Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia no chyba ta dieta mi nie służy... będę poprostu musiała wziąść się za siebie na swój sposób... tak jak osatnio... posiłek ostatni około 16 no i w miarę racjonalne jedzenie. Może nie będą efekty odrazu widoczne ale będą (mam nadzieję)
Ja zaraz małemu dam obiadek i idziemy na spacer:) ładniutka pogoda, też chyba go w wiosenną kurteczkę ubiorę i heja!

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
My po mega dlugim spacerze. Wprawdze nie zapowiadało się na takie spacerowanie ale spotkałam koleżankę z wózkiem i tak paplałyśmy, ze 4 godziny zlecialy jak nic:taniec1:
Ja ubieram krotki rękaw body + bluzka, spodnie, butki, cienka czapeczka i kurtałak sztruksowa wiosenna ale do wozka dodaję lekki kocyk. Nie daję rękawiczek.
Gosiamm trzymam kciuki za powodzenie w deitce!!
Anielinka Amelka bombowa!!
Andzia kobito ja już dawno błysku nie widzialam w domu!! Ja tylko ogarniam...a najczesciej przenoszę z kąta w kąt i późneij wszytsko ląduje w sypialni....Dzisiaj mam 3 suszarki prasowania:36_11_13: a chcialam jeszcze pazury ulepić bo mi zostaly tylko 3:36_6_5:

Odnośnik do komentarza

magda_79
My po dwoch spacerkach, najpierw polazilam sama, a potem bylismy na wybiegu z psem.

Mialam racjonalnie sie odzywiac, a jak wracalismy do domu to podjechalismy do McDonaldsa i zjadlam loda i cheeseburgera :((( I gdzie ta silna wola???

magda.....od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi.....
poza tym chudzino ty nie musisz sobie odmawiac

a powiedz ,jak michas i niekapek.....bo moj lobuz nie daje rady....

Odnośnik do komentarza

My tez po dwóch spacerkach, zabrałyśmy do przedszkola Stasia hulajnoge i bylismy jeszcze poszalec godzine po parku. Ale miał niespodzinkę:smile:

Gosia nie ma co sie katowac, jak CI nie służy, ja też bym wolała po prostu mniej żreć, ale nie mam tak silnej woli:Kiepsko:

Veronica super ze spacerkiem, jaka szansa, ze spedzisz wieczór z G.?

Cafe fajnie, ze K. ma czasem takie dni wolne:great:

Odnośnik do komentarza

Cafe nie wiem czy Cie pociesze, ale u mnie jest to samo od kilku dni, ale w ciagu dnia. Wieczorami śpiewają też czasem i z pół godziny, ale w końcu zasypiają. A w ciągu dnia-masakra!!!Jedna jeszcze nie zdazy zasnac, to druga juz wyspana:36_19_1::36_19_1::36_19_1:

Magda a moze niech P. spróbuje, zeby Michał nie czuł Twojego zapachu?

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe nie wiem czy Cie pociesze, ale u mnie jest to samo od kilku dni, ale w ciagu dnia. Wieczorami śpiewają też czasem i z pół godziny, ale w końcu zasypiają. A w ciągu dnia-masakra!!!Jedna jeszcze nie zdazy zasnac, to druga juz wyspana:36_19_1::36_19_1::36_19_1:

Magda a moze niech P. spróbuje, zeby Michał nie czuł Twojego zapachu?
Juz Przemek tez probowal. Nie chce pic i tyle. NAwet zrobilam z niekapka - kapek, zeby wiedzial, ze cos tam jest i leci. Ale glowa macha i wszystkoe sie wylewa. Probowalismy wode, mleko modyf., herbatki, soki. I nic! Dupek nie chce.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Cafe nie wiem czy Cie pociesze, ale u mnie jest to samo od kilku dni, ale w ciagu dnia. Wieczorami śpiewają też czasem i z pół godziny, ale w końcu zasypiają. A w ciągu dnia-masakra!!!Jedna jeszcze nie zdazy zasnac, to druga juz wyspana:36_19_1::36_19_1::36_19_1:

Magda a moze niech P. spróbuje, zeby Michał nie czuł Twojego zapachu?
Juz Przemek tez probowal. Nie chce pic i tyle. NAwet zrobilam z niekapka - kapek, zeby wiedzial, ze cos tam jest i leci. Ale glowa macha i wszystkoe sie wylewa. Probowalismy wode, mleko modyf., herbatki, soki. I nic! Dupek nie chce.
Michał padl, ale u P. na rekach :(((

Odnośnik do komentarza

Andzia mamy wieczor dzisiaj!!!:taniec1::taniec1:
G. zrobil kolację..hmmmm..pysznie......jaja, majonezo, szyna i tosty...i szlag jasnisty trafił jedzenie do 18!! Przy okazji G. nawet ululał Marcelka i połozył spać :oczko:. Cieszę się:taniec1: Teraz zmykam....mamy srans filmowy z popcornem.....
Magda może niech P. daje butlę, moja kumpela tak miala z córcią, ze butle pila tylko od Marcina bo jak czual ejj zapach to szukała cyca.
Dobranoc

Odnośnik do komentarza

czeeeeść
jak ten dzien szybko dzisiaj minal, mlody za przespana nocke rano mial 15 minutowa drzemke, u nas tez pogoda byla pieknai mam byla z nim dwa razy na spacerku, ja juz kombinezon schowalam i powiedzialam ze nie wyciagam, popludniu byla moja bratowa i tak minal dzionek, w kuchni poki co syf poobiedni i nie chce mi sie sprztnac, ale ze wzgledu na mame muuuuszeee
Anielinka Amelka rewelacja
Gosia probuj innej diety, jak masz ta odchorowac
Anouk fajnie ze sie odezwalas, zdrowka dla malutkiej, udanej i szybkiej rehabilitacji
Magda zdrowka dla Michalka, ja z niekapkiem nawet nie robie podchodow bo bartek traktuje go jak zabawke, a z tym podawaniem mleka przez P. to dobry pomysl, bartek tez chetniej pil od kogos innego np. jak mu moja mama dawala butle

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...