Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Andzia hehe ja pamiętam jak ja dostalam swój pokój jak brat się wyprowadził, miałam wtedy 9lat, a i tak było mi przykro i często wracalam do mamy spać... Stasiu się przyzwyczai zobaczysz będzie ok:)

cafe oby kryzys szybciutko minął:) no i sil kochana dla Ciebie!!! :Całus:

Madzia i ja tracę strasznie szybko cierpliwość i drę mordę a potem mam wyrzuty sumienia, najczęściej dopadają mnie jak dzieciaki śpią jest taka cisza, patrzę na nich a oni śpią jak aniołki... ale tylko jak śpią wyglądają jak aniołki ::): no cóż tak to jest każdy ma czasem gorszy dzień!!! głowa do góy!!!

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

hej
mlody poszedl chetnie do p-kola. Balam sie, ze po 4 dniach przerwy bedzie ciezko, ale poszlo lajtowo. Dal pani reke i kazal P. isc do pracy :) Przerazil sie tylko, bo wszystkie dzieci byly zebrane w jednej sali, innej i P. mowil, ze oczy wielkie, mina przestraszona, ale poszedl. A ja przezywam.
Chyba macie racje, mam teraz ciezki czas i niepotrzebnie wyzywam sie na Michale. A on wyraznie przezywa przedszkole i stad te problemy. jestem po prostu ciagle zmeczona. Rano w pracy (na razie przychodze), potem po Michala i do wieczora sama. Wiem, ze jest tylko jeden, ale naprawde nie mam sily :(

andzia a to stasiu numer nocny wywinal. Ciekawa jestem czy grozba powrotu do dziewczyn przekona go do "gownianego" łozka :)Tez jestem ciekawa fotek nowego pokoju :)

Cafe Olek chyba po weekendowej przerwie ma kryzys, co? Ale skoro potem szybciutko zapomina o smutku to jest ok!!!

Anielinka ale masz dzielna corke!!! Szybciutko sie zaadaptowala.

Kasioleqq widze, ze ciagle w biegu. Ale chyba dobrze, co? Nie ma czasu na jakies rozmyslania.

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Cafe najwazniejsze, ze wychodzi zadowolony! I ze chce chodzic. Kilka dni i wszystko wroci do normy!

A ja slecze nad prezentem dla Michała. KAsy brak, ale cos trzeba mu kupic. I jak zwykle problem. Wrrr!

no mam nadzieje!

co do prezentu to nie zazdroszcze,ciezka sprawa,co?

Głupie to, bo to tylko prezent, ale fajnie by bylo trafic cos co sie Michalowi spodoba i naprawde sie tym pobawi. A finanse mamy okrojone.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79
Cafe najwazniejsze, ze wychodzi zadowolony! I ze chce chodzic. Kilka dni i wszystko wroci do normy!

A ja slecze nad prezentem dla Michała. KAsy brak, ale cos trzeba mu kupic. I jak zwykle problem. Wrrr!

no mam nadzieje!

co do prezentu to nie zazdroszcze,ciezka sprawa,co?

Głupie to, bo to tylko prezent, ale fajnie by bylo trafic cos co sie Michalowi spodoba i naprawde sie tym pobawi. A finanse mamy okrojone.

wcale nie glupie
dobrze cie rozumiem
tez tak mam z prezentami
dla kazdego

na pewno cos wybierzesz
a co teraz michal lubi najbardziej?czym sie bawi?

Odnośnik do komentarza

Witam!

I mnie dopadł jakiś meeega dół.....młody dzisiaj szczęśliwy lecial do przedszkola...mam nadzieje, ze już tak będzie....mialam skoczyc na badanie hormonów ale nie mam okresu i nie mogę, bo w w yznaczone dni cyklu trzeba je badać.....czuję się jak spuchnięty balon :Histeria: a po okresie ani śladu, juz zaczynam panikowac.....martwie sie, ze powtórzy się sytuacja...::(:

Odnośnik do komentarza

Mam juz obiadek i musze coś porobić w domu...chcialam ogarnąc ogródek ale mam gile do pasa i lepiej chyba jak nie bedę latac z lopatą :lup::lup:

Anielinka jeszcze trochę i Amelki nie wyciągniesz z przedszkola :yes:

Andzia już widze minę Stasia, jak zagrozilaś, ze będzie dzielił pokój z laskami :sofunny:

Magda nie obwiniaj się, że zaniedbujesz Michała i masz nerwy....niedługo ten najtrudniejszy okres będzie za Tobą....trzeba to przeczekać....
Cafe oby chłopaki przestali mędzić :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja...

