Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Wzielam sie dzisiaj ostro za odpieluchowanie mlodego. Musimy sobie poradzic bez t., wiec to moze troche trwac i nie ma na co czekac. Jak tylko weszlismy do domu majtki na tyle (po mega histerii) i wysadzanie co chwila. Przekupstwa itp. Co wstal z nocnika to sikal w gacie, ale wk oncu udalo mu sie troche zrobic 2 razy do nocnika. To duzy sukces, bo pierwsyz raz! Chyba sie stresuje, bo robil troszke i jak wstawal to reszta w gatki. A mi brak cierpliwosci, bo kilka razy sie na niego wydarlam. Na sam koniec zasikal wypoczynek :lup:
Ale juz nie odpuszcze!

Odnośnik do komentarza

czesc mamuski

dzien zaczelismy o 2.30:Histeria:
K wyjezdzal tak wczesnie
a pozniej sie zaczelo-olkowi snily sie jakies robaki:Szok:
czarek do rana ze mna w lozku-krecil sie,wiercil

magda kurde szkoda,ze t taka niereformowalna...bez jej pomocy i zaangazowania bedzie ciezko...ale mooocno trzymam kciuki!

goska,vercia ale smutne to co piszecie,magda dobrze mowi,stawiaja do pionu takie historie-naprawde trzeba doceniac,to co sie ma:yes:

Odnośnik do komentarza

andzia mam nadzieje,ze przyjedziecie od ranca!
jak tylko pogoda pozwoli to pojedziemy sobie nad takie nasze ostrowskie male jeziorko-kupa tam atrakcji dla dzieciakow
a dla stacha mamy niespodziane-tylko nie wiem czy sie zgodzisz...tam jest taki park linowy dla dzieci,mysle,ze mialby wieeeelka frajde-jak tylko sie zgodzisz to go tam zaprosimy,tak od ciotki i wuja :Oczko:
bezpiecznie jest,dostaje kask i powolutku pokonuje kolejne etapy-tak 3-4m nad ziemia,super sprawa!

Odnośnik do komentarza

Witam! Dzisiaj siedze w domu. Wzielam wolne, bo t. ma mnostwo spraw na dzisiaj, do tego lekarza. A ja wykorzystam ten dzien na polatanie po p-kolach i podjecie w koncu decyzji do ktorego Michała zapisac.
Potem na zajecia, chociaz raz nie w biegu :) A poza tym P. konczy dzisiaj o 10.30, wiec pojezdzimy razem. A potem jedzie do Niemiec :(

Mlody od rana w majtkach. Przed chwila przylecial, ze siku, wiec biegiem na nocnik, ale niestety spodnie juz mokre :( Mam nadzieje, ze starczy mi cierpliwosci. T. mam gdzies, dam rade sama. Jak juz mlody zacznie czaic o co chodzi to dam jej stos majtek i niech tez dziala. Nawet tak wole, bo teraz to wlczylaby mu bajki, posadzila na nocniku i tyle.

Odnośnik do komentarza

cafe82
czekam na siorke
zaopiekuje sie olkiem,pojda na spacer a pozniej pobawia sie w domu
a ja pospaceruje na spokojnie z chlopakami :yipi:

Ale masz dobrze z siostra :)

My juz po zakupach, ogarnelam chate. P. juz jest, wiec zaraz kawka i sie zbieramy. Mlody skorzystal, ze na spacerze mial pieluche i w 15 min ja maksymalnie zasikal :lup:
Wstrzymuje jak ma majtki. Ale juz nie odpuszcze, nakrecilam sie. A wola siku jak juz robi, wiec jeszcze dluga droga przed nim.

Odnośnik do komentarza

Witam:)
My już o 9-tej rano wybyłyśmy na zakupy, później byłyśmy umówione z koleżanką Jagodą, więc laski się wydziczały na placu zabaw:)

Cafe ale atrakcje nam szykujecie:)
Ja myślałam, żeby wyjechać ok. 11-tej, może laski by się chwilę kimnęły w aucie, ale sprawa jeszcze do przedyskutowania:)
Super, że siorka zabiera Olka!!!

Magda brawo dla Ciebie, Michał mądry facet, jak zobaczy, że jesteś twarda to w końcu zakapuje o co chodzi. A jak sygnalizuje, że ma mokre majtki to już połowa sukcesu. Ja ze Stasiem robiłam jeszcze tak, że za każdym razem jak się zsikał, to brałam go ze sobą do łazienki i przy nim te majty prałam, tłumacząc, że teraz mama ma dużo pracy, musi prać majtki, że trzeba wołać siusiu, żeby mama nie musiała prać itd.
Trzymam za Was kciuki.

Vercia ja słyszałam o tym Inneov ale na włosy, że ponoć działa cuda, może na cellulit też skuteczny. Jak wypróbujesz to daj znać

Odnośnik do komentarza

Hej laski!

Ja jakos nie moge się ogarnąć, nic nie chce mi się robić i wogóle do du...jakoś...wszczyscy jesteśmy zakatarzeni i kaszlamy, Amelka też dziś w nocy kaszlała ::(:

Magda gratulule podjęcia decyzcji z odpieluchowaniem! ehh musze i ja się za to wziąść, ale własnie boje się tak jak Ty że szybko strace cierpliwość :Szok:

Anouk współczuje akcji z kleszczem :Histeria: za cholere nie powiedziała bym że juz kleszcze są!!!
dobrze że tak poważnie do tego podeszli na pogotowiu...brrr jak ja się tego brzydze i boje :Histeria:
a z Julii to kawał babki, Amelka to w porównaniu z njia to kruszyna, bo wazy 13 kg ubrania nosi w rozmiarze 92/98:)

Gosia Veronica baaardzo smutne historie z tymi dziećmi :Płacz:

Veronica zdrówka dla Marcela!!!

