Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Cała nic prawie nie spalam. Nie chcialo zem nie cisnienie zejsc. Do tego zoladek wariowal. Juz powinno przechodzic, a ja rano rzygam jak kot.
Młody wczoraj czekal na mnie do 21!!! Dzisiaj rano poszedl do p-kola nieprzytomny, ale zadowolony. A to najwazniejsze.

Vercia mysle, ze tyle ile chcecie dac wystarczy. niby zwraca sie koszt jaki ponosi para mloda. Pewnie 150 zł za osobe wydali, wiec ok. Pokaz te kiecki, ktore kupilas.
Szkoda, ze fryzjer nie wypalil.
Jej, ja tez musze zaraz zadzwonic, bo mam pol glowy odrostow i czuje sie fatalnie, a gin juz pozwolil :)

Cafe wspolczuje tajkiej ciezkiej nocki!
JAk Julek?
Kurcze, zaluje, ze nie mamy blizej do Tesco, bo tam zawsze trafia sie cos fajnego. Chociaz akurat kredek nam nie potrzeba. Michał i tak z nich nie korzysta :lup:

A bodziakow nie kupuje, mam cale kartony. Pewnie skusze sie na kilka, ale naprawde ciuchow mam full.

Odnośnik do komentarza

Cafe no G. chce dać 400zl ale w sumie to idziemy do kumpeli, a jak dla mnie to 400-600zł daje się w rodzinie......po za tym mlodzi na zaproszeniu okreslili się, że chcą pieniądze a nie prezenty. I tak wydatek duży, bo i koszule nową kupilismy, fryzjer, kiecka...jak bym kupowała nową to pewnie 400 zl poszloby jak nic na wydatki. W zeszłym roku byliśmy u kumpla i wszyscy dawali po 200-300zł(znajomi).

Magda pochwalę się, jak zejdzie ze mnie burak to kliknę fotki jakieś......

Odnośnik do komentarza

Cafe, a co z pazurami? Lakier zszedł w lodówce? Ja sobie kupilam bezowy i czarny pękający.....na weslee musze pomalowac...zdjęłam tipsy w czerwcu i nadal mam ogryzki zamiast paznokci:Wściekły: Szkoda, ze mama nie może mnie uczesac w sobotę, pewnie fryzjer zedrze 80 zł za czesanie, ale nic nie poradze bo sama nie ogarnę swoich kłaków. Chcialabym jakies delikatne upięcie, może być nawet warkocz na boku. Posząłbym w rozpuszczonych ale mam odrost już, więc lepiej je uczesac.

Odnośnik do komentarza

magda_79
veronica_20
Magda, a ty już jesteś na zwolnieniu? Czy jeszcze zachodzisz do pracy?

Ja jestem juz na L4 od m-ca i teraz mam przedluzone na kolejny m-c. Ale wlasnie teraz pisze zp racy. Nie mam serca ich zostawic. Akurat zamykamy m-c, wiec pomoge. Jak zobacze, ze daja rade to odpuszcze.

Tak, tak wiem, że miałaś l4 i chodziłas pomagać do pracy, ale zastanawiałam się czy teraz masz już takie pewne do końca.:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam!

U nas dziś niestety znowu rano był płacz w p-kolu ::(:
ale taki bez histerii, ale i tak mi ciężko ją zostawiać:(
Dziś jak tylko zostawiłam Amelke w p-kolu to poleciałam do fryzjera, bo byłam umówiona:)) teraz suuuper się czuje, bo miałam takie odrosty że hej...wróciłam do domu autobusem, no i niedługo musze znowu po nia jechać, no i dzisiaj po Amelke jej tata przyjeżdza..ehh

Magda
nic dziwnego ze nie mogłaś spać w nocy...ale teraz już będzie tylko lepiej!
Veronica mysle że 300 zł będzie ok na wesele! tym bardziej że to koleżanka, a nie rodzina...
Cafe ja właśnie sobie tez walnełam pazury na czerwono :Oczko: a cooo...włosy zrobione to i niech pazury będą :Oczko:
fajnie macie z tym Tesco, u nas kurde niema :(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

ja tylko na chwilkę kochane moje, lece w sprawach biznesowych :lup:

Kacper od niedzieli jest u mojego brata baratowa go dzis przywiezie:) z Danielem sielanka:) a resztę popiszę jak wrócę,

Magda przeca tesco macie na Duńskiej, to chyba bliziutko???

cafe ja też uwielbiam beżowe pazury ciągle ostatnio tak maluję ale dziś pomalowałam na łososiowy:) też mam ogryzki ale pomalować trza:Oczko:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Wlasnie moj tata dzwonil i .... poprosil do tel naszego psa! Dzisiaj jest Swiatowy Dzien Zwierzat i chcial mu zlozyc zyczenia :lup:

Mlody juz spi. Nie zasypia w p-kolu i od 16 ledwo trzyma sie na nogach. P. na treningu, a ja dupska nie ruszam z kanapy. Niedlugo tu przyrosne. I tylko jem, bo jak jem to nie boli :(

KAsia taaa, Tesco mamy na Dunskiej, ale bylas tam? Takie malutkie i prawie tylko spozywka.
A, zaszlam wczoraj przed wizyta u gina do KAskady. Kurcze, robi wrazeni. Nie polazilm, bo caly czas spedzilam na szukaniu Wc, a potem na wydostaniu sie z tego molocha :hahaha: Jak juz sie uspokoi to pojde tam na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Wlasnie moj tata dzwonil i .... poprosil do tel naszego psa! [/B]Dzisiaj jest Swiatowy Dzien Zwierzat i chcial mu zlozyc zyczenia :lup:

Mlody juz spi. Nie zasypia w p-kolu i od 16 ledwo trzyma sie na nogach. P. na treningu, a ja dupska nie ruszam z kanapy. Niedlugo tu przyrosne. I tylko jem, bo jak jem to nie boli :(

KAsia taaa, Tesco mamy na Dunskiej, ale bylas tam? Takie malutkie i prawie tylko spozywka.
A, zaszlam wczoraj przed wizyta u gina do KAskady. Kurcze, robi wrazeni. Nie polazilm, bo caly czas spedzilam na szukaniu Wc, a potem na wydostaniu sie z tego molocha :hahaha: Jak juz sie uspokoi to pojde tam na spokojnie :)

:sofunny:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...