Skocz do zawartości
Forum

Luty 2010 :)))) wszystkie przyszłe


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Marmi

zoska a gdzie ty się podziewasz??!! tyle czasu nadrabiasz??!! zamiast nadrabiać to ty lepiej na bieżąco pisz bo nigdy do nas nie wrócisz!!!!!:36_2_43:

Ok ok nadrabiam - bo się CIebie boję :36_2_21:

Zaległości mam od 17 sierpnia - więc troszkę mam czytania :D

Co do Chrzcin - to wszystko byłoby OK - gdybym nie zapomniała smoczka - w najważniejszym momencie płakał - więc nic nie wiem o co ksiądz się pytał itp - ale kuzynka miała smoczekk zapasowy (dzięki Bogu taki sam jak my używamy) i odrazu zasnął ;]

Obiad był w domu i było bardzo duszno - po południu walnął taki grad - kawałek od nas to dziury były w samochodach - dosłownie - u nas tylko końcówka doszła ... ale wyglądało to nieźle :)

Filip ogólnie dostał kasę, z prezentów to kamerka, medalik (Matka Boska i taka księga jakby), Biblię dla dzieci i obraz - wkleję zdjęcie - tzn narysowany Filipek :)

wona - no Filipek urodził się taki mały łysolek - zresztą ja też byłam hehe :) ale widzę, że ma już coraz więcej włosków :D

Ulka31 - fajny ten Twój łobuziak :D ci di fotelika ja będę chyba dopiero zamieniać jak będzie dobrze siedział - pewnie na święta najwcześniej ... no chyba że nogi będą mu za bardzo uwierać - tzn. o oparcie siedzenia bo on wystaje już za nosidełko - no ale zobaczymy :D myślę, że najpierw te nosidełko 9-18kg ....

anusiaelblag - no Filipek też sporo waży - ale normalnie jakbyście zobaczyły jak on reaguje na jedzenie - jak widzi butelkę to szał - nawet jak przygotowuję jedzenie to tyłem - bo już krzyczy - wszyscy mówią, że mu nie dajemy jeść ale my mu dajemy tylko on jest wiecznie głodny :D mały głodomorek - Filip jest tylko dużo dłuższy od Zuzi ...

Angelaa89 - ale Seba ma super kamizelke :D:D:D superancka :)

ewik784 - ja w nocy staram się małego oszukiwać - jak najwięcej herbatki lub wody - jak już naprawdę płacze to wtedy mleko - w dzień nieraz też - dzisiaj na próbę przyszła teściowa, bo od poniedziałku wracam do pracy i on marudził to ona buch odrazu mleko, ale on krzyczał, nie chciał i nie wypił w sumie - nie był głodny tylko chciał poprostu gdzie indziej się bawić :) ogólnie wiem, że jak wypije mleko to 4h spokojnie wytrzyma - a jak marudzi to chce czegoś innego - spać itp ....

mag - u nas wszystkie szczepienia poszły - wszystko OK - jeszcze ani razu (odpukać) nie chorował :)

Annulka - tak, Filipek to nie taki Filipek - bardziej Filip hehe kobieta, która go rysowała ze zdjęcia mówiła, że ma ogólnie poważne rysy twarzy - nie rysuje jakby dziecka, tylko osobę dorosłą ... ja też zawsze wyglądałam poważnie a potem jak miałam ok 20 lat to mówili, że jak dziecko - bo twarz miałam podobną jak np miałam 10 lat hehe :) ja bałam się wejść do tej kuli - tylko męża wysłałam hehehe :) to ty młoda laska jesteś - 24 lata dopiero :D

jestem na stronie 1289 :D :japan:

ewik784 - fajnie, że macie foteli taki na rower - super sprawa takie wycieczki rowerowe :)

Kejranka - no Filip niby najmłodszy, niby za duży się nie urodził 3040g a teraz pobija większość, siedzieć chce cały czas, z maty wędruje na środek pokoju :) czołga się, tyłek wysoko już podnosi do raczkowania - ojej Twoja tak słodko raczkuje :) już nie mogę się doczekać .... :D

anusiaelblag - mojej kuzynki dziecko, też było duże, ale zaczęła raczkować, wszystko ją tak fascynowało, że zapominała o jedzeniu - i to wszystko spowodowało, że już schudła, robi się jej wogóle inna figurka :) więc spoko i Twoja laleczka i mój plejboj wyszczupleją jejeje

