Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
A ja sie ciesze, ze wycieczka bez rodzicow. Inaczej Michal by na mnie wisial. Zaden rodzic nie jechal. 3 autokary pelne dzieciakow i panie jakos daly rade. Cale p-kole pojechalo :) A i ognisko mieli i jakas dyskoteke i zwierzeta itd.

No i właśnie tego się obawiam, ale taki u nas zwyczaj, że maluchy zawsze jeżdża z rodzicami i tego nie przeskocze. Pani nawet pytała czy pojedzie dwóch opiekunów:lol:

Odnośnik do komentarza

magda_79
A ja sie ciesze, ze wycieczka bez rodzicow. Inaczej Michal by na mnie wisial. Zaden rodzic nie jechal. 3 autokary pelne dzieciakow i panie jakos daly rade. Cale p-kole pojechalo :) A i ognisko mieli i jakas dyskoteke i zwierzeta itd.

uuuu piewrsza dyska:D
a tak powaznie to ja tez uwazam,ze jesli wycieczka to bez rodzicow

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
U nas ok:) W sumie to ciągle w biegu:) wczoraj najpierw praca, później szkolenie:) Szkolenie suuuuuuuper. Trwało cztery godziny, a więcej mi dało niż dwa lata studiów mgr. Obiecałam sobie, że od września będę częściej jeździć na takie warsztaty:) Chciałabym żeby Kuba kiedyś trafił na taką kreatywną panią jak ta babka z którą mieliśmy szkolenie:) i ja chciałabym mieć tyle fajnych pomysłów jak będę miała w końcu swoją klasę:) super sprawa:)
MAły biega do przedszkola, jutro mamy ten dzień mamy i taty. P. niestety nie będzie mógł iść:/
Anouk miło Cię znów widzieć:) i czytać:) Jula piękna (widziałam na facebooku)
Magda fajnie, że Michał zadowolony z wycieczki:) a dzieciaczki super:) Mała takaaaa słodka!!! no i te oczy Michałka!!!
Andzia ten dzień mamy u was w przedszkolu to taki bardziej dzień dziecka hmmm? Dziwne to...
Cafe pracuciu nasz.... jak ja Cię podziwiam i zazdroszczę... chciałabym mieć jakąś kasę na własny interesik...

Odnośnik do komentarza

Hej Gośka,
fajnie, że takie miłe wrazęnia po szkoleniu.
I szkoda, że P. jutro nie będzie, ja nie mówiłam dzieciakom, że K. dzisiaj będzie, bo do końca nie miałam pewności, że zdąży dojechać. Specjalnie powiedziałam mu,że impreza jest na 15.30, mimo iż była na 16-tą i o 15.15 wjechał do chaty. Radość dzieciaków bezcenna:D

Odnośnik do komentarza

Szkolenie pt: "Pierwszaki na Start!" o integracji dzieci, rodziców, zabawach, ciekawych pomysłach na te pierwsze tygodnie miesiące:) na prawdę suuuuper:) Dużo słyszałam dobrego o warsztatach z klanzy ale dopiero byłam na pierwszych... ciężko bardzo się dostać, szybko zapełniają się wolne miejsca.
Andzia aerobik na basenie polecam:) super sprawa:) ja jeszcze lubię na koniec skoczyć sobie do sauny:) to moje klimaty - takie przyjemne ciepełko:)

Odnośnik do komentarza

Powitac piątkowo :)) ale naskrobałyscie .. ja sie wczoraj z M pożarłam i mi energia opadła ... a juz tak piknie było ... i zas sie zesrało ... ee szkoda gadąc ..
a Jula juz rzadko sypia w ciagu dnia ale jak ją złapie to śpi jak borsuk :D
Magda śliczne zdjecia :D no nie mogę ....wyglada jak mały Michu :D mega podobni :)) fajnie , ze Michał taki zadowolony po wycieczce :)) i dla pań gratki ze ogarneły tyle dzieciaków :)
Cafe ale sie rozkreciłas :D nikt Cie nie zatrzyma :D a jak Olas ? chłopaki mu dokoczają mocno ? czy raczej sie dogadują ?
Mei takie mocne guziory troche zchodza ...podobno maśc z arniki dobra na takie obicia ... a ze jesteś wymagająca to dobrze ... szkoda tylko , ze dzieciom wymagająca równoważy sie z upierdliwa :D no ale grunt to konsekwencja ;)
Andzia wow to nieźle zarobiliscie :) ale dziewczyny wyrosły :)) teraz to juz za groma nie wiem która jest która ... a areobik w wodzie podobno super ... znajoma mnie namawiała ale tak sie wstydze publicznie pokazywąc :( nad czym bardzo ubolewam bo u nas 2 nowe pikne baseny postawili :(
Gosia widze w wirze pracy :)) fajnie , ze szkolenie udane i takie co naprawde mozna coś fajnegoo wynieść .. napisz jak wrażenia po dniu Mamy i Taty ^^ Kuba ma jakiś wierszyk czy cuś ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Bry,
kurna jakieś uczulenie mi wyszło na dekolcie i między cyckami, pełno czerwonych chrostek, swędzi i piecze jak cholera. Akurat dzisiaj jak mam jechac na ten cholerny basen. NIe wiem, od słońca czy co?

