Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

annulkaa
wy tez tak macie/mialyscie przy pierwszej ciazy, ze po prostu nie mozecie sie nadziwic ze to malenstwo ktore rosnie w brzuchu, zycie tam caly czas i jego serce bije ,, mimo ze go na zewnatrz nie widac?:) dla mnie to ciagle takie.. niesamowite:)

przyzwyczailam sie do tej mysli ze bede mama, wiem ze bede miała dziecko ale czasem taki szok niespodziewanie mnie nachodzi i mysle sobie "kurde, ja naprawde bede miala dziecko!" :D głupie, wiem :P a u kogo nie widac to nie widać :D zobaczymy jak Cie wypchnie w 19 tygodniu :36_2_31:

Odnośnik do komentarza

"Moje dziwaczne historie zaczęły się właściwie już po..., do szycia zapodali mi jakiegoś "głupiego jasia". Zaczęła mi wracać świadomość, a lekarka mnie jeszcze szyła. Coś mi mówiło, że o tym że to czuję i mnie boli muszę jej zaśpiewać, więc zaczęłam;" aaałłłaaaa, tooo mnie boliii". Mój mąż nie mógł się nadziwić, że ja taka padnięta, po całonocnym rodzeniu teraz sobie podśpiewuję, a głosu to ja nie mam za grosz.
Potem podeszła do mnie położna z jakąś strzykawą, a ja do niej:"Co, umarłam?", ona pokładając się ze śmiechu:"NIe, spokojnie, żyjesz". Ja wiedziałam lepiej, poza tym byłam już pogodzona z losem i mówię do niej;" umarłam, umarłam, ale takie rzeczy zdarzają się przy porodzie". Cała ekipa na porodówce ryczała ze śmiechu, a mnie się wydawało, że to nade mną, trupem, tak płaczą. " :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...