Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkie Marcowe Brzuszki !
i życzę miłego dzionka, bez nadmiernych dolegliwości.
U mnie noc raczej kiepska ale myśle że to głwnie psychika robi swoje, to 10 dni do porodu robi swoje. Dolegliwości większych niemam ale ciągle myśle o tym że to już tak blisko.
Ostatnia wizyta u lekarza, potwierdziła że dzidziuś jest już niziutko i gotowy do wyjścia, rozwarcie na 1 palec. Teraz tylko czekać na dalszy rozwój akcji. KTG też wyszło OK !.
Przez ostatnich kilka dni zauważyłam bardzo dużo takiej mlecznej wydzieliny i tak się zastanawiam czy to może o czymś świadczyć ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie Ciężaróweczki Marcowe i Marcowe mamuśki rozpakowane!!!!!

U mnie nocka wspaniała, przespana cała, raz tylko siusiu ....:sofunny:

zancia1907
:yuppi:ZACZĘŁAM 38 TYDZIEŃ:):) :yuppi: :yuppi: :yuppi:

:yuppi::yuppi: serdeczne gratulacje!!!

Aneczka23
Witam bardzo serdecznie!!!!
Jak się dzisiaj czujecie? i jak oczywiscie mineła noc?
Ostatni piątek lutego a w poniedziałek zaczyna sie nasz miesiac:36_2_15::36_2_15:

Mnie dalej wszystko boli,skurczyki łapią ale mam nadzieje ze chociaż do poniedziałku dam rade:36_2_15:
Dzisiaj na 17 mam znowu ktg a pozniej wizyt.Ciekawe co tam na dole słychać:hmm:

Na pewno będzie wszystko w porządku!!!!!:36_2_15::36_2_15:

Dziękuje Kochana za ten apel o pierwszą stronkę .... hmmm jest ograniczenie w znakach 10000 i żeby ładnie to wszystko wyglądało , musiałam siebie wykreślić... jak się uda to się wpisze:) JESZCZE RAZ DZIĘKUJE!!!

Wszystkie pouciekały heh ....:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

kasiak4
Witam Wszystkie Marcowe Brzuszki !
i życzę miłego dzionka, bez nadmiernych dolegliwości.
U mnie noc raczej kiepska ale myśle że to głwnie psychika robi swoje, to 10 dni do porodu robi swoje. Dolegliwości większych niemam ale ciągle myśle o tym że to już tak blisko.
Ostatnia wizyta u lekarza, potwierdziła że dzidziuś jest już niziutko i gotowy do wyjścia, rozwarcie na 1 palec. Teraz tylko czekać na dalszy rozwój akcji. KTG też wyszło OK !.
Przez ostatnich kilka dni zauważyłam bardzo dużo takiej mlecznej wydzieliny i tak się zastanawiam czy to może o czymś świadczyć ?

Może o tym świadczyć iż Twoje ciało przygotowane jest na przyjecie dzidzi na świecie :)

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Witajcie Ciężaróweczki Marcowe i Marcowe mamuśki rozpakowane!!!!!

U mnie nocka wspaniała, przespana cała, raz tylko siusiu ....:sofunny:

zancia1907
:yuppi:ZACZĘŁAM 38 TYDZIEŃ:):) :yuppi: :yuppi: :yuppi:

:yuppi::yuppi: serdeczne gratulacje!!!

Aneczka23
Witam bardzo serdecznie!!!!
Jak się dzisiaj czujecie? i jak oczywiscie mineła noc?
Ostatni piątek lutego a w poniedziałek zaczyna sie nasz miesiac:36_2_15::36_2_15:

Mnie dalej wszystko boli,skurczyki łapią ale mam nadzieje ze chociaż do poniedziałku dam rade:36_2_15:
Dzisiaj na 17 mam znowu ktg a pozniej wizyt.Ciekawe co tam na dole słychać:hmm:

Na pewno będzie wszystko w porządku!!!!!:36_2_15::36_2_15:

Dziękuje Kochana za ten apel o pierwszą stronkę .... hmmm jest ograniczenie w znakach 10000 i żeby ładnie to wszystko wyglądało , musiałam siebie wykreślić... jak się uda to się wpisze:) JESZCZE RAZ DZIĘKUJE!!!

Wszystkie pouciekały heh ....:36_3_15::36_3_15::36_3_15:
Kochana ja jestem:)
Musi byc dobrze na wizycie,sama juz sobie to wmawiam haha

OBOWIĄZKOWO STYSIU WRACAJ NA PIERWSZA STRONKE(NAPEWNO JAKOŚ JEST TO MOŻLIWE) BEZ CIEBIE TO NIEBEDZIE TAM JUZ TAKM WESOŁO:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...