Andzia widze że laski wydoroślały:) super ze juz ogromny postęp, może teraz będziecie cześciej z nimi jeżdzić, szkoda tylko że butów dla Stasie nie kupiliście:( a u Was tam nic nie ma ciekawego?

Cafe serdeczności z okazji Waszej rocznicy :Całus:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka w końcu się pokazałaś.
Zdrówka dla Was wszystkich!!!
Nie wiem czemu, ale myślałam, że Amelka już bez pieluchy...
Buty na razie Stasiu nosi jesienne, są mu tak na styk, w niedziele chcemy jeszcze raz pojechać na jakieś zakupy, ja chciałam jakiś płaszczyk, moze tym razem się uda. Stasiu ma rozmiar 33 i kurde większość w tym rozmiarze jest sznurowanych, a jak już są jakieś fajne to on wybrzydza, masakra:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Uf.. Ponadrabiałam i wstyd mi strasznie, że ja ciągle tak z doskoku tu zaglądam;( Jakaś niezaradna jestem chyba, bo jeśli uda mi się tu zaglądnąć przy młodym, to już o odpisaniu nie ma mowy:Nieśmiały:
U mnie czas nadal pędzi... Dzisiaj dostałam ofertę pracy w hotelu, mam przyjść na szkolenie (na rozmowie byłam, ale nie wiadomo czy mnie przyjmą) tylko umowa jest na zastępstwo;/ Nie wiem czy się w to pakować, czy nie... Jakoś nie mogę sobie określić plusów i minusów... Szczerze mówiąc to nie wiem co robić::(: "Zgłupłam" już...
Filipo spoko, dzisiaj był z ciotką u fryzjera:D Chłopak tak męczy ludzi pytaniami, że jak babcia wraca z nim ze spaceru to boli ją gardło:lol: Szkoda tylko, że mówi dosyć niewyraźnie i nie umie się skoncentrować na czymś na dłużej. Nawet jednego wierszyka nie powie bo już gdzieś leci::):
Chudzinka z niego poza tym straszna! Chudszy jest nawet od Amelki:Histeria: Waży 12,5 już od bilansu i nic nie tyje:/ Apetyt po syropie też mu nie rośnie... Było ciut lepiej i już z powrotem doopa:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Veronica pamiętam, że pisałaś o znamionach i dermatologu... Więc ja bym Ci radziła iść od razu do onkologa. Ja byłam u dermatologa bo popieprzona jestem caaała:lup: Różnie to można zinterpretować:D Heheh:Oczko: I dermatolog jedynie pooglądał znamiona i te które wydawały mu się niepokojące mi pokazał i skierował do onkologa, więc cała wizyta według mnie bez sensu. Trzeba od razu do onkologa uderzać i tyle:yes:

Anielinka zdrówka dla Was chorowitki! Coś Was często ostatnio podbiera...

Magda cierpliwości, Michał to mądry chłopczyk więc na pewno szybko załapie:yes:
I co, zdecydowałaś się na jakieś konkretne przedszkole? Ja ze swojego wyboru nie jestem usatysfakcjonowana, ale decydująca była odległość od domu:/

Cafe fajnie, że siorka pomoże. Niezła pora na rozpoczęcie dnia... Nie powiem:Histeria:

Anouk
ale mieliście przygodę:Histeria: Julka-aparatka widać za to niezbyt się przejęła:D

Andzia świetne wieści! Oby dziewczynom już tak zostało i żeby już było tylko coraz lepiej:yes:
Zastanawiam się jak dziewczynki zniosą rozłąkę przy tych Waszych wyjazdach... Stasiu za to sobie odetchnie, w końcu będzie miał Was tylko dla siebie::):
A co do butów... No cóż rośnie Ci mały elegant. Minęły już te czasy, że mama wybrała co chciała i było dobrze:P

Justynka ostatnio ciągle coś sprzątasz! Czytając Twoje posty popadam w kompleksy:Nieśmiały: U nas okna wołają już o pomstę:Histeria:
Jak tam Oleczek na hulajnodze? Radzi sobie?

Nie pamiętam co jeszcze miałam popisać:Nieśmiały: Na pewno o czymś zapomniałam:Rozgniewany: No nic... Jak sobie przypomnę to się odezwę...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka w końcu się pokazałaś.
Zdrówka dla Was wszystkich!!!
Nie wiem czemu, ale myślałam, że Amelka już bez pieluchy...
Buty na razie Stasiu nosi jesienne, są mu tak na styk, w niedziele chcemy jeszcze raz pojechać na jakieś zakupy, ja chciałam jakiś płaszczyk, moze tym razem się uda. Stasiu ma rozmiar 33 i kurde większość w tym rozmiarze jest sznurowanych, a jak już są jakieś fajne to on wybrzydza, masakra:Padnięty:

Może odsmoczkowanie pomyliło ci się z odpieluchowaniem?...:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Mei a w tym hotelu to kim miała byś być???
hmm sama nie wiem co ci doradzić, bo jeżeli to na zastępswo, to wiadomo że troche popracujesz i co później na bruk? bez żadnej roboty...a mówili na jaki czas te zastępstwo?
a z Filipka to rzeczywiście chudzinka jak na chłopaka, a co on nie ma apetytu? nie chce jeść?
bo Amelka to co chwile coś je, ale nie wiem w co jej to jedzenie idzie :Szok:
pokaż Filipka w nowej fryzurze:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...