Anouk ja też mam straszny problem z pokazaniem się w stroju publicznie. Jak miałam 10 kg mniej to też było to dla mnie problemem, taki typ ze mnie:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

hello
Wsuwam wlasnie obiadek. Pierwszy raz od porodu jem obiad o takiej porze :) No, ale kupilam sobie pierogi z jagodami, wiec nie musialam stac przy garach :)

Spacer z pindzia zaliczony, jeszcze spi w wozku. jak wstanie to zje i lecimy po Michała. a potem zajdizemy do P. co by spedzili troche czasu razem. Moze uda mi sie troche pruszac na boisku.
A bede miala co spalac, bo pani sprzatajac od P. z pracy ma mi dzisiaj ciacho przyniesc.

Ja o strroju kapielowym nawet nie mysle. Wstydze sie patrzec sama na siebie patrzec, a co dopiero na plazy. No i musze kupic najpierw jakis sensowny.

Wczoraj zrzucalam zdjecia z P. telefnu i ma mnostwo zdjec z pierwszych wakacji Miśka. Mnie wtedy najzwyczajniej nie bylo :lup: Teraz nawet nie marze o takim wygladzie.

Odnośnik do komentarza

Andzia takie drobna ta wysypka? Ja iod czasu do czasu mam wlasnie taka wyspke od slonca. Jest bardzo drobna. Wypij wapno.
Szkoda, ze tak malo masz zdjec z imprezy u dzieci. Ale super, ze na swiezym powietrzu! Laski w tych sukieneczkach takie anioleczki :)

Cafe najwazniejsze, ze pomimo tego natloku zajec jestes szczesliwa!
Chlopcy nie maja dzisiaj w zlobie imprezy?

Odnośnik do komentarza

a ja ogarnelam sypialnie i cale prasowanie
jestem z siebie dumna
coprawda dwie pralki prania wlasnie na balkownie,ale co tam:)
tylko zajelo mi to tyle czasu,ze nic wiecej nie zdaze zrobic:Szok:
przynajmniej na razie
za to powtorzylam przy okazji troche materialu,bo za tydzien mam kolejne zaliczenia i egzaminy-boje sie jak cholera
wiem jakie mam zaleglosci i wiem tez,ze w zyciu nie jestem tego w stanie nadrobic na tip top

Odnośnik do komentarza

czaść popołudniowo :) my włąsnie oddajemy sie błogiemu lenistwu .. rano tylko szybkie sniadanie i sru na plaże :) Jula troche pomoczyła nogi ( reszte zreszta tez "niechcący " ) ja wypiłam z ciotka kawe ..oj jak oni tam fajnie mają ... teraz zjadłysmy obiad i popychamy truskawkami :) M bedzie dopiero koło 20 _j ..ale moze to i lepiej bo narazie jeszcze mnie nerw trzyma ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ja za chwile lecę na dzień mamy:) już się nie mogę doczekać:) wczoraj cały wieczór piekłam muffinki... muszę sobie drugą formę na muffiny kupić bo jak mam więcej do zrobienia to ciężko... W pracy szybko dzisiaj zleciało... miałyśmy strasznie dużo zastępst, przyjechałam do domu i pisałam prace... ok lece żeby zająć jakąś dobrą miejscówkę:)

Odnośnik do komentarza

Andzia moze takk jak Magda pisze o słonca ... ja to sie za bardzo nie znam a na swoje wysypki to juz nie zwracam uwagi wogóle ...
Cafe ja nie nawidze prasowania ... dlatego prasuje jak nam coś potrzeba ...normalnie wszystko robie bez wysiłku ale te piekielne prasowanie to katorga .... i tak jak piszesz teraz masz tak intensywnie , ze doba to napewno za krótka no ale grunt , ze czujesz , ze żyjesz ...
Magda o jaaaa , sto lat nie jadłam pierogów z jagodami :D zapomniałam nawet , ze takowe sa :D udanego popołudnia zycze :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Witajcie kobietki:)
Ja za chwile lecę na dzień mamy:) już się nie mogę doczekać:) wczoraj cały wieczór piekłam muffinki... muszę sobie drugą formę na muffiny kupić bo jak mam więcej do zrobienia to ciężko... W pracy szybko dzisiaj zleciało... miałyśmy strasznie dużo zastępst, przyjechałam do domu i pisałam prace... ok lece żeby zająć jakąś dobrą miejscówkę:)

to 3 mam kciuki zeby wszystko pięknie wyszło :)) daj znac Gosia jak było ^^ :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny

andzia ja jak sie pierwszy raz opaliłam w tym roku to cała sie drapałam i własnie dostałam takiej delikatnej wysypki i jestem w 100% pewna ze to od słońca, teraz to slonko takie jakis ostre...

anouk u nas dobrze dzieciaku rosna, julek zapiernicza ze hej ale sa zupełnie inni olek wiecznie blisko nas sie trzymał i trzyma nadal a julek to ma gdzies czy jestesmy w poblizu jak sobie cos ubzdura to juz pozamiatane, nie ma szans go od tego odwieźć.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam weekendowo :) JUla jeszcze dosypia a ja sie krece i nie wiem od czego zacząc ..ale chyba zacznę od kawy ^^
jak tam plany na dzisiejszy dzień kobity ? jakieś atrakcje ? ja dziś postaram sie poprostu przetrwac bo nadal mam "niemców w domu " ... no i wizyta u mam obowiazkowo :)
Justynka ze chłopaki rózne to sie nie dziwie , podobno zawsze jest tak , ze sa przeciwieństwami :)grunt , ze zdrowi i zadowoleni :) a jak z praca ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...