Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Wow ale miałam czytania :)

A ja po tym jak Amelka wstała wziełam się za sprzątanie bo miała do nas koleżanka wpaść, jak już wszystko wysprzątałam to przysłała mi sms'a żebyśmy to my przyszły, bo ona musi siedzieć w domu i czekać na listonosza, więc my poszłysmy do niej na kawke, dziewczyny się pobawiły, zgrałam zdjęcia z urodzin, później jakieś wrzuce...ja przyszłysmy do domu to zrobiłam obiad i tak czas zleciał...

Kasioleq i tak trzymaj, nie poddawaj sie bo masz dla kogo żyć! A R. kiedyś napewno się obudzi tylko pewnie już bedzie za późno, a tak wogóle to mam przeczucie że do tego ślubu nie dojdzie...a ta małolata to jakas psycholka żeby ot tak komus rozpiepszyć rodzine...

Cafe ale Cie pocieszają wszyscy dookoła :Szok: jeszcze zobaczą jak sobie świetnie radzisz, zobaczysz!!!
a Ty byłaś mocno obolała po cc? bo ja już po 12 godz. byłam z Amelką na sali, musiałam wstać i wszytsko przy niej robić, a jak wróciłam do domu to już o tym bólu nawet zapomniałam, ja naprawde bardzo miło wspominam cesarke i nigdy nie brałam nic przeciwbólowego.

kurcze tyle miałam do nadrabiania że juz nie pamiętam co miałam napisać :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie:)
Stasiu wrócił 3-go dnia z przedszkola z katarem, kasłać też zaczyna:Kiepsko:
Po prostu super, siedział od lipca w domu i ani razu nie był chory, a teraz się zaczyna.
Przynajmniej wiem, że te choroby to jednak wina przedszkola, on ma alergię na roztocza, w domu staram się jak mogę, aby było ich jak najmniej, a w p-kolu wiadomo, wielki dywan, odkurzany pewnie raz w tygodniu itd:Kiepsko: Tak mi się wydaje, że to właśnie przez to:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq moje dziewczyny te z mają taki apetyt, także nie bój żaby:)
Tak myślałam, czy będziesz się przeprowadzać do babci, widze że jednak tak. A jak ona się czuje? Już wszystko ok?

Agulcia gdybym wiedziała, ze moje dziewczyny pośpią dziś 2,5 h:Szok: to też bym zrobiła coś dla zdrowia i urody::):

ANielinka to koniecznie wrzuć fotki z urodzin.
Ja po cc też nie pamiętam jakiegos wielkiego bólu, po sn bolało mnie krocze i miałam problemy z siedzeniem, ale i tak milej wspominam właśnie ten poród:)

Odnośnik do komentarza

andzia

ANielinka to koniecznie wrzuć fotki z urodzin.
Ja po cc też nie pamiętam jakiegos wielkiego bólu, po sn bolało mnie krocze i miałam problemy z siedzeniem, ale i tak milej wspominam właśnie ten poród:)

No ja póki co nie mam porównania co do porodów :Oczko: ale jak bym miała drugi raz rodzić to tez bym baaaardzo chciała cc... no ale nic pożyjemy, zobaczymy :)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia

ANielinka to koniecznie wrzuć fotki z urodzin.
Ja po cc też nie pamiętam jakiegos wielkiego bólu, po sn bolało mnie krocze i miałam problemy z siedzeniem, ale i tak milej wspominam właśnie ten poród:)

No ja póki co nie mam porównania co do porodów :Oczko: ale jak bym miała drugi raz rodzić to tez bym baaaardzo chciała cc... no ale nic pożyjemy, zobaczymy :)

Ja oba porody mialam sn. W sumie to nawet nie wiem co lepsze. Po Zuzia koniecznie chcialam rodzic naturalnie, bo tak szybko i bezbolesnie poszlo. A teraz patrzac po porodzie Kubusia nigdy wiecej porodu sn. Mozecie tylko sobie wyobrazic co czulam jak Kubie tetno zaniklo. Stracilam sily i gdyby nie pewien lekarz i nie wyciagnalby Kuby to bylo by i po nim i po mnie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

agulcia83
anielinka
andzia

ANielinka to koniecznie wrzuć fotki z urodzin.
Ja po cc też nie pamiętam jakiegos wielkiego bólu, po sn bolało mnie krocze i miałam problemy z siedzeniem, ale i tak milej wspominam właśnie ten poród:)

No ja póki co nie mam porównania co do porodów :Oczko: ale jak bym miała drugi raz rodzić to tez bym baaaardzo chciała cc... no ale nic pożyjemy, zobaczymy :)

Ja oba porody mialam sn. W sumie to nawet nie wiem co lepsze. Po Zuzia koniecznie chcialam rodzic naturalnie, bo tak szybko i bezbolesnie poszlo. A teraz patrzac po porodzie Kubusia nigdy wiecej porodu sn. Mozecie tylko sobie wyobrazic co czulam jak Kubie tetno zaniklo. Stracilam sily i gdyby nie pewien lekarz i nie wyciagnalby Kuby to bylo by i po nim i po mnie :(

