Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

martab0

stysiu a co u ciebie kochana?

A jakoś się kula ... małe wakacje z Hanią mam , u rodziców jesteśmy .Przy okzaji tesciowa, ciotki odwiedzamy :36_2_15:

Kaszaaaaaa
Siemka :)
No malo mnie tu bo komputer jest w pokoju w ktorym spi Lenka wiec jak spi to nie chce jej przeszkadzac.
Wstawie wam zdjecia z basenu :)

Przepiękna lenka , jaka zadowolona z baseniku , a i torcika musiała paluszkiem dotknąć :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

goska79
kaszaaaa sliczne focie, plywanie na basenie to frajda, a jak mala?? nie bala sie wody???
widze ze urlopik wam slozy:lol:

Dzieki wielkie:) Bardzo jej sie podobalo i nic a nic sie nie bala az bylam szoku,za wszelka cene probowala wypic cala wode z basenu i nie raz ladowala z twarza pod woda ale smiala ie z tego na koniec zasnela jak zabita i tak ja nioslam przez caly basen i dopiero w domu sie obudzila.Na nastpny dzien zrobila zielona kupe przez ta wode napewno ale juz jest git :)
goska79
a to nasze najswiezsze focie z kapieli dzisiejszej ktora jeszcze trwa:yes:

Ale fajowo :)) I jaki brzuszek ladny ma twoj mezus fiufiu :lol:
stysiapysia
martab0

stysiu a co u ciebie kochana?

A jakoś się kula ... małe wakacje z Hanią mam , u rodziców jesteśmy .Przy okzaji tesciowa, ciotki odwiedzamy :36_2_15:

Kaszaaaaaa
Siemka :)
No malo mnie tu bo komputer jest w pokoju w ktorym spi Lenka wiec jak spi to nie chce jej przeszkadzac.
Wstawie wam zdjecia z basenu :)

Przepiękna lenka , jaka zadowolona z baseniku , a i torcika musiała paluszkiem dotknąć :36_2_15:

O rany z tym tortem to byla prawdziwa walka ze:lol:by nie zjadla

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

witam
kaszawidze ze stroj ktory zamowilam nie doszedl na czas:) ale spoko wygladsz :) kurde tez sie zastanawiam nad zabraniem mojego klocka na basen( obowiazkowo w piance dla nurkow) tylko on juz prawie 9 kg i wez go nos na rekach, a wode tak lubi ze napewno by mu sie podobalo. a tak poza tym to sa jakies rozne rodzaje pieluszek do kapieli?? ktore polecach bo my w krotce na wakcaje jedziemy i bede potrzebowac cos sprawdzonego
gosia kurde zazdroszcze u mnie znow tak leje za nosa nie wystawie za dzwi dzis:( pozostalo mi prasowac i prac...
stysiu tez bym poodwiedzala rodzinke i posiedzila z mama:(
lan moj tez caly czas mi zajmuje prawie wcale nei spi w dzien teraz zreszt atez go ma na rekach lewdo pisze....
milego dnia:36_2_53:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

No nie doszla na czas pianka ale nie szkodzi tu sie nie krepuje bo ludzie sa inni niz w polsce i nikt nie obcina.
Ja kupilam w dm ,inne dla chlopcow i inne dla dziewczynek byly.Trudno sie zaklada ale ze sciaganiem luz bo latwo rozerwac bok :)
Wlasnie spoko bo w wodzie nie czuc ciezaru tylko zastanawia mnie czy na polskim basenie mi nie zamarznie dziecko bo tu sa takie cieple pomieszczenia w ktorych sie mozna zagrzac a nawet zagotowac ... A z Lena to nigdy nic nie wiadomo,jak sie boje ze moze cos byc nie tak to ona przeszczesliwa a jak jestem pewna ,ze bedzie git to na ogol jest nie fajnie. Jej polowiczne urodziny tez sie nie spodobaly, fajnie bylo przy wieszaniu ozdob bo az jej oczy wychodzily ale potem za duzo dzieci i obcych ludzi wiec caly czas na rekach :(
Dzis idziemy na kregle,auto dalej w naprawie wiec moze byc ciezko bo trzba bedzie odbebnic dwie godziny nie zaleznie czy jej sie spodoba czy nie bo i tak nie bede miala jak wrocic ale na szczescie jutro babcia nie pracuje wiec jak cos to pomoze bo kregoslup moj ma juz dosc nawet po normalnym dniu ...
Milgo weekendu dziewczynki :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

heloł heloł

kaszaaa ale ty tam masz atrakcje! pozazdrościć! szczególnie tego basenu, bo my dalej w gipsie. Ale mam nadzieję że już niedługo (w czw. doktor powiedział że jeszcze z 2 gipsy i kończymy, ale on lubi zmieniać zdanie...)

