Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

agusik
cześć u nas dzis ciepełko i wietrznie ale fajnie bo nie jest zimno... pół dnia znowu nam zeszło na szukaniu łóżka do pokoju nikoli i naszej sypialni..... Kielce to taki zadupie jakiego nie spotkacie chyba nigdzie!!!!!!!!!!!!:36_2_16:
italka nie martw sie za jakieś 8 tygodni powinno Ci przejśc moze bedziesz szczęściara i wcześniej... a tak sie dziwiłaś jak to jest z tym dobrym odzywianiem w ciązy w czasie mdlości, hehe własnie tak kochana że prawie nic nie jesz albo Tylko to co wcisniesz w siebie...
Mnie te mdlaki tez dziś cały dzień trzymają tyle dobrego że chodzić mogę i nie jest mi słabo...

To jest naprawde straszne......:36_2_16:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Dobrej nocy dziewczynki :)
jak przeżyje w spokoju tę noc,Bóg tylko wie.cała w nerwach chodzę cały dzień,mŻonek na dobranoc zrobił mi zieloną herbatke z melisą dla spokojności,wypiję i spadam wtulić się w M i w kota.
jutro zdam relacje z wizyty u gina.
pa

Odnośnik do komentarza

agusik
cześc mamuśki...
co słychać, ja wczoraj zasnąc nie moglam meczyłam sie okrutnie i dzis od rana znowumnie dopadlo ale na szczescie teraz juz lepiej...

witaj w klubie...ja to nawet nie mam sily sie przywitac...:36_2_16:
to jest cos strasznego te mdlosci...one nawet w nocy potrafia mnie dopasc...normalnie boje sie chodzic sikac bo jak wracam z kibelka to razem z mdlosciami i potem dlugo nie moge zasnac...
I od rana to samo....:36_2_16:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
agusik
cześc mamuśki...
co słychać, ja wczoraj zasnąc nie moglam meczyłam sie okrutnie i dzis od rana znowumnie dopadlo ale na szczescie teraz juz lepiej...

witaj w klubie...ja to nawet nie mam sily sie przywitac...:36_2_16:
to jest cos strasznego te mdlosci...one nawet w nocy potrafia mnie dopasc...normalnie boje sie chodzic sikac bo jak wracam z kibelka to razem z mdlosciami i potem dlugo nie moge zasnac...
I od rana to samo....:36_2_16:
cześc Ita... no babie w ciązy to nie dogodziśz niestety :36_6_5: minął po paru tygodniach...
ide sie legnąc na chwilke :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Italy
ronia
Italy

no widze ze odpisala i teraz sie znowu przestraszylam...no coz...nie ma co gdybac...co ma byc to bedzie...nic przeciez juz zrobic nie moge....:36_2_24:
ale odpisałaś jej ?

no odpisalam jej....nie wiem czy chce znac odpowiedz...:36_1_4:
Iciu przestań tak od razu negatywnie myśleć z jakiegoś powodu pytała może z powodu przeciwciał a może Ci coś poleci na te pęcherzyki jakaś maść czy coś. Główka do góry :Całus:

Odnośnik do komentarza

ronia
Italy
ronia

ale odpisałaś jej ?

no odpisalam jej....nie wiem czy chce znac odpowiedz...:36_1_4:
Iciu przestań tak od razu negatywnie myśleć z jakiegoś powodu pytała może z powodu przeciwciał a może Ci coś poleci na te pęcherzyki jakaś maść czy coś. Główka do góry :Całus:

no wlasnie ze ja do tej pory myslalam pozytywnie...myslalam ze skoro juz to kiedys przechodzilam to nie bedzie az tak zle....tylko teraz znowu myslaca mi sie wlaczyla,..
zobacz co mi Franka przyslala....tylko ja na razie nie lecze...mi lekarz powiedzial ze po 3 miesiacu sie leczy....nie kumam ale tak powiedzial....

W miejscach intymnych pojawiły się małe pęcherzyki. Trochę się tego boję, bo dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Skąd się one biorą i czy są niebezpieczne dla bobaska? Jola

To pewnie opryszczka narządów płciowych wywołana wirusem HSV typu II – choroba przenoszona drogą płciową. Bolesne pęcherzyki i pieczenie pojawiają się po 6-8 dniach po zakażeniu. Należy wtedy szczególnie dbać o higienę miejsc intymnych (przydadzą się np. specjalne chusteczki) i nosić bawełnianą bieliznę.

Czy taka opryszczka jest niebezpieczna dla dziecka? Tak. Gdy infekcja przebiega z gorączką, może skończyć się np. poronieniem. A gdy dziecko zakazi się niedługo przed porodem, może grozić mu np. zapalenie mózgu, uszkodzenie wątroby.

Ale spokojnie, opryszczkę się leczy! Lekarz zaleci przyjmowanie Acyklowiru (bywa, że przez całą ciążę), a gdy do zakażenia dojdzie w trzecim trymestrze, maluch urodzi się przez cesarskie cięcie.

