Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Ja wstawiłam zupę, pozakładałam moskitiery na okna-wszystkie męskie prace ostatnio na mojej głowie:Histeria: i mykam zaraz na działkę popodlewać moją oranżerią i skosić trawę.
Syfu dzisiaj nie ogarniam, bo i tak popołudniu będzie od nowa armagedon

coś wiem o tym ^^ ... mój mąz za to jak juz jest to lezy i pachnie ... jakąs paranoja :D

no własnie w czerwcu tez odpada te przedszkole bo do 1 lipca mamy tą rehabilitacje ... a potem u nas juz wakacje mają :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

hello
ja w biegu. P. dopiero pojechal do pracy, wiec od rana ogarnal chate i zajal sie Alką A ja moglam spokojnie poprasowac, bo juz noga upychalam rzeczy. I tak jeszcze jakies 2/3 zostaly :lup:

Michał wstal dzisiaj o 5.20 i z krzykiem przylecial, zeby sie szykowac, bo on jedzie na wycieczke. Ostatnio o 7 trzeba bylo go budzic, a dzisiaj podniecony na maksa :hahaha: Nie moge sie doczekac 15 jak wroca i wrazen. Mam nadzieje, ze mu sie spodobalo.

Zaraz musze leciec do sklepu, na poczte, a potem do Lidla zajechac, bo sa staniki do karmienia.

Odnośnik do komentarza

Anouk ogromna szkoda z tym p-kolem Julki. Ale faktycznie po takich chorobskach to szkoda ja znowu narazac na wirusy.
Nam laryngolog zalecila odpuszczenie p-kola. Ale za duzo Michała kosztowala tam aklimatyzacja, zeby z tego rezygnowac. Probujemy wiec leczyc go, ale z chodzeniem do p-kola. I tak niedlugo wakacje.

Ehhh, u mnie maz na szczescie po pracy nie lezy i nie pachnie :)

Andzia K. strasznie duzo pracuje. Do kiedy musza to skonczyc?
Daj znac jak po Dniu Mamy w p-kolu!
JA imieniny obchodze 29.05 :)

Cafe fajnie, ze udalo Ci sie namowic K. na odpuszczenie troche z praca. Wiem, ze to zawsze szkoda odmowic, bo skoro sa klienci to trzeba korzystac, ale rownowaga musi byc.
Ja tak nad P. pracuje, zeby potrafil powiedziec NIE od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza

witanko Magda :)) to Misiek faktycznie mega przejęty :)) pewnie wróci wymęczony od wrażeń :) widze , ze tez jakas zaganiana jesteś ... fajnie , ze P potrafi sie jeszcze tak domem zająć ... choć u nas to moge miec pretensje tylko do siebie bo wyręczałam zawsze M .. choć nie powiem naprawde ciezko pracuje i jeszcze wszystkie pokoje wyremontował ( a wracał po 20 ) ... dlatego teraz sie smieje ze lezy i pachnie bo naprawde sie wymęczył :)
jak sie dziś miewa Wasza królefna ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny, co tam u was??przpraszam ale nie mam czasu nadrabiac widzialam tylko że pojawiła sie anouk....
czy anielinka bywa na forum???bo własnie kupila w łebie wakacje od soboty a wiem ze ina ma niedaleko wiec pomyslałam ze moze bysmy sie tam spotkały....
a wy jak tam planujecie gdzies wyjechać??/

andzia jak tam dzieciaki??jak dziewczyny???
magda jak tam michał i alka?? dalej daje ci popoalic w nocy??

cafe a ty jak tam wróciłaś już do biznesu???

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

hej Justynka :) jeszcze raz wszystkiego naj !! co tam słychowąc i jak sie miewa Twoja wesoła gromadka ? :)) a czy do Anielinki daleko od Łeby nie powiem bo nie pamietam gdzie Ania dokładnie mieszka ...
a moje dziecko wyhasało sie i spi juz 3 -ą godzinę ...jak wstanie dalej biegniemy w teren :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Eloł,
my po Dniu mamy i Taty, laski padły jak muchy, Stachu jeszcze siedzi. K. zdążył, ale zaraz po imprezie jechał spowrotem do pracy::(:
W tym roku trochę dziwnie, bo dzieci nie miały żadnych występów, było dówch klaunów, którzy prowadzili całą imprezę, teksty mieli trochę sucharne, ale dzieciakom się podobało, a to najważniejsze::):
My jako RR zorganizowałyśmy sprzedaż lodów i soczków, kupiłyśmy w hurtowej a sprzedawałyśmy prawie 200% srożej i tym sposobem zarobiłyśmy dla p-kola prawie 1000 zł

Odnośnik do komentarza

Magda jak wrażenia Micha po wycieczce?
K. jak jest w domu to też nie leży i nie pachnie tylko wiecznie coś robi, głównie coś związanego ze swoją pracą i przez to jeszcze bardziej szlag mnie trafia:Kiepsko:

Anouk ale Jula ma spanie? Codziennie ma drzemki?
Ostatnio jak z nami pisałaś to pamiętam, że była mowa o remoncie kuchni, a tu widzę wszystkie pokoje odnowione, super::):

Odnośnik do komentarza

Siemanko!

Za nami całkiem miły dzień. Pogoda fajna, więc posiedzieliśmy na dworze. Teraz młody zasypia i ja też zaraz spadam. No nie mogę długo po nocce wysiedzieć...
Kurde, pamiętacie tego guza? Zostało mu takie dziwne zgrubienie:Płacz: Nie widać tego, (ja widzę:oczko:) ale czuć pod palcami... A przedwczoraj znowu rąbnął się dokładnie w to samo miejsce:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
Michu spi, gwiazda tez, ale jest przed kapaniem. Popsula mi szyki, bo zawsze do 20 oboje sa wykapani. A teraz to nie wiem kiedy raczy sie obudzic. Wszystko przygtowane.

