Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2010


Gość goska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanilijka

hihi ja powiem Ci zależy od dnia, teraz wolałabym wolne bo to wakacje, bo ładnie na dworze i akurat mężulek w domku ale znowu w zimę jak będzie feeeee i mokro i zimno to będę zagrzebana w poduchach z ciepłym kubkiem kawki, czekoladki czy czegoś tam innego:oczko:

wszystko ma plusy i minusy

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

nio dzidziusia zobaczę za tydzień i aż się cała trzęsę.....razem z przeziernością:zaklopotany:
a mężuś ma się rewelacyjnie, nudzi Mu się w domku i chciałby do pracki ale jeszcze musi posiedzieć na L4 do 20tego:grin:

a ja w sumie dobdie :oczko:

Gosiu a Ty? Tobie bliżej do poznania kto zamieszkuje pod Twoim serduchem, mnie to czeka pewnie na jeszcze kolejnej wizycie :)

Odnośnik do komentarza

ja teraz usg bede miala miedzy 18 a 20 tyg z jakims badaniem na a ale nie pamietam nazwy ,a bede miala je robione bo moja mala z wadą serca sie urodzila i lekarz bedzie sprawdzal czy moje drugie dziecatko nie ma i jak wyjdzie dobre to bedzie super , a jak nie to bedzie leczone juz w brzuchu i tez sie troche boje ale sie zobaczy

co do plci to zdaje mi sie ze druga dziewczyna ale moj maz znalazl programik jakis i z niego wychodzi chlopiec.

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

to ja życzę Ci by maleństwo nie miało żadnych wad z serduszkiem bo chyba to najważniejsze prawda!!! podaj mi ten programik ciekawość mnie zżera:wink:
Sama nie wiem co tam u nas wyjdzie...

dlatego z niecierpliwością czekam aż zobaczymy się po drugiej stronie brzusia :usmiech:

Odnośnik do komentarza

goska
to tak jak ja ale strasznie ciast biszkoptowych nie lubie piec bo zawsze zakalec wychodzi i nie wiem czemu...ale kruche ciasto i drozdzowe to mogla bym co dzien piec aby tylko sie chcialo
a mi biszkopcik wychodzi super ;) hihi ale mi smaka na te drożdżówki zrobiłyście tylko że mi siorka jagodzianki z pracy podrzuca co jakiś czas i nieraz już ze starości wywaliłam a nie zjadałam bo sie boję że tam szczypawice władowali haha ja to mam z głową :smile_move:

goska
ja teraz usg bede miala miedzy 18 a 20 tyg z jakims badaniem na a ale nie pamietam nazwy ,a bede miala je robione bo moja mala z wadą serca sie urodzila i lekarz bedzie sprawdzal czy moje drugie dziecatko nie ma i jak wyjdzie dobre to bedzie super , a jak nie to bedzie leczone juz w brzuchu i tez sie troche boje ale sie zobaczy

co do plci to zdaje mi sie ze druga dziewczyna ale moj maz znalazl programik jakis i z niego wychodzi chlopiec.trzymam kciuki by było wszystko z dzidzią ok !!! a mała jak się czuje dobrze ?

co do programików o płeć to mi z 1 córą wychodziło wszędzie chłopak a teraz dziewuszka ciekawe jak to będzie hihi

a ostatnio czytałam sobie to jest kilka stron 3 wiec poczytajcie sobie jak macie ochotę:
Dziewczynka czy ch�opiec? - Kobieta.pl

tu jest takie coś :
Baby sex prediction test. Choose sex of baby. Gender predictor

to to raczej na później sie przyda :
Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

tu chiński:
chinese calendar

:smile_move::smile_move::smile_move:

Puszor i Milka :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! :)

jak tam z rana? :)

ja dzis bylam na pobraniu krwii... bleeee.... ale dzieki temu moglam sobie batonika strzelic :D

A poza tym tak samo mi sie nic nie chce jak wczoraj...:D

Milego dnia!!!!!!!!!

ps. ha ha ha ha ha!!!!!! wyszlo mi w tescie, ze na 69% bede miala chlopca! :D:D:D:D

(zawsze chcialam miec najpierw chlopca, ale cala ciaze czuje, ze bedzie dziewczynka :D )

http://www.suwaczek.pl/cache/7cd3ed8079.png

http://www.suwaczek.pl/cache/eb2c168508.png

Odnośnik do komentarza

czesc kobitki
ja wczoraj sie troche nalatalam i wieczorem padlam jak zabita. Ogolnie to czuje sie dobrze tylko szybko sie mecze. Mi z tych wszystkich testow na plec wychodzi, ze dziewczynka. Moja mamuska by sie ucieszyla gdyby to sie sprawdzilo. Wnuka juz ma i teraz chcialaby wnuczke. Nam jest wlasciwie obojetnie, bo to bedzie nasze pierwsze dziecko - najwazniejsze zeby zdrowe bylo malenstwo :)

Buziaki mamuski i duzo usmiechu w ten pochmurny i deszczowy dzien! :36_2_53:

http://www.suwaczek.pl/cache/ce2de1b090.png :11_2_114:

http://www.suwaczek.pl/cache/a86e610ae4.png :dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

cześć kobietki widzę że tu cisza :)

ja mam dziś wyjątkowe mdłości mam nadzieje że przejdą i do wieczora sie z nimi męczyć nie będę nie wiem czemu co jakiś czas mnie dopadają ale czułam też dziś troszkę bardziej napięty brzuszek ale przeszło

wczoraj za to cały dzień spałam razem z córą na końcu o 15:00 zasnęłyśmy i wstałyśmy o 19:00 wiec to już było przegięcie hihi potem do 0:00 tv oglądałam bo spać nie mogłam ;)

p.s. mi też wychodzi córa z tych testów hmm ciekawe co tam siedzi u mnie w brzuszku mam malusieńką nadzieję że może coś uda się zobaczyć za 2 tygodnie na usg choć mój ginekolog mówi że po 20 tygodniu sprawdza najwyżej poczekamy i tak nam z mężem obojętne co będzie jak to się mówi byle by zdrowe !!!

u mnie akurat mamuśka ma już wnuka od siostry i odemnie wnuczkę ale teściówa ma tylko wnuczkę i jeszcze nie wie o drugim i chyba szybko sie nie dowie po tym jak zareagowała na 1 mąż nie wie jak się do tego zabrać by powiedzieć a jak dla mnie może się wcale nie dowiedzieć ;)

Puszor i Milka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...