mag349 - u mnie w przychodni tak samo beznadziejnie - przyjmuje np lekarz od 8 do 11 i kto pierwszy przyjdzie ten lepszy a przeważnie większość na 8 i wszyscy czekają - no a nie wspominając o tym, że lakarz np pół godziny się spóźnia - dlatego zmieniam przychodnę na inną :D nie będę się tu męczyć i tak samochodem jadę więc kilometr dalej mnie nie zbawi - zobaczę czy nowa lekarka będzie lepsza :D

magduska - mój też obroty na brzuch robi odrazu, jak tylko go położę na plecach to raz i na brzuszku :) kładę go teraz jak najwięcej na ziemi - ogólnie musi teraz stać się dzieckiem podłogowym hehe to szybciej zacznie raczkować :D wsadzanie w kszesełko do karmienia opóźnia to - jest wygodnie (bo też mam krzesełko) ale staram się go kilkanaście razy dziennie kłaść na ziemię na podłogę :)

Marmi - mi też się podoba ten pebble - zresztą teraz ten mamy i chyba na taki podobny zmienimy :) zastanawiam się też nad bazą - no ale zobaczymy, bo gdzieś w kwietniu chcemy zmienić autko ... bo w tym nawet bazy nie da sie zamontować :D kiedy ty robisz na drutach ?? ja się nie wyrabiam z forum a co dopiero druty :D chociaż codziennie gdzieś jedziemy sobie (rodzinka , znajomi) a jak jestem w domu to nadrabiam sprzątanie, prasowanie ... od poniedziałku wracam do pracy - tam zawsze znajdę czas na odpisywanie hehehe

lamponinko - a mój znowu ma tą wysypkę, jutro idziemy do lekarza - nie wiem znowu od nowa wszystko wprowadzać ?? ;/ jak pił same mleko to zniknęło .... później kaszka ok, deserki, obiadki ok i teraz znowu coś nie tak ;/ dzisiaj robiłam mu sama obiadek - może to te słoiczki ale co nie chciał jeść, płakał no i ... dałam słoiczek i zjadł ze smakiem, nawet próbowałam go oszukać ale nic rozpoznawał mały spryciarz - który to obiadek ze słoiczka - no ale będę próbować - bo i to będzie taniej i zawsze zdrowiej chyba - bo mam warzywa i mięsko z zaufanego źródła .. kasy nie starczy na te słoiczki - a nawet lepiej mu kupić za to coś innego a jedzonko zrobię sama - zobaczę co jutro powie lekarz ...

mag349 - my nibawem wprowaszamy mleko nr 2 - a kto używa mleka Bebilon ?? bo ostatnio widziałam, że jest mleko Bebilon na noc - jak dziecko nie przesypia nocek to daje się na ostatnie karmienie Bebilon noc (od 6 miesiąca) - niby ma więcej węglowodanów - używał ktoś tego ?? ma to sens ?

Annulka - Warszawa to nie centrum - ale najłatwiej się tam dostać hehe :) i z USA, z Włoch, z Niemiec , z Anglii samolotem można dolecieć - a i z Gdańska też :D

Marmi - no mój ma teraz też urlop - razem odpoczywamy przed rozpoczęciem mojej pracy hehehe - zbieramy siły :D

Kejranka
J.anna niestety pozytywnych stron niewidzę :(( mój A. bardzo mi pomaga przy dzieciach jak tylko wraca z pracy to zajmuje się małą, potem na wieczór też dzielimy się obowiązkami, ja kładę Wiki on Hanie bądz na odwrót, lub kolacje robi a ja w tym czasie dziewczyny kąpie, różnie to bywa, razem zawsze gdzieś wyskoczymy, to na spacer to na miasto, wczoraj z małą niebyłam na spacerku bo pogoda była do dupy to po pracy wsiedliśmy w auto bryknąć się do bankomatu i na cpn to odrazu pod park zajechaliśmy i łaziliśmy chyba 1,5 h tak aby mała siędotleniła ogólnie niemam z jego strony żadnych docinek czy złośliwości, ewentualnie żarty ale nie takie złośliwe tylko takie żeby się po domu poganiać i po tyłkach poklepać także niewidzę pozytywnych stron, sama w wyrku, sama film wieczorkiem i niema do kogo gęby otworzyć :((((

ja też nie lubię jak mojego nie ma :D musiałabym w nocy wstawać heheh :) do małego :) a ja taki śpioszek jestem :D

jestem na 1293 stronie :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

lamponinko - czyli jak mały skończy 6 miesięcy to odrazu mogę mu dać mleko Bebilon 2 ?? nie muszę stopniowo przechodzić ?? jeszcze 10 dni i będzie miał pół roczku :D

Italy - gratuluję 2 ząbków :D

Marmi i Angela wszytkiego naj z okazji ukończenia 6 miesiąca waszych pociech

Marmi - jestem w szoku kombinezon robisz ... szacunek !!!

