Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Cafe chłopcy-CUDA! Szkoda, że tak mało zdjęć wrzuciłaś, bo nie mogłam się napatrzeć:D
Pokój rzeczywiście ogromny! U nas jak u Magdy to też połowa mieszkania:lup:
Ja bym sobie zjadła rogalików ze szpinakiem, ale nie chce mi się robić:Histeria:

Magda super, że Michał tak chętnie chodzi na te zajęcia:yes: Już widzę Filipa męczonego przez grupę dziewczyn... Zaraz byłby foch, bicie i plucie:Histeria:

Justynka zdrówka dla Olka! Co go dopadło?

Gosia dobrze, że tak o siebie dbacie i kontrolujecie swoje zdrowie:yes:

Andzia śliczne są Twoje córeczki! Stachu patriotycznie:D Super! Może te częstsze rozłąki to jakieś wyjście dla Was wszystkich? Żebyście tylko mieli takie możliwości, bo i z tym różnie i nie zawsze jest gdzie podrzucić chyba jedną, nie?

Kasioleqq fajnie sobie zorganizowałyście dzień. Ja jakoś nie mogę się ogarnąć i najchętniej poszłabym spać...

Jesssuuu dziewczyny wybaczcie, nie mam w ogóle głowy do pisania i w ogóle do niczego... Udało mi się w końcu kupić fotelik na rower - używany, ale mam nadzieję, że będzie ok.
Młody ostatnio przyprawił mnie prawie o zawał serca! Nigdy mi nie uciekał a ostatnio spieprzył mi na rowerku i w ogóle za mną nie patrzył! Straciłam go z oczu i prawie się posrałam ze strachu bo już oczami wyobraźni widziałam jak wpada pod samochód albo ktoś go porywa:Histeria: Jak go w końcu dopadłam to nadarłam się na niego aż się ludzie na mnie gapili a on to skwitował jednym, krótkim, spokojnym: Dlaciego? Ręce opadają...
Na dzień dziecka ode mnie młody dostał już koszulkę z Zygzakiem (przyjemne z pożytecznym::):) bo to teraz wielki fan. Nie mam kasy żeby jeszcze coś mu tam kupować... Marzy mi się dla niego jakiś fajny wielki zestaw lego duplo, ale cóż... Tomkami jeszcze się czasem pobawi, ale myślałam, że na dłużej go to zajmie. My też mamy te zestawy z magnesami... Powiem Wam, że dużo fajniejsze są ciuchcie i tory ze stacyjkowa. Tory się tak nie rozpadają i połączone ciuchcie też. Szkoda, że zestawy z Tomka i Stacyjkowa się nie łączą...
Idę pojeść truskawek (pierwsze w tym roku! Za całe 10zł za kg:Histeria: parę dni temu były po 12!)
Buźka:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe Ty wciąż coś meblujesz, przestawiasz i zmieniasz:Oczko:
A Olka pokój potwierdzam-rzeczywiście ogromny:yes: Drugi pokój zreszta też.

Magda ale Cię t, rozpieszcza:)

Kasioleq fajne plany na dzień mamy:)

Mei my też się obżeramy truskawkami i też za 10 zeta:D
Współczuje strachu, reakcja normalna:) U mnie takie akcje sa notorycznie, dlatego póki co nie mam odwagi jechać z laskami rowerkami gdzieś dalej, na razie jeździmy na placu pod domem. Jak idziemy pieszo to wiecznie uciekają, a gdzie z rowerami:Szok:

Justynka zdrówka dla Olka. Szkoda, że nie macie możliwości jeździć na te zajęcia...

Odnośnik do komentarza

witam:)

my po Dniu Mamy odpoczywam:) dzieciaki śpią, a ja zasiadłam do was zajrzec:)
byliśmy na ciuchci, Kacperek jadł lody... ja oczywiście na diecie... więc Kacper pyta
:Mamuś dlaczego nie jesz loda???
ja na to: Bo się odchudzam:)
a on: Żeby tatuś znów z nami mieszkal???

nie wiem skąd mu się to wzięło, ale strasznie mnie to zatkało bo nigdy nie wspominaląm mu o tym, że się odchudzam żeby tatus do nas wrócił, poprostu staneła mi śliwa w gardle, w oczach wezbrały łzy i przez sciśnięte gardło powiedziałam
:odchudzam się bo chcę być zdrowa i ładna dla ciebie i Kornelki chcesz mieć ładną mamę???
a on się zaczął śmiac i mówi: tak mamusiu ale ty jesteś ladna i cię kocham:)
moja przyjaciółka prawie się rozpłakala jak to usłyszała, mówi że nigdy nie pomyślałaby że takie maleńkie dziecko mogłoby coś takiego w ogóle powiedzieć...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

odpiszę co miałam napisać rano...

