Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anouk a dziś już lepiej się czujesz?
my nie siedzieliśmy tylko leżeliśmy :hahaha:

Magda a dziś urlop wziełaś?
faktycznie lipa z tym niejedzeniem warzyw u Miśka :( ale w sumie to dobrze że cokolwiek je, powiadasz 4 naleśniki?Wow! ma chłopak spust:)

Andzia ale masz naprawde fajnie z tymi puzzlami! dziewczyny układają te drewniane z Kubusiem? bo ja się na nie czaje, wczoraj znalazłam na all licytacja jest od 1 zł. więc może uda się wygrać aukcje...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
CO tu taka cisza?
Dzięki puzzlom:Oczko: udało mi się posprzątać, jak laski pójdą spać to machnę jeszcze łazienkę i podłogi. I wieczorkiem będzie czas na puzzle, zostało mi tylko niebo i jest z tym niezły hardcore, wczoraj przez 2 godziny dopasowałam zaledwie kilka puzzli:Szok:

nie no Andzia przy Tobie to sie mozna kompleksów nabawić .. nie dość ze 3 -a dzieciaków to zawsze wszystko ogarniasz i jeszcze chce ci sie puzzle ukłądac ... ja bym po takim dniu tylko gęba na pysk padała ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
magda_79
My po zakupach, kaluze sa gigantyczne. Ale jakos mi to nie przeszkadza, moglaby byc taka pogoda przynajmniej przez tydzien, zeby ten snieg choc troche stopnial.
Poodkurzalam i zaraz kladziemy sie z Miskiem spac :)

odpoczywaj , odpoczywaj :) ja zaraz rozbieram choinkę :))

kurcze ja też miałam zamiar dziś rozebrać choinke, ale nie mam dziś siły na nią :Szok: sypie się już jak cholera, jak mi nerwy nie przejdą do przyszłego roku, to będe chciała kupić jakąś ładną sztuczną to przynajmniej nie będzie problemu z tymi igłami...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anouk co to za zatrucie? JAk dzisiaj?
A kiedy planuesz powrot na caly etat do pracy?

Anielinka gon chorobsko! Zbyscie sie tylko nie rozlozyly! Daleko masz na ta rehab? Jakis dobry dojazd?
Wzielam na dzisiaj wolne, bo wiedzialam ,ze jak pojde do pracy to nie dam rady na imprezie. No i logistycznie ciezko by bylo z tym zawozeniem Michała.

P. wlasnie dzwonil, ze jak bedzie wracal z pracy to zajrzy do tesciow po jakies lumpy. Ciekawa jestem co mi przywiezie :sofunny:

Odnośnik do komentarza

anielinka
Anouk
magda_79
My po zakupach, kaluze sa gigantyczne. Ale jakos mi to nie przeszkadza, moglaby byc taka pogoda przynajmniej przez tydzien, zeby ten snieg choc troche stopnial.
Poodkurzalam i zaraz kladziemy sie z Miskiem spac :)

odpoczywaj , odpoczywaj :) ja zaraz rozbieram choinkę :))

kurcze ja też miałam zamiar dziś rozebrać choinke, ale nie mam dziś siły na nią :Szok: sypie się już jak cholera, jak mi nerwy nie przejdą do przyszłego roku, to będe chciała kupić jakąś ładną sztuczną to przynajmniej nie będzie problemu z tymi igłami...

no ja kiedys tez curwa dostałam na te igły i niestety nerw mi nie przeszedł przez rok i efektem jest własnie sztuczna chojna :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anouk co to za zatrucie? JAk dzisiaj?
A kiedy planuesz powrot na caly etat do pracy?

Anielinka gon chorobsko! Zbyscie sie tylko nie rozlozyly! Daleko masz na ta rehab? Jakis dobry dojazd?
Wzielam na dzisiaj wolne, bo wiedzialam ,ze jak pojde do pracy to nie dam rady na imprezie. No i logistycznie ciezko by bylo z tym zawozeniem Michała.

P. wlasnie dzwonil, ze jak bedzie wracal z pracy to zajrzy do tesciow po jakies lumpy. Ciekawa jestem co mi przywiezie :sofunny:

Madzia od wrzesnia planuje , jak Jula pójdzie do przedszkola .. wczesniej nie ma opcji , bo nie mam opieki do niej ..

hahahahahhahhahahahahhahaha napisz koniecznie co p przytargał :D ale chyba coś sie znajdzie ciekawego :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Cześć:lol:

ANielinka tak napisałaś, jakbyśmy bardzo smutne życie mieli:Oczko:
A weekend zapowiada nam się też fajny, bo jutro jedziemy do znajomych, którzy mają dzieci w wieku naszych, a w niedzielę do mojej mamy na imieniny

No nie miałam złych intencji :Nieśmiały:, poprostu fajnie się Ciebie czyta jak piszesz "że za nami fajny dzień" a nie "za nami okropne popołudnie" w zadnym wypadku nie chciałam Cię urazić...

