Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe jak tam siostra? chlopcy ja poznali?
co fajnego dostali?
wierze, z ta remiza trafiona, bo Mich dostal dinozaura z ludzikiem strzelajacego strzałami wlasnie z Imaginexta i mega solidna zabawka.bylam zaskoczona. na pewno cos mu z tej serii jeszcze kupimy

mei przemeczona jestes to i chorobska sie Ciebue czepiaja :( zdrowka!
Jak Filip? zadowolony z prezentow?

Gosia o matko! co to P. dopadlo? mam nadzieje, ze to jednak zadna gruzlica!
chyba lepiej bylo zostac w domu niz do t. jechac.
zdrwoiejcie!

sylrom zdrowka

Odnośnik do komentarza

magdaciesze sie,ze juz lepiej u was
a michu slodziak,hehe
fajnie,ze trafione prezenty
to tak fajnie jak dziecko szczerze zadowolone

a u nas wlasnie remiza
lego duplo,ninjago
ksiazki
tory hot wheels
ukladanki,puzzle,memo z peppa-chlopcy w siodmym niebie,bo uwielbiaja peppe
i wreszcie zaczynaja ukladac cokolwiek
coprawda 4-6 elem,ale zawsze cos
jest nadzieja:D

a olas dostal jeszcze stroj kierowcy rajdowego
super sprawa
bedzie na bal karnawalowy

no i gre Angry Birds

no i jeszcze czekaja prezenty,ale odbirzemy przy okazji

no masa tych prezentow,bo kazdy wiadomo razy 3
dobrze,ze tez troche kaski wpadlo
bo ile mozna tych zabawek

Odnośnik do komentarza

niedawno goscie wyszli
gralismy caly czas w kregle,biegalismy,gralismy w tenisa itd
mega mega fajna zabawa

a od jutra znow na pelne obroty
jeszcze mi sie pracownica jedna rozchorowala wiec srednio,ale nic nie poradze
jakos dam rade,o ile K tak jak obiecal przejmie przez ten tydzien dzieciaki
w sensie odbieranie z przedszkola/zloba
zobaczymy

Odnośnik do komentarza

No super prezenty!!!
Michał dostal 2 paki Lego tych 4+. I kuzwa musze teraz pilnowac, bo Alka juz na nie poluje, a ona wszystko do buzi. wrrrr
Jak tylko Michałzaczyna budowac to zaraz trzeba dac jej Lego duplo.

Alka tylko srednie preznety dostala. Tzn. od mocih rodzicow zajebisty, bo dostala slonika z playskool, ktory wyrzuca pileczki, one wpdaja w rozne miejsca. Zajebiste, w sam raz dla Ali. A od nas taka kule co sama sie porusza po podlodze, to tak na zachete do raczkowania.
Od t. kase, ale do tego taka lalke w folii tandetna, ktora od razu sie popsula, a w ogole strach dac dziecku, bo wykonanie takie, ze ten plastik moze raczki jej pociac :( A od siostryP. misia (kolejnego)

Odnośnik do komentarza

cafe82
my mamy kilka pudelek tych 10 w 1
tomek,kubus,peppa i cos tam jeszcze
i sporo tych po 4 ukladanki
ale to juz spiderman i takie tam:)
popatrz sobie na allegro w uzywanych
mozna fajne wyrwac za polowe ceny

Michał tez ma te 10w1, ale on teraz uklada 60 elem i 100 elem, tamtymi juz znudzony na maxa.
masz racje, popatrze na all, chociaz znajc moje szczescie to nic nie wypatrze :sofunny:

Odnośnik do komentarza

hej, u nas w sumie nadal święta, dziś jeszcze mieliśmy gości i prezenty - a tych w tym roku niespodziewanie dużo, a jeszcze jutro ma być moja przyjaciółka - chrzestna Patryka.
Patryk dostał laptopa, puzle, robota - samochód (zemsta - bo strasznie głośny), dwie gry - wyspa skarbów, quiz; książki, 3 samochody, klocki drewniane, no i ciuchy.. To było na tyle.

Myślimy też o Xboksie, bo graliśmy u mojej siostry -fajna zabawa:36_2_25: - ale trochę drogo!!!:ehhhhhh:

Dziś byłam też u naszego pediatry, bo nam się Ketotifen skończył, ile się tam nasłuchałam! Spotkałam jedną znajomą - dziecko ospa, a na początku grudnia wyciaraskała córeczkę ze szkarlatyny. Podobno u nas teraz ospa szaleje, mój jeszcze nie przechodził więc... . Druga znajoma u lekarza dwójka dzieci zapalenie płuc, wyszłam stamtąd z bólem głowy, a czekałam na głupią receptę godzinę:hmm:.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
my dzisiaj od rana na pelnych obrotach. Polazilismy po sklepach, ale jakos bez szalu, pare ciuszkow sie Ali dostalo, cos Miśkowi i tyle.
Z Michała sie smialismy, bo weszlismy do H&M na dzial dzieciecy, a on do ciuszkow na Alicje, wybral jej sukienke na lato (nawet rozmiar trafil) i powiedzial, ze trzeba Alutce ja kupic, bo ona musi miec sukienke,zeby z nim na plaze chodzic. Poszedl do kasy, sam zaplacil. Ale z siebie dumny! A my z niego, bo kochany jest :)
Potem bieg do domu, P. po pizze i do znajomych. Michu wybawil sie z Aurelka i Nadia, a my pogadalismy. luuuubie takie dni :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
My sprzątamy od rana, a raczej od południa, bo w te wolne dni śpimy do oporu:) Ja obmyślam menu sylwestrowe bo znajomi do nas wpadają. P. już dobrze, na szczęście żadnych zmian w płucach nie ma a krwawienie było od silnego kaszlu.. przekrwiona błona śluzowa miała dość... ehhh czemu takie rzeczy muszą się akurat w święta przytrafiać?? Wielkanoc mieliśmy pod znakiem ospy, a wigilie jeszcze gorzej:/ Spije się w sylwestra jak nic;)
Magda ale słodziak z Michałka:) fajnie, że taki zapatrzony w Alicję:)
Cafe faceci tak mają, że jak już sobie coś umyślą to nie ma że boli...
Mei, Andzia hop hop

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...