Ulka31 - gratuluję 2 ząbka :D

k@chna - gratuluję ząbka :D

mag - fajne ząbki Emilka z chrupków :D

oj czytam czytam - 1295 :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

margaretko ja tam w zauroczenie nie wierzę:lol:
ale nie rozumiem jak wlasna siostra może być zazdrosna o Ciebie??? Jako rodzina powinna być szczęśliwa,że jej brat poukładał sobie zycie i założył rodzinę.
Chciaż teściowie wykąpali moją Nadię w czarnym żebrze(niewiem jak to się piszę:D) aby zrzucić urok bo cały cza płakała ale nic nie pomogło.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-50827.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-58829.png

Odnośnik do komentarza

Monica - to pewnie raczkowanie was ominie, odrazu będzie chodzić hehehe ja i tak cię podziwiam, że tak długo karmiłaś - gratulacje !!!

Marmi - 8 stopni tylko u ciebie było, jeju koniec lata ... w Gdyni wieje, na morzu widać duże fale ....

Anusiaelblag - a mój może godzinę patrzeć na koło od wózka hehe :)

zosia samosia - gratuluję ząbka :) super, że urlop się udał :) a ty jesteś informatykiem ?? co dokładnie robisz ?? programujesz ??

Wona wszystkiego najlepszego dla Twojej coreczki!! czytam właśnie posty z 20 sierpnia :D

Lamponinko - fajne puzzle ma Gabi

k@chna - słyszałam właśnie, że ta siateczka do owoców jest super :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

wona własciwie to nie o mnie ale o niego samego, tak jakby chciała zeby nadal był jej młodszym braciszkiem.
Albo taki przykład:
Mój tłumaczył jej gdzie ma załatwić becikowe, a ona do tego samego pytania zadaje 10 dodatkowych choć chodzi oto samo i moj się wkurzył i powiedział jej ze nie będzie jej w kółko tłumaczył tego samego, a on do niego :
Będziesz mi tłumaczył to samo choćby 1000 razy! jeszcze się wydarła.
No to sorry..
A o kąpaniu w czarnym czymś nie słyszałam.W każdmy bądz razie Arek po jej spojrzeniu zachowywał się tragiczniei nie trwało to godzinę tylko dwa dni

http://www.suwaczek.pl/cache/5500b1c391.png
http://www.suwaczek.pl/cache/be594c2311.png
http://www.suwaczek.pl/cache/963f5731ee.png

Odnośnik do komentarza

j.anna - twój B. czyta forum ?? DOBRE :D narzekasz na niego - on sobie to czyta hehe wy sobie chyba robicie robić na złość :) mój też mówi, że jestem uzalezniona od forum hehehe

lamponinko - szkoda, że jest u Ciebie taka sytuacja z mężem, ale może mu jest ciężko, że nie potrafi sam zapewnić tego standardu wam jaki był wcześniej - a mówi to na głos bo ma taki charakter, ja nieraz też sobie myślę jakby Filipa nie było to byśmy mieli kredyty pospłacane.. samochód już zmieniony itp. ale za to mamy największe szczęście na świecie :) a całą resztę jeszcze zdążymy zrobić :D teraz od poniedziałku wracam do pracy i też jest ciężko - aż się go boję samego zostawić ... tzn z babciami hehe

j.anna
Co to jest mężczyzna ?
W Polsce i innych krajach o silnych wpływach religijnych mężczyzna to ten, który radzi sobie w każdej sytuacji, potrafi zapewnić godziwy byt sobie oraz całej rodzinie, załatwia sprawy, rozwiązuje problemy zamiast się im poddawać, działa, decyduje i ponosi odpowiedzialność, a nie marudzi, dzieli włos na czworo i użala się nad własnym losem. Gdy wziąć pod uwagę aspekt seksualny, stereotypowy mężczyzna też przypomina kombinację supermana z perpetum mobile. Według obiegowych opinii facet zawsze chce, zawsze może i prawie o niczym innym w życiu nie myśli.

dobre :)

1300 strona - jupi :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

Kachna ale elegant z Twojego synka:) Ja nie wiem jakby moje dziecko poszlo w Polsce do szkoly - dla niego biala koszula to wrog nr 1:(

Wona ciesze sie ze wszystko poszlo gladko z powrotem do pracy.