Ale ja się wcale mnie obraziłam::):
I tez wolę pisać, że za nami fajny dzień, a nie koszmarne popołudnie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anouk
magda_79
Anouk co to za zatrucie? JAk dzisiaj?
A kiedy planuesz powrot na caly etat do pracy?

Anielinka gon chorobsko! Zbyscie sie tylko nie rozlozyly! Daleko masz na ta rehab? Jakis dobry dojazd?
Wzielam na dzisiaj wolne, bo wiedzialam ,ze jak pojde do pracy to nie dam rady na imprezie. No i logistycznie ciezko by bylo z tym zawozeniem Michała.

P. wlasnie dzwonil, ze jak bedzie wracal z pracy to zajrzy do tesciow po jakies lumpy. Ciekawa jestem co mi przywiezie :sofunny:

Madzia od wrzesnia planuje , jak Jula pójdzie do przedszkola .. wczesniej nie ma opcji , bo nie mam opieki do niej ..

hahahahahhahhahahahahhahaha napisz koniecznie co p przytargał :D ale chyba coś sie znajdzie ciekawego :D

Wlasciwie to moze na chybil trafil cos wyciagnac i na pewno bedzie dobrze :sofunny:

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
andzia
Cześć:lol:

ANielinka tak napisałaś, jakbyśmy bardzo smutne życie mieli:Oczko:
A weekend zapowiada nam się też fajny, bo jutro jedziemy do znajomych, którzy mają dzieci w wieku naszych, a w niedzielę do mojej mamy na imieniny

No nie miałam złych intencji :Nieśmiały:, poprostu fajnie się Ciebie czyta jak piszesz "że za nami fajny dzień" a nie "za nami okropne popołudnie" w zadnym wypadku nie chciałam Cię urazić...

Ale ja się wcale mnie obraziłam::):
I tez wolę pisać, że za nami fajny dzień, a nie koszmarne popołudnie:Oczko:

No to kamień z serca :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda ja myślałam, że Michał w ogóle nic nie chce jeść, ale skoro je inne rzeczy to rzeczywiście syropy zbędne. A jakieś soczki własnej roboty, albo koktaile?

ANouk
zdrówka i oby Julce ta grzeczność już została.
My choinkę rozebraliśmy wczoraj, stała w doniczce, ale laski wciąż podchodziły i nią trzęsły, bombki też one zdejmowały, więc choinka była na końcu praktycznie łysa:Oczko:, a igieł miałam pełne wiadro:Szok: Ja też bym chciała sztuczną, ale K. co roku się upiera przy żywej.
Co do powrotu do pracy to ja też od września i z jednej strony się cieszę, ale nie wiem jak my to wszystko będziemy ogarniać, rano trzeba zawieźć wszystkich do p-kola, potem odebrać, jakiś obiad itd. No nic zobaczymy.

Anielinka
zdrówka, oby nic Cię nie rozłożyło. Mnie 3 dni tak łupało wszystko, że nie miałam siły chodzić, teraz już się czuje ok, ale z nochala nadal leci straszliwie.
Puzzle układają i te drewniane i zwykłe 20-24 elementowe, muszę im dzisiaj jakieś 30-tki poszukac:lol: Będę się teraz chwalić, a co:lol:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anouk
magda_79
Anouk co to za zatrucie? JAk dzisiaj?
A kiedy planuesz powrot na caly etat do pracy?

Anielinka gon chorobsko! Zbyscie sie tylko nie rozlozyly! Daleko masz na ta rehab? Jakis dobry dojazd?
Wzielam na dzisiaj wolne, bo wiedzialam ,ze jak pojde do pracy to nie dam rady na imprezie. No i logistycznie ciezko by bylo z tym zawozeniem Michała.

P. wlasnie dzwonil, ze jak bedzie wracal z pracy to zajrzy do tesciow po jakies lumpy. Ciekawa jestem co mi przywiezie :sofunny:

Madzia od wrzesnia planuje , jak Jula pójdzie do przedszkola .. wczesniej nie ma opcji , bo nie mam opieki do niej ..

hahahahahhahhahahahahhahaha napisz koniecznie co p przytargał :D ale chyba coś sie znajdzie ciekawego :D

Wlasciwie to moze na chybil trafil cos wyciagnac i na pewno bedzie dobrze :sofunny:

:sofunny:
Koniecznie musisz wrzucić później fotki:)

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
anielinka

No nie miałam złych intencji :Nieśmiały:, poprostu fajnie się Ciebie czyta jak piszesz "że za nami fajny dzień" a nie "za nami okropne popołudnie" w zadnym wypadku nie chciałam Cię urazić...

