Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm bo i to jest w mej głowie mysl .... ( dlatego jeszcze nie jestem piękna
i szczupła ) i tak do tego podchodzę ... panu sie mogło wydawac , ze jak znalaz sposób jak nie palić to , ze analogicznie znalazł sposób jaknie tyć i jak nie pić ...przeczytam ta ksiege o "nietyciu" i podziele sie jak działa ...AAAAAAAAAALEEEEEEEE zwracając honor Panuu Carr ...odnosnie Palenia ....Jest miszczem :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Andzia poszła :))
andzia nie było kawy ...piwa bez fajki .... wogóle to"uwielbiałam" palić ...a powiem tak...ja nawet nie chciałam rzucić jak ta ksiąze czytałam.....dostałam od kolegi ( który mial od urodzenia faje przyrosnięta do wargi ) i to była zwykła ciekawosc ... naprawde nie ma tam jakis szoków i większąc rzeczy sie wie ale pomaga nooo pomaga ..
po rzuceniu niecałe 1.20 kilo ...alevto tez dlatego ,ze ma swidomosc osiągneła apogeum i dotarło , ze nie tyje sie dlatego ze nie ma papierocha tylko ,że ZRE SIE JAK PROSIE
,,,,,,,,,,,,,,,,,,

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witam babury:)
My dopiero zlądowaliśmy do domu:) Wyjechaliśmy przed siódmą... miałam egzamin... nie poszedł:/ będzie poprawka:/ nie mam czasu na poprawkę!!! BO muszę się bronić!! No ale nic... zobaczymy... Oprócz egzaminu i seminarium mgr zaliczyłam zakupy!!! Kupiłam sobie cztery bluzeczki i spódniczkę w reserved :) i małemu kupiłam dwie bluzki bo miałam zniżkę z facebooka.. co prawda liczyłam na większe zakupy dla małego, ale wszystko było jakoś przebrane i nie zaszalałam;) potem odwiedziłam P. i do domu, a że byłam autobusem to wszystko się przedłużyło... A teraz piję piwko i odpoczywam... do rana daję sobie czas na nic nie robienie;)

Odnośnik do komentarza

Hej,
piję z mężem drineczka i obżeram sie chipsami:lup:

Byliśmy dzisiaj na rajdzie nawigacyjnym organizowanym z okazji Dnia Dziecka. Super sprawa. Trasa miała jakieś 50 km i pokonaliśmy ją w 3 h. Mieliśmy mapkę ze strzałkami, na drzewach czekały na nas różne zadania, musieliśmy szukać miejsc, które dostaliśmy na zeskanowanych fotkach itp. Super sprawa::):

Odnośnik do komentarza

Anouk książka doszła, dzięki::):Muszę ją sobię druknąc, bo z kompa nie lubię czytać i zobaczymy. Jak mi się rzeczywiście uda to przyjade normalnie do Ciebie i spijemy się z radości:D
Napisz jeszcze raz ile przytyłaś po rzuceniu. 1,200?

Gosia śliczne fotki. Kuba superowy chłopak, te oczka i ta ciemna karnacja zqawrócą niejednej pannie w głowie:yes:

I fajnie z zakupami. My idziemy za tydzień na wesele i ja jeszcze nie mam kiecki:Szok:
A za egzamin mocno trzymam kciuki!!!Może nie będzie tak źle

Odnośnik do komentarza

ooo sie pojawiły babury :D
Gosia Kuba cudny , do schrupania :) eee e gzaminem sie niemartw ..a nóż uda sie ;) hehhehe piwo po intensywnym dniu potrafi być zdradliwe :)
Cafe a widzisz jaka zdolna jestes ...wielkie gratyy !!!
Andzia czekam na wiesci jakie odczucia po ksiażce bedą ...noi na spicie sie ,bonie ma innej opcjii :DD a przytyłam 1.200 ( kilo dwadziecia ) zero gdzies wczoraj zezaraam :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

hello
u nas zimno, mokro i wietrznie. najchetniej dzien bym przespala.
bylismy u t., a potem w sklepie. dzisiaj P. byl w domu, za to jutro caly dzien go nie bedzie :(

Andzia co to za rajd? u was to ciagle jakies fajne imprezy organizowane!!

cafe Ty nasz kujonku! brawo! baaardzo sie ciesze z tej piatki! jestes niesamowita.
jutro trzymam kciuki!

anouk juz pytalam, ale pewnie nie zauwazylas. na co zwracac uwage z tym kreczem?

gosia Kubula zarabisty! Oczyska ma cudne i w ogole slodziak swietny.
jak tam P.?
moze sie uda z egzaminem, co? kiedy wyniki?
zazdraszczam tego piwka :)

Odnośnik do komentarza

Magda przepraszam , faktycznie mi umkneło .. u nas sprawa była ewidentna bo głowa prawie lezała na lewym ramieniu ... ale ogólnie chodzi o to że jedna strona jest jakby faworyzowana ...np. przekrecanie tylko w jedna stronę , turlanie sie tez w ta jedną strone ...spania tylko na jednej stronie ale przeważnie to własnie to ułozenie głowy na dany boczek ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
Magda przepraszam , faktycznie mi umkneło .. u nas sprawa była ewidentna bo głowa prawie lezała na lewym ramieniu ... ale ogólnie chodzi o to że jedna strona jest jakby faworyzowana ...np. przekrecanie tylko w jedna stronę , turlanie sie tez w ta jedną strone ...spania tylko na jednej stronie ale przeważnie to własnie to ułozenie głowy na dany boczek ...