No ja sobie wyobrażam co musiałaś przezyć, taki poród to prawdziwy koszmar ::(: dzięki Bogu wszystko dobrze się skończyło!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Kubula od 6 na nogach, ale pierwszą pobudkę miał o 5:lup:, ja wstałam przed 6 razem z P. Czy ja się kiedyś wyśpię??!!!
Dziękuję za życzenia zdrówka dla babci:) Babcia czuje się lepiej:) Mam nadzieję, że już tak zostanie... Pierwszy raz od niej teraz słyszałam, że jej już się nie chce, że chciałaby zasnąć i się nie obudzić:( Ona miała wiele problemów ze zdrowiem w ciągu tych 91 lat, przeszła wiele operacji, ale jakbyście ją zobaczyły to byście nie powiedziały, że ona ma aż tyle lat i tyle miała problemów ze zdrowiem...Lekarze zawsze ją podziwiali za niesamowitą chęć do życia:)
Ja mam nadzieję, że dzisiaj się nie rozpada bo mam zamiar iść do miasta kupić sobie kozaki, bo wczoraj w półbutach było już mi zimno:/ Ehhhh byle do wiosny! Kubie muszę kupić rękawiczki... A wczoraj dorwałam w biedronce Myszkę Mickey:smile_move: Oczywiście już Kubie daliśmy bo byśmy nie wytrzymali do Gwiazdora:) Ale była radość:smile_move:
Andzia zdrówka dla Stasia!!! Mam nadzieję, że zołzinki dadzą mamie dzisiaj pożyć:Całus: i nie martw się tym, że wydaje ci się, że nic na nie nie działa, myślę, że jak będziesz konsekwentna to prędzej czy później (mam nadzieję, że jednak prędzej:Oczko:) da się to bractwo opanować:)
Agulcia ale miałaś przeżycia podczas porodu sn:Całus: Bardzo mi przykro, że musiałaś przez coś takiego przechodzić:( Ja miałam cc i nie narzekam i z drugim też chciałabym rodzić przez cc... Ja wiem, że to operacja, że istnieją różne zagrożenia, ale wydaje mi się jednak, że cc dla dziecka jest bezpieczniejsze i niech sobie wszyscy gadają co chcą ale ja tak myślę...
Ksioleqqq ale fajnie się czyta Twoje posty:) Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli!

Odnośnik do komentarza

O hej Gosia!!!
Ja też nie wiem kiedy się wyśpię, nie pamiętam nocki bez pobudki. miałam zamiar się wczoraj wcześniej położyć, ale wciagnął mnie jakiś film i znowu do północy siedziałam:lup:
A babcia niesamowita, babcia K. ma 88 lat i też byście nie powiedziały, ze tyle ma, chodzi o kulach, bo nogi już nie te, ale jak robi się cieplej, to kule na bok i potrafi cały ogród przekopać:Szok:
A co do kozaków, to Magda miała pokazać fotkę swoich:wink:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe to Twój K. dzisiaj w moich stronach, a mój K. w Twoich:lol:
Dobrze, że idziesz do rodziców, naprawdę nie ma już żartów. A bierzesz cały czas ten fenoterol?

nooo

gdybym byla na chodzie to juz bym u ciebie byla,serio

a fenoterol biore
i tak sie przyzwyczailam ze staveranu w ogole nie biore,i jakos daje rade
pocieszam sie,ze to juz koncoweczka

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe to Twój K. dzisiaj w moich stronach, a mój K. w Twoich:lol:
Dobrze, że idziesz do rodziców, naprawdę nie ma już żartów. A bierzesz cały czas ten fenoterol?

nooo

gdybym byla na chodzie to juz bym u ciebie byla,serio

a fenoterol biore
i tak sie przyzwyczailam ze staveranu w ogole nie biore,i jakos daje rade
pocieszam sie,ze to juz koncoweczka

No kurde, że ja o tym wcześniej nie pomyślałam:Usteczka:
A staveran lepiej bierz, naprawde, on zmniejsza oddziaływanie fenoterolu na serce itp.

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe to Twój K. dzisiaj w moich stronach, a mój K. w Twoich:lol:
Dobrze, że idziesz do rodziców, naprawdę nie ma już żartów. A bierzesz cały czas ten fenoterol?

nooo

gdybym byla na chodzie to juz bym u ciebie byla,serio

a fenoterol biore
i tak sie przyzwyczailam ze staveranu w ogole nie biore,i jakos daje rade
pocieszam sie,ze to juz koncoweczka

No kurde, że ja o tym wcześniej nie pomyślałam:Usteczka:
A staveran lepiej bierz, naprawde, on zmniejsza oddziaływanie fenoterolu na serce itp.

e tam
na poczatku troche mnie bralo ale pare dni i sie przyzwyczailam
teraz to juz nie warto
zreszta pewnie odstawie za jakis dobry tydzien
tyle wytrzymam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...