Ale ja się wcale mnie obraziłam::):
I tez wolę pisać, że za nami fajny dzień, a nie koszmarne popołudnie:Oczko:

No to kamień z serca :Oczko:
:Całus:

Odnośnik do komentarza

kurcze a mnie dalej muli internet nie wiem co z nim jest nie tak, moze S dzisiaj cos pokombinuje i uda sie to naprawic....

magda czekam na zdjecia przed imprezka, jestem ciekawa co tam P wynajdzie w szafie T
a co do jedzenia michałka to lubi jesc widze tylko te warzywa, u nas olek bardzo lubi kluski slaskie i makarony ale ile mozna to jesc....zup tez za bardzo teraz nie chce a wczesniej sie zajadał krupniczkiem i rosołkiem, pomidorowa a teraz nie za bardzo.....zalezy od dnia....

anielinka tak jak pisze anouk lepiej sie zbierz i jedz na ta rehabilitacje bo lepiej zeby ci to nie przepadło skoro ci pomaga....

anouk ty sie nie mart tym jak wrocisz na pełny etat bo dasz sobie rade nawet sobie nie wyobrazasz jakie pokłady energi w sobie masz i ich nie wykorzystujesz, ja widze po sobie ze jak chodzilam do pracy olkiem sie zajmowała, sprzatałam gotowałam i jeszcze miałam czas dla siebie a teraz jak siedze w domu to nic mi sie nie chce, dzisiaj odpoczywam ale mam w planach tez rozebrac choinke i posprzatac ale tak odkładam to juz od 3 dni no normalnie nic mi sie nie chce....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Justynka na pewno masz rację z tą organizacją, ja też mogę śmiało powiedzieć, że przy jednym dziecku nie byłam tak zorganizowana jak przy trójce. Gdy był tylko STasiu to wieczorami nie robiłam praktycznie już nic, a teraz dopiero po 20-tej wstępuję we mnie nowe siły, piekę, gotuję, sprzątam itp. Ja mam jedynie obawy co do logistycznego rozwiązania całej sprawy, ale jakoś damy radę.
A Ty korzystaj póki nie ma Olka i poleń się troszkę:yes:

Odnośnik do komentarza

noo choinka rozebrana , igieł tez sie posypało sporo mimo ze to sztuczna ale Julka tak zeszarpywała bombki ze choinka po całym pokoju latała .. poodkurzałam , wjechała czasc Juli zabawek spowrotem do pokoju .. tak jak pisałam chciałam jej ten 1-n pokój przeznaczyc na zabawki i przeniosłam tam wszystko ale chyba Jula nie za bardzo chce tam sama siedziec bo wszystko i tak wnosiła spowrotem ..
Justynka i Andzia obyscie miały racje i odnajde w sobie te pokłady energii które mam narazie chyba głeboko pochowane :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

andzia
No ja mam hacjende na tip top posprzątaną:)

Anouk a Julka śpi w tym pokoju czy z Wami?

Andzia Ty masz jakiś mótór w zadku czy jak ? zaś mam doła , ze taki leń ze mnie :(
a Jula spi z nami w pokoju bo tamten jeszcze wymaga remontu ( to ten pokój po tesciu , i ostatni arzecz jaka została do wyremontowania w tym mieszkaniu ) jest co prawda jeszcze jeden pokoik ale za mały zeby tam Jule przeniesc z całym jej dobrobytem :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Zamulilam z mlodym. Juz wstalam, bo musze go zaraz spakowac. A Misiek pewnie jeszcze troche pospi.

A ja mam motorek w tylku jak jestem w domu. Na wszystko wtedy mam czas. Chata ogarnieta, zakupy zrobione, obiad dla Michała gotowy.
Jak wracam z pracy, po odebraniu Michała ok. 17 to juz na nic nie mam sily. wtedy tylko oby do wieczora. Zazwyczaj zasypiam z mlodym i wszystko zrobione na pol gwizdka.
Juz jestem gotowa, zeby isc na zwolnienie. Ale chyba pojde dopiero od 1 marca.

Odnośnik do komentarza

Madzia no co do zwolnienia to juz do Ciebie nalezy decyzja :) jesli sie dobrze czujesz i chcesz jeszcze troche popracowac to łaj not ... a na która wieziecie Miśka ? tylko napewno zrób fotki przed wyjściem ! :))
Andzia bateryjki powiadasz to ja mam chyba zwykłe , a Ty te od królików durracell czy jakoś tak :D
a pokoi mamy 3 z czego ten jeden maleńki , ten co obecnie jestesmy średni a ten tesciowy do remontu najwiekszy bo ma 20 m2 wiec super było by sie tam kiedys przeniesc a Jula zajeła by nasz ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...