Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Cafe ło matko, to Ci łobuzy:Histeria: Współczuje nerów!!!
Stasiu miał te plastry po pogryzieniu przez psa, póxniej możesz jakąś maścią na blizny smarować i na pewno śladu nie będzie.
Powiem Ci coś jeszcze, tylko nie bij. Jak cały czas pisałaś, że się przy chłopakach uczysz, sprzątasz, gotujesz itp. to myśłałam sobie, że ze mną albo z moimi dziećmi jest coś nie teges, bo ja nie byłam w stanie kompletnie nic przy nich zrobić. Ale coraz częściej widzę, że jednak żadne bliźniaki nie pozwalają matkom na nude:lol:
Powodzenia w załatwianiu wszystkich spraw dzielna kobieto!!!
I zdrówka dla Olka!!!

nic mi nie mow
robie przy nich,bo kurde kiedy??
ale jak widac skonczy mi sie,bo zaczyna sie robic po prostu niebezpiecznie
z drugiej strony nie jestem w stanie non stop przy nich siedziec,no bez przesady

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe ło matko, to Ci łobuzy:Histeria: Współczuje nerów!!!
Stasiu miał te plastry po pogryzieniu przez psa, póxniej możesz jakąś maścią na blizny smarować i na pewno śladu nie będzie.
Powiem Ci coś jeszcze, tylko nie bij. Jak cały czas pisałaś, że się przy chłopakach uczysz, sprzątasz, gotujesz itp. to myśłałam sobie, że ze mną albo z moimi dziećmi jest coś nie teges, bo ja nie byłam w stanie kompletnie nic przy nich zrobić. Ale coraz częściej widzę, że jednak żadne bliźniaki nie pozwalają matkom na nude:lol:
Powodzenia w załatwianiu wszystkich spraw dzielna kobieto!!!
I zdrówka dla Olka!!!

nic mi nie mow
robie przy nich,bo kurde kiedy??
ale jak widac skonczy mi sie,bo zaczyna sie robic po prostu niebezpiecznie
z drugiej strony nie jestem w stanie non stop przy nich siedziec,no bez przesady

Wiem kochana:Całus:
Zresztą co ja Ci będe mówić, pamiętasz moje posty sprzed roku czy dwóch?

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe chce robić jutro te Twoje muffiny, w końcu, bo zabierałam się za nie już z milion razy:) Powiedz mi co dajesz do nich oprócz czekolady i powideł śliwkowych?

jak na swiezo,to pyszne sa z budyniem
robilam tez z migdalami(dodalam wtedy do czesci ciasta olejek migdalowy)i z kokosowymi platkami
poza tym kolezanka robila tez z jablkami i cynamonem-ale nie wiem jak wyszlo,podobno ok

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki:)
U lekarza ok:) Na szczęście oskrzela czyste, tylko gardło czerwone, także tylko jakieś pierdołki dostaliśmy i krople do oczu, które mamy stosować do nosa:) Mały już nie wymiotował, a więc chyba jednak mu coś zaszkodziło. Dzwoniłam do przedszkola zgłosić, że mały nie przyjdzie i odebrała akurat Pani dr i od razu się pytała, czy przypadkiem mały nie ma ospy:))) a więc coś czuje, że w przedszkolu rozszalała się ospa na całego... W pracy ok... Jutro gorzej, bo będę z moją "ulubioną" koleżanką a atmosfera wtedy drętwa, ale jakoś dam radę:) Jesteśmy z Marysią na nią takie cięte, że nie ma z nami lekko kobita;)
Dzisiaj mam basen odwołany i mi brakuje:( i za tydzień też basenu nie mamy:( ehhh chyba sobie pójdę rekreacyjnie:)
Jutro z P. jedziemy po mojej pracy do Poznania... musimy pozałatwiać parę spraw...

