Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
gosiammm
Witajcie kobietki:)
Ferie mi się kończą:36_19_2:
A tak poza tym to wszystko w normie...

ale zlecialo,co?
przeraza mnie,ze czas tak szybko plynie

Baaaardzo.... ale te ferie to pikuś... Jak sobie pomyślę, że niedawno rok szkolny się zaczynał:36_19_2: szok, a teraz jesteśmy po pierwszym semestrze:36_2_39: Czas leci bardzo szybko:)
Kuba mnie dzisiaj od rana wkurzał:/ No jak ma się szykować do przedszkola to on się bawi w najlepsze:/ Co rano mu tłumaczę... rano szykujemy się do przedszkola, popołudniu możesz się pobawić i ciągle to samo... Rano się bawi... popołudniu wisi na szyi i człowiek nic nie zrobi bo on się sam sobą nie zajmie...

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam
Dzisiaj do mnie bez kija nie podchodzic. wrrrr! Chodze i warcze. A ze Misiek zostal w domu to jemu sie obrywa.
Zawiezlismy P. do pracy i poejchalismy do galerii za spodniami dla mlodego. Kupilam mu te na gumkach w H&M :) Wzielam 110, ale jak w domu przymierzylam to okazalo sie, ze sa takie akurat. Nie wiem czy nie podjechac i nie wymienic na wieksze :lup:
Przy okazji Misiek zalapal sie na loda, ja na kawke i wlasnie wrocilismy. Popatrzylam na szmaty w sklepach i az mi sie zal zrobilo, ze nic nie moge sobie kupic :( Czuje sie jak wstretny babsztyl, codziennie w tych samych, wielkich rzeczach :(

Odnośnik do komentarza

Cześć!

U nas też dzisiaj zimno i deszczowo. Młody w p-kolu a ja zasiadam ze śniadankiem;) Przedwczoraj byliśmy na kulkach. Umówiłam się z jedną mamą z p-kola. Filipo zachowywał się super. Ładnie się bawił, raz się posprzeczał, ale bez takich akcji jak w domu więc wyjście udane:yes:
Przedwczoraj dostałam @:Kiepsko: Wczoraj cały dzień zdychałam z bólu brzucha a w nocy tak mnie zalało, że myślałam, że się wykrwawię. Kiedyś mnie bolało, dostawałam @ w ten sam dzień i luz a przy tabletkach było jeszcze lepiej a teraz to ja nie wiem co się ze mną dzieje... Chyba się starzeję:Oczko:

Gosia u nas rano to samo. Jest tyle ciekawszych rzeczy (łącznie z niby spaniem) od ubierania, że najczęściej biorę go szantażem bo szlag mnie trafia! Wczoraj mnie bardzo miło zaskoczył wieczorem, bo zostawiłam mu piżamkę i wyszłam do toalety. Spodziewałam się, że nawet na nią nie spojrzy a on się przebrał i nawet kapcie założył::):

Cafe nie przejmuj się, że się zastanawiasz! Co innego jak patrzysz na testy i zaznaczasz odpowiedź, czy jeździsz z instruktorem a co innego jak jedziesz sama. Zobaczysz, niedługo będziesz śmigać jak stara:yes: Olas też się przyzwyczai, hehe:D Filipo po pierwszej dłuższej trasie stwierdził, że mu się nie podobało i ja mam usiąść z boku a ciocia będzie prowadziła, ale już tak nie mówi:D

Andzia właśnie się zastanawiam nad tymi rowerkami cały czas... Szkoda, że nie mam w pobliżu jakiegoś sklepu, bo chciałabym kupić Filipowi 16 ale obawiam się, że jest za mały:/ Znowu nie chcę mu kupować 14 bo starczy najwyżej na rok... W ostateczności jeszcze w tym roku przejeździ na biegowym...

Anielinka ale dziadek rozpieszcza Amelkę:D Fajnie, że o niej myśli jak coś zobaczy... Nie martw się, że waga stanęła. I tak wyglądasz świetnie:yes: Czego zresztą bardzo Ci zazdroszczę:P

Magda rozliczałaś się przez internet? Teraz można podobno bez podpisu cyfrowego... Też musimy się porozliczać...
Michu nadrabia szaleństwa:D Fajnie, że się tak rozbrykał! Strasznie chciałabym go zobaczyć na żywo.
A co do wyjazdu.. Przykre strasznie, że ludzie muszą wyjeżdżać z kraju za lepszym życiem, ale z drugiej strony dobrze, że ma szanse i może wyjechać. Mi się marzy, żeby uciec z tego chorego kraju ale mam na to marne szanse...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe fajnie, ze czekaja was odwiedziny :) Zawsze to jakas odskocznia
No i zajebiscie z p-kolem!!! JEszcze tylko tydzien :)

Andzia dzisiaj z P. rozmawialismy wlasnie o rowerach i mialam Cie poprosic o linki do tych Waszych. hehe. Super sa!
Ale macie wczesne pobudki. Wspolczuje. JA juz sie przyzwyczailam do spania do 7 :lup:

Gosia wczoraj wieczorem pomyslalam o Tobie, ze to juz koncowka ferii. Ale zlecialo! Szafa zrobiona? :hahaha:

Anielinka hehe. Ale dziadzio dba o wnusie! Super, ze masz w nim takie wsparcie!

