Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

krolowa_angielska
Brzuszki jak motylki
Dziewczyny wyniki konkursu Brzuszki jak motylki!
My wygraliśmy Ptaszka :D:D:D Widziałam też inne forumowe dzieciaczki w nagrodzonych! Super!
A tak na marginesie, to uważam że wiele z 'naszych' kartek było ładniejszych od tych które wygrały główne nagrody... Ale co tam, GRATULACJE dziewczyny! :smile_jump:

dzięki :) my też załapaliśmy się na ptaszka :)

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
Brzuszki jak motylki
Dziewczyny wyniki konkursu Brzuszki jak motylki!
My wygraliśmy Ptaszka :D:D:D Widziałam też inne forumowe dzieciaczki w nagrodzonych! Super!
A tak na marginesie, to uważam że wiele z 'naszych' kartek było ładniejszych od tych które wygrały główne nagrody... Ale co tam, GRATULACJE dziewczyny! :smile_jump:

joasia85

dzięki :) my też załapaliśmy się na ptaszka :)

JUPPI My tez wygralismy ptaszka - dzieki dziewczyny za pomoc w glosowaniu:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Annebell
a, zapomniałabym się podzielić... w Smyku promocja na ubranka i buciki (50%) jak nigdy tam nie kupuję bo drogo tak kupiłam córci buciki zimowe skórzane przecenione ze 119 na 60, czyli tyle co zwykłe w ccc. Buty przeceniali chyba wszystkie jesienne i zimowe a ubranka bardziej wybiórczo... tylko z rozmiarami małymi niewielki wybór był (rozmar 23) z większymi trochę lepiej

A wiesz może do kiedy ta promocja ma być?

Bo muszę Kubie jakieś dżiny kupić, a w tygodniu za bardzo nie mam kiedy podjechać.

w kielcach ubranek w promocji nie zauwazyłma, ale za to butki piekne skórzene pólbuciki za 30zł- szkoda tylko ze rozmiaru nie znalazłam

Odnośnik do komentarza

Gratuluje zajęcia 3 miejsca w konkursie Brzuszki lekkie jak motylki!

Już w ciągu 2 tygodni zostanie wysłana do Ciebie nagroda - Ptaszek Pilot Chicco dla Twojego maluszka!

Odpowiedz na tego maila wraz z podaniem danych do wysyłki czyli imię, nazwisko, ulica, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto oraz telefon kontaktowy dla kuriera.

Paczki zostaną wysłane w ciągu 14 dni od momentu otrzymania pełnych danych do wysyłki paczki.

Pozdrawiam,
Emilia

hehe i moja Juleczka sie załapala na ptaszka :)
dzieki za głosy :):36_2_53:

:flower2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...