Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Siema sobotnio ! :)

Mi zostało 48dni a wg USG 32 :)

Śpiesze wam donieść co dostałam bo może któras by była zainteresowana -ja nawet nie wiedziałam,że coś takiego istnieje!
Więc dostałam olejek Weledy do smarowania psiochy w celu nie popękania podczas porodu.Wg instrukcji stosuje się go od 34 tyg ciązy.
Dostałam też kulki do ćwiczeń mięśni kegla ale to już inna bajka :lol:

Kinia i Qmpeela śliczniutkie ciuszki !
Ja też wczoraj miałam łażącą po sklepach no i oczywiście nie mogłam się powstrzymać ale brałam już troszke większe (przynajmniej niektóre) ciuszki :)
Nawet moge zademonstrować bo widze,że już wyschły :)
I dokupiłam pełno skarpetek takich maciupuszkich które się bardzo rozciagają więc ze skarpetkami to już mam spokój na najbliższe 1.5 roku :)
A jak się skończą to chyba też pójde na lumpy po nowe bo w sklepach nie dość,że jedna para kosztuje 5zł to jakościowo są koszmarne w tych typowych dla dzeici mają lepsze ale znów droższe a ja zapłaciłam za 10 par 2.50 i nie dośc,że są cudne...to nie wiem co ! Zapomniałam co chciałam napisać :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Ja dziś juz drugi dzień do Tomka się nie odzywam ...przegiął w czwartek i mnie tak zdenerwował ze z siebie bym wyszła...heh.... on chyba za mna też nie tęskni .... "uciekłam"wczoraj do mamy , bo przynajmniej tu nie czuje się samotna :36_1_4:...dziś będę musiała wrócić do mieszkanka...ale "przepraszam" na pewno nie usłyszę - zresztą kolejny raz.... jaka ja jestem goopia ze mu tak wybaczam ....

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Ja dziś juz drugi dzień do Tomka się nie odzywam ...przegiął w czwartek i mnie tak zdenerwował ze z siebie bym wyszła...heh.... on chyba za mna też nie tęskni .... "uciekłam"wczoraj do mamy , bo przynajmniej tu nie czuje się samotna :36_1_4:...dziś będę musiała wrócić do mieszkanka...ale "przepraszam" na pewno nie usłyszę - zresztą kolejny raz.... jaka ja jestem goopia ze mu tak wybaczam ....

No co ty mówisz ! A ja byłam pewna,że ty jestes tak spokojna osobą,że nawet nie wiesz co to kłutnia :( Tak mi przykro ! No niestety jak sie facet uprze to i anioła z równowagi wyprowadzi !
Głąby skończone ! Gdyby nie penisy to mogli by nie istnieć !:lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa

No co ty mówisz ! A ja byłam pewna,że ty jestes tak spokojna osobą,że nawet nie wiesz co to kłutnia :( Tak mi przykro ! No niestety jak sie facet uprze to i anioła z równowagi wyprowadzi !
Głąby skończone ! Gdyby nie penisy to mogli by nie istnieć !:lol:

Ano niby wygladam na taką ....ale poprostu zawsze mu wybaczam...pierwsza sięzaczynam odzywać i chyba robie zle ... bo nic to nie zmienia...zachowuje się jak kawlaer .... myśli tylko o sobie, mnie pomija.... sama bym się pobawiła , a nie tylko w domku siedzie i juz ....a tam ...bydzie dobrze ...

A Kaszaaaa przegladałam posty i .... masz cudowny brzusio ... ja taki miałam , nawet chyba wiekszy w zeszłym roku... teraz nie jest taki ogromniasty ...będziesz miała duże dziecię :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Ja się kiedys pokłuciłam z mężem i nie odzywałam się przez tydzień ale nie przez temat kłutni tylko dotarło do mnie,że ja nie mam gdzie się wynieść ! Wcześniej mieszkaliśmy u mnie a po ślubie zamieszkaliśmy w jego mieszkaniu i poczułam sie jak w klatce i z tąd foch !Pewnie troche w tym zazdrości było bo w tej samej kamienicy mieszkają jego rodzice(nierozwiedzeni) i tak wogóle bajkowo z jego strony a u mnie ! Pełna patologia -babcia się rozwiodła więc dziadka jednego nie znam drugi też sie rozwiódł rodzice w tym mama już po dwóch mężach a stary zaraz 4 żone będzie mial i do tego tabun dzieci po katach :/
Ale już jest o.k. tyle mi Tomek tłumaczył,że to co jego to nasze wspólne ,że teraz jak jest awantura to krzycze ,że ma w........ć za drzwi bez żadnego skrępowania :D
A ja w zamian go nauczyłam,że to co moje to nie rusz :P I jest git :):):)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Kaszaaaaaa

