Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ja juz w domku.
Dziekuje za kciuki za Zuzię! Juz po operacji, super sie wybudzila po narkozie i jak na razie wszystko ok. Kolejna operacja w wakacje.

Gosia zdrowka dla Kuby i sił dla Ciebie! Wiem dobrze jak to jest z zebami. U nas tez infekcja za infekcja. Ta obecna trwa juz 2 tygodnie i nie zamierza sie skonczyc. Jutro chyba znowu lekarz nas czeka, bo w nocy Michał nie przestaje kaszlec :(((

Kasioleqq zdrowka dla Kacperka! Mam nadzieje, ze juz wszystko z nim ok!

Andzia to dziewczyny zaszalaly ze spaniem :lup:

Vercia wspolczuje z praktykami! JAk dlugo beda trwaly?
JAkie ciacho robisz?

Anielinka wspolczuje zepsutego auta! Oby to nie bylo nic powaznego!

Odnośnik do komentarza

Magda oby glowa przestała boleć!! Mnie tez dzisiaj łupie!!
Robię ciasto truskawkowe. Biszkopt, malinowa masa budyniowa i truskawkowe ptasie mleczko i galaretka z truskawkami. Pyszność!!!
Andzia szparagi po ugotowaniu dzielą się na takie nitki??? Tzn. nie da się ich podzielić widelcem na pół?? Gotowałam 30 min.:Zakręcony:
Praktyki tylko 6 dni ale już mam dosyć!! Pani opiekun wymyśla rzeczy, o których nie ma nawet zielonego pojęcia!!!! Dzisiaj musiałam ją uświadomić!!

Odnośnik do komentarza

Zęby nas wykończą:/ Mały dzisiaj cały dzień jęczy::(:
Ja byłam w naszym osiedlowym sklepie w sprawie pracy, bo kogoś szukają.... za tydzień będzie wiadomo... ale oczywiście full chętnych:/
Veronica ja ostatnio robiłam podobne ciasto do Twojego... Wielkie Ĺťarcie - Przepis - Ptasie mleczko wiśniowe Gumci zamiast petitek i lukru polałam na górze czekoladą:) Pyszne wyszło:)
Magda mam nadzieję, że ból głowy szybko minie!

Odnośnik do komentarza

Magda mam nadzieje że głowa przestała boleć i że się świetnie bawicie:)
Veronica ale narobiłaś smaka na te ciacho, mniam aż slinka cieknie:)
Gosia mam nadzieje że jednak się uda z tym sklepikiem, trzymam kciuki!!!

a ja się zdrzemnęłam z godzinke, przez tą pogode byłam taka senna że nawet nie wiem kiedy przysnełam, a Ł. siedział z Amelka :)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

czesc mamuski

andzia,goska,magda,kasioleqq zdrowka dla dzieciaczkow
anielinka wspolczuje problemow z autem....my caly rok nie mielismy zadnych napraw a ostatnio tez wladowalismy sporo kasy
vercia i dobrze ,ze sie nie dajesz,tak trzymac,a gdzie w ogole masz te praktyki,bo cos mi umknelo
kasioleqq jak kacperek?

Odnośnik do komentarza

Za mną tragiczny dzień, nawet nie wiem ile razy nerwy mi puściły i darłam pape jak głupia. Na bank ida piątki i to w mękach okrutnych, już dawno zołzy nie dawały takiego czadu, ryk, marudzenie, jęczenie i smary do pasa:glass:
Jak jutro będzie padac to założe im jednorazówki na łeb i pójdziemy na spacer, bo kolejnego dnia w chacie nie przezyje!!!

Gosia mam nadzieje, ze sie uda ze sklepikiem!!!
Cafe współczuje bólu zęba. Siostra jak narazie zadowolona, wczoraj matme napisała bardzo dobrze, dzisiaj miałą rozszerzony angielski. A po maturze bardzo by chciała na medycyne, a jak się nie uda to na dietetykę lub biotechnologie.
Anielinka fajnie, że mogłaś się położyć i odpocząc, mój K. wrócił po 19-tej:Padnięty:
Magda mam nadzieje, ze głowa przestała bolec i wypad sie udał.

Odnośnik do komentarza

Hello!
Dotarlismy do tej Krainy Zabaw. Mlody przez pierwsza godzine byl marudny i placzliwy, w ogole nie chcial mnie puscic. Masakra. Bil sie po twarzy, plakal. Potem sie troche rozkrecil. Ale bez szalu. Jednak i tak sie ciesze, ze pojechalismy. Chociaz troszke udalo mi sie pogadac z kolezanka. Jej corka (z lipca 2008) gada jak nakrecona, wyraznie, calymi zdaniami. Szoook!

Cafe wspolczuje bolu zeba!!! Mnie wlasnie tez rozbolal, tzn. dziaslo.

