Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe oby Panowie szybko się uporali z tą wodą!!!
Gosia super z wolnym piątkiem. Ja robię właśnie torcik straciatella z truskawkami . A na wage już w ogóle nie wchodzę. Chyba już nigdy nie schudne...::(:
Dobrze, że P. tylko na badaniach.
Anouk zdrówka dla Julci!!!
Jejku, ale Wy macie z tymi rehabilitacjami. I to przez głupi kecz przez przypadek wykryty...ech..,.dobrze, że chociaż młoda zadowolona

Odnośnik do komentarza

Cafe a to Ci balkon pokrzyżował plany:/ Dobrze, że w porę wyczaiłaś! A z zaliczeniami może wcale nie będzie tak źle! A co dostałaś z tego u tej babki co tak wszystkich oblewa? Nie panikuj, będzie dobrze:yes:
A jak było u Olka w p-kolu? Pewnie spokojnie dał radę::):

Magda ale sobie Twoja córcia znalazła porę:lol: No i nie ma to jak poranna kąpiel:D

Anouk zdrówka dla Julki!

Andzia z każdą próbą na pewno będzie lepiej, zobaczysz. Fajnie, że wycieczka udana! Dzieciaki musiały mieć radochę...

Gosia Kuba na pewno w przyszłym roku będzie śmigał już na zwykłym rowerku:yes: Gdyby Filip miał mniejszy rowerek to jestem pewna, że już by śmigał bez bocznych kółek.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei kuruj sie bidulo!!! Często CIę te choróbska dopadają:Całus: Dobrze, że Filipo ok.

Anouk jak rzuciłaś palenie? Tak od razu czy jakimiś sposbami, wspomagaczami? Ja popalam, ale coraz bardziej mnie to wkurza i chciałabym rzucić gówno, tylko jak sobie pomyślę o jeszcze większym tyciu to mi sie odechciewa...

Wrzuciłam obok kilka fotek z wycieczki

Odnośnik do komentarza

ooo pacz andzia ja zapomniałam , ze Ty palisz ... wiec powiem tak ...zaraz bedziesz szczesliwym niepalącym który rzuci z usmiechem na ustach , bez jakichkolwiek wspomagaczy i skutków ubocznych i naprawde nie zajmie Ci to wiele czasu ... ja rzuciłam po 16 latach i to nawet nie palenia tylko jarania jak smok ( z przerwą na ciąże ) , moi znajomi o których mozna powiedziec ze nigdy w zyciu bym nie pomyslała , ze rzucą , niepalą ....
a teraz najsmieszniejsze ... dla mnie to do tej pory jakis dowcip i jak pomysle to nie wierze :D ale to naprawde działa czego jestem zywym przykładem .... wieć Andziu jedyne co musisz zrobić to ....
przeczytac ksiazkę ... hehehe ale brzmi co ? :D jesli jesteś ciekawa to daj mejla wysle Ci ją w PDF - ie :) ja nie wiem o co chodzi ...ale działa jak cholera i daje 99 % ze wiecej nie zapalisz :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Michał mnie dzisiaj rozwalil!
w p-kolu mieli impreze dla wszystkich dzieci i pokaz mody dzieciecej. Panie Michała wytypowaly z jego grupy. i co? Moj syn podobno wyszedl przy calym p-kolu na czerwony dywan, przeszedl, ale nie byle jak. Babki powiedzialy, ze z usmiechem, popajacowal po drodze. one w szoku, bo zrobil to podobno jakby nic innego nie robil i zero wstydu :) hit dnia dla nich :hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe82
no ja tez bym sie obawiala tych anoukowych czarow:D
serio przeczytalas i rzucilas palenie ciotka???
moj K 3 lata temu 1go lipca powiedzial,ze nie rzuca i rzucil
przec miesiac wspomagal sie nicorette czy czyms podobnym,bardziej na psyche dzialalo niz faktycznie pomoglo

Cafe bo to nicoretty i inne scierwa to lipa , uzalezniasz sie od tabletki , cukierka i tym podobnych ... ja naprawde jestem do dziś w szoku .... powiem tak ..ksiażka jakby "rozgryza" schemat i pułapkę palenia , daje proste wskazówki jak nie "ciepreć " podczas rzucenia i naprawde nie ma ani głodu , ani męczarni tylko wrecz duma z siebie i radosć ( no i nie ma w niej pierdulenia , ze piekło Cie czeka jak nierzucisz ani zdjec płuc na :agrafkach " )... wiem , ze ciezko w to uwierzyć ale kurde .... no działa ... pierwsze wydanie tej ksiazki to 85 rok :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
anouk Ty mi daj namiary na ta ksiazke o chudnieciu. jak mialabym stracic pare kilosow od jej przeczytania to zrobie to kilka razy i luuuzik :)

andzia super fotki wycieczkowe. dzieciaki mialy mnostwo atrakcji!

ksiażki kurcze w e- booku nie ma nigdzie :( ale w empikach podobno jest a pełen tytuł to : "Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramĂłw" - Allen Carr - Sklep internetowy Kdc.pl - Aktualna cena: 28 zł (cena detaliczna: 30.50 zł). Tania i szybka wysyłka: Warszawa, Opole, Poznań, Lublin...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk to ja poprosze ta książkę na maila jeśi masz anjjja@o2.pl.
Kurde najgorsze jest to, ze ja tak lubię do kawki albo do pifka sobie dymka puścić...ale wkurza mnie już ta wydawana kasa, ten smród...ech...może i mnie się uda.
NIe paliłam obie ciąże, ze Stasiem pierwszą fajkę zapaliłam prawie rok po urodzeniu, z laskami wcześniej, W ogóle mnie nie ciągnęło, nawet nie miałąm specjalnej ochoty, po prostu wykorzystałam pierwszą możliwą okazję jak wyjechałam sama bez nich i pierwsze co zrobiłam to poszłam kupić fajki. Głupota i tyle.
A dużo przytyłaś po rzuceniu palenie?
Tą o chudnięciu też chcę przeczytać:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...