Ula a wiec jednak trzydniowka...Moj Maciek chyba z 3 razy przechodzil ten wirus...A jakie wloski dlugie i geste ma Kacperek, super.

Lamponinko, tesknota jest caly czas za moja Emily. Powiesilam sobie jej zdjecie na scianie i patrze jak mi sie bardzo teskni:) albo dzwonie do niej, jak slyszy moj glos w telefonie o sie bardzo cieszy, a jak juz wracam do domu to tylko chce do mnie i w ten sposob jest cala moja do wieczora. I zawsze nad ranem, gdy sie przebudzi biore ja do lozeczka i wtedy sie przytulamy, to sa wspaniale momenty:)

Kejranko, Agnieszko wspolczuje ciezkich tornistrow waszych dzieciaczkow. Kurcze kiedy oni wpadna na pomysl zeby ksiazki w szkole zostawiac. U nas tak jest, czasami przed testami jak uczniowie chca sie przygotowac w domu mogo sobie wziasc ksiazki, a tak to nie ma takiej potrzeby. U mojego syna w plecaku jest folder i 2 zeszyty. Lunch mu zajmuje najwiecej miejsca:)

Angela oby zadna choroba Cie nie dopadla. Zdrowka zycze dla Was.

Magduska dobrze ze juz z Szymkiem lepiej, ach te wirusy!

Marmi co do ubranek to az mi sie w glowie przewraca, tyle ich tu jest. Jedno ladniejsze od drugiego. Ja to juz uzalezniona jestem od zakupow...sprawiaja mi taka frajde...mam po drodze do pracy taki sklep Century 21, cala Europa przyjezdza do niego na zakupy, szczegolnie Niemcy i Francuzi i ja tez codziennie tam wstepuje, tak na pare minutek jak mam chwilke i zawsze cos wynajde, a jak sa promocje to juz wogole za bezcen.

Margaretko, Marqe brawo dla waszych pociech ze tak dzielnie zniosly pierwszy dzien w przedszkolu.

Martitaolivia swietnie masz z basenem i ze Mikolaj lubi wode!:) Super!

Zoska witaj, witaj...super ze chrzciny udane i u Ciebie tez wszytko ok. A wiec tez lada dzien zaczynasz prace. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Zosia witaj w koncu Cie zmobilizowala Marmi - dobrze ze choc troszke sie Nas boisz :D
co do uczulonka to musisz byc pewna czy czasem czegos nie dostal od Babci czy kogos innego poza toba .Poza tym alergia nie zawsze musi sie pojawic zaraz po spozyciu pokarmu , alergen moze sie kumulowac przez pewien okres , byc moze dajesz gluten - wiele sloiczkow zawiera gluten i pisze to malymi przewaznie literkami trzeba dobrze czytac - moze to reakcja na gluten , poza tym ja tam nie wierze ze te sloiczki sa tak czyste i bez skazy jak pisza bo bylyby o wiele drozsze - spelniaja zapewne jakies tam normy ale pewna bym nie byla .

Co do zupek warto samemu robic sa smaczniejsze i mozna samemu decydowac o gestosci zupki .Miesko powinno sie osobno gotowac i dodawac do warzyw.
Ale ja dzisiaj zaczelam razem gotowac - jadla cielecinke i dzisiaj w koncu zjadla cala zupke - mam nadzieje ze okres minal niejadkowania .

Jak skonczy 6 miesiecy moze dac od razu mleko 2 ale jak masz obawy mozesz stopniowo wprowadzac - jesli zmieniasz mleko na inne .

Ja mam bebilon i robie na nim kaszke -(jest jedna z lepszych na rynku ponoc ale i drogi) ale jak masz wybor chyba lepsze w smaku jest bebiko .Musialyby ci doradzic dziewczyny co stale karmia sztucznie ja jeszcze na cycku jestem .

Margaretko nie nakrecaj sie tylko musisz pokazac ze nie jestes na jej zawolanie czy kiwniecie palca , tak samo woj maz musi pokazac ze oczywiscie jestes moja siostra musimy sie trzymac razem ale ja mam swoje zycie ty masz swoje i pewna granica musi byc zachowana.
Nawet jak jest za glupia zeby to zrozumiec dac jej to odczuc i koniec .
Margaretko nie zawracaj sobie glowy takimi pierdolami jak sisotra A
masz swoje problemy .
Poza tym siostra siostra ale macie swoja prywatnosc , wlasne zycie i ona musi to uszanowac , z tego co pisalas bedzie miala dziecko , mozliwe ze juz nie bedzie miala czasu i moze da spokoj .

