Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
cafe82
andzia
Magda az mi się papa uśmiechnęła::):
No co Ci mogę powiedzieć, nalezy wam się jak nic.
Wesoło macie::):::):::):

pewnie,ze sie nalezy:lol:

na Was zawsze mozna liczyc :ass:

:lol::lol::lol:

No w końcu wiecie, że zyjecie:lol:
Pamiętam ja nie mogłam się nadziwić, ze Ty czy Anielinka przy dzieciach prasujecie, gotujecie, ba nawet się kąpiecie. Dla mnie to była abstrakcja, dla Was norma, teraz przynajmniej możesz sobie wyobrazić co ja miałam przy laskach:Oczko:

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia oby ta ospa taka delikatna juz zostala. no i najlpeiej, zeby i Zosia podłapała. Bedziecie miec z glowy.

Sylrom a nie chcesz zaszczepic sie na ospe. Ja bym sie chyba zaszczepila, gdybym nie przechodzila.
Zastanawiam sie tez nad zaszczepieniem Alicji.

Chcieliśmy zaszczepić Patryka, ale lekarz się nie zgodził ze względu na alergie - to samo jest ze szczepionką na odrę różyczkę i coś tam jeszcze - nie miał szczepienia bo jest uczulony. Co roku robią mu badania ale niestety cały czas wskaźnik jest za wysoki i lekarz nie da zgody. Zresztą z każdym szczepieniem u nas był problem, ale reszta jakoś poszła tylko że musieliśmy szczepić w szpitalu!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

a my dzisiaj jedziemy obejrzec jeszcze dom i podejmujemy decyzje
ten dzisiejszy fajny,przygotowany do polozenia podlog,zrobienia lazienek itd
po generalnych remoncie(dach,instalacje,sciany,wylewki,piec,itd)
no i w ostrowie,niedalego stad nawet:)
jesli bedzie ok to sie decydujemy i w przyszlym tyg ruszamy z kredytem
trzymajcie kciuki,bo chcialabym miec juz to z glowy:)

Odnośnik do komentarza

sylrom
Oj dziewczyny wy tak piszecie że macie sajgon w domu, no ale jesteście usprawiedliwione, a ja jedno dziecko na stanie i nie pracuje, a w domu góra prasowania i posprzątane też nie jest!!!:lup::lup: Już lepiej było jak pracowałam, nie wiem jak to możliwe, poprostu leń jestem i tyle:36_2_20:

ja jak mam lenia to za cholere robota nie idzie
musi byc wena,wtedy szybko,sprawnie i zrobione
a jak bylam w domy to tez mialam zaleglosci:oczko:

Odnośnik do komentarza

hej
ale ten tydzien mi zlecial. i tak sie ciesze, zejednak do pracy wrocilam. odzylam :)
A dzisiaj ejszcze ide na siatke pograc. przywioze Micha do domu i lece na 17 na 2h na hale. wczoraj zadzwonili do mnie, ze znowu sie zbieraja :yuppi:
Noc tez nie najgorsza, Alka juz dawno tak dobrze nie spala.
No i wczoraj super sie z Michałem bawila, tylko raz go poszarpala i raz ugryzla :lup:
Dzisiaj jak wstali to z 5 min calowala go, tulila i glaskala po twarzy, a jaki fajny orzy tym glosik ma - taki czuly.

Odnośnik do komentarza

Cafe ale się rozmarzyłam mysląc o tym domku...oby się udało i wszystko było po Waszej mysli::):
Podaj mi ten adres:)
Wczoraj stwierdziłam, że skoro nie jedziemy na żadne zakupy to se chociaż ksiązki kupię. I kupiłam 2 pozosyałe części Grey;a ;-)

Magda ale szalejesz. I dobrze, nalezy Ci się::):
Ja mam ostatnio tak mało ruchu, jestem zasiedziała jak stara bab, wstyd normalnie:Padnięty:

Sylrom trzymam kciuki::):

Odnośnik do komentarza

Maryśkę cały czas obsypuje, teraz ma ok. 40 krostek, chociaz wiem, że to i tak bez tragedii. Najgorsze, że niektóre sa takie wielkie i ją drażnią, pod pachą ma taki brzydki i we włosach...
A wczoraj bidulka się tak splakała, że jej jest przykro, że musi mieć tą ospę i siedzieć w domu, że Zosia ze Stasiem chodzą na półkolonie, a ona nie może, że do p-kola nie pójdzie ito. Jakoś ją udobruchalam, najbardziej piocieszający był fakt, że jak Zośka dostanie ospę, a ona będzie już zdrowa, to będzie wszędzie sama chodziła::):

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ale pospałam.... P. się zajął Kubą a mi w ostatni dzień ferii pozwolił pospać:) Obudził mnie kawką przed... 10;) hehe nie pamiętam kiedy tak długo spałam... Dzisiaj mam zamiar w domu ogarnąć, a popołudniu mam zajęcia, no i w sobotę i w niedzielę też...
Sylrom trzymam kciuki za Patryka! A z tymi porządkami to chyba normalne, że człowiek jest bardziej zorganizowany jak do pracy chodzi... Ja przez te dwa tygodnie nieźle się leniłam, a jak chodzę do pracy to zawsze mi się wydaje, że dzień jest dłuższy i więcej rzeczy zrobię:)
Andzia fajna biedrona z Marysi:) a jak tam Zosia się trzyma? Trzymam kciuki za szybkie obsypanie Zośki:)
Cafe trzymam kciuki za dom i czekam na pierwsze zdjęcia:) Po rekonensansie w Poznaniu to powiem ci że bieda... Tzn. są dwie hurtownie w których jest fajny wybór... zwłaszcza w jednej dużej, przy której jest od razu sortownia i dałybyśmy radę się zaopatrzyć no ale wolałabym żeby mieć więcej jakichś fajnych miejsc... Mamy jeszcze kilka namiarów, a więc zobaczymy co dalej...
Magda z twojego postu aż bije energia po oczach:) hehh ale musiało słodko wyglądać jak Alka Michała rano przytulała:))) fajnie, że praca daje ci tyle energii:)
A mi się w poniedziałek nie chce wracać do pracy... ale pewnie szybko czas poleci... Chcemy ruszyć w pracy z kiermaszem wielkanocnym także dużo pracy przed nami, bo wielkanoc w sumie nie długo a my musimy wszystko zorganizować:) Chciałabym żeby to w naszej szkole było tradycją... przed każdymi świętami kiermasz na którym będziemy sprzedawać ozdoby robione przez dzieci w świetlicy:) i dzięki temu będziemy miały kasę na różne materiały do świetlicy itp.

Odnośnik do komentarza

Gosia ale pospalas!!!! to musi byc fajne uczucie,nie?
Ale ja juz nie narzekam ,P. od 2 tyg spi z Alką, a ja spie do 5 - luksus normalnie :hahaha:
Pojezdzijcie jeszcze po innych hurtowniach - moze cos wypatrzycie. Tak jak piszesz, 1 zrodlo to chyba troche za malo.
Super z kiermaszem.
no i popieram Andzie - ferie masz, a prawie nie zagladasz. lanie na gole dupsko Ci sie nalezy :)

Andzia biedna Marysia :( no kicha z ta ospa bo sie tak ciagnie i ciagnie :(

Cafe normalnie sama podjaralam sie tym domkiem Waszym nowym-potencjalnym. Ciekawa jestem jaka decyzja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...