Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia kurcze, trzymam mocno kciuki, zeby P. cos wymyslil i zebyscie szybko wyszli na prosta!!!
Jak zazdroszcze, ze lubisz zimno. JA z roku na rok coraz gorzej znoze zime. Dzisiaj to juz dramat, po minucie od wyjscia z auta ledwo mowilam, choc ubrana bylam cieplo. Bleee, niech juz bedzie wiosna!

Andzia i ja spojrze jesli bede w H&M. Tylko takie na podszewce?

Cafe my kupowalismy Dolce Gusto na kapsulki - ten najmniejszy Piccolo. Jest ok na nasza dwojke, chociaz po poerwszych zachwytasz to nam sie troche juz znudzil i teraz od czasu do czasu korzystamy. Ale nie zalujemy, ze kupilismy.

Odnośnik do komentarza

Hej,
od wczoraj nie mogę znaleźc sobie miejsca...
Zmarła 19-letnia córka naszego znajomego...w styczniu wykryli jej guza na biodrze...jeszcze w październiku była na wspólnym strzelaniu z Bractwa Kurkowego, po chemii, z peruka, ale pełna życia, opowiadała, że poszła na studia, zapisała się na prawo jazdy...a wczoraj zmarła w domu na rękach swojej mamy...nie mogę tego ogarnąć...:Płacz::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej,
od wczoraj nie mogę znaleźc sobie miejsca...
Zmarła 19-letnia córka naszego znajomego...w styczniu wykryli jej guza na biodrze...jeszcze w październiku była na wspólnym strzelaniu z Bractwa Kurkowego, po chemii, z peruka, ale pełna życia, opowiadała, że poszła na studia, zapisała się na prawo jazdy...a wczoraj zmarła w domu na rękach swojej mamy...nie mogę tego ogarnąć...:Płacz::Płacz::Płacz:

o matko:(

  • straszne:(

    Odnośnik do komentarza

    andzia
    Hej Cafe,
    ale Ci fajnie, że siedzisz w domku::):
    Ja dzisiaj zawalona robotą, ale szefa nie ma to zaglądam:Oczko:

    Stachu ok, za to laski kaszlą niemiłosiernie. Dzisiaj K. z nimi został. Chyba pojade je osłuchac popołudniu, bo póki co leczę je sama.

    no staram sie miec piatki wolne
    i zawsze mowie,ze bede sie uczyc
    ale jeszcze nigdy tak nie bylo:lol:

    zdrowka dla dziewczyn
    fajnie, ze K mogl z nimi zostac

    Odnośnik do komentarza

    Cześć!

    Andzia zdrówka dla dziewczyn!!! Trzymam kciuki, żeby im przeszło do wtorku!
    Bardzo smutna ta historia... Bardzo współczuję rodzicom... Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co czują:Płacz: Ale najbardziej przerażające jest to, że tak prędko choroba się rozwinęła i nie przeżyła...

    Cafe dobrze, że tak pilnujecie tego okulisty... Szkoda, że się pogorszyło:(
    Zdrówka dla chłopaków!
    Hehe ja nie wiem jak 24 godziny starczają Ci na te Twoje wszystkie zajęcia:Oczko: Sprzątanie, dzieciaki, praca i szkoła... Ale podobno dla chcącego nic trudnego!

    Magda dzięki za paczuszki:Całus:
    Fajny pomysł z tym basenikiem na prezent. Ja też zawsze miałam problem, żeby kupić coś Filipowi jak był młodszy...

    Gosia dobrze, że są jakieś perspektywy... Może to i lepiej, że P. tak na spokojnie przemyśli? Cały czas trzymam kciuki!

    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

    Odnośnik do komentarza

    U nas ocieplenie... Tego nieznoszę:/ Nienawidzę tej chlapy, która powstanie z tych ubłoconych hałd śniegu:Kiepsko: Młody - odpukać - nie choruje. Oby jak najdłużej.
    Teraz mam kilka dni wolnych więc mam zamiar nadrobić zaległości domowe. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie:) Idę spać zaraz, bo nie dospałam sobie po nocce...

    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...