gośka u nas dzisiaj też upał. siedziałyśmyw domu, dopiero wieczorem wystawiłyśmy sie na taras, zeby sie fruzia przewietrzyła przed snem. Za to teraz jest mega przyjemnie. zuzia śpi, a ja siedzę z lapkiemw ogrodzie, świerszcze cykają. No i oczywiście co chwilkę zerkam na żużelkowe grand prix ;c)))

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Witam się !!!

My nadal u mamy , dziś laba ...z tatą- dzidakiem Hani byliśmy na spacerku ...a potem zrobiłam sobie labe hehe ...Hania zasnęła we wózku a ja się połozyłam na trawce i myślałam o wszystkim i o niczym ...

Szybko minął dzionek ... a jaka duchota , wiatr nawet ciepły heh

Hani foteczki z dziś z misiem:)
Ale sliczne misiaczki :*

laninia
heloł heloł

kaszaaa ale ty tam masz atrakcje! pozazdrościć! szczególnie tego basenu, bo my dalej w gipsie. Ale mam nadzieję że już niedługo (w czw. doktor powiedział że jeszcze z 2 gipsy i kończymy, ale on lubi zmieniać zdanie...)

gośka u nas dzisiaj też upał. siedziałyśmyw domu, dopiero wieczorem wystawiłyśmy sie na taras, zeby sie fruzia przewietrzyła przed snem. Za to teraz jest mega przyjemnie. zuzia śpi, a ja siedzę z lapkiemw ogrodzie, świerszcze cykają. No i oczywiście co chwilkę zerkam na żużelkowe grand prix ;c)))
No biedne jestescie z tym gipsem ale juz niedlugo i odbijecie sobie wszystko .A co do wypedzania diabla to wcale nie jestem pewna :lol:

martab0
kurde kobiety jak ja wam zazroszcze ja dzi jedyne co swierzego powietrza zaczerpnelam to jak otworzylam dzwi i posiedzialam na stopniu bo caly dzien tak walil deszcz:(
do tego w czwartek mam rozprawe i juz mi sie zaczyna snic po nocy, chyba sie jednak zestresuje ....

marta u nas tez taka kaszana ,z 5 razy dziennie pada i tak codziennie i jeszcze w miedzyczasie upal potem chlod nawet grad dwa razy padal a potem znow slonko z deszczem .nie wiadomo jak sie ubrac :36_19_1:

Agunia
gdzie jestes ???

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

W ogóle to myślałam, że jak wrócę to forum będzie zapisane na maksa przez Was,a tu marne 4 stronki :P
Jestem bardziej zmęczona tym wyjazdem niż miałabym być w domu, góóóry... i wózek! To niedobre zestawienie :P:P już w 1 dniu miałam zakwasy na łydkach... ale było fajnie.
Mikołajek spał jak w domu, całą noc, nie marudził i byl cudny. Za to dziś po powrocie do domu dał mi popalić, ale już śpi-uff... a ja mogę iść po torby do auta, bo M nie ma.

Zauważyłam, że na noc po Sinlacu ma śliczne kupki, żółte pachnące-:Padnięty: jestem w szoku, nawet nie czuję, że ma kupala w pampoku jak walnie jakiegoś cichacza :P

ale za to rano ciśnie kupę na głos i stęka śmiesznie, a w górach notorycznie w restauracjach ... no i bekał po jedzonku na całe gardło, nie mogę synka zabierać do ludzi ha ha ha :Padnięty:

Pozdrawiam i tęskniłam za Wami babole!:Usteczka:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

a tak poza tym to powinnam powiedziec dzien dobry
u nas w kocu troche slonca wiec po 2 dniach kiszenia sie jak ogory wyszlismy na spacerek:)
stysiu jakie super zdjecia:) hani chlopak tez ostanio mial sesje z misiem wstwiam tez
redberry wakacje sie udaly? niedlugo szkola sie zaczyna wracasz do pracy??
usciski dla reszty mamusiek i dzieciaczkow

[ATTACH]43193[/ATTACH]

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...