Odnośnik do komentarza

Magda lepiej chyba wymienić... Szkoda żeby za miesiąc okazały się za małe:/
Wiem, że wcale Cię to nie pocieszy ale naprawdę ślicznie wyglądasz w tej ciąży:yes: Muszę Wam wyszukać siebie i kiedyś wstawić! To dopiero był wieloryb! Jestem pewna, że po porodzie szybciutko wrócisz do formy.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej Mei
Fajnie, ze Filip super sie bawil na kulkach :)
U nas z jezzdeniem tez na poczatku tak bylo, ze Michał nie chcial, zebym ja prowadzila.
A dzisiaj jak sie przesiadlam jak P. poszedl do pracy to po paru metrach mi moj syn powiedzial:

"ale robota z Toba z tym jezdzeniem! tu bys skrecila, tam zawinela i juz bysmy byli"

A przez neta rozliczam sie juz trzeci rok. Wejdz na strone Dostępne serwisy Ministerstwa Finansów RP Tam na samym dole jest ikonka e-deklaracje. Jak tam wejdziesz to wystarczy zainstalowac program, wtyczke i PIT-a sie rozlicza w chwile, wysyla. Dostajesz tez elektronicznie takie Urzedowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) i finito. Szybciej sa zwroty kasy i nie trzeba nic wysylac czy zanosic.

Odnośnik do komentarza

Mei
Magda lepiej chyba wymienić... Szkoda żeby za miesiąc okazały się za małe:/
Wiem, że wcale Cię to nie pocieszy ale naprawdę ślicznie wyglądasz w tej ciąży:yes: Muszę Wam wyszukać siebie i kiedyś wstawić! To dopiero był wieloryb! Jestem pewna, że po porodzie szybciutko wrócisz do formy.

Sama widze jak przytylam, wszystko w uda poszlo - to moja zmora niestety. Do tego przed ciaza przytylam i tak naprawde juz teraz mam 19 kg do zrzucenia. A wiem, ze juz latwo nie bedzie :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
hej Mei
Fajnie, ze Filip super sie bawil na kulkach :)
U nas z jezzdeniem tez na poczatku tak bylo, ze Michał nie chcial, zebym ja prowadzila.
A dzisiaj jak sie przesiadlam jak P. poszedl do pracy to po paru metrach mi moj syn powiedzial:

"ale robota z Toba z tym jezdzeniem! tu bys skrecila, tam zawinela i juz bysmy byli"

A przez neta rozliczam sie juz trzeci rok. Wejdz na strone Dostępne serwisy Ministerstwa Finansów RP Tam na samym dole jest ikonka e-deklaracje. Jak tam wejdziesz to wystarczy zainstalowac program, wtyczke i PIT-a sie rozlicza w chwile, wysyla. Dostajesz tez elektronicznie takie Urzedowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) i finito. Szybciej sa zwroty kasy i nie trzeba nic wysylac czy zanosic.

:hahaha:
Oj mamuśka, ale Wy się jeszcze nasłuchacie:lol:

Dzięki za linka, też w tym roku tak się rozliczymy:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
U nas też zimno i pada deszcz. Nie byłam u gin. pójdę w przyszłym tyg. we wtorek późno wróciłam od ortodonty, a młody nie chciał już z moim bratem siedzieć. Dzisiaj będę dzwonić i przeloze wizytę na przyszły czwartek. Jutro mam dostać @. :Kiepsko: G dzisiaj jedzie, więc bedziemy sami jutro. Byłam dzisiaj w pepco i kupiłam jeże i gęsi na parapet. :mdr:
Andzia fajne rowery, ja też muszę namówić g.
Mei fajnie z kulkami i filippo grzeczny : brawo:
Cafe super z przedszkolem.
Magda ja bym wymieniła spodnie, po wypłacie wybieram się do hm, widziałam fajna kolekcje dziecięca. Potrzebuję spodnie i bluzki.

Odnośnik do komentarza

Jesssssuuu, zaraz mi łeb pęknie. o co Stachu z Szymonem wyprawiają przez cały dzień to jakiś kosmos. Takie pomysły, że wymiękam. A jakie tematy, gołe baby, seks:Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

Cafe Stachu ten rower 16-tke dostał na 4-te urodziny, można max. obniżyć siedzenie i kierownice, laski na nim dały rade, więc myślę, że dla Olka byłby ok

Magda w dupe powinnaś dostać. Pięknie wyglądasz i ciesz się tym stanem jak najdłużej. A to 19 kg to sobie chyba wymyśliłaś.
Ja przez moje 10+ w ogóle nie mam ochoty na zakupy, sklepy odzieżowe omijam szerokim łukiem. I też nie mam w czym łazić

Mei super, że wypad na kulki udany i Filip był grzeczny::):

Odnośnik do komentarza

Nie moge się skupić, K. już wrócił ale takie krzyki w chacie, że łeb mi pęka.