A wczesniej nie pokazywala po sobie tego hamstwa ?Mysli ze jak wynajela mieszkanie to juz moze sie zachowywac jakby rozumy pozjadala - zawsze mozna umowe wypowiedziec i niech wraca na stare smiecie jak jej tak zle i niedobrze .Ja w tej sytuacji naprawde bym pokazala rozki .Jakby mi robila takie numery i pretensje to nie zastanawialabym sie .
Ile ona ma lat moze to jeszcze dzieciak i nie dorosla do zycia w spoleczenstwie .

Zosia sytuacja u nas sie wyklarowala porozmawialam sobie z m , podyskutowalismy sobie , przemyslal kilka rzeczy i w koncu obrot o 360 stopni - zaczyna byc naprawde ok .

http://tmp1.glitery.pl/text/59/45/1-Moje-Kochane-Dzieci-1548.gif
http://www.suwaczek.pl/cache/d391e82678.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b4e19d80c9.png
http://www.suwaczek.pl/cache/1ce246b6a2.png
http://www.suwaczek.pl/cache/57834841e6.png

Odnośnik do komentarza

Marmi - gratuluję rocznicy - my mieliśmy 23 sierpnia - 2 rocznica ślubu :D ja jeszcze nie widziałam łez u mojego brzdąca ... bo już pewnie ma co ??

Martitaolivia - gratuluję ząbków - 4 ząbki naraz - szok :D

Annulkaa - sposobało mi się to co napisałaś - ja teraz też tak myślę, nawet jak z moim P. się nie ułoży to mam mojego szkraba, który będzie ze mną zawsze, nie zostanę już nigdy sama :)

wona - współczuję z piersiami ;/

Kejranka
ehhh tak to jest własnie z tymi pieniędzmi jak u nas się kończą pod koniec miesiąca i niema skąd wziąść to też sięnerwowa atmosfera robi i łatwo do spięć dochodzi, nieoszukumy się, bez pieniędzy nieda się żyć :(((

dwa cytaty:

"Z facetami wielka bieda, ale bez nich żyć się nie da"

"Pieniądze szczęścia nie dają, ale mu pomagają"

Niestety - taka prawda ;/

wona
Nadia już parę razy została z mężem a to z moją mamą i zawsze urządzała im jakieś himery jednak wczoraj to łzy jej ciekły TAKIE wielkie a jak przyszłam to oczka miała opuchnięte. Wystarczyło,że ją wzięłam i już się powoli uspokoiła a po 5min już się bawiła w najlepsze...Został mi tylko tydzień do powrotu do pracy czy ja zdąże ją nauczyć jak nie nauczyłam jej przez 6miesięcy,że nie zawsze jestem w domu??? Nie sądze...
Boję się że pomyśli sobie,że ją opuściłam...

Wona - ja też się boję powrotu do pracy :( dzisiaj była teściowa, nie mogę słyszeć jak on piszczy, czy coś zapłacze - przy mnie też zapłacze ale to jakoś inaczej - jak on się na mnie patrzy jak widzę, że on chce do mnie na rączki - w sobotę przyjdzie na cały dzień i zostanie z nim sama - zobaczymy ...

Ja będę wychodzić do pracy o 9 a mój P. wraca o 15:30 więc w sumie 6,5 h będzie bez rodziców ... szkoda tylko, że wracam późno bo ok 19.... no ale zobaczymy jak to będzie ...

Marmi
ja to tak jak ty raczej bym się nie męczyła z głupim dziadem - to nie średniowiecze, że kobieta musi w domu siedzieć i bez mężczyzny życia nie ma. bo dzieci cierpią tak czy siak, chyba nawet bardziej jak widzą jak rodzice się drą na siebie codziennie....

Święta racja !!! :11_6_203:

Marmi - ja na jesień mam taką kurtkę, z podszewką, od wiatru ... kupiłam na przecenie w Wójciku :D pod koniec wiosny - to na jesień się przyda heheh a na zimę mam kombinezon - też kupiony na przecienie w Smyku - 70% przeceny a kosztował ok 150zł normalnie :D

lamponinka
Jakby ktos zapytal mnie jakbys miala mozliwosc cofniecia czasu to co bys zmienila - powiedzialabym nic a z pewnoscia nie przyjscie na swiat Gabrysi .
Niedawno jak wczoraj przytulalam wieczorem Gabrysie - ona spala sobie spokojnie wtulona we mnie a mi polecialy lzy i dziekowalam Bogu ze obdarzyl mnie corceczka .