No co ty mówisz ! A ja byłam pewna,że ty jestes tak spokojna osobą,że nawet nie wiesz co to kłutnia :( Tak mi przykro ! No niestety jak sie facet uprze to i anioła z równowagi wyprowadzi !
Głąby skończone ! Gdyby nie penisy to mogli by nie istnieć !:lol:

Ano niby wygladam na taką ....ale poprostu zawsze mu wybaczam...pierwsza sięzaczynam odzywać i chyba robie zle ... bo nic to nie zmienia...zachowuje się jak kawlaer .... myśli tylko o sobie, mnie pomija.... sama bym się pobawiła , a nie tylko w domku siedzie i juz ....a tam ...bydzie dobrze ...

A Kaszaaaa przegladałam posty i .... masz cudowny brzusio ... ja taki miałam , nawet chyba wiekszy w zeszłym roku... teraz nie jest taki ogromniasty ...będziesz miała duże dziecię :36_2_25:

No duży duży a gwiazda z tym rośnięciem to przegina troszke ale co zrobić !
Tylko,że już mi się nie wchłania olejek i musiałam na krem sie przeżucić ale jednak po olejku lepiej skóra się czuła :( Boje się,że jak zaczne strzelać to końca nie będzie !

Chyba ci się inaczej rozłożyła ta ciąża poprostu ja widze po koleżankach ,że te co mają w bok dzidzie ułożone to mniejsze brzuchy ale też takie inne troszeczke niż ten mój sterczący-ale córa od początku stała na baczność co zdjęcie to w pionie a teraz już się zwineła ale też w pionie więc po bokach mam pusto :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
ale macie tematy :hahaha:

Ej bo ile można o tej ciąży ! Patrz co znalazłam ! I znowu zgłupiałam ! Nikt mi nic nie mówił o okuliście !!
:
Do porodu możesz iść z podpisanym przez ciebie oświadczeniem, w którym nie zgadzasz się na rutynowe nacięcie krocza, bez wyraźnych wskazań medycznych.

Czy okulista sprawdził twoją wadę wzroku i zbadał dno oka? Do porodu musisz zabrać zaświadczenie od niego

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Ja się kiedys pokłuciłam z mężem i nie odzywałam się przez tydzień ale nie przez temat kłutni tylko dotarło do mnie,że ja nie mam gdzie się wynieść ! Wcześniej mieszkaliśmy u mnie a po ślubie zamieszkaliśmy w jego mieszkaniu i poczułam sie jak w klatce i z tąd foch !Pewnie troche w tym zazdrości było bo w tej samej kamienicy mieszkają jego rodzice(nierozwiedzeni) i tak wogóle bajkowo z jego strony a u mnie ! Pełna patologia -babcia się rozwiodła więc dziadka jednego nie znam drugi też sie rozwiódł rodzice w tym mama już po dwóch mężach a stary zaraz 4 żone będzie mial i do tego tabun dzieci po katach :/
Ale już jest o.k. tyle mi Tomek tłumaczył,że to co jego to nasze wspólne ,że teraz jak jest awantura to krzycze ,że ma w........ć za drzwi bez żadnego skrępowania :D
A ja w zamian go nauczyłam,że to co moje to nie rusz :P I jest git :):):)

heh bede musiala z nim pogadać ... to ze jest starszy o 9 lat nie powinno mu to pozwolic na zachowywyanie sie w ten sposób do mnie .,.. jesteśmy dorośli - trza gadać:) heh ....

Stocia - to zarzuć temat????:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Kaszaaaaaa
stokrotka_87
ale macie tematy :hahaha:

Ej bo ile można o tej ciąży ! Patrz co znalazłam ! I znowu zgłupiałam ! Nikt mi nic nie mówił o okuliście !!
:
Do porodu możesz iść z podpisanym przez ciebie oświadczeniem, w którym nie zgadzasz się na rutynowe nacięcie krocza, bez wyraźnych wskazań medycznych.

Czy okulista sprawdził twoją wadę wzroku i zbadał dno oka? Do porodu musisz zabrać zaświadczenie od niego

bo to chyba dotyczy tylko tych co maja wady wzroku...
a z nacieciem krocza to fakt.. mozesz sie nie zgodzic... ale pomysl.. lepiej zeby cie nacieli JAK MUSZA! niz jak masz peknac :hahaha:

Tylko,że nic nie napisali o kobietach z wadą wzroku !
Z tym nacieciem to niech robią co chcą tak jak z tymi oczami! Różnie piszą więc zdam sie na położną i będe się słuchać jak pies i nich mi cos pęknie !

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...