Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Gosia kciuki będą!!!

Magda super, że Alka tak ładnie przybiera.
A lasek dwóch naraz nie wożę, o nie nie:) Jedną ja, drugą Kuba:)

Stachu wypożyczył sobie dzisiaj Dzieci z Bullerbyn, idę mu czytać. Aż się normalnie cieszę, uwielbiałam tą książkę

:sofunny:
No nawet by mi to do glowy nie przyszlo :hahaha:
Chodzi mi o to czy bez problemu dajesz rade jechac z jedna z dziewczyn :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Gosia kciuki będą!!!

Magda super, że Alka tak ładnie przybiera.
A lasek dwóch naraz nie wożę, o nie nie:) Jedną ja, drugą Kuba:)

Stachu wypożyczył sobie dzisiaj Dzieci z Bullerbyn, idę mu czytać. Aż się normalnie cieszę, uwielbiałam tą książkę

:sofunny:
No nawet by mi to do glowy nie przyszlo :hahaha:
Chodzi mi o to czy bez problemu dajesz rade jechac z jedna z dziewczyn :)

Hehe,myślałam.
Wiesz, wszyscy mnie pytają jak daje rade jeździć takie trasy z fotelikiem, a mi ię jeździ rewelacja,nie widze różnicy czy z fotelikiem czy bez. Wstawie obok kilka fotek

Odnośnik do komentarza

Hej,
my dzisiaj spędziliśmy miłe popołudnie u Jggody na basenie. Dzieciaki si e wyszalały i laski były mega padnięte. Po kąpaniu ZOśka zaczęła płakać, że boli ją nóżka i pokazywała na biodro...nie wiem co się stało, cały dzień normalnie biegała i szalała, nie kojarze, żeby się gdzieś uderzyła i mam już kurde czarne myśli...

Odnośnik do komentarza

hejka
dzieki za wczorajsze zyczenia! Poczytalam, ale ciagle z Alicja na rekach i nie moglam popisac.
Dzien zlecial nie wiadomo kiedy. Chlopacy pojechali po moja mame do sanatorium i przyzwiezli od razu do nas, potem dojechala moja przyjaciolka z chrzesniakiem. Fajny, wesoly dzien.

a dzisiaj pojechalismy do siostry P. na obiad. Bylismy tam juz przez 13, bo P. przed 16 musial wracac. Taaaaak sie obzarlam ,az wstyd. Szwagier jest kucharzem na statkach i zajebiscie gotuje.

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja też ledwo wyrabiam na zakrętach, parówa nie z tej ziemi, więc siedzimy na działce w basenie, chociaż dzieciakom się nudzi:Padnięty: W chacie gimela, ale jak dzieciaki zasną to mi się już nic nie chce robić:Padnięty:
Jeszcze mi się pralka popsuła, K. jedzie ją zaraz zawieść do jakiegoś majster klepki, mam nadzieje, że zaradzi, bo kupa do prania rośnie

ZOśka ok, chyba wczoraj była zmęczona i wymyślała. A ja już miałam czarne myśli:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...