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
ronia
Italy

no odpisalam jej....nie wiem czy chce znac odpowiedz...:36_1_4:
Iciu przestań tak od razu negatywnie myśleć z jakiegoś powodu pytała może z powodu przeciwciał a może Ci coś poleci na te pęcherzyki jakaś maść czy coś. Główka do góry :Całus:

no wlasnie ze ja do tej pory myslalam pozytywnie...myslalam ze skoro juz to kiedys przechodzilam to nie bedzie az tak zle....tylko teraz znowu myslaca mi sie wlaczyla,..
zobacz co mi Franka przyslala....tylko ja na razie nie lecze...mi lekarz powiedzial ze po 3 miesiacu sie leczy....nie kumam ale tak powiedzial....

W miejscach intymnych pojawiły się małe pęcherzyki. Trochę się tego boję, bo dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Skąd się one biorą i czy są niebezpieczne dla bobaska? Jola

To pewnie opryszczka narządów płciowych wywołana wirusem HSV typu II – choroba przenoszona drogą płciową. Bolesne pęcherzyki i pieczenie pojawiają się po 6-8 dniach po zakażeniu. Należy wtedy szczególnie dbać o higienę miejsc intymnych (przydadzą się np. specjalne chusteczki) i nosić bawełnianą bieliznę.

Czy taka opryszczka jest niebezpieczna dla dziecka? Tak. Gdy infekcja przebiega z gorączką, może skończyć się np. poronieniem. A gdy dziecko zakazi się niedługo przed porodem, może grozić mu np. zapalenie mózgu, uszkodzenie wątroby.

Ale spokojnie, opryszczkę się leczy! Lekarz zaleci przyjmowanie Acyklowiru (bywa, że przez całą ciążę), a gdy do zakażenia dojdzie w trzecim trymestrze, maluch urodzi się przez cesarskie cięcie.
Gosiu czy tak czy tak będzie dobrze bo ma być. Może pani dr coś Ci podpowie. Warto wyleczyć prawda?

Odnośnik do komentarza

Witam Was,
Jestem tu całkiem nowiutka:)
Nawet nie wiecie jak wiele bym dała, żeby do Was dołączyć...
Dziś jestem w 27dc i jutro testuję.
Już się nie mogę doczekać choć mam dziwne przeczucie, że nic z tego, bo prócz bolących sutków i bólu brzucha jak na @ nie mam żadnych objawów.
Ale zobaczymy :)

Kiedy się czegoś mocno pragnie, to cały wszechświat działa potajemnie na nasza korzyść. Paulo Coelho

Odnośnik do komentarza

ronia
Italy
ronia

Iciu przestań tak od razu negatywnie myśleć z jakiegoś powodu pytała może z powodu przeciwciał a może Ci coś poleci na te pęcherzyki jakaś maść czy coś. Główka do góry :Całus:

no wlasnie ze ja do tej pory myslalam pozytywnie...myslalam ze skoro juz to kiedys przechodzilam to nie bedzie az tak zle....tylko teraz znowu myslaca mi sie wlaczyla,..
zobacz co mi Franka przyslala....tylko ja na razie nie lecze...mi lekarz powiedzial ze po 3 miesiacu sie leczy....nie kumam ale tak powiedzial....

W miejscach intymnych pojawiły się małe pęcherzyki. Trochę się tego boję, bo dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Skąd się one biorą i czy są niebezpieczne dla bobaska? Jola

To pewnie opryszczka narządów płciowych wywołana wirusem HSV typu II – choroba przenoszona drogą płciową. Bolesne pęcherzyki i pieczenie pojawiają się po 6-8 dniach po zakażeniu. Należy wtedy szczególnie dbać o higienę miejsc intymnych (przydadzą się np. specjalne chusteczki) i nosić bawełnianą bieliznę.

Czy taka opryszczka jest niebezpieczna dla dziecka? Tak. Gdy infekcja przebiega z gorączką, może skończyć się np. poronieniem. A gdy dziecko zakazi się niedługo przed porodem, może grozić mu np. zapalenie mózgu, uszkodzenie wątroby.

Ale spokojnie, opryszczkę się leczy! Lekarz zaleci przyjmowanie Acyklowiru (bywa, że przez całą ciążę), a gdy do zakażenia dojdzie w trzecim trymestrze, maluch urodzi się przez cesarskie cięcie.
Gosiu czy tak czy tak będzie dobrze bo ma być. Może pani dr coś Ci podpowie. Warto wyleczyć prawda?

na pewno pomoze....wiesz jak ja przyjade do polski to poprosze mojego pana doktora o tabletki...bede brala do konca ciazy...lepiej dmuchac na zimne...( czy na opryszczke nie mowi sie czasem ze zimno mi wyskoczylo:hahaha::hahaha:)...
mam nadzieje ze bedzie ok...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nic prawie dzis nie jadłam normalnie mam masakre ciagle mnie muli jak pomysle o jedzieniu to jeszcze bardziej miałam ochote na kapusniak albo taki kwaśny bigos albo awokado z cytrynką a tu w dupe nic z tych rzeczy nie mam awokado dorwalam ale twarde i musze czekac do jutra moze bedzie juz miekkie a moj ulubiony ser mozzarella lezy juz chyba 4 dzien w lodowce i nie ruszam go bo bym nad kibelkiem wylądowała...
Roniu dziekuje ze nas tak dzielnie podtrzymujesz na duchu...
Italka Ty napisz co jesz moze i ja złapie ochote na coś...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...