Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Olusia
ostatni okres mialam jakos koniec maja dokladnie nie pamietam i tabletki wtedy bralam

no co ty zaszlas biorac tabletki??
a cesarke to czemu jak moge spytac??
ja mam wielowodzie i tez cos mowili o cesarce ale ostatnio mowia ze bede rodzic naturalnie chyba ze jakies komplikacje nastapia...
ja to bym chyba wolala cc

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
martab0
a wlasnie dziewczyny wiecie jak ja sie wczoraj ucieszylam
moja siostra w ciazy wczoraj mi oznajmila:)

Super!!!!!!! gratulacje!!!

Między dzieckiem Tomka kuzynki a moim będzie ok 1-2 miesięcy różnicy - zależy kiedy ja się rozpakuję :) bo Gosia już 31 stycznia powiła syneczka
ale bedzieasz mial super bedziecie mogly maluch razem wychowywac
a mi to szkoda ze moja sis tak daleko ode mnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cha00x1cmcm3g.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Hmmm...napisałam posta i mi wcięło ...

ale to co zapamietałam ...

Aniutka - babci nie słuchaj ... matka wie co i jak , a Ty jesteś i będziesz najlepszą mamusią pod Słońcem !!!!:36_3_15::36_3_15:

Stokrotka - gratulacje pisiorka i wspaniałych wieści podczas wizyty :yuppi::36_2_15:

Idę czytać dalej...
Stysiu no w koncu jesteś :) gdzie się podziewalaś caly dzionek ? Wszystko dobrze u Ciebie?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
Kaszaaaaaa
Olusia
moi rodzice wyjechali za granice i zostawili siostre z mieszkaniem i zaproponowali nam znaczy mi i mezowi abysmy sie wprowadzili wiec to zrobilismy moja siostra traktuje mnie jak sluzaca jest taka brudaska ze szkoda gadac mowi mi ze jak nie placimy to ja powinnam tez po niej sprzatac i ze ona jest kapitanem tego domu a jak sie nie podoba to mamy wypierdalac za przeproszeniem do tego terazz sobie sprowadzila chlopaka ktory lazi prawie nago po calym mieszkaniu co jest obrzydliwe do tego go utrzymuje od dwoch godz jest glosno za sciana u niej juz dwa razy bylam zwrocic uwage ale to nie pomaga i juz mnie to denerwuje

Przyślij mi go tutaj ja sobie chętnie popatrze :)
A nie mozesz nakablowac mamie,że ona tak gada? Niech jej cos powie w koncu to mieszkanie rodziców!
racuszek
co za ignorant !!!!! wyobraźcie sobie że kazał mi czekać .. a córeczka oczywiście po stronie tatusia jest więc mi jeszcze po pęcherzu waliła.... co za rodzina... nikt mnie nie rozumie....

Ale przynajmniej pierwsza byłam na nowym kiblu - mam co świętować...

Kaszaa ja też kiedyś odkładałam trochę kasy nic mu nie mówiąc bo pod koniec miesiąca okzaywało się że nie wiadomo gdzie są pieniądze i że wszystko mu uciekło nie wie dokąd i na chleb nie ma.... wówczas ja wyjmowałam skitraną kasę i miałam co jesć hehe

hehe ja jak zaczelam truć swojemu o odpowiedzialności to też założył drugie konto ale na ogół przed wypłata przelewa z drugiego na pierwsze wiec na to samo wychodzi :))))

Ide się walnąć do wanny i poczytać.Kupiłam przed chwilą taką gruba gazete o zakupach ciążowych-mam nadzieje,że coś fajnego tam będzie :) Podobno na chandre naj lepsze zakupy :) Mi muszą wystarczyć takie palcem po kartce dzisiaj :D

"Dziecko zakupy i my " ???
Tak dokladnie to ! :) Fajowski jest ten termometr ,nie wiedziałam nawet,że cos takiego jest i cena nawet fajna jak na taki bajer :)

racuszek
martab0
hmmm sprawdze na gg, ale musze drugi kom odpalic bo nie siedze na swoim. ale sprawdze bo czekal na nia do poludnia i echo!!
a jak u was przygotowane na porodowke??