Pytam wlasnie, bo Alicja lubi na prawa strone patrzec. ale to tez nie tak, ze tylko w prawo. musze zwrocic na to uwage pediatrze przy najblizszym szczepieniu.

Odnośnik do komentarza

Szukam naszego wątku i szukam, już myślałam, że nas do przedszkolaków przenieśli:) ale znalazłam po chwili gdzieś tam na dole strony...
Jak minęła niedziela? bo u nas leniwie:) Na 11 pojechaliśmy do kościoła potem trochę do rodziców, przeszliśmy się na plac zabaw i na działki i wróciliśmy do domu... jeszcze po drodze zakupy, potem kąpiel Kuby i tak nam dzień zleciał:)
A dzisiaj poniedziałek - nienawidzę poniedziałków:/

Odnośnik do komentarza

I ja witam po weekendzie,
pogoda tragiczna, Stasiua jechał dzisiaj na wycieczkę do wioski indiańskiej, mam nadzieje, że chociaż padac nie będzie. Na wtorek mieliśmy zaplanowanego grilla, zaprosiliśmy 12 osób, ale chyba go przełożymy, bo przy takiej piździcy to żadna przyjemność::(:
A poza tym mam lenia, mieszaknie po weekendzie wygląda jaby tajfun przeszedł, kupka do prasowania wylewa się z kosza, a ja bym najchętniej siedziała pod kocykiem i nic nie robiła:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cafe kujonie gratuluje 5!!! Ty już tu nie ściemniaj, że nic nie umiesz, bo i tak Ci nikt nie uwierzy:lol: Naprawdę bardzo Cię podziwiam, że tak super wszystko ogarniasz!!!
A rajd był samochodowy:yes:

Anouk
1,200 to malutko, ja po kazdym weekendzie mam 2 do przodu:Kiepsko:Zobaczymy, na pewno zdam relacje po przeczytaniu książki:) A zauważyłąś oszczędności po rzuceniu palenia?

Gosia ja też mam czasem po jednym pifku dym:) A czasem mogę wypić 5 i nic mi nie jest:)

Magda
ja po wizycie u t? Ostatnio pisałaś, że Cię znowu wkurzają, czyżby chcieli Alke ziółkami karmić, żeby lepiej spała?:Oczko:

Odnośnik do komentarza

i ja witam poniedziałkowo :) teraz to juz obie chore jestesmy ...gardło mnie tak napier ... Jula ciut lepiej ..juz przynajmniej nie gorączkuje ...
Gosia poniedziałki to ciezki temat ..zawsze :D u nas przewaznie leniwe niedziele :)
Cafe obys znalazła w tym tyg chwile na odpoczynek :) i patrz juz rok zleciał na uczelni :D
Magda napewno z Ala wszystko okej jest ..u nas było ewidentnie widąc ... maluchy czestomają lekkie napięcie mięsniowe ale to zaden powód do zmatrwien :)
Andzia no popierniczona ta pogoda ... juz raczej powinno letnie być a nie kurde jesien ... a co do portfela to powiem Ci ze naprawde mam wiecej kasy ... jak by nie liczył to z 250 zł miesiecznie szło ... a 1200 moze i nieduzo ale tak z 7-8 mniej by sie jeszcze przydało :( ale to jzu mi sie chyba nigdy nie uda ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk ale Was rołożyło, zdrowiejcie szybciutko!!!
Mi tez by się przydało zrzucic co najmniej z 7 kg, ale nie mogę::(: I chyba coś w tym jest, że odkąd laski poszły do p-kola to mam duuużo mniej ruchu, nie latam cały dzień za nimi, na placu zabaw też mogę posiedzieć na ławce itp. Wcześniej mimo, że jadłam to jakoś utrzymywałam wagę, nie licząc jakiś obżarstw po świętach itp, a teraz dramat. Cały tydzień się oszczędzam, zleci kilogram, a przez weekend wystarczy, że trochę pofolguję i już 2 do przodu.Załamka totalna::(:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Powoli do siebie dochodzę... Weekend był tragiczny:/ Niestety nie mogę sobie wziąć chorobowego... Na upartego bym wzięła, ale wiecie o co kaman... U nas też jest zimno i pada... Filip miał jutro jechać na wycieczkę, ale została przełożona na przyszły tydzień bo jest za zimno... Jesooo mam tyle prasowania i tak mi się nie chce za to zabrać:Histeria: Może dzisiaj jak wrócę z pracy i położę Filipa to się za to wezmę...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...