie z nią, ale jak to mówi mój mąż: co ty matki słuchasz, ona tak gada a potem zapomina i mówi że ona, nie ona takich rzeczy nie mówiła. :smile_move::smile_move: Grunt to zachowac spokój. Ale w sumie i tak jest w porządku, jak na teściową:)

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...