Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
moj łobuziak spi juz od godziny
a ja posprzatalam nieco i tyle

rena bardzo sie ciesze ,ze w pracy dobrze,dzielna z ciebie mamuska:36_2_46:
goska olus ma 4 drzemki po 30 minut....o 7,11,14 i kolo,16.30....(tak do 15 minut w tą albo w tą)

a wlasnie moja mama narzeka ze mlody tak malo spi 3 razy po 40 minut, ale widze ze nie jest sam, a przy mnie potrafil spac juz po godzinie, 1,5 szkoda

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Kochane melduje tylko, ze szykujemy sie powoli do zbiorowego samobojstwa, bo sił nam brak.
Kuba wrocil wlasnie ze Stasiem z pogotowia, musial dostac zastrzyk-hydrocortizon, bo sie dusil. Najrozsadniej byloby go dac do szpitala, ale my jestesmy w takim stanie, ze nas za cholere na oddzial nie wpuszcza, a samego go nie zostawie...
Jest ktoras chetna, zeby wziac dziewczyny na tydzien, bo nie mam co z nimi zrobic, a przy nas na bank cos podłapia...
Nie wiem za jakie kurwa grzechy to wszystko...

Odnośnik do komentarza

rena_674
moj A. wczoraj dostal "cynk" do lumpeksu, zmiana na letnie ciuszki, kupil kurteczke taka bezowa, spodnie dlugie,spodenki3/4, kilka bluzeczek z krotkim rekawkiem, mowi ze wszystkie kobity sie rzucily a on borok miedzy nimi walczyl jak lew

hehe...u mnie tez trzeba walczyc z glupimi babami-pchaja sie,wyrywaja ciuchy...szkoda gadac....

Odnośnik do komentarza

rena_674
cafe82
moj łobuziak spi juz od godziny
a ja posprzatalam nieco i tyle

rena bardzo sie ciesze ,ze w pracy dobrze,dzielna z ciebie mamuska:36_2_46:
goska olus ma 4 drzemki po 30 minut....o 7,11,14 i kolo,16.30....(tak do 15 minut w tą albo w tą)

a wlasnie moja mama narzeka ze mlody tak malo spi 3 razy po 40 minut, ale widze ze nie jest sam, a przy mnie potrafil spac juz po godzinie, 1,5 szkoda

A moj Michal ma 2 drzemki po 30-40 minut :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
rena_674
cafe82
moj łobuziak spi juz od godziny
a ja posprzatalam nieco i tyle

rena bardzo sie ciesze ,ze w pracy dobrze,dzielna z ciebie mamuska:36_2_46:
goska olus ma 4 drzemki po 30 minut....o 7,11,14 i kolo,16.30....(tak do 15 minut w tą albo w tą)

a wlasnie moja mama narzeka ze mlody tak malo spi 3 razy po 40 minut, ale widze ze nie jest sam, a przy mnie potrafil spac juz po godzinie, 1,5 szkoda

A moj Michal ma 2 drzemki po 30-40 minut :)

magda no to naprawde malo....to nasz maly michas:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
rena_674

a wlasnie moja mama narzeka ze mlody tak malo spi 3 razy po 40 minut, ale widze ze nie jest sam, a przy mnie potrafil spac juz po godzinie, 1,5 szkoda

A moj Michal ma 2 drzemki po 30-40 minut :)

magda no to naprawde malo....to nasz maly michas:)

No malo, ale my wstajemy ok. 9, a dzisiaj nawet o 10, wiec nie jest zle :)

Cafe to autko, ktore wylicytowalas to najlepszy jezdzik - pchacz jaki widzialam. Jest super! Do tego ta cena. Musze moim rodzicom go pokazac. Hihihhi

Odnośnik do komentarza

Musze Wam powiedziec, ze moje dziecko mnie zdziwilo. Po kapaniu, w stresie dalam mu cyca. No i jak zjadl i chcial juz sobie tylko pomemlac to sila wyrwalam mu cycka i polozylam do lozeczka. On oczy jak 5 zl. No i najpierw bawil sie kolderka, jak weszlam to sie smial, zabralam kolderke, zeby nie przykrywal buzki, pocalowalam, 5 min pobawil sie szczebelkami lozeczka i ... zasnal! Nawet sekundke nie plakal. Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza

:brawo::brawo::brawo:

magda_79
Musze Wam powiedziec, ze moje dziecko mnie zdziwilo. Po kapaniu, w stresie dalam mu cyca. No i jak zjadl i chcial juz sobie tylko pomemlac to sila wyrwalam mu cycka i polozylam do lozeczka. On oczy jak 5 zl. No i najpierw bawil sie kolderka, jak weszlam to sie smial, zabralam kolderke, zeby nie przykrywal buzki, pocalowalam, 5 min pobawil sie szczebelkami lozeczka i ... zasnal! Nawet sekundke nie plakal. Oby tak dalej :)

:brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...