Gosia biedny Kuba z tymi zebami. I biedna Ty, ze nie mozesz mu pomoc!
Trzymam kciuki za prace!

Vercia ale zawsze smaka narobisz tymi pysznosciami, ktore pieczesz :lup: Ja za takie kosmiczne ciasta nawet sie nie zabieram :)

Odnośnik do komentarza

My już po kilku pobudkach:Histeria::Histeria::Histeria:

Magda biedny Michałek:Całus:
Fajnie, że udało się wyrwać, zawsze to inaczej niż w domu. O gadaniu to się nawet nie wypowiadam, u nas chińszczyzna się rozkręca, byście słyszały jak się kłócą, sikamy w gacie ze śmiechu::):
Anielinka najpierw wychodzą trójki, pocieszę Was, że ja się tych trójek bardzo bałam, bo słyszałam, że kły najbardziej bolą, ale było duuuużo lepiej niż przy czwórkach, głownym objawem był brak apetytu. Za to piątki dają czadu:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Ja chyba wymacałam dzisiaj kolejną czwórkę, ale nie jestem pewna bo Kuba nie bardzo daje sobie zagladnąć...
Wieczorem był u nas mój tata:) Trochę sobie pogadaliśmy, wypił kawkę, Kuba padł przy nim na kanapie...:)
Przed chwilą już Kuba miał napad kaszlu:/ Ciekawe jaka będzie noc:/ Pewnie znów większość nocki spędze z bolącym kręgosłupem na kanapie u małego:/ Czy ja już kiedyś mówiłam, że muszę z tym kręgosłupem wybrać się do lekarza???? Jest coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza

Gosia myślałam że ten twój kręgosłup już ci nie dokucza...ale skoro daje ci się we znaki to idz koniecznie do lekarza!!!
wiem że tak łatwo mowić, bo ja też już dłuższy czas się wybieram i nie moge dotrzeć...ja mam problemy z nogami i biodrem:( od kilkunastu lat choruje na reumatoidalne zapalenie stawów i chyba znow mnie dopadło, ostatni raz chorowałam na nogi w 2001 r. wtedy leżałam 2 tyg. w szpitalu, miałam zabiegi i takie tam, miałam tyle lat spokoju i teraz znowu...ehh szkoda gadać, jestem trefna i już ::(:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Gosia trzymam kciuki za pracę!!
Andzia , biedne zołzunie!!
Praktyki mam w takim integracyjnym ośrodku dla niepelnosprawnych dorosłych.
Ciacho gotowe i jest pyszne! Takie całe pachnące latem..
Magda przepis jest łopatologiczny. Byle upiec biszkopt. Te masy to improwizacja. Ja robie tak:
Masa budyniowa: budyń ugotować i jak wystygnie ukręcić z maslem.
Masa ptasie mleczko: (robię wersję light) , ugotować galaretkę na 1 porcję wrzucić dwie, jak wystygnie zmiksować z jogurtem naturalnym. Mozna dodać żelatynę -2lyzki, to ścina się w mig. Chociaż ja zawsze wkladam do zamrażalnika i masy mam zaraz gotowe.:Śmiech:
Na wierzch robię galaretkę, dodaję żelatynę i wrzucam(do goracej jeszcze galaretki) pokrojone mrożone truskawki.

Nie chce mi się jutro nawet wstawać!! Uciekam kochaniutkie machnąc podłogi

Odnośnik do komentarza

Ja zmyka pod prysznic, szykuje sie ciężka nocka.

Gosia współczuje bólu kręgosłupa, migiem do lekarza, to już długo trwa.
Anielinka od razu trefna, proszę Cię. Mam nadzieję, że z nogami będzie ok.
Vercia zapomniałam wczesniej, ja szparagi gotuje max. 15 minut, a te nitki to pewnie łyka, niektóre szparagi są niestaty łykowate. Jak smakowały?
I dobrze, że pokazałaś na praktykach, że nie dasz sobą rządzić:yes:

Odnośnik do komentarza

Witam!
JA dzisiaj w domku, bo tesciowa miala juz od dawna zaplanowanego lekarza. Ale ja sie ciesze, cos nie mam weny do pracy :)
Tylko szkoda, ze pogoda do d... Jest tak okropnie ciemno na dworze, a musze z Miskiem isc do sklepu :lup:

Dzisiaj P. siedzi na maturze z WOS-u i musial zalozyc gajerek, no i problem z krawatem, bo zawsze ma zawiazany i tylko zaklada. A ja ostatnio przed praniem mu rozwiazalam :hahaha:
Dzieki temu z rana przeszlam blyskawiczny kurs wiazania krawatow. Nie ma to jak internet :)

Gosia nie zaniedbuj kregoslupa, bo sam z siebie nie przestanie bolec!

Anielinka trefna? Co Ty za glupoty wygadujesz??? Chyba Ci do d... trzeba nakopac!
MAm nadzieje, ze juz lepuej sie czujesz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...