śliczne jest to co napisałaś ... ja nieraz tak sobie myślę, że jedno dziecko to spoko, podziwiam ludzi, którzy w dzisiejszych czasach mają trójkę, czwórkę - posiadanie jednego dziecka to poprostu wygodnictwo (nie mówię o problemach z zajściem w ciążę) ....

teraz jest ciężko ale po latach będzie super - duża rodzina zasiądzie przy stole - synowe, zięciowe, wnukowie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

Lamponinko ona ma 28 lat, wyzsze wykształcenie pedagogiczne, magistra w głowie pusto, słoma z butów wystaje, jest w ciaży , myśli ze dziecko to lalka baby born, i ze nie ma się obowiązków dodatkowych jak się ma dziecko, ze pomimo tego iz ma się dzieci mozna mieć w domu błysk, nie popisane ściany, wycieczki na grzybki bez dzieci itp, itd, no tak jak jej matka tak robiła że było " won do swojego pokoju" a mamusia sprzątała i gotowała to ok... ale pózniej wyrastają tacy ludzie jak ona i mój A. chociaz on i tak się zmienił, jeszcze mu troche tej mentalności zostało ale nie az tak jak ona.
Ja mam ją gdzieś ale irytuje mnie jej podejście, cieszę sie z chociaż z tego że mój A. może jest jaki jest ale za to jest jednym z lepszych żołnierzy w swojej jednostce, dotaje nagrody, listy gratulacyjne, ma więcej w głowie niż niejeden porucznik, czy inny wyzszy stopień, teraz będą mieli jakieś kontrole z regulaminów itp. jakaś komisja przyjeżdża, i kto ma iść na pierwszy ogień , ? mój A. więc cieszę sie z tego, ale dlaczego o tym piszę, Ewa mogła by pracować w szkole i uczyć dzieci, ale ona nie chce ona woli pracować w polu, albo sprzątać, i zastanawia się po co ona poszła na te studia....

http://www.suwaczek.pl/cache/5500b1c391.png
http://www.suwaczek.pl/cache/be594c2311.png
http://www.suwaczek.pl/cache/963f5731ee.png

Odnośnik do komentarza

margaretko - ale fajne pieski :D

wona26 - no w Polsce tak jest, że ogólnie facet powinien więcej zarabiać ... ja mam pracę gdzie pensja zależy od ilości kredytów - więc zdarzały się miesiące, że miałam więcej od P. ale nam to nie przeszkadzało - ogólnie jego pensja idzie na opłaty, bilety, kredyty i zakupy a moja zawsze na meble (się meblowaliśmy) czy na ciuchy, rozrywkę itp. jakby mój P. zarabiał więcej to też jeszcze czekałabym z powrotem do pracy - inaczej - jakbym na wychowawczym dostawała chociaż 50% pensji to do roku przynajmniej bym została ....

lamponinko - co ty piszesz, że nie chce nam się czytać długich postów ja już chyba z 2-3 godziny siedzę nad kompem hehe :D

lamponinka
A wiecie co zrobila jedna z aktorek polskich tak apropo nianiek mi sie przypomnialo , zatrudnila nianke do dziecko -prawi swojego sobowtora , by dziecko nie odczuwalo tak bardzo nieobecnosc, musiala sie podobnie ubierac czesac itd., nawet zrobila casting na nianie .

chore, to do niani mama dziecko ma mówić ?? :lup:

Agnieszkab - fajny brzuszek :)

lamponinka
Ja tez kocham swojego meza i dlatego tak trudno mi jest podjac jakas decyzje , ale juz raz ja podejlam odeszlam od niego zabralam dzieci i odeszlam zostal sam , potrzebowal rok czasu na wydoroslenie i zrozumienie jak wazna jest rodzina i wlasny udzial w niej .

niektórzy faceci potrzebują takiego kopniaka .... dobrze, że na Twojego zadziałał :)

Lamponinka - mój nie czyta forum, tylko fotki mu nieraz pokażę, coś opowiem :) teraz 3h z małym się bawi a ja czytam :D

Marmi - gdzie oglądasz filmy, wyślesz mi na PW ??