brakuje mi do szpitala chyba tylko tych papierowych gaci i odwagi :) a no i bielizny do karmienia jeszcze nie mam
Ja już mam i one wcale nie sa papierowe-w dotyku jak materiał jak siatka na babcina głowę z wałkami :) Ja dostalam fioletowe normalnie full wypas :D

martab0
racuszek
martab0
a ja na boku jak leze to mnie zebra bola....
bylam dzi su poloznej i maly glowa w dol wiec kopie po zebrach:ehhhhhh:
a jak tam twoja laznia:) kapiel dzis bedzie??hihih

czekam na dalsze wieści z łazienkowego frontu , dopóki nie muszę z pokoju się nie ruszam... mąż zaproponował romantyczną kąpiel więc czekam :D

hmm zazdroszcze ja na romantyczka kapiel nie mam co liczyc jedynie co to moge zagrac w nastepnym odcinku uwolnic orke:)
bo to teraz moj rozmiar
Jezu ja też tak skojarzyłam ! Romantycznie z wielorybem ! Animal planet !

racuszek
martab0
racuszek

czekam na dalsze wieści z łazienkowego frontu , dopóki nie muszę z pokoju się nie ruszam... mąż zaproponował romantyczną kąpiel więc czekam :D

hmm zazdroszcze ja na romantyczka kapiel nie mam co liczyc jedynie co to moge zagrac w nastepnym odcinku uwolnic orke:)
bo to teraz moj rozmiar

heheh a my się nauczyliśmy kąpać razem , zwłaszcza teraz jak mam problemy z wychodzeniem z wanny , ale nasza wanna ma 120 cm długości hehe więc ledwie się mieścimy (bo ważymy tyle samo )

No co ty gadasz ! My mamy 140 i ja się nie mieszcze ! Ale z was cyrkowcy !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
racuszek
Kaszaaaaaa

Przyślij mi go tutaj ja sobie chętnie popatrze :)
A nie mozesz nakablowac mamie,że ona tak gada? Niech jej cos powie w koncu to mieszkanie rodziców!

hehe ja jak zaczelam truć swojemu o odpowiedzialności to też założył drugie konto ale na ogół przed wypłata przelewa z drugiego na pierwsze wiec na to samo wychodzi :))))

Ide się walnąć do wanny i poczytać.Kupiłam przed chwilą taką gruba gazete o zakupach ciążowych-mam nadzieje,że coś fajnego tam będzie :) Podobno na chandre naj lepsze zakupy :) Mi muszą wystarczyć takie palcem po kartce dzisiaj :D

"Dziecko zakupy i my " ???
Tak dokladnie to ! :) Fajowski jest ten termometr ,nie wiedziałam nawet,że cos takiego jest i cena nawet fajna jak na taki bajer :)

Ja już mam i one wcale nie sa papierowe-w dotyku jak materiał jak siatka na babcina głowę z wałkami :) Ja dostalam fioletowe normalnie full wypas :D

Jezu ja też tak skojarzyłam ! Romantycznie z wielorybem ! Animal planet !

racuszek
martab0

hmm zazdroszcze ja na romantyczka kapiel nie mam co liczyc jedynie co to moge zagrac w nastepnym odcinku uwolnic orke:)
bo to teraz moj rozmiar

heheh a my się nauczyliśmy kąpać razem , zwłaszcza teraz jak mam problemy z wychodzeniem z wanny , ale nasza wanna ma 120 cm długości hehe więc ledwie się mieścimy (bo ważymy tyle samo )

No co ty gadasz ! My mamy 140 i ja się nie mieszcze ! Ale z was cyrkowcy !

na której stronie jest termometr ?? ja te gazete kupiłam w sylwestra hehe

Tej nie mam Cię na naszej klasie wariatko.... dodaj mnie plizz :) Anna Klemens (Racka)

A wannę opanowaliśmy na zasadzie :naprzeciwko siebie i nogi wpychamy gdzie sie da :rybkaszczescia:

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...