Magda teksty Michała obłędne:lol:
A o wakacjach i my musimy pomyśleć...

Rose
co to za jeże i gęsi?:Oczko:

Gosia no czas leci jak porąbany, jak sobie pomyśle, ze Stachu od września do szkoły idzie, to aż wierzyć mi się nie chce

Odnośnik do komentarza

Andzia własnie o Stasiu ostatnio myślałam... we wrześniu już pierwsza klasa... szooooook.... A wczoraj jak czytałam nasz wątek od początku to natrafiłam na małego Stasia z maleńkimi zołzidełkami:)
Magda teksty Michałka powalające!!! hehehe
Rose pochwal się tymi wiosennymi dekoracjami:)
Mei fajnie, że Filipowi podobało się na kulkach:)

Odnośnik do komentarza

W sumie kupilam przecenione już, zwykle porcelanowe i pomalowane.......ten jeż taki trolowaty ale wiosenny.....były tez fajne małe skrzyneczki drewniane na doniczki, takie a 'la PROWANCJA. Dzisiaj specjalnie zostalam w pracy godzne dłużej, sprawdzilam zeszyty itp. i mam spokój w domu. Musze tak częściej robić, mam mniej roboty w domu. :36_1_21: Jadę zaraz po lupę do mojego brata, bo potrzebuję na zajęcia i malnę sobie pazury!:party:

Odnośnik do komentarza

Idę zaraz spać... Upiekliśmy z młodym babeczki. Ostatnio często pieczemy różne (te gotowce z pudełek. Najbardziej smakowały mi takie z Barbie:D Te z autami też pycha:yes: Młody śmieszny, pamięta ile jajek potrzeba i biedny nie może wysiedzieć jak się pieką a jak są już gotowe to zje jedną albo wcale:lup:

Magda
mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych pitów... Czy jak wypełniłaś to miałaś możliwość wypełnienia tego załącznika ZAP-3? Bo chciałabym zwrot na konto...
Piszę się na te wakacje jak nic, więc rezerwuj dla mnie i Filipa:Oczko: Pisz tylko ile zaliczki, gdzie i do kiedy... Na jaki termin się decydujecie? U mnie od 6-21.07 bo już musiałyśmy poplanować w pracy...

Rose jeszcze luty się nie skończył a Ty już o wiośnie marzysz:Psoty:
Jak tam Marcel?

Cafe jak poszła nauka? Rozumiem, że wykuta na blachę? :Oczko:

Andzia
nie za szybko takie teksty:Szok: Wesolutko dzisiaj miałaś:lol:

Gosia superowo z tym basenem:yes: Pewnie już o zakwasach zapomniaąś i tylko relaks został, co?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Czy ja coś wczoraj wspominałam ze waga mi staneła w miejscu?:lol:
ahh nie ma to jak spadek wagi, nic tak bardziej nie cieszy :Oczko:
Magda miałaś racje, waga chyba mi się stabilizuje i robi takie przestoje...wczoraj mi się przypomniało że miałam właśnie tak samo we wrześniu, calutki miesiąc czekałam aż mi cokolwiek spadnie- i spadło, a tym razem czekałam 3 tygodnie zeby waga drgnęła, no ale wkońcu się doczekałam :yipi:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ale macie fajnie z tymi wakacjami :whistle:
ja mogę tylko pomarzyć...

Mei mi też te babeczki z Barbi bardzo smakowały, one chyba jogurtowe były, nie?
teraz co robiłam z wróżką i kremami, też były smaczne:D ale boje się robić je tak często:oczko:
Amelka tez bardzo lubi robić ze mną, ale później je wciąga:D a te z kremem to na trzeci dzień jeszcze je chciała, jak już ich nie było :Szok:

Rose widze że już troche wiosny do Twojego domu zawitało :Oczko:
mi już też się chce czegoś wiosennego...a najlepiej pogody:D
u nas nadal wieje i pada....buu

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Amelka przyjechała z p-kola ze zdjęciami:)
nawet nic nie wiedziałam że im robili, Amelka też nic nie mówiła...
na tym balu karnawałowym mieli robione, taki mały albumik, w tym 3 pozycje m.in. zdjęcie grupowe, jak je zeskanuje, to Wam wrzuce:)
Oczywiście wczoraj padło na dziadka jak odbierał Amelke to Pani wyskoczyła z tymi zdjęciami i zabulił 37 zł:D

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...