Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

je,
nocka ok, bez gorączki, mam nadzieje, ze tak juz zostanie. Za to ja wstałam chyba lewa ogą, bo mam ochote komus natrzaskac:Wściekły: Jaksa nijakas jestem/

Beata sił kochana:Całus:
U m nie tez Nowy Rok sie kiepsko zaczał, ale przeciez kiedys musi byc z gorki.
Gratki zebolków!!!

Cafe podziwiam Twoje zapały kulinarne, naprawde:o_master:

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Za chwilę lecę po odbiór prawka :36_7_8::36_7_8::36_7_8: Muszę jeszcze parę rzeczy w innych urzędach pozałatwiać...
Magda fotki cudne!
Andzia dobrze, że ze Stasiem już lepiej!
Cafe współczuje tych nocnych pobudek Olka!
Beata mam nadzieję, że u Izuni z tego kataru nic się nie wykluje!

Ja dzisiaj wyspana... Kuba pierwszy raz od baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dawna przespał całą noc w łóżeczku:) Dzisiaj mu chyba zrobię małe przemeblowanie w pokoju i będę uczyć zasypiać na swoim łóżku... bo na łóżeczko to on ma alergię...:/

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

nasz wujek nam podrzuca.....miecho jest tak delikatne,ze szok....normalnie sie rozplywa

Super:yes:

pycha rosol wychodzi na kaczce
a poza tym u nas duuuzo krolika,wolowiny....kurol rzadko

Cafe ja rosołu w ogóle nie jem, nie lubie-a robię ponoć całkiem niezły, tak na czuja, bez smakowania:)
U nas kuraka duzo, chyba najwiecej, bo i filety czesto i skrzydełka czy udka.

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Super:yes:

pycha rosol wychodzi na kaczce
a poza tym u nas duuuzo krolika,wolowiny....kurol rzadko

Cafe ja rosołu w ogóle nie jem, nie lubie-a robię ponoć całkiem niezły, tak na czuja, bez smakowania:)
U nas kuraka duzo, chyba najwiecej, bo i filety czesto i skrzydełka czy udka.

k nie lubi kurczaka wiec rzadko
K w ogole ciagle moglby jesc schabowe,rolady,bitki i takie tam:Szok:
na dzis zostalo mi troche zapiekanki....winiary....pomysl na zapiekanke z miechem mielonym...polecam,bardzo dobra

Odnośnik do komentarza

Witam kochane!!
My zaraz wprawdzie uciekamym dziisaj mma na 11 dla odmiany więc lussssssssssssss...
Gosiamm gratki za prawko!!
U nas z jedzeniem różnjie, marcel zrobił sie wybredny, najlepiej zupy albo coś z makaronem. Ziemniaki bleee, szynka bleee, ser biały bleee..czasem zapiekankę wciagnie...jogurty tylko danonki albo homo....cięzko dogodzić...a chleb tylko z masłem:Padnięty: zdarza się, że jak nie mam pomysłu i czasu to kupuję słoik...wiem, wiem --wstyd:Zakręcony: Oczywiście bardz lubi chrupki, paluszki bez soli, rzadziej biszkopty....
Gosiamm dobrze, że u Was juz lepiej...U nas ciągle jakis zgrzyt...nie wiem, może przesilenie zimowe i zmęczenie....uciekam bo się spóźnimy...pa

Odnośnik do komentarza

Witam!
test oki, w ogole fajnie na ang :)
Nocka ok, ale za pozno poszlam spac i budzilam sie co chwila, wiec chodze jak zombie.

Wynika, ze ja musze sie baaardzo wstydzic. U nas rownowaga pomiedzy sloikami a moimi obiadkami.

Gosia no to teraz tylko trzeba auto kupic i bedziesz smigac :)

Cafe jak chalka? Podziwiam za te wypieki.

Andzia to Stasiu juz na pewno zdrowy. Wspolczuje tych histerii, bo ciezko sie wtedy opanowac.

Vercia milej pracy!

Beata mam nadzieje, ze z mama szybko sie pogodzicie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...