Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi zimno wyskakiwało to używałam maści Vratizolin. Ma identyczny skład jak Zovirax, a jest kilka razy tańszy. Ostatnie zimno wyskoczyło mi pod koniec lata, nie miałam maści i smarowałam po prostu... Sudocremem ;)
U mnie zimno od pojawienia się do całkowitego zniknięcia trwa 10-12 dni i chyba w sumie większego znaczenia nie miało czym smarowałam, byle była to jakaś w miarę tłusta lecznicza maź ;)

Odnośnik do komentarza

Sara_Sz
Mam problem, zawsze po chorobie wyskakuje mi na nosie duze, paskudne zimno(opryszczka).jak i czym najszybciej moge sie go pozbyc?? prosze pomozcie szybko

kochana jezeli masz mozliwosc skorzystania w jakiejs placowce z OZONOTERAPII to serdecznie polecam....jezeli nie jestes w stanie opanowac opryszczki...tzn jak ona juz sie pojawi to wystarcza 2 zabiegi po 10 min i szybciutko sie goi w ciagu 2 dni...mojemu mezowi robilam 2 dni przed slubem atak to walczyl z opryszczka prawie poltora tyg....:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

ja jestem ze szczecina...popatrzalam w internecie gdzie moglabys pojsc ale nie widze nic ciekawego u nas 1 zabieg kosztuje 15 zl Ozonoterapia :: Profilaktyka miażdżycy i chorób naczyń :: Pulsmed, Łódź tu co prawda lecza ozonoterapia ale nie widze nic o opryszczce...musialabys sie zapytac...a pisze o tym bo na studiach uzywalismy ozonu
Przykłady zastosowania ozonoterapii:

leczenie i zapobieganie próchnicy
dezynfekcja ubytków
dezynfekcja miejsc trudno dostępnych, których leczenie oznacza dla pacjenta silny ból: kanałów korzeniowych i obnażonej miazgi
likwidowanie nadwrażliwości bólowej zębów
przyspieszenie remineralizacji tkanki zęba
przy zmianach zapalnych, zabiegach chirurgicznych (przyspiesza gojenie i zmniejsza ból)
leczenie aft i opryszczki

Odnośnik do komentarza

jestem totalnie załamana, no akurat w Łodzi to chyba nie ma gdzie, natepnym razem jak mi wyskoczy to poszukam. wyskoczyla mi przedwczoraj poznym wieczorem i to w dodatku pod nosem, siega od usta do czubka nosa i do konca prawej dziurki, w dodatku wlazła do nosa:Płacz::Płacz::Płacz:
a tak chciałam gdzies dzisiaj wyjsc na zakonczenie karnawału bo we wtorek raczej nie bede miala jak:( a z tym czyms, to moge oisc tylko na bal przebieranców jako arabska księżniczka :(

Tak szczęśliwie mijaj

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Sara_Sz
wyskoczyla mi przedwczoraj poznym wieczorem i to w dodatku pod nosem, siega od usta do czubka nosa i do konca prawej dziurki, w dodatku wlazła do nosa:Płacz::Płacz::Płacz:
a tak chciałam gdzies dzisiaj wyjsc na zakonczenie karnawału bo we wtorek raczej nie bede miala jak:( a z tym czyms, to moge oisc tylko na bal przebieranców jako arabska księżniczka :(

O Kochana jak Ci wlazła do nosa to już Ci zwykłe maści nie pomogą. Szoruj do lekarza i niech Ci przepisze Heviran. Odstani raz łykałam go na kilka dni przed zajściem w ciąże, czyli rok temu i od tego czasu mam spokój.

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Sara_Sz
wyskoczyla mi przedwczoraj poznym wieczorem i to w dodatku pod nosem, siega od usta do czubka nosa i do konca prawej dziurki, w dodatku wlazła do nosa:Płacz::Płacz::Płacz:
a tak chciałam gdzies dzisiaj wyjsc na zakonczenie karnawału bo we wtorek raczej nie bede miala jak:( a z tym czyms, to moge oisc tylko na bal przebieranców jako arabska księżniczka :(

O Kochana jak Ci wlazła do nosa to już Ci zwykłe maści nie pomogą. Szoruj do lekarza i niech Ci przepisze Heviran. Odstani raz łykałam go na kilka dni przed zajściem w ciąże, czyli rok temu i od tego czasu mam spokój.

O Matko! Czyli az tak źle?! A co mozna stosowac aby własnie nie dostawac takiej opyszczki?

Tak szczęśliwie mijaj

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Saro gdy opryszczka atakuje błonę śluzową to wymaga to konsultacji z lekarzem. A co stosować, pisałam Ci wyżej. Ja robię tak, jeśli mnie czeka jakaś impreza, uroczystość to biorę prewencyjnie dawkę Heviranu i mam spokój :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

I ten heviran jest na recepte? u mnie kolejny dzien zmagan z opryszczką ( a raczej zimnem)juz prawie zeszła, smarowałam na początku sonolem. To ladnie zasuszylo i teraz mam juz tylko troszke malych strupków, wiec jeszcze dzien dwa i zniknie całkiem bo juz prawie same odpadają. Do lekarza nie mam zbytnio czasu pojsc, ale chyba moglabym pojsc na konsultacje nawet nie majac w danym momencie opryszczki? poprostu powiedzialabym ze dosyc czesto mi sie to zdarza i on mi juz chyba cos przepisze, co wy o tym sądzicie?

Tak szczęśliwie mijaj

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Sara_Sz
I ten heviran jest na recepte? u mnie kolejny dzien zmagan z opryszczką ( a raczej zimnem)juz prawie zeszła, smarowałam na początku sonolem. To ladnie zasuszylo i teraz mam juz tylko troszke malych strupków, wiec jeszcze dzien dwa i zniknie całkiem bo juz prawie same odpadają. Do lekarza nie mam zbytnio czasu pojsc, ale chyba moglabym pojsc na konsultacje nawet nie majac w danym momencie opryszczki? poprostu powiedzialabym ze dosyc czesto mi sie to zdarza i on mi juz chyba cos przepisze, co wy o tym sądzicie?

Niestety jest to lek na receptę, bo jest to lek przeciwwirusowy. A z dostaniem recepty od lekarza nie powinno być problemu :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Ja jak dotad mam 1 sposob na opryszczke przetestowany (no i naukowo wytlumaczalny). Po prostu Zovirax ale na zmiany dopiero pojawiajace sie, tzn jak cos mnie swedzi na ustach to juz sie przygladam i ostatnio to normalnie w lustrze prawie widzialam jak te pecherzyki sie tworza i jak byly ze 3 i mialam pewnosc , ze to opryszczka, posmarowalam Zoviraxem i tego samego dnia pecherzyki zniknely i zostaly tylko zaczerwienienia. wydaje mi sie , ze ten lek nie dziala wcale na opryszczke juz powstala i chyba to jest nawet napisane w ulotce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...