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe chce robić jutro te Twoje muffiny, w końcu, bo zabierałam się za nie już z milion razy:) Powiedz mi co dajesz do nich oprócz czekolady i powideł śliwkowych?

jak na swiezo,to pyszne sa z budyniem
robilam tez z migdalami(dodalam wtedy do czesci ciasta olejek migdalowy)i z kokosowymi platkami
poza tym kolezanka robila tez z jablkami i cynamonem-ale nie wiem jak wyszlo,podobno ok

Ugotować budyń i dać do środka, tak?
A z nutellą?
A jak byliśmy u Was to nie miałaś też z jakimiś orzechami czy czymś takim?
A wiórki kokosowe dajesz do środka?
I robisz do nich polewę?

Sorry, za taką ilość pytań:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

goska fajnie,ze kubula zdrowy
ciekawa jestem jak bedzie z ta ospa

andziai jeszcze robie zwykle bez niczego tylko na wierzchu daje jakies lentilki i inne cuda
no wersja z kakao-ale jak dla mnie bez szalu choc cieszy sie powodzeniem,dajesz kakao i na wierzch jeszcze polewe czekoladowa i orzeszki np
tak naprawde to spokojnie mozesz kombinowac wedle uznania

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziaco tam zajac przyniesie dzieciakom?
co pakowalyscie?

i podziwiam cie ,ze chce ci sie zapraszac kolegow stacha itd
wiemwiem co powiesz,ale i tak cie podziwiam!
i zawsze dzieciaki mega zadowolne,bo potrafisz swietnie zorganizowac im czas

Uwierz mi, że nie ma co podziwiać. Stasiu jest teraz w takim wieku, że tylko koledzy i koledzy, on do nich łazi, więc i my zapraszamy. I wcale nie jest cieżko, bo ma zajęcie i nie łazi i nie jęczy:) A dzisiaj Filip, jeden z kolegów budował przez godzinę z laskami tory:)

Na zajączka miałyśmy 20 zł, mogłam zrobić fotkę, bo pięknei nam wyszły paczki. Zawsze pakujemy ładnie w celofaik i w ogóle. Kupiłyśmy książeczkę taką z zadaniami i naklejkami, psikawkę na dyngusa i słodycze

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe chce robić jutro te Twoje muffiny, w końcu, bo zabierałam się za nie już z milion razy:) Powiedz mi co dajesz do nich oprócz czekolady i powideł śliwkowych?

jak na swiezo,to pyszne sa z budyniem
robilam tez z migdalami(dodalam wtedy do czesci ciasta olejek migdalowy)i z kokosowymi platkami
poza tym kolezanka robila tez z jablkami i cynamonem-ale nie wiem jak wyszlo,podobno ok

Ugotować budyń i dać do środka, tak?
A z nutellą?
A jak byliśmy u Was to nie miałaś też z jakimiś orzechami czy czymś takim?
A wiórki kokosowe dajesz do środka?
I robisz do nich polewę?

Sorry, za taką ilość pytań:Nieśmiały:

dajesz troche ciasta,budyn ugotowany:oczko:,i troche ciasta na to i do piekarnika
z nutella tez robilam-pycha
z wiorkami bylo tak,ze dalam do ciasta i pozniej dalam zwykly lukier i posypalam jeszcze wiorkami
ja zawsze robie z dwoch porcji i z 5 rodzajow-zalezy co tam mam w chacie

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia dobrze, że Kubula zdrowy!!! I lepiej, żeby tą ospę przeszedł teraz niż np. latem, przynajmniej ja bym tak chciała z laskami. A chodząc do p-kola ospa ich nie ominie:)
Co tam Twoja ulubiona koleszanka znowu wymyśliła?

Na razie nic:) ale to tylko kwestia czasu:))) hehe z dwa tygodnie z nią kontaktu nie miałam bo była na opiece... czekam aż znów coś wymyśli:)

A ospę też wolałabym teraz... myślałam, że jakiś czas temu Kuba będzie miał bo bratanica miała, ale akurat chyba za mało z sobą przebywali:)

Odnośnik do komentarza

ja pierdziele dziewczyny moje dzieci dostają ADHD kuzwa kazdego wieczora...:Zły:
jeszcze mam pranie do wywieszenia... a Wy kusicie tymi muffinami:) ehhh ale jakbym je zrobiła to z 3kg bym przytyła...