Cafe chłopcy superowi, takie słodziaki:) jacy już duzi... i na moje łoko podobni są coraz bardziej do Olka:) cudni są matko kochana zaraz pół roczku, jak ten czas leci masakra...:)

Andzia Twoje dzieciaki są cudne!!! ale nadal nie zgadnę która to która..;)
widzisz musicie dziewczyny cześciej rozdzielać dla chwili relaksu:))

Gosia fajne że macie możliwość takich badań!!! a o Kubulę sie nie martw na pewno da radę w p-kolu!!!

justynka i ja sie domagam fotek Julkowych!!!:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nie wyrabiam na zakrętach...mialam nie włączać kompa ale nie wytrzymałabym.....hihihi.....
Dzisiaj po pracy lecialam do teściowej na kawę, ciasto i pierogi a na 17 do lekarza......w samą porę bo dał mi antybiotyki....stwierdził, ze nie jest najgorzej ale dobrze też nie jest....gdyby nie to, że mamy jutro występy i pracuję od 7:30 do 19:30 to wzięłabym zwolnienie....bo ledwo mówię już.....w przyszłym tyg. 2 wycieczki, więc też nie mogę sobie pozwolić na wolne, bo wszystko mamy zarezerwowane....to są właśnie uroki tej pracy:Zakręcony: Nawet nie mam kiedy do fryzjera umówić sie a byłam 2 miesiące temu....dzisiaj musialam sama ogarnąć grzywkę....maszynką do golenia:Śmiech: no efekt jest mało szałowy ale przynajmniej do oczy nie wchodzi...
Cafe jak robosz ciasto i mrozisz? Chłopaki cudne!!!
Andzia dziewczyny papuzki nierozłączki :Oczko: Dobrze, że są ze sobą związane.....
Justynka pokaż nam Julka!!
Kasia ałezka mi się zakręciła.......faktycznie dzieci rozumieją więcej niz nam się czasami wydaje....
Mei współczuję strachu! Mi Marcel tez potrafi zwiać i najlepsze jest to, że się nie odzywa.....Dlatego już go nie zaberam na żadne zakupy......
Dziewczyny uciekam bo ledwo patrzę a mam jeszcze troche roboty na jutro no i trzeba pospać bo oszaleję do tej godziny w pracy.....

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

kasioleqq kacperek wiecej rozumie niz sie wydaje:Całus:

mei olek tez uciekal ale odkad wie,ze jest pan,ktory zabiera uciekajace dzieci to jakos rzadko mu sie to zdarza:Oczko:
fAJNY prezent ,na pewno filipo zadowolony

vercianiezmiennie zdrowka i sil
a ciasto robie takie
2 smaki Kruche babeczki z masą czekoladową i mleczną
formuje w male kuleczki i zamrazam
pozniej jak potrzebuje wyciagam i pieke babeczki
robie np dwie masy taka jak w milky wayu i jakas ciemna i tylre
albo z owocami i galaretka
albo z masa kajmakowa

Odnośnik do komentarza

K wczoraj wyjezdzal o 3 w nocy,wrocil po kapieli chlopcow
zjadl i cos i padl
a dzis od ranca znow do roboty:Histeria:
no nawet nie pogadalismy

moja mama ma przyjsc dzisiaj
nawet zapytala co kupic na dzien dziecka
powiedzialam,ze chlopcom ma nic nie kupowac a za to olkowi jakis woz strazacki
moze uda mi sie jutro cos wybrac

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny...

ale tu nas ostatnio malutko:(

Justynka nie nie robie teraz chrzcin, zapomnialam wam pisać, ale Chrzestny Kornelii wyjechał do Niemiec nagle w zeszłą sobotę na 2 miesiące!!! i nie mam teraz chrzestnego... jestem wsciekla jak nie wiem no i na razie nie ochrzcze jej... jestem zla jak nie wiem bo juz ma 8miesiecy a nie ochrzczona... no ale coz musze znalesc nowego chrzestnego...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

u nas jako tako ... wiecznie jakieś cuda nie widy wychodza ale spoko jeszcze troche i moze nastanie mój wymarzony spokój :) po rehabilitacji rewelacja ...zeszło nam sie wkoncu 7 tyg , bo przedłuzyłysmy pobyt ale . ale . ale KONIEC KRECZU !!!! matoko bosko jak sie cieszem :)) co do reszty krzywizn kazali tylko trzymac reke na pulsie i bez paniki :) powiem Wam , ze kamien z serca ...
Jula oficjalnie jest juz przedszkolakiem i powiem Wam ze miło zaskoczyła mnie cena ...za 10 h ( wpisałam max . bo nie wiem jak to w realu wyjdzie ) plus 3 posiłki wychodzi 280 zł wiec miód malina :))
2 rozprawy w toku ... Pan biegły ma nas tez odwiedzić ..wiec dzieje sie dzieje .... ale spoko juz sie przyzwyczaiłam do wizyt róznych dziwnych osób :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...