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

dziewczyny wiecie co moja mała niedawno zrobiła, podeszła sobie do bujaczka złapała sięgo rączkami i wstała, normalnie w szoku jestem bo ona jakoś do stawania się nierwała tylko raczkuje już bardzo szybko, jak torpeda normalnie hehehe kurde chyba muszę obniżyć łóżeczko na najniższy poziom bo się boję jak jużraz wyczaiła to teraz będzie, w wannie przy kąpieli też złapała się takiego uchwytu co po bokach wanny mamy i se wstaje, szok normalnie hehehe

Margaretko ty to masz chorą sytuację, masakra, na twoim miejscu powiedziała bym praę słów tak żeby się obraziła i tyle, miałabyś spokój hehehe

Zoska nareszcie wróciłaś :))) no i już nas Kochana niezostawiaj na tak długo, fajnie ci to nadrabianie idzie :D

Aga to prawda że na Podlasiu to normalnie same czarownice, ja w szoku byłam jak żona mojego A. brata to swoje dziewczyny ciągle okadza własnie albo ostatnio co byliśmy to Weronike szyja bolała to ta nasypała całą szklankę popiołu zawineła w pieluchętetrową i tą stroną z popiołem po głowie jej przejerzdzała, od góry aż do pleców, normalnie w szoku byłam jak to zobaczyłam na własne oczy hehehe niewiem jak to miao jej pomócx no ale dobra nic nie mówię hehehe

moja Wiki dzisiaj taka szczęśliwa, bardzo jej siępodabało w szkole, taka radosna była jak ją odbierałam, opowiadała wszystko, bardzo się cieszę bo bałam się że może niewtopi się w grupę, ale jest ok :))

http://moje.glitery.pl/text/354/58/2-Wiki-i-Hania-4627.gif http://www.mleczaki.bejbej.pl/mleczaki/254_20110805_201626.png
http://www.suwaczek.pl/cache/e3db0566df.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2e9e74448d.png

Odnośnik do komentarza

Kejranko dobrze że Wiki się zaaklimatyzowała , najważniejsze ze jest zadowolona i się cieszy, bo z dziećmi to róznie bywa.
A co ja będę sie z nią kłócić, mój wiele razy sie z nią kłócił, mówił co o niej myśli ale ona twierdzi tak :
"my jesteśmy rodzeństwem , znamy się jak łyse konie, kłócimy się a potem godzimy"
i gadaj z głupim.
Ja poczytam troche gazetkę i idę spać, bo rano trzeba wstać, a nie wiadomo jak arek będzie w nocy spał.

Dobrej nocy Cioteczki :D :D

http://www.suwaczek.pl/cache/5500b1c391.png
http://www.suwaczek.pl/cache/be594c2311.png
http://www.suwaczek.pl/cache/963f5731ee.png

Odnośnik do komentarza

Ula ty mnie niestrasz hehehehe ja już niemogę nic w domu zrobić, wczesniej jak Wiki była to pilnowała Hani kiedy ja szłam do toalety czy do kuchni coś robić a dzisiaj to była masakra, nic niedało sięzrobić bo ona bardzo szybka jest i pociągają ją kontakty które mamy bardzo nisko :(( a ja tak się boję, wczoraj byliśmy w sklepie ale przez te rzeczy dl Wiki to mi z głowy wyleciało aby zaślepki na kontakty kupić, w bujaczku jak ją posadziłam to chwilkę i zaraz krzy żeby jąwyjąć bo się nudziła, no chwilę się chrupkami zajeła, ale obiad to na raty robiłam a jak ona już zacznie chodzić to wogóle będzie cyrk hihihi

http://moje.glitery.pl/text/354/58/2-Wiki-i-Hania-4627.gif http://www.mleczaki.bejbej.pl/mleczaki/254_20110805_201626.png
http://www.suwaczek.pl/cache/e3db0566df.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2e9e74448d.png

Odnośnik do komentarza

Martitaolivia - fajne te kombinezony - tej firmy Reima - ale drogie - ok 350zł - jak ktoś ma kasę to super, dziecko się nie poci ....Te puzzle też chyba kupię, bo na nich chyba lepiej nauczyć się podnosić - do raczkowania :) bo mata moja jest śliska i jego ubranko, w lato jeszcze było inaczej bo miał krótkie spodenki .. ale teraz .... widziałam takie puzzle w Auchan i w Leroy Marlin :)

lamponinka
Dodam ze zastanawia sie panstwo a moze juz wprowadzili ustawe ze rodzic ma prawo dorosle dziecko legalnie "wyrzucic" z domu .

niektórym takie prawo by się przydało :) tak jak kiedyś płaciło się BYKOWE:

"W Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej nazywano w ten sposób podatek płacony przez kawalerów powyżej trzydziestego roku życia. Podatek został zniesiony w latach 70. XX wieku"

Marmi - a ty żebyś miała uprawnienia, musisz trochę przepracować tak ??

