Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
No rozpusta:Nieśmiały: Zołzy spały 13h, szok normalnie!!!

no i dobrze:36_7_8:
jak stachu?poszedl do przedszkola?

Poszedł. Miał problem ze wstaniem i strzelał takie fochy rano, ze obłed. Przyzwyczaił sie przez swieta do troche pozniejszego spania i niestety, dzisiaj po dobranocce do łóżka, K. go wozi juz przed 7-mą.

Odnośnik do komentarza

Magda super z siłownia, ja sobie obiecałam brzuszki od nowego rokui jeszcze nie zaczełam:Nieśmiały:
Gosia brawa dla Kuby za przespana nocke, ja sobie narazie nie moge wyobrazic dziewczyn w łóżkach, one sie tak rzucaja w nocy, ze na bank by wypadły.
Cafe zołzy tez jadły wczesniej kiri, a teraz jak pisałam, sery bleee. A co z chałkami nie tak?

Odnośnik do komentarza

Witajcie!! My też dopiero wstalismy, tzn przed 9....i szykuję się do pracy....zastanawiam się czym dzisiaj zainspirować 50 dzieci naraz....ehhhhhhhhh.....
Andzia super, że pospałaś...
Cafe masz rację az teści owką, co będziesz się prosic...ja byłam z małym w niedzielę u teściówki i nawet ani słowa nie powiedziałam o mojej prac y, i w ogóle czy daję rade sama...a co z małym i opieką...nic a nic!!!:Padnięty:
Moj młody w nkońcu ogląda bajki w tv....przynajmniej chwila spokoju...dobra ja uciekam i życzę spokojnego dnia...buziaki!!!

Odnośnik do komentarza

andzia ja juz nie wiem....nie wiem jak to zorganizwoac zeby mialo rece i nogi
najlepsze chyba wyjscie to przedszkole i tyle
bo jak bedzie baska to i tak wolalabym zeby olek chodzil do przedszkola
sa u nas 2 kluby na nawet 1.5rocznych dzieciakow tylko ciagle czasu brak zeby podjechac i pogadac
juz mnie to wszsytko wkurza
k wiadomo musi jezdzic,ja moge odpuscic sobie no ale nie caly tydzien
jeszcze przed chwila tesciowa zadzwonila i tylko cisnienie mi podniosla

Odnośnik do komentarza

Kanapa przestawiona, ciekaqwe jak jeszcze długo będę musiała to robic. Ale rano wystarczyłą chwila nieuwagi i juz siedziały na parapecie:Szok:

Cafe kluby malucha i przedszkola to są superowe rozwiązania, ale i tak warto miec jakąs alternatywe w przypadku gdy sie pracuje, bo trzeba cos zrobic z dzieckiem gdy zachoruje, gdy przedszkole zamkniete, gdy nie mozna go odebrac o okreslonej godzinie itd. NIe jest lekko pogodzic pracei dziecko. ajlepiej miec własnie taka babcie, co sie zajmie dzieckiem, tak jak Magda, niewazne jaka jest, ale mozna na nia zawsze liczyc.

Odnośnik do komentarza

andzia
Kanapa przestawiona, ciekaqwe jak jeszcze długo będę musiała to robic. Ale rano wystarczyłą chwila nieuwagi i juz siedziały na parapecie:Szok:

Cafe kluby malucha i przedszkola to są superowe rozwiązania, ale i tak warto miec jakąs alternatywe w przypadku gdy sie pracuje, bo trzeba cos zrobic z dzieckiem gdy zachoruje, gdy przedszkole zamkniete, gdy nie mozna go odebrac o okreslonej godzinie itd. NIe jest lekko pogodzic pracei dziecko. ajlepiej miec własnie taka babcie, co sie zajmie dzieckiem, tak jak Magda, niewazne jaka jest, ale mozna na nia zawsze liczyc.

no masz racje....ale co zrobic jak sie nie ma takiej babci?trzeba sobie radzic...dlatego nie wyobrazam sobie nie byc u siebie....tymbardziej z dwojka dzieci...niewykonalne

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Kanapa przestawiona, ciekaqwe jak jeszcze długo będę musiała to robic. Ale rano wystarczyłą chwila nieuwagi i juz siedziały na parapecie:Szok:

Cafe kluby malucha i przedszkola to są superowe rozwiązania, ale i tak warto miec jakąs alternatywe w przypadku gdy sie pracuje, bo trzeba cos zrobic z dzieckiem gdy zachoruje, gdy przedszkole zamkniete, gdy nie mozna go odebrac o okreslonej godzinie itd. NIe jest lekko pogodzic pracei dziecko. ajlepiej miec własnie taka babcie, co sie zajmie dzieckiem, tak jak Magda, niewazne jaka jest, ale mozna na nia zawsze liczyc.

no masz racje....ale co zrobic jak sie nie ma takiej babci?trzeba sobie radzic...dlatego nie wyobrazam sobie nie byc u siebie....tymbardziej z dwojka dzieci...niewykonalne

JA nawet sobie nie próbuje wyobrazic jak bedzie u mnie, gdy zołzy pojda do p-kola, a ja do pracy. Teraz jest ciężko, a potem:Szok:

Właśnie umyłam włosy, nadal jestem w pizamie, syf dookoła, ze hej. Moze tez sie garniemy na spacer, chociaz powiem Wam, ze spacerowanie moja karoca na średnio dobrze osniezonych chodnikach to zadna przyjemn osc:Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, babcia to faktycznie nieoceniona pomoc. JA juz przestalam narzekac na tesciowa pod tym wzgledem. Ogromnym plusem tez jest to, ze ona mieszka 2 min od P. pracy. Mlody mial isc od wrzesnia do zlobka, ale wychodzi na to, ze kolejny rok spedzi z babcia. Ja spokojna siedze w pracy nie martwie sie czy moj syn nie stoi w kacie i nie placze.

Potem pojdzie do przedzszkola. Uwazam, ze takie kluby czy zlobki tez nie sa zle, ale u nas ciezko tam sie dostac. O ile przedszkole moge sobie wybrac jakie tylko chce to ze zlobkiem bylby problem - nie znam tam nikogo, a nie wiem czy z normalnego naboru Michał by sie dostal.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny nareszcie was doczytalam

magda michalek superowy na zdjeciach jakie ma usteczka tylko calowac :)

andzia ale rozpustau ciebie....u mnie olek dzisiaj wstal chyba przed 8 ale nie wiem ile bo sobie gadal a ja spalm dalej....

dziewczyny chalki pierniki ja nie wiem ze sie wam chce ja to nie am weny....

u nas z jedzeniem jest tak: rano mleko ale 150 okolo 8 dwie kilbaski bo nie chce nic innego musze sprobowac jakis serek czy cos bo on tylko patrzy i pokazuje ze chce bobaski....
dzisiaj mial bananka o 10 potem spanie i obiadek, potem znowu bananek albo jabluszko ale wszytsko w calosci.....ostatnio nie chce rzadnych ciastek flipsow....
no i wieczorem mleko....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka a skad wiesz ze akurat na rybe?
magda super ,ze tesciowa moze zajac sie michalkiem,naprawde-u nas jest jeden zlobek panstwowy-zeby sie tam dostac trzeba pewnie stanac na rzesach a prywatne pewnie drogie:Szok:
andzia bylismy na spacerze ale okazalo sie,ze mroz jak cholera...u mnie na termometrze niby -6 ale na dole chyba z z-10...no ale niecala godzinke mlody polatal,dostal zupke i wlasnie zasypia-dzis szybciej ale wstal szybko wiec zmeczony

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...