Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

mika3008
u mnie mail, od bingospa. do 5 kwietnia można się zgłaszać do współpracy

Też dostałam maila, mam nadzieję że mnie znów wezmą, bo do tej pory byłam tylko w jednym kwartale :(

A mail też przyszedł od Rossnet... że wygrałam Colour mask ;) niezłe jaja, ledwo zrobiłam ombre, a tu mask, ale to na szczęście nie do testów, więc może poczekać. Kiedyś zero wygranych na Rossmanie, a teraz 2 w miesiąc... szok ;)

Zapraszam na mojego bloga http://testandwrite.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

MT89
mika3008
u mnie mail, od bingospa. do 5 kwietnia można się zgłaszać do współpracy

Też dostałam maila, mam nadzieję że mnie znów wezmą, bo do tej pory byłam tylko w jednym kwartale :(

A mail też przyszedł od Rossnet... że wygrałam Colour mask ;) niezłe jaja, ledwo zrobiłam ombre, a tu mask, ale to na szczęście nie do testów, więc może poczekać. Kiedyś zero wygranych na Rossmanie, a teraz 2 w miesiąc... szok ;)
A myślałam że się zmienił regulamin i nie można 2 razy wygrać?

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
MT89
mika3008
u mnie mail, od bingospa. do 5 kwietnia można się zgłaszać do współpracy

Też dostałam maila, mam nadzieję że mnie znów wezmą, bo do tej pory byłam tylko w jednym kwartale :(

A mail też przyszedł od Rossnet... że wygrałam Colour mask ;) niezłe jaja, ledwo zrobiłam ombre, a tu mask, ale to na szczęście nie do testów, więc może poczekać. Kiedyś zero wygranych na Rossmanie, a teraz 2 w miesiąc... szok ;)
A myślałam że się zmienił regulamin i nie można 2 razy wygrać?

Właśnie sama jestem zaskoczona ;) tylko ta pierwsza wygrana to była jakaś 2 stopnia "w stylu nagrody pocieszenia", to może temu (tam były do wygrania bodajże kino, coś tam jeszcze, a ostatnią Durexy. ;) A teraz wybierali aż 500 osób ;) ale fakt faktem ponoć mieli zmienić regulamin.

A ja się wzięłam za testy i owocem tego recenzja Beer fingers na blogu. :)

Zapraszam na mojego bloga http://testandwrite.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

krolowa_angielska
sabi2505
aldonka23
ja dzis dostałam miła niespodzianke od pilomax
maseczki i szmapony do wlosow :36_2_15:
pamietam,ze pisałam do nich i odpowiedz była taka,ze nie wysyłaja probek a tu prosze :noooo:

u mnie też dzisiaj Pilomax, już nawet nie pamiętam kiedy do n ich pisałam. Nie spodziewałam się aż takiej ilości:)

Dziewczyny macie jakieś namiary? :D

ja weszłam na ich strone głowna Pilomax
napisalam czy probki maja
odpisali,ze nie ale mozna zmaowic za 6,99 i koniec....
a teraz paka w domku :36_3_8:

Odnośnik do komentarza

Angel1090
No właśnie ten Hipp ponoć dostaje się po rejestracji w Klubie już sama nie wiem ;)

ja też to dostałam ale rejestrowałam się w klubie więc nie wiem czy to dzięki temu czy przez szpital a w paczce za 1 gr było jakieś duże danie z Hippa ( dynia z indykiem o ile dobrze pamiętam), próbka kremu na odparzenia i soczek marchewkowy :)

Odnośnik do komentarza

aldonka23
miraga_
Hehe... Z Sample City nawet na makaron się nie załapałam :hahaha:

a to wiadomosc na email czy lista gdzies jest?

Na maila :) Też dostałam, że się zakwalifikowałam :) całe szczęście bo już zaczynałam wątpić w Sample city xd zgłaszałam się do wszystkich testów, a dopiero pierwszy raz wybrali. ;)

No i 2 próbki płynu Fairy dziś przyszły :)

Zapraszam na mojego bloga http://testandwrite.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...