Annulka - no mój pół pokoju przepełza hehe

Kejranka - śliczne spodenki :)

agnieszkab - no ciuchy w H&M są fajne dla dzieci - dużo tego tam schodzi - nie wiem czy pisałam ale rok tam pracowałam :)

Marmi - ale masz porcelanę, ta na prezent - normalnie wow - cena też wow :D

Margaretka
Mój dziś na słuzbie, ostatnio jakiś miły się zrobił, mówi do mnie kochanie, kotku...
Wcześniej to nie wiedział jak mam na imię... albo wymyślił sobie jakieś głupie przezwisko którego nawet nie da się napisać i tak mnie wołał. nie wiem co mu jest.

hehehe no kobiecie się nie dogodzi ;)

Marmi

hoho to widzę, że zaczynam nam się tu tworzyć "klub wielbiciela staroci" ja to też meble uwielbiam i ostatnio nawet nam się udało bo po tej samej babci małża dostaliśmy dwa piękne stoliki nocne (jeden w stylu ludwika XVI po prostu się zakochałam)

no ja osobiście to wolę rzeczy bardziej teraźniejsze, czy wyposażenie kuchni, czy meble - to wolę nowy styl :) w sumie rzecz gustu :)

wona26 - Filip siedzi, nieraz tylko się bujnie na boki, no i pełza jak pisałam na środek pokoju :)

magduska - fajne fotki z wesela !!

ewik784, anusiaelblag - super usłyszeć słowo mama :) mój jak płacze albo bardzo chce na ręce to wychodzi mu ma-ma, ale nie wiem czy to celowe - chyba muszę jeszcze poczekać :D

Italko - mały nerwusek ci rośnie :D a z tym nocnym wstawaniem - beka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

zoska to masz fajnie,że więcej zarabiasz od swojego męża:D Wnioskuje,że pracujesz w banku?
Dla mnie to jest chore,że ja i mąż skończyliśmy studia a ja mam wiele mniejszą pensje. Moją wypłate można porównać do pani siedzącej w sklepie mimo,że ja musiałam zdobyć jakąś wiedzę aby zostać prawo wykonywania zawodu. Oczywiście nie chce nikogo urazić bo uważam,że każdy zawód jest bardzo ważny:D Tylko powinno być to jakoś wynagrodzone w postaci lepszej pensji...

kejranko fajnie,że Wiki się tak szybko zaaklimatyzowała w szkole. Dzielna dziewczynka:D

margareto dla mnie to totalny bezsens skończyć studia i pracować w polu???To po co się kończyło studia dla papierku???Ale każy jest kowalem własnego losu. Widocznie może nie jest pewna swoich nabytych umiejętności i wiedzy skoro nie pracuje w szkole z dziećmi. Może to jest powodem???

http://suwaczki.maluchy.pl/li-50827.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-58829.png

Odnośnik do komentarza

strona 1308 - nie wiem czy dzisiaj się wyrobię hehehe czytam dalej :D

anusiaelblag - wszystko będzie dobrze !!! z tą teściową i książeczką to masakra ;/

margaretko - no właśnie ja też muszę kupić baterie do karuzeli, chociaż nieraz mu włączę - bo szybko się kończą w nich te baterie - człowiek na baterie ledwo może zarobić - a to dopiero się zaczynają zabawki na baterie hehehe :)

annulkaa - my z moim P. też sobie takie prezentacje robiliśmy - myślę, że to jest bardzo miłe :) trzeba poświęcić sobie trochę czasu na to ale warto :)

Kejranka - no to długa jest Hanulka, ja nie wiem ile ma Filip, napewno 70cm ma - tyle ma łóżeczko na szerokość i on na styk się mieści :D

Annulkaa

Zoska no jak tam idzie nadrabianie forum??:)

nadrabiam nadrabiam, napisałaś to 25 sierpnia :) to ja i się tak ociągałam, zawsze coś do zrobienia było, ktoś wpadł, gdzieś pojechałam - ale już się poprawiam :D idź idź na randkę, my jeszcze kino chcemy zaliczyć - narazie tylko na obiad pare razy sami wyskoczyliśmy :)

Marmi
zoska wygoń gości i siadaj do forum

o tutaj było Twoje pierwsze ostrzeżenie - 26 sierpnia :D

mam pytanie - wasze dzieci piją z kubeczka niekapka - bo mój strajkuje ;/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=3532

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...