Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andzia

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej

Rekomendowane odpowiedzi

ja odpukać jeszcze w ciąży tak poważnie przeziębiona nie bylam tylko maly katarek i odeszło ode mnie na szczęsscie;)) cafe82 ja tez juz po mału zbieram się za kompletowanie wyprawki:D ale tez nie bardzo wiem co kupować zeby bylo niezbędne...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dopóki kopniaka nie poczuje, to wyprawki kompletować nie będe...ehhh ja wiem, że jestem monotematyczna ale wczoraj narzeczonemu pół wieczoru przepłakałam. Gdybym ostatnio miała zrobione usg to byłoby mi lżej, a tak...:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz....jesli bardzo cie to meczy to po prostu jedz do lekarza szybcij,niech cie uspokoi.....ale z ruchami dzidzi bwa naprawde roznie.....u jednch kobiet pojawiaja sie w 16 a u innych w 20 tyg....nie ma reguly....a moze dzidzia sie rusza tylko nie wiesz ,ze to ona?ja jakis pierwszy tydzien myslalam ze to zoladek albo cos innego:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez niczego jeszcze nie kupuje, bo czekam na USG połówkowe. Moja ginekolog nie ma u siebie USG, wiec panikuje - ale juz za tydzien bede wszystko wiedziec i wtedy zaczna wszystko kupowac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zrobilam maly rekonesans ,co odziedzicze po znajomych....i okazalo sie,ze niestety bedzie krucho:)a nie mamy w zasadzie niczego wiec.....a poza tym ja po prostu nie moge sie oprzec:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na pewno dostane lozeczko i materacyk. Kuzynka kupila i maly nigdy w tym nie spal, ale na tym sie konczy. Reszte musze sama poszukac. Juz nie moge sie doczekac. Nie chce tylko przesadzac i nie kupowac calych stosow ciuszkow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez cos czuje, ze sie nie powstrzymam :). Juz teraz ciezko mnie odgonic od sklepow dzieciecych, a co dopiero bedzie jak zaczne kupowac :). Jeszcze tylko tydzien :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuje czesc nowych,czesc uzywanych....i powiem wam,ze wsrod uzywanych jest duzo wiekszy wybor i sa duzo ladniejsze wg mnie.....poza tym w ogole nie zniszczone.....no i tanie:)polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupilam sliczne spichy,body,bluzeczki.....jak nowe a niektore faktycznie z metkami.....popytalam wsrod znajomych mam i doradzily troszke wiec czuje sie troche madrzejsza....choc przyznam,ze kieruje sie glownie tym,ze cos mi sie podoba.....ale chce teraz podejsc do tego bardziej praktycznie.....zeby byly rozpinane,troszke wieksze,z wiekszym otworem na glowke i takie tam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie duzo zajmowalam dzieciaczkami - takimi malymi tez, wiec wiem jedno - zadnych kaftanikow. Zupelnie sie nie sprawdzaja. No i nie za duzo w najmniejszym rozmiarze. Z reszta ciuszkow zamierzam poszalec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kaftanikow...czyli?:)bo nie wiem co masz na mysli....ja raczej kupie wiekszosc body z dlugim i krotkim rekawkiem....i takie ''spiochy'':)rozpinane na calej dlugosci....poza tym oprocz tych praktycznych rowniez poszalejemy a co:)jakies bluzy,sweterki.....i tak sie zastanawiam nad rzeczami dla mnie do szpitala,do porodu....i kosmetykami,tymi masciami,olejkami......ech...niby nie takie to wazne ale po prostu nie mam doswiadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaftaniki to takie male bluzeczki zawiazywane lub zapinane z boku. Niby dla noworodkow, ale totalnie sie nie sprawdzaja. A co do body to chyba postawie na dlugi rekaw - w koncu termin na wrzesien. Niestety jesli chodzi o rzeczy dla mnie itp. to nie mam pojecia co kupowac :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naczytalam sie o majtkach jednorazowych,podkladach,wieeeeeeeelkich podpaskach......roznych masciach i innych specyfikach,staram sie podchodzic do tego z dystansem ale jednak gdzies tam z tylu glowy ciagle mysle....niby duzo czasu zostalo ale jak dla mnie wcale nie az tak duzo....popytam jesczcze,mam zamiar pojsc do szkoly rodzenia wiec licze,ze polozne podpowiedza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio kupowalam spodnie ciazowe na Allegro i jako dodatek dostalam paczke takich jednorazowych majtek i oooogromnych podpasek :). Na razie mnie to bawi, choc z dnia na dzien chyba coraz mniej. Zastanawiam sie tez nad szkola rodzenia - nie wiem czy warto. Ile osob tyle opinii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek bardzo się sprawdzają rozpinane body, zwłaszcza dla mamuś nie wprawionych w ubieranie maluszków. We wrześniu prawdopodobnie będzie sie ubierac body i na to kaftanik i śpioszki lub pajacyk. Dzidzia musi mieć ciepło.

http://lilypie.com/pic/071205/9g9W.jpghttp://b2.lilypie.com/a6H6p1/.png
(*) 02.11.2007
Czekam na Ciebie, Krzysiu
http://www.suwaczek.pl/cache/ef93e5d8b8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze a ja się bałam spodnie na allegro kupić bo nie wiem jak z rozmiarem, a nie chce żeby mnie w brzuchol cisnęły;) Jak na razie bratowa mnie poratowała ciuchami, ale ona końcówki ciąży miała na luty i maj, a więc jak się ciepło zrobi to i tak będę musiała wybrać się na zakupy, a ciuchy ciążowe strasznie drogie:Zły:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja najpierw pochodzila po sklepach z ciuchami ciazowymi i sie zalamalam - ceny kosmiczne i same namioty. No i zaryzykowalam. Kupilam jeansy H&M Mama na Allegro i sa idealne :). No i to tylko polowa tego co musialabym zaplacic w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja kochane mam zamiar uzywac sukienek takich pod piersiami odcinanymi,kupilam tylko takie getry -biodrowki.........poza tym daje rade z jeansami sprzed ciazy....tylko ratuje sie gumka do wlosow ,ktora przyczepiam do guzika i dziurki i zyskuje kilka cm:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...