Andzia kornecha ma 22-23 rozmiar buta
ale hardcore ja bym nie wytrzymała z 5 dzieci moje dwoje dają mi takiego czadu, że szok...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe dzięki:Podziw::Podziw::Podziw:
Ostatnie pytanie, budyń w normalnej ilości mleka czy w połowie?
I nutelle też dajesz do środka jak budyń czy jak?

w polowie,tak jak do 3bita np
a nutelle robilam i tak i nadziewalam tez

i takie miski robilam niedawno
Waniliowe misie z kakao i nutellą

Ale super::):
I wyszły Ci takie ładne?

wyszly-nie takie idealne,ale naprawde niezle
kupila sobie forme w biedronie:lol: za 14 zeta

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

w polowie,tak jak do 3bita np
a nutelle robilam i tak i nadziewalam tez

i takie miski robilam niedawno
Waniliowe misie z kakao i nutellą

Ale super::):
I wyszły Ci takie ładne?

wyszly-nie takie idealne,ale naprawde niezle
kupila sobie forme w biedronie:lol: za 14 zeta

Fajnie::):
Jutro będe robić te muffiny,po p-kolu biore Stasia kolege, bo jego rodzice jadą na pogrzeb i potem przyjada po niego i na kawke:)
A Ty robisz w formie? Bo ja mam tylko te papierowe papilotki z Ikei

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

w polowie,tak jak do 3bita np
a nutelle robilam i tak i nadziewalam tez

i takie miski robilam niedawno
Waniliowe misie z kakao i nutellą

Ale super::):
I wyszły Ci takie ładne?

wyszly-nie takie idealne,ale naprawde niezle
kupila sobie forme w biedronie:lol: za 14 zeta

A ja właśnie dzisiaj za takimi foremkami na allegro się rozglądałam bo oczywiście w biedronie przegapiłam, a Kuba lubi te wstrętne lubisie... wolę od czasu do czasu mu sama upiec:)

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Ale super::):
I wyszły Ci takie ładne?

wyszly-nie takie idealne,ale naprawde niezle
kupila sobie forme w biedronie:lol: za 14 zeta

Fajnie::):
Jutro będe robić te muffiny,po p-kolu biore Stasia kolege, bo jego rodzice jadą na pogrzeb i potem przyjada po niego i na kawke:)
A Ty robisz w formie? Bo ja mam tylko te papierowe papilotki z Ikei

robie sie je naprawde szybko
samo ciasto chwila moment,doslownie
robie w formach,ale z papilotami

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
andzia

Ale super::):
I wyszły Ci takie ładne?

wyszly-nie takie idealne,ale naprawde niezle
kupila sobie forme w biedronie:lol: za 14 zeta

A ja właśnie dzisiaj za takimi foremkami na allegro się rozglądałam bo oczywiście w biedronie przegapiłam, a Kuba lubi te wstrętne lubisie... wolę od czasu do czasu mu sama upiec:)

U mnie Stasiu uwielbia, laski nie bardzo, ale taki własnej roboty może by zjadły. A sa na all te foremki?

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
cafe82

wyszly-nie takie idealne,ale naprawde niezle
kupila sobie forme w biedronie:lol: za 14 zeta

A ja właśnie dzisiaj za takimi foremkami na allegro się rozglądałam bo oczywiście w biedronie przegapiłam, a Kuba lubi te wstrętne lubisie... wolę od czasu do czasu mu sama upiec:)

U mnie Stasiu uwielbia, laski nie bardzo, ale taki własnej roboty może by zjadły. A sa na all te foremki?

Są:)
FORMA BABECZKI MUFFINKI MIŚ - 6 SZT (2221789045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...