Michu po wycieczce jak w amoku. Juz sie pyta kiedy nastepna. Przeszczesliwy, co chwila mu sie cos przypomina i opowiada. Pani mowila, ze Misiek super, bezproblemowo.
A mi sie smiac z samej siebie chcialo jak czekalam z innymi mamuskami na autokary przed p-kolem :) Kazda wpatrzona w okna, w kotrym autokarze sa maluchy :hahaha:

Odnośnik do komentarza

anouk codziennie Jula tyle spi? JEj, Michu ostatnio spal przed p-kolem w dzien!

Andzia jak P. wraca to ja zajmuje sie jego pracowymi sprawami i tez mnie juz to wkurza!
MAsz jakies fotki z Dnia MAmy i Taty? Szkoda, ze wystepow nie bylo.
U nas Dzien Mamy i Taty we wtorek. Nie moge sie doczekac.

Ale dzialacie w tej RR. P-kole niezle korzysta na Waszej dzialalnosci!

Mei moze idz do lekarza z tym miejscem po guzie, niech spojrzy. Moze trezba czyms smaorwac czy masowac...

Odnośnik do komentarza

lo matko a tutaj co sie dzieje,ze taki ruch:lol:
zajebiscie

ale z gory przepraszam,ze tak po jednym zdaniu odpisuje

meipowiem ci,ze czarek tem takie cos i jeszcze ma ciagle slad-juz dobry miesiac

magdadzielny michu,brawo
zazdroszcze,ze P tak potrafi wysprzatac,ze w ogole o tym mysli
ja na K naprawde nie powinnam narzekac,ale pod tym wzgledem mam ciagle jakies pretensje
tymbardziej teraz kiedy wrocilam do pracy

andziajejku ja wy dzialacie w tym przedszkolu
suuuper

Odnośnik do komentarza

dzisiaj bylam na spacerze z tymi naszymi znajomymi blizniakami
i z ania(mam blizniakow) napalilysmy sie na wspolny interesik:lol:

jutro mam wolne
tzn od ranca jeszcze jade po towar,ale kolo 12 powinnam byc wolna
pozniej po dzieciaki i na 16.30 do szkoly
i znajomi nam jutro odpadli wiec w chacie ciagle suf:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Magda super, że Michu taki zadowolony!!! Może odpuśćcie sobie kąpiel, co?
Tak właśnie myślę, że się przejdę, niech doktorka to obejrzy...
Andzia prężnie to Wasze RR działa:brawo: Faktycznie dziwna trochę ta organizacja... W końcu to święto mamy a nie dzień dziecka:Oczko: No ale tak jak piszesz, dobrze, że dzieciaki zadowolone::):
Młody na wycieczkę jedzie 5.06. U nas znowu panie powiedziały, że nie biorą rodziców w tym roku, bo ci zamiast zajmować się wszystkimi dziećmi, zajmują się tylko swoimi:Psoty:

Anouk wow, ale Jula śpi! Szkoda, że p-kole Wam odpadło... No ale już niedługo nowy semestr, szybko zleci:yes:

Justynka wszystkiego NAJ NAJ!!!

Cafe długo schodzą te guziole:Szok:
Masz pretensje bo taki masz charakterek i tyle. Wiem, że to żadne wytłumaczenie... Ja też pod tym względem jestem wymagająca i czepiam się szczegółów na które większość machnęłaby ręką.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe ale sie rozkrecilas Ty nasza bizneswoman. JA to taki sierot, ze nawet pomyslu na biznes nie mam :lup:
A jutro skoro masz luzniej to odpocznij troche :)

Z tym sprzataniem P. to wesolo, bo on nie usiadzie dopoki nie jest odkurzone, podlogi umyte. hehe. I od razu rano zabiera sie sam za robote, jeszcze przed sniadaniem :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe ale sie rozkrecilas Ty nasza bizneswoman. JA to taki sierot, ze nawet pomyslu na biznes nie mam :lup:
A jutro skoro masz luzniej to odpocznij troche :)

Z tym sprzataniem P. to wesolo, bo on nie usiadzie dopoki nie jest odkurzone, podlogi umyte. hehe. I od razu rano zabiera sie sam za robote, jeszcze przed sniadaniem :)

nie noe o tym nawet nie marze,hehe
ale chciaabym zeby sprzatal po sobie czy po dzieciakach
a tak to serio nie nadazam

Odnośnik do komentarza

Ło matko, chwilemnie nie było, a tu tyle popisane:lol:

Magda piękne foteczki, ja też nie mogę się nadziwić jacy oni sa do siebie podobni. Tylko mamy brakuje.
A P. to prawdziwy skarb. I unikat zarazem:lol:

Cafe pochwalisz się co to za pomysł na biznes?
Fajnie, że masz jutro luźniejszy dzień, odpoczniesz trochę:yes:

Mei myślę, że to normalne, że jakiś mały ślad został i że to nic niebezpiecznego:yes:
U nas każde dziecko jedzie z rodzicem, wiec takiego problemu nie będzie. Pamiętam, że u Stasia na pierwszej wycieczce było tak, że rodziców usadzili przy stole z kawką, a dzieci poszły z paniami na wszystkie atrakcje, mam nadzieje, ze i tym razem tak będzie, bo moje zołzy bez mamy duuużo odważniejsze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...