U nas dziś super :yipi: jak tylko wjeżdzaliśmy na ulice tam gdzie p-kole, to Amelka wykrzyczała "hura moje p-kole" ::): już byłam szczęsliwa, weszłysmy do szatni, przebrała się, wziełam ja za ręke żeby zaprowadzić do sali, a ona mi się wyrwała i powiedziała że sama idzie i sama sobie otworzy drzwi, weszła z uśmiechem na twarzy, powiedziała dzień dobry i poszła z dziewczynkami "zrobic Pani herbatke w kuchni" :Oczko: dziś miałam łzy w oczach, ale ze szczęścia ::): oby juz tak zostało...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

a ja mam taki zapieprz, ze nei wiem w co rece wlozyc. Czas leci jak szalony. Ale przed 14 wychodze, bo musze mlodemu jakiegos resoraka kupic i jade po niego.

Wczoraj zrobilam u niego przeglada szafy. Dwie wielkie torby wywalilam i tyyyyle miejsca sie zrobilo. Przejrzalam ciuchy, ktore ma na zime. No i ma 2 kurtki po moim chrzesniaki, le na 110. Sa dosyc duze.
Najgorsze, bo bylam pewna, ze kombinezon juz bedzie ok, ale wyciagnelam, a on na 116! :(((

Odnośnik do komentarza

A ja dziś pojechałam troche popracować, niedawno co przyjechałam, zaraz ogarne mieszkanie i na 15 po moją dzielną córcie :Oczko:

Andzia może stasiu musi się troche zaklimatyzować w nowym pokoju...hmm, sądze że chyba przestraszy się faktem że będzie do końca zycia z dziewczynami w jednym :hahaha:
fajny wieczór widze za Wami...pochwal się nową fryzurką Zombie :Oczko:::):

Cafe mam nadzieje że u Olka to chwilowe...chociaż każde dziecko inaczej reaguje, np. mojego brata córka na początku było super, a od kilku dni jest histeria już w domu, a p-kolu Pani ją zabiera z ich rąk, bo nie chce się odkleić...

Veronica
ogród nie zając, nie ucieknie :Oczko: a Ty się kuruj!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

magda_79
a ja mam taki zapieprz, ze nei wiem w co rece wlozyc. Czas leci jak szalony. Ale przed 14 wychodze, bo musze mlodemu jakiegos resoraka kupic i jade po niego.

Wczoraj zrobilam u niego przeglada szafy. Dwie wielkie torby wywalilam i tyyyyle miejsca sie zrobilo. Przejrzalam ciuchy, ktore ma na zime. No i ma 2 kurtki po moim chrzesniaki, le na 110. Sa dosyc duze.
Najgorsze, bo bylam pewna, ze kombinezon juz bedzie ok, ale wyciagnelam, a on na 116! :(((

to dobrze,ze czas szybko leci

olas tez bez zimowej kurtki
sa zajebiste komplety kurtka + spodnie takie ala narciarskie ale od 200zl w gore:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Magda oj kamień z serca, naprawde! a ja już myślalam że tak ciągle będziemy razem płakać :)
mam nadzieje że juz tylko b edzie lepiej i nie wróci jej kryzys...

a ja ciuchów na zime zero, teraz na jesień mozna powiedzieć że obkupiona, ale i tak jeszcze musze dokupić jakieś leginsy do p-kola, albo spódniczki na gumce, bo ciagle w tych dresiakach...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinkakiedy masz kolejne podejscie?
u a nas czeka sie max tydzien
a czasem nawet z dnia na dzien mozna sie zapisac

ja startuje pod koniec przyszlego tygodnia ale jeszcze nie wiem czy w czw czy pt

Cafe no to może będziemy zdawać razem, bo ja się zapisałam na przyszły piątek:)
tylko bierz godzine jak najwcześniej, żebyś np. po 15 gdzie najwięszky ruch na mieście nie musiała jeżdzić...
no i nastaw się że będziesz czekała na poczekalni 2-3 godzinki...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...